Competició | TEMPORADA 2020-2021

lliga segona divisio cadet futbol sala | bcn gr 3

Competició | TEMPORADA 2020-2021

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 20-03-2021
C.E. UNIÓ 10 TERRASSA A 12 CERDANYOLA VALLES, F.C. A
F.S. LLIÇA D'AMUNT A 32 CFS MONTCADA B
ESCOLA PIA SABADELL, C.E. B 51 GRUPS ARRAHONA F.S.C. A
SANT CUGAT F.S. B 02 NATACIO SABADELL C
OLIMPIC FLORESTA A
R
Descansa
CASTELLAR, F.S. A 45 RIPOLLET F.S. B
RUBI C.E.F.S. B 14 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A
Jornada 2 27-03-2021
CERDANYOLA VALLES, F.C. A 70 RUBI C.E.F.S. B
CFS MONTCADA B 16 C.E. UNIÓ 10 TERRASSA A
GRUPS ARRAHONA F.S.C. A 42 F.S. LLIÇA D'AMUNT A
NATACIO SABADELL C 01 ESCOLA PIA SABADELL, C.E. B
Descansa
R
SANT CUGAT F.S. B
RIPOLLET F.S. B 22 OLIMPIC FLORESTA A
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A 111 CASTELLAR, F.S. A
Jornada 3 10-04-2021
CERDANYOLA VALLES, F.C. A 21 CFS MONTCADA B
C.E. UNIÓ 10 TERRASSA A 22 GRUPS ARRAHONA F.S.C. A
F.S. LLIÇA D'AMUNT A 11 NATACIO SABADELL C
ESCOLA PIA SABADELL, C.E. B
R
Descansa
SANT CUGAT F.S. B 13 RIPOLLET F.S. B
OLIMPIC FLORESTA A 13 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A
RUBI C.E.F.S. B 12 CASTELLAR, F.S. A
Jornada 4 17-04-2021
CFS MONTCADA B 61 RUBI C.E.F.S. B
GRUPS ARRAHONA F.S.C. A 14 CERDANYOLA VALLES, F.C. A
NATACIO SABADELL C 23 C.E. UNIÓ 10 TERRASSA A
Descansa
R
F.S. LLIÇA D'AMUNT A
RIPOLLET F.S. B 55 ESCOLA PIA SABADELL, C.E. B
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A 62 SANT CUGAT F.S. B
CASTELLAR, F.S. A 32 OLIMPIC FLORESTA A
Jornada 5 24-04-2021
CFS MONTCADA B 31 GRUPS ARRAHONA F.S.C. A
CERDANYOLA VALLES, F.C. A 32 NATACIO SABADELL C
C.E. UNIÓ 10 TERRASSA A
R
Descansa
F.S. LLIÇA D'AMUNT A 24 RIPOLLET F.S. B
ESCOLA PIA SABADELL, C.E. B 73 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A
SANT CUGAT F.S. B 32 CASTELLAR, F.S. A
RUBI C.E.F.S. B 04 OLIMPIC FLORESTA A
Jornada 6 01-05-2021
GRUPS ARRAHONA F.S.C. A 71 RUBI C.E.F.S. B
NATACIO SABADELL C 32 CFS MONTCADA B
Descansa
R
CERDANYOLA VALLES, F.C. A
RIPOLLET F.S. B 22 C.E. UNIÓ 10 TERRASSA A
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A 14 F.S. LLIÇA D'AMUNT A
CASTELLAR, F.S. A 28 ESCOLA PIA SABADELL, C.E. B
OLIMPIC FLORESTA A 31 SANT CUGAT F.S. B

SEGONA VOLTA

Jornada 7 08-05-2021
GRUPS ARRAHONA F.S.C. A 32 NATACIO SABADELL C
CFS MONTCADA B
R
Descansa
CERDANYOLA VALLES, F.C. A 32 RIPOLLET F.S. B
C.E. UNIÓ 10 TERRASSA A 01 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A
F.S. LLIÇA D'AMUNT A 62 CASTELLAR, F.S. A
ESCOLA PIA SABADELL, C.E. B 42 OLIMPIC FLORESTA A
RUBI C.E.F.S. B 03 SANT CUGAT F.S. B
Jornada 8 15-05-2021
NATACIO SABADELL C 41 RUBI C.E.F.S. B
Descansa
R
GRUPS ARRAHONA F.S.C. A
RIPOLLET F.S. B 40 CFS MONTCADA B
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A 43 CERDANYOLA VALLES, F.C. A
CASTELLAR, F.S. A 31 C.E. UNIÓ 10 TERRASSA A
OLIMPIC FLORESTA A 11 F.S. LLIÇA D'AMUNT A
SANT CUGAT F.S. B 16 ESCOLA PIA SABADELL, C.E. B
Jornada 9 22-05-2021
NATACIO SABADELL C
R
Descansa
GRUPS ARRAHONA F.S.C. A 12 RIPOLLET F.S. B
CFS MONTCADA B 28 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A
CERDANYOLA VALLES, F.C. A 51 CASTELLAR, F.S. A
C.E. UNIÓ 10 TERRASSA A 01 OLIMPIC FLORESTA A
F.S. LLIÇA D'AMUNT A 11 SANT CUGAT F.S. B
RUBI C.E.F.S. B 010 ESCOLA PIA SABADELL, C.E. B
Jornada 10 29-05-2021
Descansa
R
RUBI C.E.F.S. B
RIPOLLET F.S. B 43 NATACIO SABADELL C
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A 32 GRUPS ARRAHONA F.S.C. A
CASTELLAR, F.S. A 52 CFS MONTCADA B
OLIMPIC FLORESTA A 02 CERDANYOLA VALLES, F.C. A
SANT CUGAT F.S. B 03 C.E. UNIÓ 10 TERRASSA A
ESCOLA PIA SABADELL, C.E. B 170 F.S. LLIÇA D'AMUNT A
Jornada 11 05-06-2021
Descansa
R
RIPOLLET F.S. B
NATACIO SABADELL C 12 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A
GRUPS ARRAHONA F.S.C. A 101 CASTELLAR, F.S. A
CFS MONTCADA B 31 OLIMPIC FLORESTA A
CERDANYOLA VALLES, F.C. A 40 SANT CUGAT F.S. B
C.E. UNIÓ 10 TERRASSA A 33 ESCOLA PIA SABADELL, C.E. B
RUBI C.E.F.S. B 13 F.S. LLIÇA D'AMUNT A
Jornada 12 12-06-2021
RUBI C.E.F.S. B 13 RIPOLLET F.S. B
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A
R
Descansa
CASTELLAR, F.S. A 31 NATACIO SABADELL C
OLIMPIC FLORESTA A 42 GRUPS ARRAHONA F.S.C. A
SANT CUGAT F.S. B 22 CFS MONTCADA B
ESCOLA PIA SABADELL, C.E. B 54 CERDANYOLA VALLES, F.C. A
F.S. LLIÇA D'AMUNT A 11 C.E. UNIÓ 10 TERRASSA A
Jornada 13 19-06-2021
RIPOLLET F.S. B 10 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A
Descansa
R
CASTELLAR, F.S. A
NATACIO SABADELL C 32 OLIMPIC FLORESTA A
GRUPS ARRAHONA F.S.C. A 45 SANT CUGAT F.S. B
CFS MONTCADA B 21 ESCOLA PIA SABADELL, C.E. B
CERDANYOLA VALLES, F.C. A 51 F.S. LLIÇA D'AMUNT A
C.E. UNIÓ 10 TERRASSA A 52 RUBI C.E.F.S. B
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.