Competició | TEMPORADA 2020-2021

benjami 7 tercera divisio | grup 7

Competició | TEMPORADA 2020-2021

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 04-04-2021
MONTAÑESA, C.F. C 100 Pª BARC. BARCINO, CE D
UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D. C 51 POMAR, C.D. B
SANT GABRIEL, C.D. G 102 SINGUERLIN, C.F. E
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E B 133 MARTINENC, F.C. E
SARRIÀ, C.P. D 09 Pª BARC. CINC COPES C
SANTS, U.E. D 55 VILA OLÍMPICA CLUB ESP. H
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA F 74 LLOREDA, C.F. B
Jornada 2 23-05-2021
Pª BARC. BARCINO, CE D 07 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA F
POMAR, C.D. B 010 MONTAÑESA, C.F. C
SINGUERLIN, C.F. E 43 UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D. C
MARTINENC, F.C. E 19 SANT GABRIEL, C.D. G
Pª BARC. CINC COPES C 83 ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E B
VILA OLÍMPICA CLUB ESP. H 41 SARRIÀ, C.P. D
LLOREDA, C.F. B 41 SANTS, U.E. D
Jornada 3 30-05-2021
Pª BARC. BARCINO, CE D 32 POMAR, C.D. B
MONTAÑESA, C.F. C 81 SINGUERLIN, C.F. E
UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D. C 52 MARTINENC, F.C. E
SANT GABRIEL, C.D. G 12 Pª BARC. CINC COPES C
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E B 64 VILA OLÍMPICA CLUB ESP. H
SARRIÀ, C.P. D 20 LLOREDA, C.F. B
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA F 41 SANTS, U.E. D
Jornada 4 06-06-2021
POMAR, C.D. B 110 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA F
SINGUERLIN, C.F. E 52 Pª BARC. BARCINO, CE D
MARTINENC, F.C. E 29 MONTAÑESA, C.F. C
Pª BARC. CINC COPES C 43 UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D. C
VILA OLÍMPICA CLUB ESP. H 17 SANT GABRIEL, C.D. G
LLOREDA, C.F. B 43 ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E B
SANTS, U.E. D 32 SARRIÀ, C.P. D
Jornada 5 13-06-2021
POMAR, C.D. B 23 SINGUERLIN, C.F. E
Pª BARC. BARCINO, CE D 22 MARTINENC, F.C. E
MONTAÑESA, C.F. C 23 Pª BARC. CINC COPES C
UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D. C 34 VILA OLÍMPICA CLUB ESP. H
SANT GABRIEL, C.D. G 54 LLOREDA, C.F. B
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E B 144 SANTS, U.E. D
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA F 92 SARRIÀ, C.P. D
Jornada 6 21-03-2021
SINGUERLIN, C.F. E 09 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA F
MARTINENC, F.C. E 53 POMAR, C.D. B
Pª BARC. CINC COPES C 100 Pª BARC. BARCINO, CE D
VILA OLÍMPICA CLUB ESP. H 03 MONTAÑESA, C.F. C
LLOREDA, C.F. B 34 UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D. C
SANTS, U.E. D 16 SANT GABRIEL, C.D. G
SARRIÀ, C.P. D 23 ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E B

SEGONA VOLTA

Jornada 7 28-03-2021
SINGUERLIN, C.F. E 34 MARTINENC, F.C. E
POMAR, C.D. B 010 Pª BARC. CINC COPES C
Pª BARC. BARCINO, CE D 28 VILA OLÍMPICA CLUB ESP. H
MONTAÑESA, C.F. C 71 LLOREDA, C.F. B
UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D. C 91 SANTS, U.E. D
SANT GABRIEL, C.D. G 91 SARRIÀ, C.P. D
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA F 82 ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E B
Jornada 8 11-04-2021
MARTINENC, F.C. E 04 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA F
Pª BARC. CINC COPES C 50 SINGUERLIN, C.F. E
VILA OLÍMPICA CLUB ESP. H 42 POMAR, C.D. B
LLOREDA, C.F. B 60 Pª BARC. BARCINO, CE D
SANTS, U.E. D 06 MONTAÑESA, C.F. C
SARRIÀ, C.P. D 33 UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D. C
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E B 64 SANT GABRIEL, C.D. G
Jornada 9 18-04-2021
MARTINENC, F.C. E 111 Pª BARC. CINC COPES C
SINGUERLIN, C.F. E 11 VILA OLÍMPICA CLUB ESP. H
POMAR, C.D. B 13 LLOREDA, C.F. B
Pª BARC. BARCINO, CE D 02 SANTS, U.E. D
MONTAÑESA, C.F. C 31 SARRIÀ, C.P. D
UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D. C 43 ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E B
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA F 43 SANT GABRIEL, C.D. G
Jornada 10 25-04-2021
Pª BARC. CINC COPES C 43 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA F
VILA OLÍMPICA CLUB ESP. H 52 MARTINENC, F.C. E
LLOREDA, C.F. B 44 SINGUERLIN, C.F. E
SANTS, U.E. D 13 POMAR, C.D. B
SARRIÀ, C.P. D 22 Pª BARC. BARCINO, CE D
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E B 56 MONTAÑESA, C.F. C
SANT GABRIEL, C.D. G 52 UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D. C
Jornada 11 02-05-2021
Pª BARC. CINC COPES C 40 VILA OLÍMPICA CLUB ESP. H
MARTINENC, F.C. E 32 LLOREDA, C.F. B
SINGUERLIN, C.F. E 31 SANTS, U.E. D
POMAR, C.D. B 34 SARRIÀ, C.P. D
Pª BARC. BARCINO, CE D 28 ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E B
MONTAÑESA, C.F. C 54 SANT GABRIEL, C.D. G
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA F 100 UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D. C
Jornada 12 09-05-2021
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA F 42 VILA OLÍMPICA CLUB ESP. H
LLOREDA, C.F. B 28 Pª BARC. CINC COPES C
SANTS, U.E. D 40 MARTINENC, F.C. E
SARRIÀ, C.P. D 44 SINGUERLIN, C.F. E
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E B 53 POMAR, C.D. B
SANT GABRIEL, C.D. G 92 Pª BARC. BARCINO, CE D
UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D. C 17 MONTAÑESA, C.F. C
Jornada 13 16-05-2021
VILA OLÍMPICA CLUB ESP. H 40 LLOREDA, C.F. B
Pª BARC. CINC COPES C 80 SANTS, U.E. D
MARTINENC, F.C. E 13 SARRIÀ, C.P. D
SINGUERLIN, C.F. E 24 ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E B
POMAR, C.D. B 22 SANT GABRIEL, C.D. G
Pª BARC. BARCINO, CE D 14 UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D. C
MONTAÑESA, C.F. C 83 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA F
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.