Competició | TEMPORADA 2020-2021

primera divisio nacional femenina | grup 3

Competició | TEMPORADA 2020-2021

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 18-10-2020
SON SARDINA AD 3-2 BALEARS FC
IGUALADA, C.F. A 2-1 GIRONA, F.C. A
COLLERENSE UD 1-1 PALLEJA, C.F. A
SD HUESCA 2-0 ZARAGOZA CLUB DE FÚTBOL FEMENINO
EUROPA, C.E. A 1-1 SANT GABRIEL,C.D. A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A 4-2 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A 5-1 RIUDOMS, C.D. A
Descansa - PARDINYES C.F. A
Jornada 2 25-10-2020
BALEARS FC - Descansa
GIRONA, F.C. A 0-1 SON SARDINA AD
PALLEJA, C.F. A 1-2 IGUALADA, C.F. A
ZARAGOZA CLUB DE FÚTBOL FEMENINO 2-1 COLLERENSE UD
SANT GABRIEL,C.D. A 3-0 SD HUESCA
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A 1-1 EUROPA, C.E. A
RIUDOMS, C.D. A 1-2 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A
PARDINYES C.F. A 0-1 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A
Jornada 3 01-11-2020
BALEARS FC 2-1 GIRONA, F.C. A
SON SARDINA AD 5-0 PALLEJA, C.F. A
IGUALADA, C.F. A 1-1 ZARAGOZA CLUB DE FÚTBOL FEMENINO
COLLERENSE UD 0-3 SANT GABRIEL,C.D. A
SD HUESCA 3-2 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A
EUROPA, C.E. A 2-1 RIUDOMS, C.D. A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A 0-0 PARDINYES C.F. A
Descansa - LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A
Jornada 4 08-11-2020
GIRONA, F.C. A - Descansa
PALLEJA, C.F. A 0-0 BALEARS FC
ZARAGOZA CLUB DE FÚTBOL FEMENINO 3-2 SON SARDINA AD
SANT GABRIEL,C.D. A 1-1 IGUALADA, C.F. A
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A 4-2 COLLERENSE UD
RIUDOMS, C.D. A 0-0 SD HUESCA
PARDINYES C.F. A 2-0 EUROPA, C.E. A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A 5-1 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A
Jornada 5 15-11-2020
GIRONA, F.C. A 2-4 PALLEJA, C.F. A
BALEARS FC 1-0 ZARAGOZA CLUB DE FÚTBOL FEMENINO
SON SARDINA AD 2-1 SANT GABRIEL,C.D. A
IGUALADA, C.F. A 2-3 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A
COLLERENSE UD 1-3 RIUDOMS, C.D. A
SD HUESCA 4-1 PARDINYES C.F. A
EUROPA, C.E. A 2-2 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A
Descansa - VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A
Jornada 6 22-11-2020
PALLEJA, C.F. A - Descansa
ZARAGOZA CLUB DE FÚTBOL FEMENINO 3-0 GIRONA, F.C. A
SANT GABRIEL,C.D. A 2-1 BALEARS FC
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A 0-3 SON SARDINA AD
RIUDOMS, C.D. A 1-5 IGUALADA, C.F. A
PARDINYES C.F. A 1-0 COLLERENSE UD
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A 4-1 SD HUESCA
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A 1-1 EUROPA, C.E. A
Jornada 7 29-11-2020
PALLEJA, C.F. A 0-0 ZARAGOZA CLUB DE FÚTBOL FEMENINO
GIRONA, F.C. A 1-4 SANT GABRIEL,C.D. A
BALEARS FC 4-1 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A
SON SARDINA AD 4-1 RIUDOMS, C.D. A
IGUALADA, C.F. A 2-1 PARDINYES C.F. A
COLLERENSE UD 1-2 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A
SD HUESCA 2-3 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A
Descansa - EUROPA, C.E. A
Jornada 8 06-12-2020
ZARAGOZA CLUB DE FÚTBOL FEMENINO - Descansa
