Competició | TEMPORADA 2020-2021

lliga tercera divisio infantil futbol sala | bcn gr 6

Competició | TEMPORADA 2020-2021

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 20-03-2021
CFS SANT CLIMENT A 15 F.S. PRAT BAR LA TERRAZA ALCALA A
MARISTES SANTS LES CORTS, C.E. C 44 PALLEJA, F.S. C
ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ B 82 SANT JOAN DESPI C.F.S. C
AECS L'HOSPITALET B 67 C.E. ATHLETIC TORRE ROJA A
CLUB ESPORTIU BARRI RIERA A 69 JOVENTUT LES CORTS A
FS CASTELLDEFELS FINCAS COSTA-MAR D
R
Descansa
SANT ANDREU, A.E. C 110 MOLINS 99, C.F.S. C
Jornada 2 27-03-2021
F.S. PRAT BAR LA TERRAZA ALCALA A 120 SANT ANDREU, A.E. C
PALLEJA, F.S. C 27 CFS SANT CLIMENT A
SANT JOAN DESPI C.F.S. C 35 MARISTES SANTS LES CORTS, C.E. C
C.E. ATHLETIC TORRE ROJA A 90 ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ B
JOVENTUT LES CORTS A 34 AECS L'HOSPITALET B
Descansa
R
CLUB ESPORTIU BARRI RIERA A
MOLINS 99, C.F.S. C 43 FS CASTELLDEFELS FINCAS COSTA-MAR D
Jornada 3 10-04-2021
F.S. PRAT BAR LA TERRAZA ALCALA A 120 PALLEJA, F.S. C
CFS SANT CLIMENT A 71 SANT JOAN DESPI C.F.S. C
MARISTES SANTS LES CORTS, C.E. C 36 C.E. ATHLETIC TORRE ROJA A
ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ B 42 JOVENTUT LES CORTS A
AECS L'HOSPITALET B
R
Descansa
CLUB ESPORTIU BARRI RIERA A 08 MOLINS 99, C.F.S. C
SANT ANDREU, A.E. C 54 FS CASTELLDEFELS FINCAS COSTA-MAR D
Jornada 4 17-04-2021
PALLEJA, F.S. C 53 SANT ANDREU, A.E. C
SANT JOAN DESPI C.F.S. C 113 F.S. PRAT BAR LA TERRAZA ALCALA A
C.E. ATHLETIC TORRE ROJA A 21 CFS SANT CLIMENT A
JOVENTUT LES CORTS A 27 MARISTES SANTS LES CORTS, C.E. C
Descansa
R
ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ B
MOLINS 99, C.F.S. C 60 AECS L'HOSPITALET B
FS CASTELLDEFELS FINCAS COSTA-MAR D 62 CLUB ESPORTIU BARRI RIERA A
Jornada 5 24-04-2021
PALLEJA, F.S. C 21 SANT JOAN DESPI C.F.S. C
F.S. PRAT BAR LA TERRAZA ALCALA A 150 C.E. ATHLETIC TORRE ROJA A
CFS SANT CLIMENT A 10 JOVENTUT LES CORTS A
MARISTES SANTS LES CORTS, C.E. C
R
Descansa
ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ B 23 MOLINS 99, C.F.S. C
AECS L'HOSPITALET B 32 FS CASTELLDEFELS FINCAS COSTA-MAR D
SANT ANDREU, A.E. C 101 CLUB ESPORTIU BARRI RIERA A
Jornada 6 01-05-2021
SANT JOAN DESPI C.F.S. C 50 SANT ANDREU, A.E. C
C.E. ATHLETIC TORRE ROJA A 12 PALLEJA, F.S. C
JOVENTUT LES CORTS A 09 F.S. PRAT BAR LA TERRAZA ALCALA A
Descansa
R
CFS SANT CLIMENT A
MOLINS 99, C.F.S. C 90 MARISTES SANTS LES CORTS, C.E. C
FS CASTELLDEFELS FINCAS COSTA-MAR D 24 ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ B
CLUB ESPORTIU BARRI RIERA A 38 AECS L'HOSPITALET B

