Competició | TEMPORADA 2020-2021

segona divisio femeni alevi | grup 2

Competició | TEMPORADA 2020-2021

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 04-04-2021
ATLETIC PRAT DELTA C.F. A 43 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A
SANTBOIA, F.C. B 28 FUNDACIO P. CE. JUPITER A
MÓN FEMENÍ SANT ADRIÀ C.F. B 17 EUROPA, C.E. A
SINGUERLIN, C.F. A - MARTINENC, F.C. A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA C 35 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. B
FONTSANTA-FATJO, C.D. C 37 SEAGULL BDN, C.E. A
WOMEN'S SOCCER SCHOOL A 90 CASTELLDEFELS, U.E. B
Jornada 2 23-05-2021
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A - WOMEN'S SOCCER SCHOOL A
FUNDACIO P. CE. JUPITER A - ATLETIC PRAT DELTA C.F. A
EUROPA, C.E. A - SANTBOIA, F.C. B
MARTINENC, F.C. A - MÓN FEMENÍ SANT ADRIÀ C.F. B
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. B - SINGUERLIN, C.F. A
SEAGULL BDN, C.E. A - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA C
CASTELLDEFELS, U.E. B - FONTSANTA-FATJO, C.D. C
Jornada 3 30-05-2021
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A - FUNDACIO P. CE. JUPITER A
ATLETIC PRAT DELTA C.F. A - EUROPA, C.E. A
SANTBOIA, F.C. B - MARTINENC, F.C. A
MÓN FEMENÍ SANT ADRIÀ C.F. B - LEVANTE LAS PLANAS, F.C. B
SINGUERLIN, C.F. A - SEAGULL BDN, C.E. A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA C - CASTELLDEFELS, U.E. B
WOMEN'S SOCCER SCHOOL A - FONTSANTA-FATJO, C.D. C
Jornada 4 06-06-2021
FUNDACIO P. CE. JUPITER A - WOMEN'S SOCCER SCHOOL A
EUROPA, C.E. A - ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A
MARTINENC, F.C. A - ATLETIC PRAT DELTA C.F. A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. B - SANTBOIA, F.C. B
SEAGULL BDN, C.E. A - MÓN FEMENÍ SANT ADRIÀ C.F. B
CASTELLDEFELS, U.E. B - SINGUERLIN, C.F. A
FONTSANTA-FATJO, C.D. C - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA C
Jornada 5 13-06-2021
FUNDACIO P. CE. JUPITER A - EUROPA, C.E. A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A - MARTINENC, F.C. A
ATLETIC PRAT DELTA C.F. A - LEVANTE LAS PLANAS, F.C. B
SANTBOIA, F.C. B - SEAGULL BDN, C.E. A
MÓN FEMENÍ SANT ADRIÀ C.F. B - CASTELLDEFELS, U.E. B
SINGUERLIN, C.F. A - FONTSANTA-FATJO, C.D. C
WOMEN'S SOCCER SCHOOL A - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA C
Jornada 6 21-03-2021
EUROPA, C.E. A 15 WOMEN'S SOCCER SCHOOL A
MARTINENC, F.C. A - FUNDACIO P. CE. JUPITER A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. B 81 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A
SEAGULL BDN, C.E. A - ATLETIC PRAT DELTA C.F. A
CASTELLDEFELS, U.E. B - SANTBOIA, F.C. B
FONTSANTA-FATJO, C.D. C 46 MÓN FEMENÍ SANT ADRIÀ C.F. B
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA C 33 SINGUERLIN, C.F. A

SEGONA VOLTA

Jornada 7 28-03-2021
EUROPA, C.E. A 12 MARTINENC, F.C. A
FUNDACIO P. CE. JUPITER A 44 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. B
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A 010 SEAGULL BDN, C.E. A
ATLETIC PRAT DELTA C.F. A 21 CASTELLDEFELS, U.E. B
SANTBOIA, F.C. B 03 FONTSANTA-FATJO, C.D. C
MÓN FEMENÍ SANT ADRIÀ C.F. B 33 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA C
WOMEN'S SOCCER SCHOOL A 50 SINGUERLIN, C.F. A
Jornada 8 11-04-2021
MARTINENC, F.C. A 22 WOMEN'S SOCCER SCHOOL A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. B 36 EUROPA, C.E. A
SEAGULL BDN, C.E. A 63 FUNDACIO P. CE. JUPITER A
CASTELLDEFELS, U.E. B 03 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A
FONTSANTA-FATJO, C.D. C 13 ATLETIC PRAT DELTA C.F. A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA C 100 SANTBOIA, F.C. B
SINGUERLIN, C.F. A 13 MÓN FEMENÍ SANT ADRIÀ C.F. B
Jornada 9 18-04-2021
MARTINENC, F.C. A 36 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. B
EUROPA, C.E. A 32 SEAGULL BDN, C.E. A
FUNDACIO P. CE. JUPITER A 100 CASTELLDEFELS, U.E. B
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A 20 FONTSANTA-FATJO, C.D. C
ATLETIC PRAT DELTA C.F. A 03 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA C
SANTBOIA, F.C. B 12 SINGUERLIN, C.F. A
WOMEN'S SOCCER SCHOOL A 35 MÓN FEMENÍ SANT ADRIÀ C.F. B
Jornada 10 25-04-2021
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. B - WOMEN'S SOCCER SCHOOL A
SEAGULL BDN, C.E. A - MARTINENC, F.C. A
CASTELLDEFELS, U.E. B - EUROPA, C.E. A
FONTSANTA-FATJO, C.D. C - FUNDACIO P. CE. JUPITER A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA C - ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A
SINGUERLIN, C.F. A - ATLETIC PRAT DELTA C.F. A
MÓN FEMENÍ SANT ADRIÀ C.F. B - SANTBOIA, F.C. B
Jornada 11 02-05-2021
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. B - SEAGULL BDN, C.E. A
MARTINENC, F.C. A - CASTELLDEFELS, U.E. B
EUROPA, C.E. A - FONTSANTA-FATJO, C.D. C
FUNDACIO P. CE. JUPITER A - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA C
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A - SINGUERLIN, C.F. A
ATLETIC PRAT DELTA C.F. A - MÓN FEMENÍ SANT ADRIÀ C.F. B
WOMEN'S SOCCER SCHOOL A - SANTBOIA, F.C. B
Jornada 12 09-05-2021
WOMEN'S SOCCER SCHOOL A - SEAGULL BDN, C.E. A
CASTELLDEFELS, U.E. B - LEVANTE LAS PLANAS, F.C. B
FONTSANTA-FATJO, C.D. C - MARTINENC, F.C. A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA C - EUROPA, C.E. A
SINGUERLIN, C.F. A - FUNDACIO P. CE. JUPITER A
MÓN FEMENÍ SANT ADRIÀ C.F. B - ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A
SANTBOIA, F.C. B - ATLETIC PRAT DELTA C.F. A
Jornada 13 16-05-2021
SEAGULL BDN, C.E. A - CASTELLDEFELS, U.E. B
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. B - FONTSANTA-FATJO, C.D. C
MARTINENC, F.C. A - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA C
EUROPA, C.E. A - SINGUERLIN, C.F. A
FUNDACIO P. CE. JUPITER A - MÓN FEMENÍ SANT ADRIÀ C.F. B
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A - SANTBOIA, F.C. B
ATLETIC PRAT DELTA C.F. A - WOMEN'S SOCCER SCHOOL A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.