SANT GABRIEL,C.D. A 2-1 PALLEJA, C.F. A
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A 1-2 GIRONA, F.C. A
RIUDOMS, C.D. A 3-5 BALEARS FC
PARDINYES C.F. A 2-3 SON SARDINA AD
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A 4-0 IGUALADA, C.F. A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A 3-1 COLLERENSE UD
EUROPA, C.E. A 2-1 SD HUESCA
Jornada 9 13-12-2020
ZARAGOZA CLUB DE FÚTBOL FEMENINO 0-3 SANT GABRIEL,C.D. A
PALLEJA, C.F. A 1-1 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A
GIRONA, F.C. A 2-2 RIUDOMS, C.D. A
BALEARS FC 2-0 PARDINYES C.F. A
SON SARDINA AD 1-0 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A
IGUALADA, C.F. A 1-1 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A
COLLERENSE UD 1-1 EUROPA, C.E. A
Descansa - SD HUESCA
Jornada 10 20-12-2020
SANT GABRIEL,C.D. A - Descansa
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A 0-2 ZARAGOZA CLUB DE FÚTBOL FEMENINO
RIUDOMS, C.D. A 1-0 PALLEJA, C.F. A
PARDINYES C.F. A 4-1 GIRONA, F.C. A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A 1-3 BALEARS FC
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A 3-2 SON SARDINA AD
EUROPA, C.E. A 2-2 IGUALADA, C.F. A
SD HUESCA 3-3 COLLERENSE UD
Jornada 11 10-01-2021
SANT GABRIEL,C.D. A 5-0 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A
ZARAGOZA CLUB DE FÚTBOL FEMENINO 1-3 RIUDOMS, C.D. A
PALLEJA, C.F. A 2-3 PARDINYES C.F. A
GIRONA, F.C. A 0-2 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A
BALEARS FC 1-0 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A
SON SARDINA AD 2-2 EUROPA, C.E. A
IGUALADA, C.F. A 2-0 SD HUESCA
Descansa - COLLERENSE UD
Jornada 12 17-01-2021
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A - Descansa
RIUDOMS, C.D. A 2-3 SANT GABRIEL,C.D. A
PARDINYES C.F. A 1-2 ZARAGOZA CLUB DE FÚTBOL FEMENINO
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A 10-1 PALLEJA, C.F. A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A 2-0 GIRONA, F.C. A
EUROPA, C.E. A 1-2 BALEARS FC
SD HUESCA 1-1 SON SARDINA AD
COLLERENSE UD 3-2 IGUALADA, C.F. A
Jornada 13 24-01-2021
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A 1-2 RIUDOMS, C.D. A
SANT GABRIEL,C.D. A 1-1 PARDINYES C.F. A
ZARAGOZA CLUB DE FÚTBOL FEMENINO 0-1 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A
PALLEJA, C.F. A 1-4 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A
GIRONA, F.C. A 3-2 EUROPA, C.E. A
BALEARS FC 3-0 SD HUESCA
SON SARDINA AD 0-0 COLLERENSE UD
Descansa - IGUALADA, C.F. A
Jornada 14 31-01-2021
Descansa - RIUDOMS, C.D. A
PARDINYES C.F. A 3-0 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A 2-2 SANT GABRIEL,C.D. A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A 1-2 ZARAGOZA CLUB DE FÚTBOL FEMENINO
EUROPA, C.E. A 4-0 PALLEJA, C.F. A
SD HUESCA 3-1 GIRONA, F.C. A
COLLERENSE UD 1-2 BALEARS FC
IGUALADA, C.F. A 3-1 SON SARDINA AD
Jornada 15 07-02-2021
RIUDOMS, C.D. A 4-2 PARDINYES C.F. A
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A 1-2 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A
SANT GABRIEL,C.D. A 5-1 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A
ZARAGOZA CLUB DE FÚTBOL FEMENINO 0-2 EUROPA, C.E. A
PALLEJA, C.F. A 0-1 SD HUESCA
