Competició | TEMPORADA 2020-2021

benjami 7 tercera divisio | grup 2

Competició | TEMPORADA 2020-2021

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 04-04-2021
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. B 82 CAN BUXERES, F.C. C
SANT GABRIEL, C.D. F 14 APA POBLE SEC, CE. B
HORTA, U.AT. C 72 FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER D
SANTA EULALIA, C.F. C 31 UNIFICACIÓN LLEFIÀ,CF. E
BUFALÀ, C.F. D 43 RACING VALLBONA, C.F. A
CONGRÉS CLUB ESP. C 03 VILA OLÍMPICA CLUB ESP. G
SANT ANDREU, U.E G 83 ALZAMORA, C.F. D
Jornada 2 23-05-2021
CAN BUXERES, F.C. C 71 SANT ANDREU, U.E G
APA POBLE SEC, CE. B 05 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. B
FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER D 42 SANT GABRIEL, C.D. F
UNIFICACIÓN LLEFIÀ,CF. E 14 HORTA, U.AT. C
RACING VALLBONA, C.F. A 12 SANTA EULALIA, C.F. C
VILA OLÍMPICA CLUB ESP. G 26 BUFALÀ, C.F. D
ALZAMORA, C.F. D 24 CONGRÉS CLUB ESP. C
Jornada 3 30-05-2021
CAN BUXERES, F.C. C 02 APA POBLE SEC, CE. B
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. B 70 FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER D
SANT GABRIEL, C.D. F 21 UNIFICACIÓN LLEFIÀ,CF. E
HORTA, U.AT. C 22 RACING VALLBONA, C.F. A
SANTA EULALIA, C.F. C 12 VILA OLÍMPICA CLUB ESP. G
BUFALÀ, C.F. D 11 ALZAMORA, C.F. D
SANT ANDREU, U.E G 21 CONGRÉS CLUB ESP. C
Jornada 4 06-06-2021
APA POBLE SEC, CE. B 71 SANT ANDREU, U.E G
FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER D 11 CAN BUXERES, F.C. C
UNIFICACIÓN LLEFIÀ,CF. E 12 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. B
RACING VALLBONA, C.F. A 12 SANT GABRIEL, C.D. F
VILA OLÍMPICA CLUB ESP. G 14 HORTA, U.AT. C
ALZAMORA, C.F. D 01 SANTA EULALIA, C.F. C
CONGRÉS CLUB ESP. C 51 BUFALÀ, C.F. D
Jornada 5 13-06-2021
APA POBLE SEC, CE. B 55 FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER D
CAN BUXERES, F.C. C 111 UNIFICACIÓN LLEFIÀ,CF. E
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. B 90 RACING VALLBONA, C.F. A
SANT GABRIEL, C.D. F 30 VILA OLÍMPICA CLUB ESP. G
HORTA, U.AT. C 21 ALZAMORA, C.F. D
SANTA EULALIA, C.F. C 13 CONGRÉS CLUB ESP. C
SANT ANDREU, U.E G 21 BUFALÀ, C.F. D
Jornada 6 21-03-2021
FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER D 11 SANT ANDREU, U.E G
UNIFICACIÓN LLEFIÀ,CF. E 26 APA POBLE SEC, CE. B
RACING VALLBONA, C.F. A 23 CAN BUXERES, F.C. C
VILA OLÍMPICA CLUB ESP. G 03 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. B
ALZAMORA, C.F. D 22 SANT GABRIEL, C.D. F
CONGRÉS CLUB ESP. C 22 HORTA, U.AT. C
BUFALÀ, C.F. D 41 SANTA EULALIA, C.F. C

SEGONA VOLTA

Jornada 7 28-03-2021
FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER D 41 UNIFICACIÓN LLEFIÀ,CF. E
APA POBLE SEC, CE. B 53 RACING VALLBONA, C.F. A
CAN BUXERES, F.C. C 41 VILA OLÍMPICA CLUB ESP. G
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. B 72 ALZAMORA, C.F. D
SANT GABRIEL, C.D. F 33 CONGRÉS CLUB ESP. C
HORTA, U.AT. C 22 BUFALÀ, C.F. D
SANT ANDREU, U.E G 33 SANTA EULALIA, C.F. C
Jornada 8 11-04-2021
UNIFICACIÓN LLEFIÀ,CF. E 12 SANT ANDREU, U.E G
RACING VALLBONA, C.F. A 43 FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER D
VILA OLÍMPICA CLUB ESP. G 35 APA POBLE SEC, CE. B
ALZAMORA, C.F. D 07 CAN BUXERES, F.C. C
CONGRÉS CLUB ESP. C 03 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. B
BUFALÀ, C.F. D 82 SANT GABRIEL, C.D. F
SANTA EULALIA, C.F. C 25 HORTA, U.AT. C
Jornada 9 18-04-2021
UNIFICACIÓN LLEFIÀ,CF. E 42 RACING VALLBONA, C.F. A
FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER D 23 VILA OLÍMPICA CLUB ESP. G
APA POBLE SEC, CE. B 51 ALZAMORA, C.F. D
CAN BUXERES, F.C. C 60 CONGRÉS CLUB ESP. C
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. B 51 BUFALÀ, C.F. D
SANT GABRIEL, C.D. F 33 SANTA EULALIA, C.F. C
SANT ANDREU, U.E G 16 HORTA, U.AT. C
Jornada 10 25-04-2021
RACING VALLBONA, C.F. A 32 SANT ANDREU, U.E G
VILA OLÍMPICA CLUB ESP. G 34 UNIFICACIÓN LLEFIÀ,CF. E
ALZAMORA, C.F. D 21 FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER D
CONGRÉS CLUB ESP. C 13 APA POBLE SEC, CE. B
BUFALÀ, C.F. D 25 CAN BUXERES, F.C. C
SANTA EULALIA, C.F. C 15 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. B
HORTA, U.AT. C 50 SANT GABRIEL, C.D. F
Jornada 11 02-05-2021
RACING VALLBONA, C.F. A 12 VILA OLÍMPICA CLUB ESP. G
UNIFICACIÓN LLEFIÀ,CF. E 11 ALZAMORA, C.F. D
FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER D 42 CONGRÉS CLUB ESP. C
APA POBLE SEC, CE. B 22 BUFALÀ, C.F. D
CAN BUXERES, F.C. C 51 SANTA EULALIA, C.F. C
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. B 41 HORTA, U.AT. C
SANT ANDREU, U.E G 50 SANT GABRIEL, C.D. F
Jornada 12 09-05-2021
SANT ANDREU, U.E G 22 VILA OLÍMPICA CLUB ESP. G
ALZAMORA, C.F. D 25 RACING VALLBONA, C.F. A
CONGRÉS CLUB ESP. C 21 UNIFICACIÓN LLEFIÀ,CF. E
BUFALÀ, C.F. D 62 FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER D
SANTA EULALIA, C.F. C 21 APA POBLE SEC, CE. B
HORTA, U.AT. C 21 CAN BUXERES, F.C. C
SANT GABRIEL, C.D. F 010 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. B
Jornada 13 16-05-2021
VILA OLÍMPICA CLUB ESP. G 31 ALZAMORA, C.F. D
RACING VALLBONA, C.F. A 14 CONGRÉS CLUB ESP. C
UNIFICACIÓN LLEFIÀ,CF. E 17 BUFALÀ, C.F. D
FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER D 21 SANTA EULALIA, C.F. C
APA POBLE SEC, CE. B 35 HORTA, U.AT. C
CAN BUXERES, F.C. C 32 SANT GABRIEL, C.D. F
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. B 82 SANT ANDREU, U.E G
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.