Competició | TEMPORADA 2020-2021

benjami 7 tercera divisio | grup 4

Competició | TEMPORADA 2020-2021

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 04-04-2021
ALZAMORA, C.F. C 05 MARTINENC, F.C. F
SISTRELLS C.F. C 100 ESCOLA F ÀNGEL PEDRAZA C
SANTS, U.E. E 36 FUNDACIÓ ESPORT. HOSPITALET AT B
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS G 25 SANT GABRIEL, C.D. H
Pª BARC. CINC COPES D 00 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A
MERCAT NOU MAGÒRIA, S.E. CLUB A 22 TECNOFUTBOL C.F C
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA D 17 SANT ANDREU, U.E E
Jornada 2 23-05-2021
MARTINENC, F.C. F 40 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA D
ESCOLA F ÀNGEL PEDRAZA C 34 ALZAMORA, C.F. C
FUNDACIÓ ESPORT. HOSPITALET AT B 48 SISTRELLS C.F. C
SANT GABRIEL, C.D. H 81 SANTS, U.E. E
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A 12 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS G
TECNOFUTBOL C.F C 01 Pª BARC. CINC COPES D
SANT ANDREU, U.E E 31 MERCAT NOU MAGÒRIA, S.E. CLUB A
Jornada 3 30-05-2021
MARTINENC, F.C. F 52 ESCOLA F ÀNGEL PEDRAZA C
ALZAMORA, C.F. C 12 FUNDACIÓ ESPORT. HOSPITALET AT B
SISTRELLS C.F. C 43 SANT GABRIEL, C.D. H
SANTS, U.E. E 32 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS G 52 TECNOFUTBOL C.F C
Pª BARC. CINC COPES D 27 SANT ANDREU, U.E E
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA D 34 MERCAT NOU MAGÒRIA, S.E. CLUB A
Jornada 4 06-06-2021
ESCOLA F ÀNGEL PEDRAZA C 23 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA D
FUNDACIÓ ESPORT. HOSPITALET AT B 27 MARTINENC, F.C. F
SANT GABRIEL, C.D. H 11 ALZAMORA, C.F. C
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A 210 SISTRELLS C.F. C
TECNOFUTBOL C.F C 07 SANTS, U.E. E
SANT ANDREU, U.E E 50 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS G
MERCAT NOU MAGÒRIA, S.E. CLUB A 30 Pª BARC. CINC COPES D
Jornada 5 13-06-2021
ESCOLA F ÀNGEL PEDRAZA C 12 FUNDACIÓ ESPORT. HOSPITALET AT B
MARTINENC, F.C. F 43 SANT GABRIEL, C.D. H
ALZAMORA, C.F. C 42 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A
SISTRELLS C.F. C 111 TECNOFUTBOL C.F C
SANTS, U.E. E 18 SANT ANDREU, U.E E
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS G 16 MERCAT NOU MAGÒRIA, S.E. CLUB A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA D 13 Pª BARC. CINC COPES D
Jornada 6 21-03-2021
FUNDACIÓ ESPORT. HOSPITALET AT B 53 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA D
SANT GABRIEL, C.D. H 70 ESCOLA F ÀNGEL PEDRAZA C
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A 02 MARTINENC, F.C. F
TECNOFUTBOL C.F C 58 ALZAMORA, C.F. C
SANT ANDREU, U.E E 52 SISTRELLS C.F. C
MERCAT NOU MAGÒRIA, S.E. CLUB A 21 SANTS, U.E. E
Pª BARC. CINC COPES D 31 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS G

SEGONA VOLTA

Jornada 7 28-03-2021
FUNDACIÓ ESPORT. HOSPITALET AT B 24 SANT GABRIEL, C.D. H
ESCOLA F ÀNGEL PEDRAZA C 24 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A
MARTINENC, F.C. F 91 TECNOFUTBOL C.F C
ALZAMORA, C.F. C 24 SANT ANDREU, U.E E
SISTRELLS C.F. C 82 MERCAT NOU MAGÒRIA, S.E. CLUB A
SANTS, U.E. E 42 Pª BARC. CINC COPES D
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA D 43 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS G
Jornada 8 11-04-2021
SANT GABRIEL, C.D. H 80 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA D
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A 24 FUNDACIÓ ESPORT. HOSPITALET AT B
TECNOFUTBOL C.F C 03 ESCOLA F ÀNGEL PEDRAZA C
SANT ANDREU, U.E E 35 MARTINENC, F.C. F
MERCAT NOU MAGÒRIA, S.E. CLUB A 02 ALZAMORA, C.F. C
Pª BARC. CINC COPES D 17 SISTRELLS C.F. C
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS G 23 SANTS, U.E. E
Jornada 9 18-04-2021
SANT GABRIEL, C.D. H 30 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A
FUNDACIÓ ESPORT. HOSPITALET AT B 85 TECNOFUTBOL C.F C
ESCOLA F ÀNGEL PEDRAZA C 07 SANT ANDREU, U.E E
MARTINENC, F.C. F 100 MERCAT NOU MAGÒRIA, S.E. CLUB A
ALZAMORA, C.F. C 50 Pª BARC. CINC COPES D
SISTRELLS C.F. C 65 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS G
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA D 43 SANTS, U.E. E
Jornada 10 25-04-2021
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A 33 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA D
TECNOFUTBOL C.F C 010 SANT GABRIEL, C.D. H
SANT ANDREU, U.E E 92 FUNDACIÓ ESPORT. HOSPITALET AT B
MERCAT NOU MAGÒRIA, S.E. CLUB A 73 ESCOLA F ÀNGEL PEDRAZA C
Pª BARC. CINC COPES D 010 MARTINENC, F.C. F
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS G 11 ALZAMORA, C.F. C
SANTS, U.E. E 27 SISTRELLS C.F. C
Jornada 11 02-05-2021
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A 63 TECNOFUTBOL C.F C
SANT GABRIEL, C.D. H 31 SANT ANDREU, U.E E
FUNDACIÓ ESPORT. HOSPITALET AT B 14 MERCAT NOU MAGÒRIA, S.E. CLUB A
ESCOLA F ÀNGEL PEDRAZA C 22 Pª BARC. CINC COPES D
MARTINENC, F.C. F 51 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS G
ALZAMORA, C.F. C 32 SANTS, U.E. E
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA D 34 SISTRELLS C.F. C
Jornada 12 09-05-2021
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA D 61 TECNOFUTBOL C.F C
SANT ANDREU, U.E E 30 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A
MERCAT NOU MAGÒRIA, S.E. CLUB A 12 SANT GABRIEL, C.D. H
Pª BARC. CINC COPES D 19 FUNDACIÓ ESPORT. HOSPITALET AT B
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS G 82 ESCOLA F ÀNGEL PEDRAZA C
SANTS, U.E. E 26 MARTINENC, F.C. F
SISTRELLS C.F. C 32 ALZAMORA, C.F. C
Jornada 13 16-05-2021
TECNOFUTBOL C.F C 27 SANT ANDREU, U.E E
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A 22 MERCAT NOU MAGÒRIA, S.E. CLUB A
SANT GABRIEL, C.D. H 101 Pª BARC. CINC COPES D
FUNDACIÓ ESPORT. HOSPITALET AT B 25 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS G
ESCOLA F ÀNGEL PEDRAZA C 33 SANTS, U.E. E
MARTINENC, F.C. F 42 SISTRELLS C.F. C
ALZAMORA, C.F. C 41 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA D
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.