GIRONA, F.C. A 2-1 COLLERENSE UD
BALEARS FC 4-1 IGUALADA, C.F. A
SON SARDINA AD - Descansa

SEGONA VOLTA

Jornada 16 14-02-2021
BALEARS FC 0-2 SON SARDINA AD
GIRONA, F.C. A 1-1 IGUALADA, C.F. A
PALLEJA, C.F. A 2-1 COLLERENSE UD
ZARAGOZA CLUB DE FÚTBOL FEMENINO 0-3 SD HUESCA
SANT GABRIEL,C.D. A 0-1 EUROPA, C.E. A
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A 3-0 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A
RIUDOMS, C.D. A 2-5 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A
PARDINYES C.F. A - Descansa
Jornada 17 21-02-2021
Descansa - BALEARS FC
SON SARDINA AD 1-3 GIRONA, F.C. A
IGUALADA, C.F. A 1-1 PALLEJA, C.F. A
COLLERENSE UD 2-3 ZARAGOZA CLUB DE FÚTBOL FEMENINO
SD HUESCA - SANT GABRIEL,C.D. A
EUROPA, C.E. A 2-1 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A 1-0 RIUDOMS, C.D. A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A 2-2 PARDINYES C.F. A
Jornada 18 28-02-2021
GIRONA, F.C. A 1-1 BALEARS FC
PALLEJA, C.F. A 0-0 SON SARDINA AD
ZARAGOZA CLUB DE FÚTBOL FEMENINO 3-2 IGUALADA, C.F. A
SANT GABRIEL,C.D. A 3-2 COLLERENSE UD
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A 0-1 SD HUESCA
RIUDOMS, C.D. A 4-2 EUROPA, C.E. A
PARDINYES C.F. A 0-0 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A - Descansa
Jornada 19 07-03-2021
Descansa - GIRONA, F.C. A
BALEARS FC 3-0 PALLEJA, C.F. A
SON SARDINA AD 1-1 ZARAGOZA CLUB DE FÚTBOL FEMENINO
IGUALADA, C.F. A 1-3 SANT GABRIEL,C.D. A
COLLERENSE UD 1-1 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A
SD HUESCA 1-1 RIUDOMS, C.D. A
EUROPA, C.E. A 0-2 PARDINYES C.F. A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A 1-2 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A
Jornada 20 14-03-2021
PALLEJA, C.F. A 1-1 GIRONA, F.C. A
ZARAGOZA CLUB DE FÚTBOL FEMENINO 0-2 BALEARS FC
SANT GABRIEL,C.D. A 2-0 SON SARDINA AD
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A 1-0 IGUALADA, C.F. A
RIUDOMS, C.D. A 1-1 COLLERENSE UD
PARDINYES C.F. A 1-0 SD HUESCA
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A 0-1 EUROPA, C.E. A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A - Descansa
Jornada 21 21-03-2021
Descansa - PALLEJA, C.F. A
GIRONA, F.C. A 1-0 ZARAGOZA CLUB DE FÚTBOL FEMENINO
BALEARS FC 0-0 SANT GABRIEL,C.D. A
SON SARDINA AD 1-3 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A
IGUALADA, C.F. A 2-2 RIUDOMS, C.D. A
COLLERENSE UD 5-6 PARDINYES C.F. A
SD HUESCA 1-2 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A
EUROPA, C.E. A 2-3 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A
Jornada 22 28-03-2021
ZARAGOZA CLUB DE FÚTBOL FEMENINO 3-1 PALLEJA, C.F. A
SANT GABRIEL,C.D. A 3-0 GIRONA, F.C. A
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A 0-3 BALEARS FC
RIUDOMS, C.D. A 3-0 SON SARDINA AD
PARDINYES C.F. A 4-2 IGUALADA, C.F. A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A 4-1 COLLERENSE UD
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A 1-0 SD HUESCA
EUROPA, C.E. A - Descansa
Jornada 23 04-04-2021
Descansa - ZARAGOZA CLUB DE FÚTBOL FEMENINO
PALLEJA, C.F. A 0-5 SANT GABRIEL,C.D. A
GIRONA, F.C. A 0-1 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A
