Competició | TEMPORADA 2020-2021

lliga primera divisio juvenil futbol sala | bcn gr 2

Competició | TEMPORADA 2020-2021

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 20-03-2021
MONTSENY, C.E. CD A 11 CEFS PROSPERITAT-EVEREST A
HORTA FUTBOL SALA CLUB A 23 OLIMPIC FLORESTA A
RMSI SPORTS-TREMEDAL FUTBOL SALA A 32 CASP, A.E. A
BARCELONETA FUTSAL CLUB ESPORTIU A 52 CLUB GRÀCIA FUTBOL SALA B
ACCIÓ SANT MARTI ASSOC CC A 55 C.E.T. 10, FS B
CERDANYOLA VALLES, F.C. A 22 RIPOLLET F.S. B
SANT ANDREU, A.E. A 23 CFS LA UNION SANTA COLOMA B
Jornada 2 27-03-2021
CEFS PROSPERITAT-EVEREST A 20 SANT ANDREU, A.E. A
OLIMPIC FLORESTA A 23 MONTSENY, C.E. CD A
CASP, A.E. A 24 HORTA FUTBOL SALA CLUB A
CLUB GRÀCIA FUTBOL SALA B 12 RMSI SPORTS-TREMEDAL FUTBOL SALA A
C.E.T. 10, FS B 33 BARCELONETA FUTSAL CLUB ESPORTIU A
RIPOLLET F.S. B 13 ACCIÓ SANT MARTI ASSOC CC A
CFS LA UNION SANTA COLOMA B 32 CERDANYOLA VALLES, F.C. A
Jornada 3 10-04-2021
CEFS PROSPERITAT-EVEREST A 45 OLIMPIC FLORESTA A
MONTSENY, C.E. CD A 20 CASP, A.E. A
HORTA FUTBOL SALA CLUB A 61 CLUB GRÀCIA FUTBOL SALA B
RMSI SPORTS-TREMEDAL FUTBOL SALA A 34 C.E.T. 10, FS B
BARCELONETA FUTSAL CLUB ESPORTIU A 70 RIPOLLET F.S. B
ACCIÓ SANT MARTI ASSOC CC A 61 CFS LA UNION SANTA COLOMA B
SANT ANDREU, A.E. A 22 CERDANYOLA VALLES, F.C. A
Jornada 4 17-04-2021
OLIMPIC FLORESTA A 34 SANT ANDREU, A.E. A
CASP, A.E. A 24 CEFS PROSPERITAT-EVEREST A
CLUB GRÀCIA FUTBOL SALA B 24 MONTSENY, C.E. CD A
C.E.T. 10, FS B 50 HORTA FUTBOL SALA CLUB A
RIPOLLET F.S. B 45 RMSI SPORTS-TREMEDAL FUTBOL SALA A
CFS LA UNION SANTA COLOMA B 35 BARCELONETA FUTSAL CLUB ESPORTIU A
CERDANYOLA VALLES, F.C. A 11 ACCIÓ SANT MARTI ASSOC CC A
Jornada 5 24-04-2021
OLIMPIC FLORESTA A 22 CASP, A.E. A
CEFS PROSPERITAT-EVEREST A 31 CLUB GRÀCIA FUTBOL SALA B
MONTSENY, C.E. CD A 21 C.E.T. 10, FS B
HORTA FUTBOL SALA CLUB A 11 RIPOLLET F.S. B
RMSI SPORTS-TREMEDAL FUTBOL SALA A 32 CFS LA UNION SANTA COLOMA B
BARCELONETA FUTSAL CLUB ESPORTIU A 42 CERDANYOLA VALLES, F.C. A
SANT ANDREU, A.E. A 32 ACCIÓ SANT MARTI ASSOC CC A
Jornada 6 01-05-2021
CASP, A.E. A 20 SANT ANDREU, A.E. A
CLUB GRÀCIA FUTBOL SALA B 22 OLIMPIC FLORESTA A
C.E.T. 10, FS B 22 CEFS PROSPERITAT-EVEREST A
RIPOLLET F.S. B 11 MONTSENY, C.E. CD A
CFS LA UNION SANTA COLOMA B 22 HORTA FUTBOL SALA CLUB A
CERDANYOLA VALLES, F.C. A 43 RMSI SPORTS-TREMEDAL FUTBOL SALA A
ACCIÓ SANT MARTI ASSOC CC A 71 BARCELONETA FUTSAL CLUB ESPORTIU A

