Competició | TEMPORADA 2020-2021

lliga segona divisio infantil futbol sala | bcn gr 2

Competició | TEMPORADA 2020-2021

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 20-03-2021
UNIO F.S. MOLLET B 02 FUTSAL DOUBLE BIERE MATARÓ C.E. C
CFS CASTELLTERÇOL A 04 C.E.F.S.MANLLEU A
CE MARISTES RUBI B 22 F.S. LLIÇA D'AMUNT A
VIC CLUB FUTBOL SALA A 80 SPORT SALA STA. PERPETUA A
OLIMPIC FLORESTA B 06 PARETS, F.S. A
CERDANYOLA VALLES, F.C. B 21 RIPOLLET F.S. C
MONTMELO, A.E. A 23 PALAU SOLITA I PLEGAMANS 2007 CFS B
Jornada 2 27-03-2021
FUTSAL DOUBLE BIERE MATARÓ C.E. C 62 MONTMELO, A.E. A
C.E.F.S.MANLLEU A 40 UNIO F.S. MOLLET B
F.S. LLIÇA D'AMUNT A 25 CFS CASTELLTERÇOL A
SPORT SALA STA. PERPETUA A 61 CE MARISTES RUBI B
PARETS, F.S. A 05 VIC CLUB FUTBOL SALA A
RIPOLLET F.S. C 34 OLIMPIC FLORESTA B
PALAU SOLITA I PLEGAMANS 2007 CFS B 23 CERDANYOLA VALLES, F.C. B
Jornada 3 10-04-2021
FUTSAL DOUBLE BIERE MATARÓ C.E. C 00 C.E.F.S.MANLLEU A
UNIO F.S. MOLLET B 41 F.S. LLIÇA D'AMUNT A
CFS CASTELLTERÇOL A 43 SPORT SALA STA. PERPETUA A
CE MARISTES RUBI B 02 PARETS, F.S. A
VIC CLUB FUTBOL SALA A 60 RIPOLLET F.S. C
OLIMPIC FLORESTA B 00 PALAU SOLITA I PLEGAMANS 2007 CFS B
MONTMELO, A.E. A 39 CERDANYOLA VALLES, F.C. B
Jornada 4 17-04-2021
C.E.F.S.MANLLEU A 61 MONTMELO, A.E. A
F.S. LLIÇA D'AMUNT A 12 FUTSAL DOUBLE BIERE MATARÓ C.E. C
SPORT SALA STA. PERPETUA A 24 UNIO F.S. MOLLET B
PARETS, F.S. A 20 CFS CASTELLTERÇOL A
RIPOLLET F.S. C 90 CE MARISTES RUBI B
PALAU SOLITA I PLEGAMANS 2007 CFS B 14 VIC CLUB FUTBOL SALA A
CERDANYOLA VALLES, F.C. B 32 OLIMPIC FLORESTA B
Jornada 5 24-04-2021
C.E.F.S.MANLLEU A 40 F.S. LLIÇA D'AMUNT A
FUTSAL DOUBLE BIERE MATARÓ C.E. C 52 SPORT SALA STA. PERPETUA A
UNIO F.S. MOLLET B 30 PARETS, F.S. A
CFS CASTELLTERÇOL A 41 RIPOLLET F.S. C
CE MARISTES RUBI B 26 PALAU SOLITA I PLEGAMANS 2007 CFS B
VIC CLUB FUTBOL SALA A 33 CERDANYOLA VALLES, F.C. B
MONTMELO, A.E. A 62 OLIMPIC FLORESTA B
Jornada 6 01-05-2021
F.S. LLIÇA D'AMUNT A 43 MONTMELO, A.E. A
SPORT SALA STA. PERPETUA A 15 C.E.F.S.MANLLEU A
PARETS, F.S. A 12 FUTSAL DOUBLE BIERE MATARÓ C.E. C
RIPOLLET F.S. C 28 UNIO F.S. MOLLET B
PALAU SOLITA I PLEGAMANS 2007 CFS B 25 CFS CASTELLTERÇOL A
CERDANYOLA VALLES, F.C. B 21 CE MARISTES RUBI B
OLIMPIC FLORESTA B 26 VIC CLUB FUTBOL SALA A

