Competició | TEMPORADA 2020-2021

lliga segona divisio juvenil futbol sala | bcn gr 5

Competició | TEMPORADA 2020-2021

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 20-03-2021
FACHADAS HYL CFS SANT BOI A 21 FS CASTELLDEFELS Catalana Occidente Chema Espín B
GAVÀ LOPEZ ROCA CFS A
R
Descansa
C.E. ATHLETIC TORRE ROJA A 41 SANT JOAN DESPI C.F.S. MIDAS B
CSC FUTSAL A 10 IPSE EL PILAR, C.E. A
CLUB ESPORTIU BARRI RIERA A 40 PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. B
L'HOSPITALET BELLSPORT B 11 PLATENSE VILANOVA I LA GELTRÚ A
MOLINS 99, C.F.S. A 43 CORNELLA C.F.S. GPC A
Jornada 2 27-03-2021
FS CASTELLDEFELS Catalana Occidente Chema Espín B 03 MOLINS 99, C.F.S. A
Descansa
R
FACHADAS HYL CFS SANT BOI A
SANT JOAN DESPI C.F.S. MIDAS B 41 GAVÀ LOPEZ ROCA CFS A
IPSE EL PILAR, C.E. A 03 C.E. ATHLETIC TORRE ROJA A
PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. B 10 CSC FUTSAL A
PLATENSE VILANOVA I LA GELTRÚ A 01 CLUB ESPORTIU BARRI RIERA A
CORNELLA C.F.S. GPC A 40 L'HOSPITALET BELLSPORT B
Jornada 3 10-04-2021
FS CASTELLDEFELS Catalana Occidente Chema Espín B
R
Descansa
FACHADAS HYL CFS SANT BOI A 44 SANT JOAN DESPI C.F.S. MIDAS B
GAVÀ LOPEZ ROCA CFS A 03 IPSE EL PILAR, C.E. A
C.E. ATHLETIC TORRE ROJA A 54 PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. B
CSC FUTSAL A 41 PLATENSE VILANOVA I LA GELTRÚ A
CLUB ESPORTIU BARRI RIERA A 53 CORNELLA C.F.S. GPC A
MOLINS 99, C.F.S. A 44 L'HOSPITALET BELLSPORT B
Jornada 4 17-04-2021
Descansa
R
MOLINS 99, C.F.S. A
SANT JOAN DESPI C.F.S. MIDAS B 23 FS CASTELLDEFELS Catalana Occidente Chema Espín B
IPSE EL PILAR, C.E. A 54 FACHADAS HYL CFS SANT BOI A
PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. B 21 GAVÀ LOPEZ ROCA CFS A
PLATENSE VILANOVA I LA GELTRÚ A 53 C.E. ATHLETIC TORRE ROJA A
CORNELLA C.F.S. GPC A 52 CSC FUTSAL A
L'HOSPITALET BELLSPORT B 43 CLUB ESPORTIU BARRI RIERA A
Jornada 5 24-04-2021
Descansa
R
SANT JOAN DESPI C.F.S. MIDAS B
FS CASTELLDEFELS Catalana Occidente Chema Espín B 32 IPSE EL PILAR, C.E. A
FACHADAS HYL CFS SANT BOI A 23 PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. B
GAVÀ LOPEZ ROCA CFS A 44 PLATENSE VILANOVA I LA GELTRÚ A
C.E. ATHLETIC TORRE ROJA A 13 CORNELLA C.F.S. GPC A
CSC FUTSAL A 12 L'HOSPITALET BELLSPORT B
MOLINS 99, C.F.S. A 41 CLUB ESPORTIU BARRI RIERA A
Jornada 6 01-05-2021
SANT JOAN DESPI C.F.S. MIDAS B 44 MOLINS 99, C.F.S. A
IPSE EL PILAR, C.E. A
R
Descansa
PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. B 33 FS CASTELLDEFELS Catalana Occidente Chema Espín B
PLATENSE VILANOVA I LA GELTRÚ A 01 FACHADAS HYL CFS SANT BOI A
CORNELLA C.F.S. GPC A 52 GAVÀ LOPEZ ROCA CFS A
L'HOSPITALET BELLSPORT B 42 C.E. ATHLETIC TORRE ROJA A
CLUB ESPORTIU BARRI RIERA A 31 CSC FUTSAL A

