Competició | TEMPORADA 2020-2021

lliga segona divisio juvenil futbol sala | bcn gr 2

Competició | TEMPORADA 2020-2021

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 20-03-2021
FUTSAL TERRASSA LES SAVEURS CLUB ESPORTIU A 61 FUTSAL MARTINEZ SAURI MATARÓ C.E. C
SAFA ANOSDA SABADELL, C.F.S. A 21 CFS MONTCADA B
NATACIO SABADELL C 43 CFS CASTELLTERÇOL A
VACARISSES, C.E. A 23 ESCOLA PIA SABADELL, C.E. B
OLIMPIC FLORESTA B 02 BADALONES ASSOCIACIÓ ESPORTIVA A
UNIO F.S. MOLLET B 50 FUNDACIÓ TERRASSA F.C. 1906 A
RUBI C.E.F.S. B 13 GRUPS ARRAHONA F.S.C.- HONVED ORRIOLS A
Jornada 2 27-03-2021
FUTSAL MARTINEZ SAURI MATARÓ C.E. C 35 RUBI C.E.F.S. B
CFS MONTCADA B 41 FUTSAL TERRASSA LES SAVEURS CLUB ESPORTIU A
CFS CASTELLTERÇOL A 23 SAFA ANOSDA SABADELL, C.F.S. A
ESCOLA PIA SABADELL, C.E. B 64 NATACIO SABADELL C
BADALONES ASSOCIACIÓ ESPORTIVA A 22 VACARISSES, C.E. A
FUNDACIÓ TERRASSA F.C. 1906 A 31 OLIMPIC FLORESTA B
GRUPS ARRAHONA F.S.C.- HONVED ORRIOLS A 41 UNIO F.S. MOLLET B
Jornada 3 10-04-2021
FUTSAL MARTINEZ SAURI MATARÓ C.E. C 34 CFS MONTCADA B
FUTSAL TERRASSA LES SAVEURS CLUB ESPORTIU A 34 CFS CASTELLTERÇOL A
SAFA ANOSDA SABADELL, C.F.S. A 52 ESCOLA PIA SABADELL, C.E. B
NATACIO SABADELL C 21 BADALONES ASSOCIACIÓ ESPORTIVA A
VACARISSES, C.E. A 41 FUNDACIÓ TERRASSA F.C. 1906 A
OLIMPIC FLORESTA B 13 GRUPS ARRAHONA F.S.C.- HONVED ORRIOLS A
RUBI C.E.F.S. B 33 UNIO F.S. MOLLET B
Jornada 4 17-04-2021
CFS MONTCADA B 62 RUBI C.E.F.S. B
CFS CASTELLTERÇOL A 11 FUTSAL MARTINEZ SAURI MATARÓ C.E. C
ESCOLA PIA SABADELL, C.E. B 54 FUTSAL TERRASSA LES SAVEURS CLUB ESPORTIU A
BADALONES ASSOCIACIÓ ESPORTIVA A 01 SAFA ANOSDA SABADELL, C.F.S. A
FUNDACIÓ TERRASSA F.C. 1906 A 63 NATACIO SABADELL C
GRUPS ARRAHONA F.S.C.- HONVED ORRIOLS A 14 VACARISSES, C.E. A
UNIO F.S. MOLLET B 53 OLIMPIC FLORESTA B
Jornada 5 24-04-2021
CFS MONTCADA B 81 CFS CASTELLTERÇOL A
FUTSAL MARTINEZ SAURI MATARÓ C.E. C 02 ESCOLA PIA SABADELL, C.E. B
FUTSAL TERRASSA LES SAVEURS CLUB ESPORTIU A 23 BADALONES ASSOCIACIÓ ESPORTIVA A
SAFA ANOSDA SABADELL, C.F.S. A 70 FUNDACIÓ TERRASSA F.C. 1906 A
NATACIO SABADELL C 34 GRUPS ARRAHONA F.S.C.- HONVED ORRIOLS A
VACARISSES, C.E. A 31 UNIO F.S. MOLLET B
RUBI C.E.F.S. B 02 OLIMPIC FLORESTA B
Jornada 6 01-05-2021
CFS CASTELLTERÇOL A 33 RUBI C.E.F.S. B
ESCOLA PIA SABADELL, C.E. B 14 CFS MONTCADA B
BADALONES ASSOCIACIÓ ESPORTIVA A 62 FUTSAL MARTINEZ SAURI MATARÓ C.E. C
FUNDACIÓ TERRASSA F.C. 1906 A 22 FUTSAL TERRASSA LES SAVEURS CLUB ESPORTIU A
GRUPS ARRAHONA F.S.C.- HONVED ORRIOLS A 24 SAFA ANOSDA SABADELL, C.F.S. A
UNIO F.S. MOLLET B 22 NATACIO SABADELL C
OLIMPIC FLORESTA B 12 VACARISSES, C.E. A

