Competició | TEMPORADA 2020-2021

primera divisio femeni juvenil | grup 1

Competició | TEMPORADA 2020-2021

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 04-04-2021
ALPICAT, CLUB DE FUTBOL U.E. A 12 FONTSANTA-FATJO, C.D. C
SABADELL F.C., C.E. B 015 ESPANYOL, R.C.D. B
AEM, S.E. A 30 PALLEJA, C.F. A
MARTORELL C.F. A 15 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A
FEMENI MANU LANZAROTE,C.F. B 03 IGUALADA, C.F. B
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS B 81 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. B
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A 00 SANTS, U.E. A
WOMEN'S SOCCER SCHOOL A 30 FUNDACIÓ TERRASSA F.C. 1906 A
Jornada 2 30-05-2021
FONTSANTA-FATJO, C.D. C 12 WOMEN'S SOCCER SCHOOL A
ESPANYOL, R.C.D. B 90 ALPICAT, CLUB DE FUTBOL U.E. A
PALLEJA, C.F. A 131 SABADELL F.C., C.E. B
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A 00 AEM, S.E. A
IGUALADA, C.F. B 02 MARTORELL C.F. A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. B 03 FEMENI MANU LANZAROTE,C.F. B
SANTS, U.E. A 41 FUNDACIÓ P. F.BASE REUS B
FUNDACIÓ TERRASSA F.C. 1906 A 04 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A
Jornada 3 06-06-2021
FONTSANTA-FATJO, C.D. C 01 ESPANYOL, R.C.D. B
ALPICAT, CLUB DE FUTBOL U.E. A 31 PALLEJA, C.F. A
SABADELL F.C., C.E. B 07 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A
AEM, S.E. A 11 IGUALADA, C.F. B
MARTORELL C.F. A 05 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. B
FEMENI MANU LANZAROTE,C.F. B 02 SANTS, U.E. A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS B 21 FUNDACIÓ TERRASSA F.C. 1906 A
WOMEN'S SOCCER SCHOOL A 51 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A
Jornada 4 13-06-2021
ESPANYOL, R.C.D. B 10 WOMEN'S SOCCER SCHOOL A
PALLEJA, C.F. A 12 FONTSANTA-FATJO, C.D. C
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A 30 ALPICAT, CLUB DE FUTBOL U.E. A
IGUALADA, C.F. B 102 SABADELL F.C., C.E. B
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. B 31 AEM, S.E. A
SANTS, U.E. A 31 MARTORELL C.F. A
FUNDACIÓ TERRASSA F.C. 1906 A 10 FEMENI MANU LANZAROTE,C.F. B
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A 21 FUNDACIÓ P. F.BASE REUS B
Jornada 5 20-06-2021
ESPANYOL, R.C.D. B 41 PALLEJA, C.F. A
FONTSANTA-FATJO, C.D. C 31 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A
ALPICAT, CLUB DE FUTBOL U.E. A 13 IGUALADA, C.F. B
SABADELL F.C., C.E. B 014 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. B
AEM, S.E. A 01 SANTS, U.E. A
MARTORELL C.F. A 11 FUNDACIÓ TERRASSA F.C. 1906 A
FEMENI MANU LANZAROTE,C.F. B 31 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A
WOMEN'S SOCCER SCHOOL A 11 FUNDACIÓ P. F.BASE REUS B
Jornada 6 27-06-2021
PALLEJA, C.F. A 02 WOMEN'S SOCCER SCHOOL A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A 13 ESPANYOL, R.C.D. B
IGUALADA, C.F. B 13 FONTSANTA-FATJO, C.D. C
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. B 41 ALPICAT, CLUB DE FUTBOL U.E. A
SANTS, U.E. A 143 SABADELL F.C., C.E. B
FUNDACIÓ TERRASSA F.C. 1906 A 02 AEM, S.E. A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A 52 MARTORELL C.F. A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS B 01 FEMENI MANU LANZAROTE,C.F. B
Jornada 7 21-03-2021
PALLEJA, C.F. A 12 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A
ESPANYOL, R.C.D. B 80 IGUALADA, C.F. B
FONTSANTA-FATJO, C.D. C 51 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. B
ALPICAT, CLUB DE FUTBOL U.E. A 09 SANTS, U.E. A
SABADELL F.C., C.E. B 36 FUNDACIÓ TERRASSA F.C. 1906 A
AEM, S.E. A 11 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A
MARTORELL C.F. A 21 FUNDACIÓ P. F.BASE REUS B
WOMEN'S SOCCER SCHOOL A 42 FEMENI MANU LANZAROTE,C.F. B

