Competició | TEMPORADA 2020-2021

lliga primera divisio alevi futbol sala | bcn gr 3

Competició | TEMPORADA 2020-2021

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 20-03-2021
PALLEJA, F.S. A 45 COLLBATÓ C.E. A
C.E.T. 10 FS (ARTÓS SPORTS CLUB) B 11 UNIO FUTBOL SALA MARTORELL A
ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ A 64 SANT JOAN DESPI C.F.S. GROCASA A
SANT CUGAT F.S. A
R
Descansa
F.S. OLESA B 32 PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. A
FS Castelldefels LLACH REFORMAS A 124 MOLINS 99, C.F.S. A
COVISA MANRESA F.S. B 83 CORNELLA C.F.S. GPC A
Jornada 2 27-03-2021
COLLBATÓ C.E. A 45 COVISA MANRESA F.S. B
UNIO FUTBOL SALA MARTORELL A 81 PALLEJA, F.S. A
SANT JOAN DESPI C.F.S. GROCASA A 25 C.E.T. 10 FS (ARTÓS SPORTS CLUB) B
Descansa
R
ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ A
PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. A 24 SANT CUGAT F.S. A
MOLINS 99, C.F.S. A 33 F.S. OLESA B
CORNELLA C.F.S. GPC A 74 FS Castelldefels LLACH REFORMAS A
Jornada 3 10-04-2021
COLLBATÓ C.E. A 34 UNIO FUTBOL SALA MARTORELL A
PALLEJA, F.S. A 15 SANT JOAN DESPI C.F.S. GROCASA A
C.E.T. 10 FS (ARTÓS SPORTS CLUB) B
R
Descansa
ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ A 81 PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. A
SANT CUGAT F.S. A 73 MOLINS 99, C.F.S. A
F.S. OLESA B 35 CORNELLA C.F.S. GPC A
COVISA MANRESA F.S. B 43 FS Castelldefels LLACH REFORMAS A
Jornada 4 17-04-2021
UNIO FUTBOL SALA MARTORELL A 60 COVISA MANRESA F.S. B
SANT JOAN DESPI C.F.S. GROCASA A 24 COLLBATÓ C.E. A
Descansa
R
PALLEJA, F.S. A
PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. A 45 C.E.T. 10 FS (ARTÓS SPORTS CLUB) B
MOLINS 99, C.F.S. A 23 ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ A
CORNELLA C.F.S. GPC A 14 SANT CUGAT F.S. A
FS Castelldefels LLACH REFORMAS A 32 F.S. OLESA B
Jornada 5 24-04-2021
UNIO FUTBOL SALA MARTORELL A 21 SANT JOAN DESPI C.F.S. GROCASA A
COLLBATÓ C.E. A
R
Descansa
PALLEJA, F.S. A 19 PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. A
C.E.T. 10 FS (ARTÓS SPORTS CLUB) B 43 MOLINS 99, C.F.S. A
ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ A 53 CORNELLA C.F.S. GPC A
SANT CUGAT F.S. A 44 FS Castelldefels LLACH REFORMAS A
COVISA MANRESA F.S. B 41 F.S. OLESA B
Jornada 6 01-05-2021
SANT JOAN DESPI C.F.S. GROCASA A 27 COVISA MANRESA F.S. B
Descansa
R
UNIO FUTBOL SALA MARTORELL A
PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. A 33 COLLBATÓ C.E. A
MOLINS 99, C.F.S. A 24 PALLEJA, F.S. A
CORNELLA C.F.S. GPC A 54 C.E.T. 10 FS (ARTÓS SPORTS CLUB) B
FS Castelldefels LLACH REFORMAS A 12 ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ A
F.S. OLESA B 32 SANT CUGAT F.S. A

