Competició | TEMPORADA 2020-2021

benjami 7 tercera divisio | grup 32

Competició | TEMPORADA 2020-2021

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 04-04-2021
UNIÓ F. BASE JABAC I TERRASSA H 24 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL C
SANT QUIRZE VALLES, F.C. D 83 ESCOLA F. SABADELL C
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. C 91 SABADELL F.C., C.E. F
BADIA DEL VALLES, C.D. C 43 OAR GRÀCIA SBD E.F. A
CERDANYOLA VALLES, F.C. F 12 SANT CUGAT FUTBOL CLUB H
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. C
R
Descansa
LA ROMANICA, C.F. C 32 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA F
Jornada 2 23-05-2021
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL C 83 LA ROMANICA, C.F. C
ESCOLA F. SABADELL C 65 UNIÓ F. BASE JABAC I TERRASSA H
SABADELL F.C., C.E. F 72 SANT QUIRZE VALLES, F.C. D
OAR GRÀCIA SBD E.F. A 22 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. C
SANT CUGAT FUTBOL CLUB H 13 BADIA DEL VALLES, C.D. C
Descansa
R
CERDANYOLA VALLES, F.C. F
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA F 07 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. C
Jornada 3 30-05-2021
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL C 100 ESCOLA F. SABADELL C
UNIÓ F. BASE JABAC I TERRASSA H 05 SABADELL F.C., C.E. F
SANT QUIRZE VALLES, F.C. D 16 OAR GRÀCIA SBD E.F. A
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. C 10 SANT CUGAT FUTBOL CLUB H
BADIA DEL VALLES, C.D. C
R
Descansa
CERDANYOLA VALLES, F.C. F 60 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA F
LA ROMANICA, C.F. C 27 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. C
Jornada 4 06-06-2021
ESCOLA F. SABADELL C 15 LA ROMANICA, C.F. C
SABADELL F.C., C.E. F 43 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL C
OAR GRÀCIA SBD E.F. A 81 UNIÓ F. BASE JABAC I TERRASSA H
SANT CUGAT FUTBOL CLUB H 64 SANT QUIRZE VALLES, F.C. D
Descansa
R
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. C
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA F 13 BADIA DEL VALLES, C.D. C
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. C 62 CERDANYOLA VALLES, F.C. F
Jornada 5 13-06-2021
ESCOLA F. SABADELL C 67 SABADELL F.C., C.E. F
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL C 52 OAR GRÀCIA SBD E.F. A
UNIÓ F. BASE JABAC I TERRASSA H 25 SANT CUGAT FUTBOL CLUB H
SANT QUIRZE VALLES, F.C. D
R
Descansa
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. C 60 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA F
BADIA DEL VALLES, C.D. C 05 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. C
LA ROMANICA, C.F. C 68 CERDANYOLA VALLES, F.C. F
Jornada 6 21-03-2021
SABADELL F.C., C.E. F 23 LA ROMANICA, C.F. C
OAR GRÀCIA SBD E.F. A 122 ESCOLA F. SABADELL C
SANT CUGAT FUTBOL CLUB H 43 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL C
Descansa
R
UNIÓ F. BASE JABAC I TERRASSA H
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA F 10 SANT QUIRZE VALLES, F.C. D
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. C 24 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. C
CERDANYOLA VALLES, F.C. F 31 BADIA DEL VALLES, C.D. C

SEGONA VOLTA

Jornada 7 28-03-2021
SABADELL F.C., C.E. F 53 OAR GRÀCIA SBD E.F. A
ESCOLA F. SABADELL C 27 SANT CUGAT FUTBOL CLUB H
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL C
R
Descansa
UNIÓ F. BASE JABAC I TERRASSA H 44 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA F
SANT QUIRZE VALLES, F.C. D 05 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. C
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. C 21 CERDANYOLA VALLES, F.C. F
LA ROMANICA, C.F. C 51 BADIA DEL VALLES, C.D. C
Jornada 8 11-04-2021
OAR GRÀCIA SBD E.F. A 43 LA ROMANICA, C.F. C
SANT CUGAT FUTBOL CLUB H 15 SABADELL F.C., C.E. F
Descansa
R
ESCOLA F. SABADELL C
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA F 25 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL C
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. C 111 UNIÓ F. BASE JABAC I TERRASSA H
CERDANYOLA VALLES, F.C. F 50 SANT QUIRZE VALLES, F.C. D
BADIA DEL VALLES, C.D. C 29 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. C
Jornada 9 18-04-2021
OAR GRÀCIA SBD E.F. A 33 SANT CUGAT FUTBOL CLUB H
SABADELL F.C., C.E. F
R
Descansa
ESCOLA F. SABADELL C 33 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA F
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL C 45 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. C
UNIÓ F. BASE JABAC I TERRASSA H 05 CERDANYOLA VALLES, F.C. F
SANT QUIRZE VALLES, F.C. D 010 BADIA DEL VALLES, C.D. C
LA ROMANICA, C.F. C 13 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. C
Jornada 10 25-04-2021
SANT CUGAT FUTBOL CLUB H 13 LA ROMANICA, C.F. C
Descansa
R
OAR GRÀCIA SBD E.F. A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA F 43 SABADELL F.C., C.E. F
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. C 111 ESCOLA F. SABADELL C
CERDANYOLA VALLES, F.C. F 33 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL C
BADIA DEL VALLES, C.D. C 61 UNIÓ F. BASE JABAC I TERRASSA H
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. C 31 SANT QUIRZE VALLES, F.C. D
Jornada 11 02-05-2021
SANT CUGAT FUTBOL CLUB H
R
Descansa
OAR GRÀCIA SBD E.F. A 52 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA F
SABADELL F.C., C.E. F 35 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. C
ESCOLA F. SABADELL C 15 CERDANYOLA VALLES, F.C. F
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL C 102 BADIA DEL VALLES, C.D. C
UNIÓ F. BASE JABAC I TERRASSA H 05 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. C
LA ROMANICA, C.F. C 23 SANT QUIRZE VALLES, F.C. D
Jornada 12 09-05-2021
LA ROMANICA, C.F. C
R
Descansa
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA F 14 SANT CUGAT FUTBOL CLUB H
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. C 21 OAR GRÀCIA SBD E.F. A
CERDANYOLA VALLES, F.C. F 72 SABADELL F.C., C.E. F
BADIA DEL VALLES, C.D. C 54 ESCOLA F. SABADELL C
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. C 61 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL C
SANT QUIRZE VALLES, F.C. D 56 UNIÓ F. BASE JABAC I TERRASSA H
Jornada 13 16-05-2021
Descansa
R
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA F
SANT CUGAT FUTBOL CLUB H 19 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. C
OAR GRÀCIA SBD E.F. A 13 CERDANYOLA VALLES, F.C. F
SABADELL F.C., C.E. F 81 BADIA DEL VALLES, C.D. C
ESCOLA F. SABADELL C 29 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. C
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL C 103 SANT QUIRZE VALLES, F.C. D
UNIÓ F. BASE JABAC I TERRASSA H 46 LA ROMANICA, C.F. C
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.