SEGONA VOLTA

Jornada 8 28-03-2021
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A 05 WOMEN'S SOCCER SCHOOL A
IGUALADA, C.F. B 10 PALLEJA, C.F. A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. B 02 ESPANYOL, R.C.D. B
SANTS, U.E. A 00 FONTSANTA-FATJO, C.D. C
FUNDACIÓ TERRASSA F.C. 1906 A 33 ALPICAT, CLUB DE FUTBOL U.E. A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A 132 SABADELL F.C., C.E. B
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS B 12 AEM, S.E. A
FEMENI MANU LANZAROTE,C.F. B 21 MARTORELL C.F. A
Jornada 9 11-04-2021
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A 11 IGUALADA, C.F. B
PALLEJA, C.F. A 61 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. B
ESPANYOL, R.C.D. B 50 SANTS, U.E. A
FONTSANTA-FATJO, C.D. C 30 FUNDACIÓ TERRASSA F.C. 1906 A
ALPICAT, CLUB DE FUTBOL U.E. A 25 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A
SABADELL F.C., C.E. B 07 FUNDACIÓ P. F.BASE REUS B
AEM, S.E. A 00 FEMENI MANU LANZAROTE,C.F. B
WOMEN'S SOCCER SCHOOL A 11 MARTORELL C.F. A
Jornada 10 18-04-2021
IGUALADA, C.F. B 04 WOMEN'S SOCCER SCHOOL A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. B 03 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A
SANTS, U.E. A 21 PALLEJA, C.F. A
FUNDACIÓ TERRASSA F.C. 1906 A 06 ESPANYOL, R.C.D. B
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A 21 FONTSANTA-FATJO, C.D. C
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS B 60 ALPICAT, CLUB DE FUTBOL U.E. A
FEMENI MANU LANZAROTE,C.F. B 22 SABADELL F.C., C.E. B
MARTORELL C.F. A 12 AEM, S.E. A
Jornada 11 25-04-2021
IGUALADA, C.F. B 32 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. B
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A 22 SANTS, U.E. A
PALLEJA, C.F. A 30 FUNDACIÓ TERRASSA F.C. 1906 A
ESPANYOL, R.C.D. B 71 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A
FONTSANTA-FATJO, C.D. C 15 FUNDACIÓ P. F.BASE REUS B
ALPICAT, CLUB DE FUTBOL U.E. A 05 FEMENI MANU LANZAROTE,C.F. B
SABADELL F.C., C.E. B 03 MARTORELL C.F. A
WOMEN'S SOCCER SCHOOL A 51 AEM, S.E. A
Jornada 12 02-05-2021
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. B 23 WOMEN'S SOCCER SCHOOL A
SANTS, U.E. A 30 IGUALADA, C.F. B
FUNDACIÓ TERRASSA F.C. 1906 A 15 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A 11 PALLEJA, C.F. A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS B 01 ESPANYOL, R.C.D. B
FEMENI MANU LANZAROTE,C.F. B 12 FONTSANTA-FATJO, C.D. C
MARTORELL C.F. A 31 ALPICAT, CLUB DE FUTBOL U.E. A
AEM, S.E. A 70 SABADELL F.C., C.E. B
Jornada 13 09-05-2021
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. B 01 SANTS, U.E. A
IGUALADA, C.F. B 22 FUNDACIÓ TERRASSA F.C. 1906 A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A 31 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A
PALLEJA, C.F. A 25 FUNDACIÓ P. F.BASE REUS B
ESPANYOL, R.C.D. B 50 FEMENI MANU LANZAROTE,C.F. B
FONTSANTA-FATJO, C.D. C 01 MARTORELL C.F. A
ALPICAT, CLUB DE FUTBOL U.E. A 14 AEM, S.E. A
WOMEN'S SOCCER SCHOOL A 120 SABADELL F.C., C.E. B
Jornada 14 16-05-2021
WOMEN'S SOCCER SCHOOL A 11 SANTS, U.E. A
FUNDACIÓ TERRASSA F.C. 1906 A 34 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. B
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A 31 IGUALADA, C.F. B
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS B 23 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A
FEMENI MANU LANZAROTE,C.F. B 12 PALLEJA, C.F. A
MARTORELL C.F. A 04 ESPANYOL, R.C.D. B
AEM, S.E. A 13 FONTSANTA-FATJO, C.D. C
SABADELL F.C., C.E. B 62 ALPICAT, CLUB DE FUTBOL U.E. A
Jornada 15 23-05-2021
SANTS, U.E. A 20 FUNDACIÓ TERRASSA F.C. 1906 A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. B 36 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A
IGUALADA, C.F. B 22 FUNDACIÓ P. F.BASE REUS B
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A 31 FEMENI MANU LANZAROTE,C.F. B
PALLEJA, C.F. A 31 MARTORELL C.F. A
ESPANYOL, R.C.D. B 30 AEM, S.E. A
FONTSANTA-FATJO, C.D. C 90 SABADELL F.C., C.E. B
ALPICAT, CLUB DE FUTBOL U.E. A 15 WOMEN'S SOCCER SCHOOL A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.