SEGONA VOLTA

Jornada 7 08-05-2021
F.S. LLIÇA D'AMUNT A 34 SPORT SALA STA. PERPETUA A
C.E.F.S.MANLLEU A 41 PARETS, F.S. A
FUTSAL DOUBLE BIERE MATARÓ C.E. C 90 RIPOLLET F.S. C
UNIO F.S. MOLLET B 62 PALAU SOLITA I PLEGAMANS 2007 CFS B
CFS CASTELLTERÇOL A 12 CERDANYOLA VALLES, F.C. B
CE MARISTES RUBI B 03 OLIMPIC FLORESTA B
MONTMELO, A.E. A 011 VIC CLUB FUTBOL SALA A
Jornada 8 15-05-2021
SPORT SALA STA. PERPETUA A 42 MONTMELO, A.E. A
PARETS, F.S. A 30 F.S. LLIÇA D'AMUNT A
RIPOLLET F.S. C 09 C.E.F.S.MANLLEU A
PALAU SOLITA I PLEGAMANS 2007 CFS B 17 FUTSAL DOUBLE BIERE MATARÓ C.E. C
CERDANYOLA VALLES, F.C. B 21 UNIO F.S. MOLLET B
OLIMPIC FLORESTA B 21 CFS CASTELLTERÇOL A
VIC CLUB FUTBOL SALA A 70 CE MARISTES RUBI B
Jornada 9 22-05-2021
SPORT SALA STA. PERPETUA A 12 PARETS, F.S. A
F.S. LLIÇA D'AMUNT A 44 RIPOLLET F.S. C
C.E.F.S.MANLLEU A 110 PALAU SOLITA I PLEGAMANS 2007 CFS B
FUTSAL DOUBLE BIERE MATARÓ C.E. C 11 CERDANYOLA VALLES, F.C. B
UNIO F.S. MOLLET B 32 OLIMPIC FLORESTA B
CFS CASTELLTERÇOL A 32 VIC CLUB FUTBOL SALA A
MONTMELO, A.E. A 40 CE MARISTES RUBI B
Jornada 10 29-05-2021
PARETS, F.S. A 53 MONTMELO, A.E. A
RIPOLLET F.S. C 15 SPORT SALA STA. PERPETUA A
PALAU SOLITA I PLEGAMANS 2007 CFS B 40 F.S. LLIÇA D'AMUNT A
CERDANYOLA VALLES, F.C. B 13 C.E.F.S.MANLLEU A
OLIMPIC FLORESTA B 34 FUTSAL DOUBLE BIERE MATARÓ C.E. C
VIC CLUB FUTBOL SALA A 31 UNIO F.S. MOLLET B
CE MARISTES RUBI B 110 CFS CASTELLTERÇOL A
Jornada 11 05-06-2021
PARETS, F.S. A 31 RIPOLLET F.S. C
SPORT SALA STA. PERPETUA A 31 PALAU SOLITA I PLEGAMANS 2007 CFS B
F.S. LLIÇA D'AMUNT A 12 CERDANYOLA VALLES, F.C. B
C.E.F.S.MANLLEU A 130 OLIMPIC FLORESTA B
FUTSAL DOUBLE BIERE MATARÓ C.E. C 13 VIC CLUB FUTBOL SALA A
UNIO F.S. MOLLET B 40 CE MARISTES RUBI B
MONTMELO, A.E. A 33 CFS CASTELLTERÇOL A
Jornada 12 12-06-2021
MONTMELO, A.E. A 40 RIPOLLET F.S. C
PALAU SOLITA I PLEGAMANS 2007 CFS B 17 PARETS, F.S. A
CERDANYOLA VALLES, F.C. B 43 SPORT SALA STA. PERPETUA A
OLIMPIC FLORESTA B 32 F.S. LLIÇA D'AMUNT A
VIC CLUB FUTBOL SALA A 65 C.E.F.S.MANLLEU A
CE MARISTES RUBI B 05 FUTSAL DOUBLE BIERE MATARÓ C.E. C
CFS CASTELLTERÇOL A 32 UNIO F.S. MOLLET B
Jornada 13 19-06-2021
RIPOLLET F.S. C 13 PALAU SOLITA I PLEGAMANS 2007 CFS B
PARETS, F.S. A 21 CERDANYOLA VALLES, F.C. B
SPORT SALA STA. PERPETUA A 20 OLIMPIC FLORESTA B
F.S. LLIÇA D'AMUNT A 07 VIC CLUB FUTBOL SALA A
C.E.F.S.MANLLEU A 110 CE MARISTES RUBI B
FUTSAL DOUBLE BIERE MATARÓ C.E. C 30 CFS CASTELLTERÇOL A
UNIO F.S. MOLLET B 54 MONTMELO, A.E. A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.