Competició | TEMPORADA 2020-2021

preferent femeni | grup 1

Competició | TEMPORADA 2020-2021

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 04-10-2020
FUNDACIO P. CE. JUPITER A 10 ENFAF CONSTRUCCIONS MODERNES ANDORRA A
SABADELL F.C., C.E. A 04 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A
AEM, S.E. B 02 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A
FEMENI MANU LANZAROTE, C.F. A 61 LLERONA, C.E. A
MANLLEU, A.E.C. A 10 MARTINENC, F.C. A
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A 20 PALAUTORDERA, C.F. A
PORQUERES, U.E. A 10 PUBILLA CASAS, C.E. A
FONTSANTA-FATJO, C.D. A 42 SANT CUGAT FUTBOL CLUB A
VERDU-VALL DEL CORB, C.F. A 08 CERDANYOLA VALLES, F.C. A
Jornada 2 11-10-2020
ENFAF CONSTRUCCIONS MODERNES ANDORRA A 20 VERDU-VALL DEL CORB, C.F. A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A 10 FUNDACIO P. CE. JUPITER A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A 51 SABADELL F.C., C.E. A
LLERONA, C.E. A 04 AEM, S.E. B
MARTINENC, F.C. A 22 FEMENI MANU LANZAROTE, C.F. A
PALAUTORDERA, C.F. A 41 MANLLEU, A.E.C. A
PUBILLA CASAS, C.E. A 31 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB A 32 PORQUERES, U.E. A
CERDANYOLA VALLES, F.C. A 13 FONTSANTA-FATJO, C.D. A
Jornada 3 14-03-2021
ENFAF CONSTRUCCIONS MODERNES ANDORRA A 22 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A
FUNDACIO P. CE. JUPITER A 05 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A
SABADELL F.C., C.E. A 40 LLERONA, C.E. A
AEM, S.E. B 12 MARTINENC, F.C. A
FEMENI MANU LANZAROTE, C.F. A 21 PALAUTORDERA, C.F. A
MANLLEU, A.E.C. A 02 PUBILLA CASAS, C.E. A
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A 21 SANT CUGAT FUTBOL CLUB A
PORQUERES, U.E. A 22 CERDANYOLA VALLES, F.C. A
VERDU-VALL DEL CORB, C.F. A 08 FONTSANTA-FATJO, C.D. A
Jornada 4 30-05-2021
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A 61 VERDU-VALL DEL CORB, C.F. A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A 21 ENFAF CONSTRUCCIONS MODERNES ANDORRA A
LLERONA, C.E. A 21 FUNDACIO P. CE. JUPITER A
MARTINENC, F.C. A 31 SABADELL F.C., C.E. A
PALAUTORDERA, C.F. A 00 AEM, S.E. B
PUBILLA CASAS, C.E. A 12 FEMENI MANU LANZAROTE, C.F. A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB A 31 MANLLEU, A.E.C. A
CERDANYOLA VALLES, F.C. A 23 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A
FONTSANTA-FATJO, C.D. A 31 PORQUERES, U.E. A
Jornada 5 06-06-2021
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A 12 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A
ENFAF CONSTRUCCIONS MODERNES ANDORRA A 01 LLERONA, C.E. A
FUNDACIO P. CE. JUPITER A 02 MARTINENC, F.C. A
SABADELL F.C., C.E. A 54 PALAUTORDERA, C.F. A
AEM, S.E. B 01 PUBILLA CASAS, C.E. A
FEMENI MANU LANZAROTE, C.F. A 53 SANT CUGAT FUTBOL CLUB A
MANLLEU, A.E.C. A 01 CERDANYOLA VALLES, F.C. A
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A 02 FONTSANTA-FATJO, C.D. A
VERDU-VALL DEL CORB, C.F. A 03 PORQUERES, U.E. A
Jornada 6 13-06-2021
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A 100 VERDU-VALL DEL CORB, C.F. A
LLERONA, C.E. A 22 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A
MARTINENC, F.C. A 30 ENFAF CONSTRUCCIONS MODERNES ANDORRA A
PALAUTORDERA, C.F. A 40 FUNDACIO P. CE. JUPITER A
PUBILLA CASAS, C.E. A 03 SABADELL F.C., C.E. A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB A 13 AEM, S.E. B
CERDANYOLA VALLES, F.C. A 06 FEMENI MANU LANZAROTE, C.F. A
FONTSANTA-FATJO, C.D. A 33 MANLLEU, A.E.C. A
PORQUERES, U.E. A 30 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A
Jornada 7 28-02-2021
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A 40 LLERONA, C.E. A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A 04 MARTINENC, F.C. A
ENFAF CONSTRUCCIONS MODERNES ANDORRA A 01 PALAUTORDERA, C.F. A
FUNDACIO P. CE. JUPITER A 04 PUBILLA CASAS, C.E. A
SABADELL F.C., C.E. A 12 SANT CUGAT FUTBOL CLUB A
AEM, S.E. B 12 CERDANYOLA VALLES, F.C. A
FEMENI MANU LANZAROTE, C.F. A 12 FONTSANTA-FATJO, C.D. A
MANLLEU, A.E.C. A 11 PORQUERES, U.E. A
VERDU-VALL DEL CORB, C.F. A 13 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A
Jornada 8 07-03-2021
LLERONA, C.E. A 51 VERDU-VALL DEL CORB, C.F. A
MARTINENC, F.C. A 13 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A
PALAUTORDERA, C.F. A 22 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A
PUBILLA CASAS, C.E. A 43 ENFAF CONSTRUCCIONS MODERNES ANDORRA A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB A 51 FUNDACIO P. CE. JUPITER A
CERDANYOLA VALLES, F.C. A 14 SABADELL F.C., C.E. A
FONTSANTA-FATJO, C.D. A 10 AEM, S.E. B
PORQUERES, U.E. A 11 FEMENI MANU LANZAROTE, C.F. A
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A 10 MANLLEU, A.E.C. A

