Competició | TEMPORADA 2020-2021

segona divisio femeni juvenil | grup 2

Competició | TEMPORADA 2020-2021

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 04-04-2021
Descansa
R
ANOIA , C.E. A
ENFAF CREDIT ANDORRA A 33 CERDANYOLA VALLES, F.C. A
SALLENT, C.E. A 03 FEMENI MANU LANZAROTE,C.F. D
ODENA, C.E. A 34 PARDINYES C.F. A
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 B 04 SEAGULL BDN, C.E. C
MANRESA, C.E. A 31 ULLASTRELL C.F. A
Descansa
R
OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A
CAN PARELLADA, C.D. A 25 SANT CUGAT FUTBOL CLUB A
Jornada 2 06-06-2021
ANOIA , C.E. A 10 CAN PARELLADA, C.D. A
CERDANYOLA VALLES, F.C. A
R
Descansa
FEMENI MANU LANZAROTE,C.F. D 21 ENFAF CREDIT ANDORRA A
PARDINYES C.F. A 60 SALLENT, C.E. A
SEAGULL BDN, C.E. C 31 ODENA, C.E. A
ULLASTRELL C.F. A 21 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 B
OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A 02 MANRESA, C.E. A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB A
R
Descansa
Jornada 3 13-06-2021
ANOIA , C.E. A 21 CERDANYOLA VALLES, F.C. A
Descansa
R
FEMENI MANU LANZAROTE,C.F. D
ENFAF CREDIT ANDORRA A 22 PARDINYES C.F. A
SALLENT, C.E. A 01 SEAGULL BDN, C.E. C
ODENA, C.E. A 20 ULLASTRELL C.F. A
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 B 20 OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A
MANRESA, C.E. A 010 SANT CUGAT FUTBOL CLUB A
CAN PARELLADA, C.D. A
R
Descansa
Jornada 4 20-06-2021
CERDANYOLA VALLES, F.C. A - CAN PARELLADA, C.D. A
FEMENI MANU LANZAROTE,C.F. D - ANOIA , C.E. A
PARDINYES C.F. A
R
Descansa
SEAGULL BDN, C.E. C - ENFAF CREDIT ANDORRA A
ULLASTRELL C.F. A - SALLENT, C.E. A
OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A - ODENA, C.E. A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB A - FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 B
Descansa
R
MANRESA, C.E. A
Jornada 5 27-06-2021
CERDANYOLA VALLES, F.C. A - FEMENI MANU LANZAROTE,C.F. D
ANOIA , C.E. A - PARDINYES C.F. A
Descansa
R
SEAGULL BDN, C.E. C
ENFAF CREDIT ANDORRA A - ULLASTRELL C.F. A
SALLENT, C.E. A - OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A
ODENA, C.E. A - SANT CUGAT FUTBOL CLUB A
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 B
R
Descansa
CAN PARELLADA, C.D. A - MANRESA, C.E. A
Jornada 6 21-03-2021
FEMENI MANU LANZAROTE,C.F. D 10 CAN PARELLADA, C.D. A
PARDINYES C.F. A 40 CERDANYOLA VALLES, F.C. A
SEAGULL BDN, C.E. C 36 ANOIA , C.E. A
ULLASTRELL C.F. A
R
Descansa
OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A 15 ENFAF CREDIT ANDORRA A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB A 120 SALLENT, C.E. A
Descansa
R
ODENA, C.E. A
MANRESA, C.E. A 26 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 B
Jornada 7 28-03-2021
FEMENI MANU LANZAROTE,C.F. D 32 PARDINYES C.F. A
CERDANYOLA VALLES, F.C. A 41 SEAGULL BDN, C.E. C
ANOIA , C.E. A 62 ULLASTRELL C.F. A
Descansa
R
OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A
ENFAF CREDIT ANDORRA A 03 SANT CUGAT FUTBOL CLUB A
SALLENT, C.E. A
R
Descansa
ODENA, C.E. A 25 MANRESA, C.E. A
CAN PARELLADA, C.D. A 20 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 B

