Competició | TEMPORADA 2020-2021

lliga segona divisio juvenil futbol sala | bcn gr 4

Competició | TEMPORADA 2020-2021

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 20-03-2021
CLUB ESPORTIU VINCIT-PROVENÇALENC A 51 JESUÏTES EL CLOT CLUB ESPORTIU A
AEE INSTITUT ICÀRIA - CET10 C 15 JAKO - AEE INS MONTSERRAT A
BADALONA FUTSAL IRIS B 01 CASP, A.E. B
ESTEL VALLSECA A 01 AELIS-SAGE PARTNER EIXAMPLE B
JOVENTUT LES CORTS A 13 LA NOVA ESQUERRA C.F. A
MARISTES SANT JOAN CLUB ESPORTIU A 12 SANTA COLOMA FUTSAL B
RAPID SANTA COLOMA, F.S. B 22 FREDERIC MISTRAL, F.S. A
Jornada 2 27-03-2021
JESUÏTES EL CLOT CLUB ESPORTIU A 45 RAPID SANTA COLOMA, F.S. B
JAKO - AEE INS MONTSERRAT A 30 CLUB ESPORTIU VINCIT-PROVENÇALENC A
CASP, A.E. B 20 AEE INSTITUT ICÀRIA - CET10 C
AELIS-SAGE PARTNER EIXAMPLE B 100 BADALONA FUTSAL IRIS B
LA NOVA ESQUERRA C.F. A 25 ESTEL VALLSECA A
SANTA COLOMA FUTSAL B 30 JOVENTUT LES CORTS A
FREDERIC MISTRAL, F.S. A 32 MARISTES SANT JOAN CLUB ESPORTIU A
Jornada 3 10-04-2021
JESUÏTES EL CLOT CLUB ESPORTIU A 07 JAKO - AEE INS MONTSERRAT A
CLUB ESPORTIU VINCIT-PROVENÇALENC A 22 CASP, A.E. B
AEE INSTITUT ICÀRIA - CET10 C 14 AELIS-SAGE PARTNER EIXAMPLE B
BADALONA FUTSAL IRIS B 17 LA NOVA ESQUERRA C.F. A
ESTEL VALLSECA A 61 SANTA COLOMA FUTSAL B
JOVENTUT LES CORTS A 32 FREDERIC MISTRAL, F.S. A
RAPID SANTA COLOMA, F.S. B 20 MARISTES SANT JOAN CLUB ESPORTIU A
Jornada 4 17-04-2021
JAKO - AEE INS MONTSERRAT A 24 RAPID SANTA COLOMA, F.S. B
CASP, A.E. B 11 JESUÏTES EL CLOT CLUB ESPORTIU A
AELIS-SAGE PARTNER EIXAMPLE B 10 CLUB ESPORTIU VINCIT-PROVENÇALENC A
LA NOVA ESQUERRA C.F. A 51 AEE INSTITUT ICÀRIA - CET10 C
SANTA COLOMA FUTSAL B 40 BADALONA FUTSAL IRIS B
FREDERIC MISTRAL, F.S. A 04 ESTEL VALLSECA A
MARISTES SANT JOAN CLUB ESPORTIU A 25 JOVENTUT LES CORTS A
Jornada 5 24-04-2021
JAKO - AEE INS MONTSERRAT A 31 CASP, A.E. B
JESUÏTES EL CLOT CLUB ESPORTIU A 16 AELIS-SAGE PARTNER EIXAMPLE B
CLUB ESPORTIU VINCIT-PROVENÇALENC A 22 LA NOVA ESQUERRA C.F. A
AEE INSTITUT ICÀRIA - CET10 C 45 SANTA COLOMA FUTSAL B
BADALONA FUTSAL IRIS B 23 FREDERIC MISTRAL, F.S. A
ESTEL VALLSECA A 11 MARISTES SANT JOAN CLUB ESPORTIU A
RAPID SANTA COLOMA, F.S. B 34 JOVENTUT LES CORTS A
Jornada 6 01-05-2021
CASP, A.E. B 02 RAPID SANTA COLOMA, F.S. B
AELIS-SAGE PARTNER EIXAMPLE B 62 JAKO - AEE INS MONTSERRAT A
LA NOVA ESQUERRA C.F. A 11 JESUÏTES EL CLOT CLUB ESPORTIU A
SANTA COLOMA FUTSAL B 33 CLUB ESPORTIU VINCIT-PROVENÇALENC A
FREDERIC MISTRAL, F.S. A 51 AEE INSTITUT ICÀRIA - CET10 C
MARISTES SANT JOAN CLUB ESPORTIU A 51 BADALONA FUTSAL IRIS B
JOVENTUT LES CORTS A 21 ESTEL VALLSECA A