SEGONA VOLTA

Jornada 9 21-03-2021
LLERONA, C.E. A 16 MARTINENC, F.C. A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A 22 PALAUTORDERA, C.F. A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A 12 PUBILLA CASAS, C.E. A
ENFAF CONSTRUCCIONS MODERNES ANDORRA A 11 SANT CUGAT FUTBOL CLUB A
FUNDACIO P. CE. JUPITER A 06 CERDANYOLA VALLES, F.C. A
SABADELL F.C., C.E. A 14 FONTSANTA-FATJO, C.D. A
AEM, S.E. B 11 PORQUERES, U.E. A
FEMENI MANU LANZAROTE, C.F. A 22 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A
VERDU-VALL DEL CORB, C.F. A 08 MANLLEU, A.E.C. A
Jornada 10 28-03-2021
MARTINENC, F.C. A 130 VERDU-VALL DEL CORB, C.F. A
PALAUTORDERA, C.F. A 20 LLERONA, C.E. A
PUBILLA CASAS, C.E. A 40 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB A 11 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A
CERDANYOLA VALLES, F.C. A 10 ENFAF CONSTRUCCIONS MODERNES ANDORRA A
FONTSANTA-FATJO, C.D. A 52 FUNDACIO P. CE. JUPITER A
PORQUERES, U.E. A 11 SABADELL F.C., C.E. A
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A 00 AEM, S.E. B
MANLLEU, A.E.C. A 21 FEMENI MANU LANZAROTE, C.F. A
Jornada 11 11-04-2021
MARTINENC, F.C. A 10 PALAUTORDERA, C.F. A
LLERONA, C.E. A 00 PUBILLA CASAS, C.E. A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A 02 SANT CUGAT FUTBOL CLUB A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A 21 CERDANYOLA VALLES, F.C. A
ENFAF CONSTRUCCIONS MODERNES ANDORRA A 41 FONTSANTA-FATJO, C.D. A
FUNDACIO P. CE. JUPITER A 02 PORQUERES, U.E. A
SABADELL F.C., C.E. A 23 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A
AEM, S.E. B 11 MANLLEU, A.E.C. A
VERDU-VALL DEL CORB, C.F. A 013 FEMENI MANU LANZAROTE, C.F. A
Jornada 12 18-04-2021
PALAUTORDERA, C.F. A 110 VERDU-VALL DEL CORB, C.F. A
PUBILLA CASAS, C.E. A 12 MARTINENC, F.C. A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB A 31 LLERONA, C.E. A
CERDANYOLA VALLES, F.C. A 12 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A
FONTSANTA-FATJO, C.D. A 31 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A
PORQUERES, U.E. A 20 ENFAF CONSTRUCCIONS MODERNES ANDORRA A
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A 31 FUNDACIO P. CE. JUPITER A
MANLLEU, A.E.C. A 73 SABADELL F.C., C.E. A
FEMENI MANU LANZAROTE, C.F. A 34 AEM, S.E. B
Jornada 13 25-04-2021
PALAUTORDERA, C.F. A 21 PUBILLA CASAS, C.E. A
MARTINENC, F.C. A 22 SANT CUGAT FUTBOL CLUB A
LLERONA, C.E. A 02 CERDANYOLA VALLES, F.C. A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A 40 FONTSANTA-FATJO, C.D. A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A 02 PORQUERES, U.E. A