BALEARS FC 1-1 RIUDOMS, C.D. A
SON SARDINA AD 2-1 PARDINYES C.F. A
IGUALADA, C.F. A 0-3 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A
COLLERENSE UD 3-2 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A
SD HUESCA 1-3 EUROPA, C.E. A
Jornada 24 11-04-2021
SANT GABRIEL,C.D. A - ZARAGOZA CLUB DE FÚTBOL FEMENINO
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A 3-2 PALLEJA, C.F. A
RIUDOMS, C.D. A - GIRONA, F.C. A
PARDINYES C.F. A 2-1 BALEARS FC
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A 0-0 SON SARDINA AD
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A 4-1 IGUALADA, C.F. A
EUROPA, C.E. A 3-0 COLLERENSE UD
SD HUESCA - Descansa
Jornada 25 18-04-2021
Descansa - SANT GABRIEL,C.D. A
ZARAGOZA CLUB DE FÚTBOL FEMENINO 1-1 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A
PALLEJA, C.F. A 0-4 RIUDOMS, C.D. A
GIRONA, F.C. A - PARDINYES C.F. A
BALEARS FC 0-2 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A
SON SARDINA AD 1-0 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A
IGUALADA, C.F. A 5-5 EUROPA, C.E. A
COLLERENSE UD 1-2 SD HUESCA
Jornada 26 25-04-2021
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A - SANT GABRIEL,C.D. A
RIUDOMS, C.D. A - ZARAGOZA CLUB DE FÚTBOL FEMENINO
PARDINYES C.F. A - PALLEJA, C.F. A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A - GIRONA, F.C. A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A - BALEARS FC
EUROPA, C.E. A - SON SARDINA AD
SD HUESCA - IGUALADA, C.F. A
COLLERENSE UD - Descansa
Jornada 27 02-05-2021
Descansa - FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A
SANT GABRIEL,C.D. A - RIUDOMS, C.D. A
ZARAGOZA CLUB DE FÚTBOL FEMENINO - PARDINYES C.F. A
PALLEJA, C.F. A - LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A
GIRONA, F.C. A - VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A
BALEARS FC - EUROPA, C.E. A
SON SARDINA AD - SD HUESCA
IGUALADA, C.F. A - COLLERENSE UD
Jornada 28 09-05-2021
RIUDOMS, C.D. A - FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A
PARDINYES C.F. A - SANT GABRIEL,C.D. A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A - ZARAGOZA CLUB DE FÚTBOL FEMENINO
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A - PALLEJA, C.F. A
EUROPA, C.E. A - GIRONA, F.C. A
SD HUESCA - BALEARS FC
COLLERENSE UD - SON SARDINA AD
IGUALADA, C.F. A - Descansa
Jornada 29 16-05-2021
RIUDOMS, C.D. A - Descansa
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A - PARDINYES C.F. A
SANT GABRIEL,C.D. A - LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A
ZARAGOZA CLUB DE FÚTBOL FEMENINO - VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A
PALLEJA, C.F. A - EUROPA, C.E. A
GIRONA, F.C. A - SD HUESCA
BALEARS FC - COLLERENSE UD
SON SARDINA AD - IGUALADA, C.F. A
Jornada 30 30-05-2021
PARDINYES C.F. A - RIUDOMS, C.D. A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A - FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A - SANT GABRIEL,C.D. A
EUROPA, C.E. A - ZARAGOZA CLUB DE FÚTBOL FEMENINO
SD HUESCA - PALLEJA, C.F. A
COLLERENSE UD - GIRONA, F.C. A
IGUALADA, C.F. A - BALEARS FC
Descansa - SON SARDINA AD
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.