Competició | TEMPORADA 2020-2021

benjami 7 tercera divisio | grup 26

Competició | TEMPORADA 2020-2021

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 04-04-2021
CASTELLDEFELS, U.E. H 24 LA PALMA CERVELLO, U.E. A
SANTBOIA, F.C. G 62 ESPORT BASE DEL PAPIOL A
SANT JOAN DESPI-SAN PANCRACIO, FUTBOL CLUB B 37 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA L
SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C. B 17 MARTORELL ASSOCIACIO ESPORTIVA E
MOLINS DE REI, C.F. D
R
Descansa
CORBERA , C.F. C 49 SANTFELIUENC, F.C. E
ATLETIC SANT JUST . F. C. E 110 E.F. OLESA 87, C B
Jornada 2 23-05-2021
LA PALMA CERVELLO, U.E. A 60 ATLETIC SANT JUST . F. C. E
ESPORT BASE DEL PAPIOL A 73 CASTELLDEFELS, U.E. H
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA L 71 SANTBOIA, F.C. G
MARTORELL ASSOCIACIO ESPORTIVA E 00 SANT JOAN DESPI-SAN PANCRACIO, FUTBOL CLUB B
Descansa
R
SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C. B
SANTFELIUENC, F.C. E 41 MOLINS DE REI, C.F. D
E.F. OLESA 87, C B 34 CORBERA , C.F. C
Jornada 3 30-05-2021
LA PALMA CERVELLO, U.E. A 50 ESPORT BASE DEL PAPIOL A
CASTELLDEFELS, U.E. H 27 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA L
SANTBOIA, F.C. G 36 MARTORELL ASSOCIACIO ESPORTIVA E
SANT JOAN DESPI-SAN PANCRACIO, FUTBOL CLUB B
R
Descansa
SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C. B 010 SANTFELIUENC, F.C. E
MOLINS DE REI, C.F. D 54 E.F. OLESA 87, C B
ATLETIC SANT JUST . F. C. E 54 CORBERA , C.F. C
Jornada 4 06-06-2021
ESPORT BASE DEL PAPIOL A 03 ATLETIC SANT JUST . F. C. E
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA L 31 LA PALMA CERVELLO, U.E. A
MARTORELL ASSOCIACIO ESPORTIVA E 40 CASTELLDEFELS, U.E. H
Descansa
R
SANTBOIA, F.C. G
SANTFELIUENC, F.C. E 80 SANT JOAN DESPI-SAN PANCRACIO, FUTBOL CLUB B
E.F. OLESA 87, C B 104 SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C. B
CORBERA , C.F. C 33 MOLINS DE REI, C.F. D
Jornada 5 13-06-2021
ESPORT BASE DEL PAPIOL A 26 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA L
LA PALMA CERVELLO, U.E. A 23 MARTORELL ASSOCIACIO ESPORTIVA E
CASTELLDEFELS, U.E. H
R
Descansa
SANTBOIA, F.C. G 010 SANTFELIUENC, F.C. E
SANT JOAN DESPI-SAN PANCRACIO, FUTBOL CLUB B 25 E.F. OLESA 87, C B
SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C. B 28 CORBERA , C.F. C
ATLETIC SANT JUST . F. C. E 33 MOLINS DE REI, C.F. D
Jornada 6 21-03-2021
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA L 63 ATLETIC SANT JUST . F. C. E
MARTORELL ASSOCIACIO ESPORTIVA E 72 ESPORT BASE DEL PAPIOL A
Descansa
R
LA PALMA CERVELLO, U.E. A
SANTFELIUENC, F.C. E 100 CASTELLDEFELS, U.E. H
E.F. OLESA 87, C B 62 SANTBOIA, F.C. G
CORBERA , C.F. C 61 SANT JOAN DESPI-SAN PANCRACIO, FUTBOL CLUB B
MOLINS DE REI, C.F. D 111 SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C. B