SEGONA VOLTA

Jornada 8 11-04-2021
PARDINYES C.F. A 20 CAN PARELLADA, C.D. A
SEAGULL BDN, C.E. C 12 FEMENI MANU LANZAROTE,C.F. D
ULLASTRELL C.F. A 15 CERDANYOLA VALLES, F.C. A
OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A 37 ANOIA , C.E. A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB A
R
Descansa
Descansa
R
ENFAF CREDIT ANDORRA A
MANRESA, C.E. A 10 SALLENT, C.E. A
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 B 32 ODENA, C.E. A
Jornada 9 18-04-2021
PARDINYES C.F. A 30 SEAGULL BDN, C.E. C
FEMENI MANU LANZAROTE,C.F. D 60 ULLASTRELL C.F. A
CERDANYOLA VALLES, F.C. A 72 OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A
ANOIA , C.E. A 12 SANT CUGAT FUTBOL CLUB A
Descansa
R
R
Descansa
ENFAF CREDIT ANDORRA A 21 MANRESA, C.E. A
SALLENT, C.E. A 14 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 B
CAN PARELLADA, C.D. A 31 ODENA, C.E. A
Jornada 10 25-04-2021
SEAGULL BDN, C.E. C 01 CAN PARELLADA, C.D. A
ULLASTRELL C.F. A - PARDINYES C.F. A
OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A 08 FEMENI MANU LANZAROTE,C.F. D
SANT CUGAT FUTBOL CLUB A 22 CERDANYOLA VALLES, F.C. A
Descansa
R
ANOIA , C.E. A
MANRESA, C.E. A
R
Descansa
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 B 02 ENFAF CREDIT ANDORRA A
ODENA, C.E. A 54 SALLENT, C.E. A
Jornada 11 02-05-2021
SEAGULL BDN, C.E. C 30 ULLASTRELL C.F. A
PARDINYES C.F. A 40 OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A
FEMENI MANU LANZAROTE,C.F. D 12 SANT CUGAT FUTBOL CLUB A
CERDANYOLA VALLES, F.C. A
R
Descansa
ANOIA , C.E. A 31 MANRESA, C.E. A
Descansa
R
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 B
ENFAF CREDIT ANDORRA A 40 ODENA, C.E. A
CAN PARELLADA, C.D. A 71 SALLENT, C.E. A
Jornada 12 09-05-2021
ULLASTRELL C.F. A 13 CAN PARELLADA, C.D. A
OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A 26 SEAGULL BDN, C.E. C
SANT CUGAT FUTBOL CLUB A 91 PARDINYES C.F. A
Descansa
R
FEMENI MANU LANZAROTE,C.F. D
MANRESA, C.E. A 07 CERDANYOLA VALLES, F.C. A
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 B 12 ANOIA , C.E. A
ODENA, C.E. A
R
Descansa
SALLENT, C.E. A 03 ENFAF CREDIT ANDORRA A
Jornada 13 16-05-2021
ULLASTRELL C.F. A 41 OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A
SEAGULL BDN, C.E. C 38 SANT CUGAT FUTBOL CLUB A
PARDINYES C.F. A
R
Descansa
FEMENI MANU LANZAROTE,C.F. D 91 MANRESA, C.E. A
CERDANYOLA VALLES, F.C. A 71 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 B
ANOIA , C.E. A 100 ODENA, C.E. A
Descansa
R
SALLENT, C.E. A
CAN PARELLADA, C.D. A 00 ENFAF CREDIT ANDORRA A
Jornada 14 23-05-2021
CAN PARELLADA, C.D. A 20 OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB A 41 ULLASTRELL C.F. A
Descansa
R
SEAGULL BDN, C.E. C
MANRESA, C.E. A 23 PARDINYES C.F. A
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 B 03 FEMENI MANU LANZAROTE,C.F. D
ODENA, C.E. A 06 CERDANYOLA VALLES, F.C. A
SALLENT, C.E. A 05 ANOIA , C.E. A
ENFAF CREDIT ANDORRA A
R
Descansa
Jornada 15 30-05-2021
OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A 08 SANT CUGAT FUTBOL CLUB A
ULLASTRELL C.F. A
R
Descansa
SEAGULL BDN, C.E. C 12 MANRESA, C.E. A
PARDINYES C.F. A 51 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 B
FEMENI MANU LANZAROTE,C.F. D 61 ODENA, C.E. A
CERDANYOLA VALLES, F.C. A 93 SALLENT, C.E. A
ANOIA , C.E. A 02 ENFAF CREDIT ANDORRA A
Descansa
R
CAN PARELLADA, C.D. A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.