SEGONA VOLTA

Jornada 7 08-05-2021
CASP, A.E. B 12 AELIS-SAGE PARTNER EIXAMPLE B
JAKO - AEE INS MONTSERRAT A 32 LA NOVA ESQUERRA C.F. A
JESUÏTES EL CLOT CLUB ESPORTIU A 66 SANTA COLOMA FUTSAL B
CLUB ESPORTIU VINCIT-PROVENÇALENC A 14 FREDERIC MISTRAL, F.S. A
AEE INSTITUT ICÀRIA - CET10 C 14 MARISTES SANT JOAN CLUB ESPORTIU A
BADALONA FUTSAL IRIS B 04 JOVENTUT LES CORTS A
RAPID SANTA COLOMA, F.S. B 31 ESTEL VALLSECA A
Jornada 8 15-05-2021
AELIS-SAGE PARTNER EIXAMPLE B 32 RAPID SANTA COLOMA, F.S. B
LA NOVA ESQUERRA C.F. A 45 CASP, A.E. B
SANTA COLOMA FUTSAL B 12 JAKO - AEE INS MONTSERRAT A
FREDERIC MISTRAL, F.S. A 110 JESUÏTES EL CLOT CLUB ESPORTIU A
MARISTES SANT JOAN CLUB ESPORTIU A 11 CLUB ESPORTIU VINCIT-PROVENÇALENC A
JOVENTUT LES CORTS A 21 AEE INSTITUT ICÀRIA - CET10 C
ESTEL VALLSECA A 50 BADALONA FUTSAL IRIS B
Jornada 9 22-05-2021
AELIS-SAGE PARTNER EIXAMPLE B 82 LA NOVA ESQUERRA C.F. A
CASP, A.E. B 04 SANTA COLOMA FUTSAL B
JAKO - AEE INS MONTSERRAT A 11 FREDERIC MISTRAL, F.S. A
JESUÏTES EL CLOT CLUB ESPORTIU A 11 MARISTES SANT JOAN CLUB ESPORTIU A
CLUB ESPORTIU VINCIT-PROVENÇALENC A 41 JOVENTUT LES CORTS A
AEE INSTITUT ICÀRIA - CET10 C 12 ESTEL VALLSECA A
RAPID SANTA COLOMA, F.S. B 91 BADALONA FUTSAL IRIS B
Jornada 10 29-05-2021
LA NOVA ESQUERRA C.F. A 31 RAPID SANTA COLOMA, F.S. B
SANTA COLOMA FUTSAL B 310 AELIS-SAGE PARTNER EIXAMPLE B
FREDERIC MISTRAL, F.S. A 43 CASP, A.E. B
MARISTES SANT JOAN CLUB ESPORTIU A 33 JAKO - AEE INS MONTSERRAT A
JOVENTUT LES CORTS A 21 JESUÏTES EL CLOT CLUB ESPORTIU A
ESTEL VALLSECA A 31 CLUB ESPORTIU VINCIT-PROVENÇALENC A
BADALONA FUTSAL IRIS B 06 AEE INSTITUT ICÀRIA - CET10 C
Jornada 11 05-06-2021
LA NOVA ESQUERRA C.F. A 55 SANTA COLOMA FUTSAL B
AELIS-SAGE PARTNER EIXAMPLE B 31 FREDERIC MISTRAL, F.S. A
CASP, A.E. B 21 MARISTES SANT JOAN CLUB ESPORTIU A
JAKO - AEE INS MONTSERRAT A 21 JOVENTUT LES CORTS A
JESUÏTES EL CLOT CLUB ESPORTIU A 18 ESTEL VALLSECA A
CLUB ESPORTIU VINCIT-PROVENÇALENC A 10 BADALONA FUTSAL IRIS B
RAPID SANTA COLOMA, F.S. B 51 AEE INSTITUT ICÀRIA - CET10 C
Jornada 12 12-06-2021
RAPID SANTA COLOMA, F.S. B 12 SANTA COLOMA FUTSAL B
FREDERIC MISTRAL, F.S. A 23 LA NOVA ESQUERRA C.F. A
MARISTES SANT JOAN CLUB ESPORTIU A 23 AELIS-SAGE PARTNER EIXAMPLE B
JOVENTUT LES CORTS A 51 CASP, A.E. B
ESTEL VALLSECA A 26 JAKO - AEE INS MONTSERRAT A
BADALONA FUTSAL IRIS B 02 JESUÏTES EL CLOT CLUB ESPORTIU A
AEE INSTITUT ICÀRIA - CET10 C 22 CLUB ESPORTIU VINCIT-PROVENÇALENC A
Jornada 13 19-06-2021
SANTA COLOMA FUTSAL B 22 FREDERIC MISTRAL, F.S. A
LA NOVA ESQUERRA C.F. A MARISTES SANT JOAN CLUB ESPORTIU A
AELIS-SAGE PARTNER EIXAMPLE B 63 JOVENTUT LES CORTS A
CASP, A.E. B 22 ESTEL VALLSECA A
JAKO - AEE INS MONTSERRAT A 91 BADALONA FUTSAL IRIS B
JESUÏTES EL CLOT CLUB ESPORTIU A 36 AEE INSTITUT ICÀRIA - CET10 C
CLUB ESPORTIU VINCIT-PROVENÇALENC A 31 RAPID SANTA COLOMA, F.S. B
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.