SEGONA VOLTA

Jornada 7 08-05-2021
SANT JOAN DESPI C.F.S. C 15 C.E. ATHLETIC TORRE ROJA A
PALLEJA, F.S. C 33 JOVENTUT LES CORTS A
F.S. PRAT BAR LA TERRAZA ALCALA A
R
Descansa
CFS SANT CLIMENT A 32 MOLINS 99, C.F.S. C
MARISTES SANTS LES CORTS, C.E. C 41 FS CASTELLDEFELS FINCAS COSTA-MAR D
ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ B 100 CLUB ESPORTIU BARRI RIERA A
SANT ANDREU, A.E. C 43 AECS L'HOSPITALET B
Jornada 8 15-05-2021
C.E. ATHLETIC TORRE ROJA A 61 SANT ANDREU, A.E. C
JOVENTUT LES CORTS A 43 SANT JOAN DESPI C.F.S. C
Descansa
R
PALLEJA, F.S. C
MOLINS 99, C.F.S. C 15 F.S. PRAT BAR LA TERRAZA ALCALA A
FS CASTELLDEFELS FINCAS COSTA-MAR D 34 CFS SANT CLIMENT A
CLUB ESPORTIU BARRI RIERA A 07 MARISTES SANTS LES CORTS, C.E. C
AECS L'HOSPITALET B 410 ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ B
Jornada 9 22-05-2021
C.E. ATHLETIC TORRE ROJA A 101 JOVENTUT LES CORTS A
SANT JOAN DESPI C.F.S. C
R
Descansa
PALLEJA, F.S. C 10 MOLINS 99, C.F.S. C
F.S. PRAT BAR LA TERRAZA ALCALA A 100 FS CASTELLDEFELS FINCAS COSTA-MAR D
CFS SANT CLIMENT A 130 CLUB ESPORTIU BARRI RIERA A
MARISTES SANTS LES CORTS, C.E. C 12 AECS L'HOSPITALET B
SANT ANDREU, A.E. C 33 ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ B
Jornada 10 29-05-2021
JOVENTUT LES CORTS A 50 SANT ANDREU, A.E. C
Descansa
R
C.E. ATHLETIC TORRE ROJA A
MOLINS 99, C.F.S. C 72 SANT JOAN DESPI C.F.S. C
FS CASTELLDEFELS FINCAS COSTA-MAR D 34 PALLEJA, F.S. C
CLUB ESPORTIU BARRI RIERA A 118 F.S. PRAT BAR LA TERRAZA ALCALA A
AECS L'HOSPITALET B 46 CFS SANT CLIMENT A
ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ B 80 MARISTES SANTS LES CORTS, C.E. C
Jornada 11 05-06-2021
JOVENTUT LES CORTS A
R
Descansa
C.E. ATHLETIC TORRE ROJA A 34 MOLINS 99, C.F.S. C
SANT JOAN DESPI C.F.S. C 02 FS CASTELLDEFELS FINCAS COSTA-MAR D
PALLEJA, F.S. C 100 CLUB ESPORTIU BARRI RIERA A
F.S. PRAT BAR LA TERRAZA ALCALA A 91 AECS L'HOSPITALET B
CFS SANT CLIMENT A 30 ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ B
SANT ANDREU, A.E. C 14 MARISTES SANTS LES CORTS, C.E. C
Jornada 12 12-06-2021
SANT ANDREU, A.E. C
R
Descansa
MOLINS 99, C.F.S. C 100 JOVENTUT LES CORTS A
FS CASTELLDEFELS FINCAS COSTA-MAR D 15 C.E. ATHLETIC TORRE ROJA A
CLUB ESPORTIU BARRI RIERA A 45 SANT JOAN DESPI C.F.S. C
AECS L'HOSPITALET B 54 PALLEJA, F.S. C
ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ B 27 F.S. PRAT BAR LA TERRAZA ALCALA A
MARISTES SANTS LES CORTS, C.E. C 07 CFS SANT CLIMENT A
Jornada 13 19-06-2021
Descansa
R
MOLINS 99, C.F.S. C
JOVENTUT LES CORTS A 35 FS CASTELLDEFELS FINCAS COSTA-MAR D
C.E. ATHLETIC TORRE ROJA A 170 CLUB ESPORTIU BARRI RIERA A
SANT JOAN DESPI C.F.S. C 37 AECS L'HOSPITALET B
PALLEJA, F.S. C 29 ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ B
F.S. PRAT BAR LA TERRAZA ALCALA A 63 MARISTES SANTS LES CORTS, C.E. C
CFS SANT CLIMENT A 50 SANT ANDREU, A.E. C
19 de novembre
Inscripcions obertes!
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.