ENFAF CONSTRUCCIONS MODERNES ANDORRA A 13 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A
FUNDACIO P. CE. JUPITER A 10 MANLLEU, A.E.C. A
SABADELL F.C., C.E. A 24 FEMENI MANU LANZAROTE, C.F. A
VERDU-VALL DEL CORB, C.F. A 09 AEM, S.E. B
Jornada 14 02-05-2021
PUBILLA CASAS, C.E. A 103 VERDU-VALL DEL CORB, C.F. A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB A 32 PALAUTORDERA, C.F. A
CERDANYOLA VALLES, F.C. A 03 MARTINENC, F.C. A
FONTSANTA-FATJO, C.D. A 21 LLERONA, C.E. A
PORQUERES, U.E. A 32 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A 21 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A
MANLLEU, A.E.C. A 01 ENFAF CONSTRUCCIONS MODERNES ANDORRA A
FEMENI MANU LANZAROTE, C.F. A 40 FUNDACIO P. CE. JUPITER A
AEM, S.E. B 40 SABADELL F.C., C.E. A
Jornada 15 09-05-2021
PUBILLA CASAS, C.E. A 23 SANT CUGAT FUTBOL CLUB A
PALAUTORDERA, C.F. A 42 CERDANYOLA VALLES, F.C. A
MARTINENC, F.C. A 33 FONTSANTA-FATJO, C.D. A
LLERONA, C.E. A 02 PORQUERES, U.E. A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A 31 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A 21 MANLLEU, A.E.C. A
ENFAF CONSTRUCCIONS MODERNES ANDORRA A 04 FEMENI MANU LANZAROTE, C.F. A
FUNDACIO P. CE. JUPITER A 23 AEM, S.E. B
VERDU-VALL DEL CORB, C.F. A 07 SABADELL F.C., C.E. A
Jornada 16 16-05-2021
VERDU-VALL DEL CORB, C.F. A 17 SANT CUGAT FUTBOL CLUB A
CERDANYOLA VALLES, F.C. A 40 PUBILLA CASAS, C.E. A
FONTSANTA-FATJO, C.D. A 21 PALAUTORDERA, C.F. A
PORQUERES, U.E. A 04 MARTINENC, F.C. A
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A 20 LLERONA, C.E. A
MANLLEU, A.E.C. A 01 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A
FEMENI MANU LANZAROTE, C.F. A 11 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A
AEM, S.E. B 12 ENFAF CONSTRUCCIONS MODERNES ANDORRA A
SABADELL F.C., C.E. A 22 FUNDACIO P. CE. JUPITER A
Jornada 17 23-05-2021
SANT CUGAT FUTBOL CLUB A 11 CERDANYOLA VALLES, F.C. A
PUBILLA CASAS, C.E. A 13 FONTSANTA-FATJO, C.D. A
PALAUTORDERA, C.F. A 03 PORQUERES, U.E. A
MARTINENC, F.C. A 41 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A
LLERONA, C.E. A 42 MANLLEU, A.E.C. A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A 11 FEMENI MANU LANZAROTE, C.F. A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A 20 AEM, S.E. B
ENFAF CONSTRUCCIONS MODERNES ANDORRA A 20 SABADELL F.C., C.E. A
FUNDACIO P. CE. JUPITER A 52 VERDU-VALL DEL CORB, C.F. A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.