SEGONA VOLTA

Jornada 7 08-05-2021
SANT JOAN DESPI C.F.S. GROCASA A
R
Descansa
UNIO FUTBOL SALA MARTORELL A 50 PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. A
COLLBATÓ C.E. A 62 MOLINS 99, C.F.S. A
PALLEJA, F.S. A 12 CORNELLA C.F.S. GPC A
C.E.T. 10 FS (ARTÓS SPORTS CLUB) B 23 FS Castelldefels LLACH REFORMAS A
ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ A 93 F.S. OLESA B
COVISA MANRESA F.S. B 53 SANT CUGAT F.S. A
Jornada 8 15-05-2021
Descansa
R
COVISA MANRESA F.S. B
PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. A 25 SANT JOAN DESPI C.F.S. GROCASA A
MOLINS 99, C.F.S. A 08 UNIO FUTBOL SALA MARTORELL A
CORNELLA C.F.S. GPC A 32 COLLBATÓ C.E. A
FS Castelldefels LLACH REFORMAS A 23 PALLEJA, F.S. A
F.S. OLESA B 22 C.E.T. 10 FS (ARTÓS SPORTS CLUB) B
SANT CUGAT F.S. A 34 ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ A
Jornada 9 22-05-2021
Descansa
R
PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. A
SANT JOAN DESPI C.F.S. GROCASA A 22 MOLINS 99, C.F.S. A
UNIO FUTBOL SALA MARTORELL A 131 CORNELLA C.F.S. GPC A
COLLBATÓ C.E. A 47 FS Castelldefels LLACH REFORMAS A
PALLEJA, F.S. A 21 F.S. OLESA B
C.E.T. 10 FS (ARTÓS SPORTS CLUB) B 71 SANT CUGAT F.S. A
COVISA MANRESA F.S. B 53 ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ A
Jornada 10 29-05-2021
PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. A 52 COVISA MANRESA F.S. B
MOLINS 99, C.F.S. A
R
Descansa
CORNELLA C.F.S. GPC A 32 SANT JOAN DESPI C.F.S. GROCASA A
FS Castelldefels LLACH REFORMAS A 26 UNIO FUTBOL SALA MARTORELL A
F.S. OLESA B 22 COLLBATÓ C.E. A
SANT CUGAT F.S. A 33 PALLEJA, F.S. A
ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ A 53 C.E.T. 10 FS (ARTÓS SPORTS CLUB) B
Jornada 11 05-06-2021
PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. A 24 MOLINS 99, C.F.S. A
Descansa
R
CORNELLA C.F.S. GPC A
SANT JOAN DESPI C.F.S. GROCASA A 34 FS Castelldefels LLACH REFORMAS A
UNIO FUTBOL SALA MARTORELL A 91 F.S. OLESA B
COLLBATÓ C.E. A 21 SANT CUGAT F.S. A
PALLEJA, F.S. A 34 ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ A
COVISA MANRESA F.S. B 54 C.E.T. 10 FS (ARTÓS SPORTS CLUB) B
Jornada 12 12-06-2021
COVISA MANRESA F.S. B 33 MOLINS 99, C.F.S. A
CORNELLA C.F.S. GPC A 34 PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. A
FS Castelldefels LLACH REFORMAS A
R
Descansa
F.S. OLESA B 20 SANT JOAN DESPI C.F.S. GROCASA A
SANT CUGAT F.S. A 02 UNIO FUTBOL SALA MARTORELL A
ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ A 31 COLLBATÓ C.E. A
C.E.T. 10 FS (ARTÓS SPORTS CLUB) B 35 PALLEJA, F.S. A
Jornada 13 19-06-2021
MOLINS 99, C.F.S. A 42 CORNELLA C.F.S. GPC A
PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. A 33 FS Castelldefels LLACH REFORMAS A
Descansa
R
F.S. OLESA B
SANT JOAN DESPI C.F.S. GROCASA A 42 SANT CUGAT F.S. A
UNIO FUTBOL SALA MARTORELL A 30 ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ A
COLLBATÓ C.E. A 34 C.E.T. 10 FS (ARTÓS SPORTS CLUB) B
PALLEJA, F.S. A 32 COVISA MANRESA F.S. B
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.