SEGONA VOLTA

Jornada 7 08-05-2021
SANT JOAN DESPI C.F.S. MIDAS B 32 IPSE EL PILAR, C.E. A
Descansa
R
PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. B
FS CASTELLDEFELS Catalana Occidente Chema Espín B 60 PLATENSE VILANOVA I LA GELTRÚ A
FACHADAS HYL CFS SANT BOI A 15 CORNELLA C.F.S. GPC A
GAVÀ LOPEZ ROCA CFS A 12 L'HOSPITALET BELLSPORT B
C.E. ATHLETIC TORRE ROJA A 33 CLUB ESPORTIU BARRI RIERA A
MOLINS 99, C.F.S. A 31 CSC FUTSAL A
Jornada 8 15-05-2021
IPSE EL PILAR, C.E. A 41 MOLINS 99, C.F.S. A
PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. B 45 SANT JOAN DESPI C.F.S. MIDAS B
PLATENSE VILANOVA I LA GELTRÚ A
R
Descansa
CORNELLA C.F.S. GPC A 30 FS CASTELLDEFELS Catalana Occidente Chema Espín B
L'HOSPITALET BELLSPORT B 25 FACHADAS HYL CFS SANT BOI A
CLUB ESPORTIU BARRI RIERA A 62 GAVÀ LOPEZ ROCA CFS A
CSC FUTSAL A 54 C.E. ATHLETIC TORRE ROJA A
Jornada 9 22-05-2021
IPSE EL PILAR, C.E. A 75 PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. B
SANT JOAN DESPI C.F.S. MIDAS B 30 PLATENSE VILANOVA I LA GELTRÚ A
Descansa
R
CORNELLA C.F.S. GPC A
FS CASTELLDEFELS Catalana Occidente Chema Espín B 25 L'HOSPITALET BELLSPORT B
FACHADAS HYL CFS SANT BOI A 43 CLUB ESPORTIU BARRI RIERA A
GAVÀ LOPEZ ROCA CFS A 25 CSC FUTSAL A
MOLINS 99, C.F.S. A 62 C.E. ATHLETIC TORRE ROJA A
Jornada 10 29-05-2021
PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. B 14 MOLINS 99, C.F.S. A
PLATENSE VILANOVA I LA GELTRÚ A 25 IPSE EL PILAR, C.E. A
CORNELLA C.F.S. GPC A 22 SANT JOAN DESPI C.F.S. MIDAS B
L'HOSPITALET BELLSPORT B
R
Descansa
CLUB ESPORTIU BARRI RIERA A 13 FS CASTELLDEFELS Catalana Occidente Chema Espín B
CSC FUTSAL A 11 FACHADAS HYL CFS SANT BOI A
C.E. ATHLETIC TORRE ROJA A 70 GAVÀ LOPEZ ROCA CFS A
Jornada 11 05-06-2021
PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. B 11 PLATENSE VILANOVA I LA GELTRÚ A
IPSE EL PILAR, C.E. A 02 CORNELLA C.F.S. GPC A
SANT JOAN DESPI C.F.S. MIDAS B 33 L'HOSPITALET BELLSPORT B
Descansa
R
CLUB ESPORTIU BARRI RIERA A
FS CASTELLDEFELS Catalana Occidente Chema Espín B 31 CSC FUTSAL A
FACHADAS HYL CFS SANT BOI A 31 C.E. ATHLETIC TORRE ROJA A
MOLINS 99, C.F.S. A 40 GAVÀ LOPEZ ROCA CFS A
Jornada 12 12-06-2021
MOLINS 99, C.F.S. A 11 PLATENSE VILANOVA I LA GELTRÚ A
CORNELLA C.F.S. GPC A 30 PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. B
L'HOSPITALET BELLSPORT B 32 IPSE EL PILAR, C.E. A
CLUB ESPORTIU BARRI RIERA A 53 SANT JOAN DESPI C.F.S. MIDAS B
CSC FUTSAL A
R
Descansa
C.E. ATHLETIC TORRE ROJA A 41 FS CASTELLDEFELS Catalana Occidente Chema Espín B
GAVÀ LOPEZ ROCA CFS A 29 FACHADAS HYL CFS SANT BOI A
Jornada 13 19-06-2021
PLATENSE VILANOVA I LA GELTRÚ A 13 CORNELLA C.F.S. GPC A
PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. B 37 L'HOSPITALET BELLSPORT B
IPSE EL PILAR, C.E. A 15 CLUB ESPORTIU BARRI RIERA A
SANT JOAN DESPI C.F.S. MIDAS B 51 CSC FUTSAL A
Descansa
R
C.E. ATHLETIC TORRE ROJA A
FS CASTELLDEFELS Catalana Occidente Chema Espín B 21 GAVÀ LOPEZ ROCA CFS A
FACHADAS HYL CFS SANT BOI A 11 MOLINS 99, C.F.S. A
19 de novembre
Inscripcions obertes!
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.