SEGONA VOLTA

Jornada 7 08-05-2021
CFS CASTELLTERÇOL A 24 ESCOLA PIA SABADELL, C.E. B
CFS MONTCADA B 20 BADALONES ASSOCIACIÓ ESPORTIVA A
FUTSAL MARTINEZ SAURI MATARÓ C.E. C 23 FUNDACIÓ TERRASSA F.C. 1906 A
FUTSAL TERRASSA LES SAVEURS CLUB ESPORTIU A 67 GRUPS ARRAHONA F.S.C.- HONVED ORRIOLS A
SAFA ANOSDA SABADELL, C.F.S. A 51 UNIO F.S. MOLLET B
NATACIO SABADELL C 41 OLIMPIC FLORESTA B
RUBI C.E.F.S. B 14 VACARISSES, C.E. A
Jornada 8 15-05-2021
ESCOLA PIA SABADELL, C.E. B 61 RUBI C.E.F.S. B
BADALONES ASSOCIACIÓ ESPORTIVA A 40 CFS CASTELLTERÇOL A
FUNDACIÓ TERRASSA F.C. 1906 A 26 CFS MONTCADA B
GRUPS ARRAHONA F.S.C.- HONVED ORRIOLS A 31 FUTSAL MARTINEZ SAURI MATARÓ C.E. C
UNIO F.S. MOLLET B 40 FUTSAL TERRASSA LES SAVEURS CLUB ESPORTIU A
OLIMPIC FLORESTA B 16 SAFA ANOSDA SABADELL, C.F.S. A
VACARISSES, C.E. A 41 NATACIO SABADELL C
Jornada 9 22-05-2021
ESCOLA PIA SABADELL, C.E. B 34 BADALONES ASSOCIACIÓ ESPORTIVA A
CFS CASTELLTERÇOL A 24 FUNDACIÓ TERRASSA F.C. 1906 A
CFS MONTCADA B 62 GRUPS ARRAHONA F.S.C.- HONVED ORRIOLS A
FUTSAL MARTINEZ SAURI MATARÓ C.E. C 15 UNIO F.S. MOLLET B
FUTSAL TERRASSA LES SAVEURS CLUB ESPORTIU A 35 OLIMPIC FLORESTA B
SAFA ANOSDA SABADELL, C.F.S. A 42 VACARISSES, C.E. A
RUBI C.E.F.S. B 60 NATACIO SABADELL C
Jornada 10 29-05-2021
BADALONES ASSOCIACIÓ ESPORTIVA A 42 RUBI C.E.F.S. B
FUNDACIÓ TERRASSA F.C. 1906 A 49 ESCOLA PIA SABADELL, C.E. B
GRUPS ARRAHONA F.S.C.- HONVED ORRIOLS A 42 CFS CASTELLTERÇOL A
UNIO F.S. MOLLET B 22 CFS MONTCADA B
OLIMPIC FLORESTA B 32 FUTSAL MARTINEZ SAURI MATARÓ C.E. C
VACARISSES, C.E. A 41 FUTSAL TERRASSA LES SAVEURS CLUB ESPORTIU A
NATACIO SABADELL C 41 SAFA ANOSDA SABADELL, C.F.S. A
Jornada 11 05-06-2021
BADALONES ASSOCIACIÓ ESPORTIVA A 32 FUNDACIÓ TERRASSA F.C. 1906 A
ESCOLA PIA SABADELL, C.E. B 13 GRUPS ARRAHONA F.S.C.- HONVED ORRIOLS A
CFS CASTELLTERÇOL A 12 UNIO F.S. MOLLET B
CFS MONTCADA B 41 OLIMPIC FLORESTA B
FUTSAL MARTINEZ SAURI MATARÓ C.E. C 25 VACARISSES, C.E. A
FUTSAL TERRASSA LES SAVEURS CLUB ESPORTIU A 75 NATACIO SABADELL C
RUBI C.E.F.S. B 02 SAFA ANOSDA SABADELL, C.F.S. A
Jornada 12 12-06-2021
RUBI C.E.F.S. B 22 FUNDACIÓ TERRASSA F.C. 1906 A
GRUPS ARRAHONA F.S.C.- HONVED ORRIOLS A 02 BADALONES ASSOCIACIÓ ESPORTIVA A
UNIO F.S. MOLLET B 53 ESCOLA PIA SABADELL, C.E. B
OLIMPIC FLORESTA B 73 CFS CASTELLTERÇOL A
VACARISSES, C.E. A 30 CFS MONTCADA B
NATACIO SABADELL C 23 FUTSAL MARTINEZ SAURI MATARÓ C.E. C
SAFA ANOSDA SABADELL, C.F.S. A 70 FUTSAL TERRASSA LES SAVEURS CLUB ESPORTIU A
Jornada 13 19-06-2021
FUNDACIÓ TERRASSA F.C. 1906 A 21 GRUPS ARRAHONA F.S.C.- HONVED ORRIOLS A
BADALONES ASSOCIACIÓ ESPORTIVA A 11 UNIO F.S. MOLLET B
ESCOLA PIA SABADELL, C.E. B 60 OLIMPIC FLORESTA B
CFS CASTELLTERÇOL A 29 VACARISSES, C.E. A
CFS MONTCADA B 60 NATACIO SABADELL C
FUTSAL MARTINEZ SAURI MATARÓ C.E. C 14 SAFA ANOSDA SABADELL, C.F.S. A
FUTSAL TERRASSA LES SAVEURS CLUB ESPORTIU A 13 RUBI C.E.F.S. B
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.