SEGONA VOLTA

Jornada 7 08-05-2021
CASP, A.E. A 41 CLUB GRÀCIA FUTBOL SALA B
OLIMPIC FLORESTA A 86 C.E.T. 10, FS B
CEFS PROSPERITAT-EVEREST A 22 RIPOLLET F.S. B
MONTSENY, C.E. CD A 54 CFS LA UNION SANTA COLOMA B
HORTA FUTBOL SALA CLUB A 13 CERDANYOLA VALLES, F.C. A
RMSI SPORTS-TREMEDAL FUTBOL SALA A 20 ACCIÓ SANT MARTI ASSOC CC A
SANT ANDREU, A.E. A 23 BARCELONETA FUTSAL CLUB ESPORTIU A
Jornada 8 15-05-2021
CLUB GRÀCIA FUTBOL SALA B 14 SANT ANDREU, A.E. A
C.E.T. 10, FS B 21 CASP, A.E. A
RIPOLLET F.S. B 32 OLIMPIC FLORESTA A
CFS LA UNION SANTA COLOMA B 21 CEFS PROSPERITAT-EVEREST A
CERDANYOLA VALLES, F.C. A 21 MONTSENY, C.E. CD A
ACCIÓ SANT MARTI ASSOC CC A 35 HORTA FUTBOL SALA CLUB A
BARCELONETA FUTSAL CLUB ESPORTIU A 51 RMSI SPORTS-TREMEDAL FUTBOL SALA A
Jornada 9 22-05-2021
CLUB GRÀCIA FUTBOL SALA B 45 C.E.T. 10, FS B
CASP, A.E. A 31 RIPOLLET F.S. B
OLIMPIC FLORESTA A 23 CFS LA UNION SANTA COLOMA B
CEFS PROSPERITAT-EVEREST A 40 CERDANYOLA VALLES, F.C. A
MONTSENY, C.E. CD A 71 ACCIÓ SANT MARTI ASSOC CC A
HORTA FUTBOL SALA CLUB A 311 BARCELONETA FUTSAL CLUB ESPORTIU A
SANT ANDREU, A.E. A 30 RMSI SPORTS-TREMEDAL FUTBOL SALA A
Jornada 10 29-05-2021
C.E.T. 10, FS B 42 SANT ANDREU, A.E. A
RIPOLLET F.S. B 21 CLUB GRÀCIA FUTBOL SALA B
CFS LA UNION SANTA COLOMA B 22 CASP, A.E. A
CERDANYOLA VALLES, F.C. A 31 OLIMPIC FLORESTA A
ACCIÓ SANT MARTI ASSOC CC A 53 CEFS PROSPERITAT-EVEREST A
BARCELONETA FUTSAL CLUB ESPORTIU A 34 MONTSENY, C.E. CD A
RMSI SPORTS-TREMEDAL FUTBOL SALA A 50 HORTA FUTBOL SALA CLUB A
Jornada 11 05-06-2021
C.E.T. 10, FS B 31 RIPOLLET F.S. B
CLUB GRÀCIA FUTBOL SALA B 42 CFS LA UNION SANTA COLOMA B
CASP, A.E. A 40 CERDANYOLA VALLES, F.C. A
OLIMPIC FLORESTA A 46 ACCIÓ SANT MARTI ASSOC CC A
CEFS PROSPERITAT-EVEREST A 62 BARCELONETA FUTSAL CLUB ESPORTIU A
MONTSENY, C.E. CD A 20 RMSI SPORTS-TREMEDAL FUTBOL SALA A
SANT ANDREU, A.E. A 30 HORTA FUTBOL SALA CLUB A
Jornada 12 12-06-2021
SANT ANDREU, A.E. A 31 RIPOLLET F.S. B
CFS LA UNION SANTA COLOMA B 27 C.E.T. 10, FS B
CERDANYOLA VALLES, F.C. A 62 CLUB GRÀCIA FUTBOL SALA B
ACCIÓ SANT MARTI ASSOC CC A 43 CASP, A.E. A
BARCELONETA FUTSAL CLUB ESPORTIU A 103 OLIMPIC FLORESTA A
RMSI SPORTS-TREMEDAL FUTBOL SALA A 01 CEFS PROSPERITAT-EVEREST A
HORTA FUTBOL SALA CLUB A 22 MONTSENY, C.E. CD A
Jornada 13 19-06-2021
RIPOLLET F.S. B 40 CFS LA UNION SANTA COLOMA B
C.E.T. 10, FS B 41 CERDANYOLA VALLES, F.C. A
CLUB GRÀCIA FUTBOL SALA B 16 ACCIÓ SANT MARTI ASSOC CC A
CASP, A.E. A 54 BARCELONETA FUTSAL CLUB ESPORTIU A
OLIMPIC FLORESTA A 17 RMSI SPORTS-TREMEDAL FUTBOL SALA A
CEFS PROSPERITAT-EVEREST A 72 HORTA FUTBOL SALA CLUB A
MONTSENY, C.E. CD A 41 SANT ANDREU, A.E. A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.