SEGONA VOLTA

Jornada 7 28-03-2021
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA L 42 MARTORELL ASSOCIACIO ESPORTIVA E
ESPORT BASE DEL PAPIOL A
R
Descansa
LA PALMA CERVELLO, U.E. A 46 SANTFELIUENC, F.C. E
CASTELLDEFELS, U.E. H 25 E.F. OLESA 87, C B
SANTBOIA, F.C. G 05 CORBERA , C.F. C
SANT JOAN DESPI-SAN PANCRACIO, FUTBOL CLUB B 05 MOLINS DE REI, C.F. D
ATLETIC SANT JUST . F. C. E 90 SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C. B
Jornada 8 11-04-2021
MARTORELL ASSOCIACIO ESPORTIVA E 31 ATLETIC SANT JUST . F. C. E
Descansa
R
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA L
SANTFELIUENC, F.C. E 100 ESPORT BASE DEL PAPIOL A
E.F. OLESA 87, C B 42 LA PALMA CERVELLO, U.E. A
CORBERA , C.F. C 60 CASTELLDEFELS, U.E. H
MOLINS DE REI, C.F. D 63 SANTBOIA, F.C. G
SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C. B 24 SANT JOAN DESPI-SAN PANCRACIO, FUTBOL CLUB B
Jornada 9 18-04-2021
MARTORELL ASSOCIACIO ESPORTIVA E
R
Descansa
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA L 16 SANTFELIUENC, F.C. E
ESPORT BASE DEL PAPIOL A 27 E.F. OLESA 87, C B
LA PALMA CERVELLO, U.E. A 11 CORBERA , C.F. C
CASTELLDEFELS, U.E. H 14 MOLINS DE REI, C.F. D
SANTBOIA, F.C. G 20 SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C. B
ATLETIC SANT JUST . F. C. E 45 SANT JOAN DESPI-SAN PANCRACIO, FUTBOL CLUB B
Jornada 10 25-04-2021
Descansa
R
ATLETIC SANT JUST . F. C. E
SANTFELIUENC, F.C. E 62 MARTORELL ASSOCIACIO ESPORTIVA E
E.F. OLESA 87, C B 46 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA L
CORBERA , C.F. C 63 ESPORT BASE DEL PAPIOL A
MOLINS DE REI, C.F. D 53 LA PALMA CERVELLO, U.E. A
SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C. B 23 CASTELLDEFELS, U.E. H
SANT JOAN DESPI-SAN PANCRACIO, FUTBOL CLUB B 01 SANTBOIA, F.C. G
Jornada 11 02-05-2021
Descansa
R
SANTFELIUENC, F.C. E
MARTORELL ASSOCIACIO ESPORTIVA E 46 E.F. OLESA 87, C B
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA L 23 CORBERA , C.F. C
ESPORT BASE DEL PAPIOL A 39 MOLINS DE REI, C.F. D
LA PALMA CERVELLO, U.E. A 100 SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C. B
CASTELLDEFELS, U.E. H 43 SANT JOAN DESPI-SAN PANCRACIO, FUTBOL CLUB B
ATLETIC SANT JUST . F. C. E 23 SANTBOIA, F.C. G
Jornada 12 09-05-2021
ATLETIC SANT JUST . F. C. E 010 SANTFELIUENC, F.C. E
E.F. OLESA 87, C B
R
Descansa
CORBERA , C.F. C 24 MARTORELL ASSOCIACIO ESPORTIVA E
MOLINS DE REI, C.F. D 34 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA L
SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C. B 35 ESPORT BASE DEL PAPIOL A
SANT JOAN DESPI-SAN PANCRACIO, FUTBOL CLUB B 21 LA PALMA CERVELLO, U.E. A
SANTBOIA, F.C. G 51 CASTELLDEFELS, U.E. H
Jornada 13 16-05-2021
SANTFELIUENC, F.C. E 103 E.F. OLESA 87, C B
Descansa
R
CORBERA , C.F. C
MARTORELL ASSOCIACIO ESPORTIVA E 55 MOLINS DE REI, C.F. D
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA L 61 SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C. B
ESPORT BASE DEL PAPIOL A 31 SANT JOAN DESPI-SAN PANCRACIO, FUTBOL CLUB B
LA PALMA CERVELLO, U.E. A 41 SANTBOIA, F.C. G
CASTELLDEFELS, U.E. H 07 ATLETIC SANT JUST . F. C. E
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.