Competició | TEMPORADA 2020-2021

benjami 7 segona divisio | grup 14

Competició | TEMPORADA 2020-2021

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 04-04-2021
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU E 82 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA B
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT A 31 CERDANYOLA VALLES, F.C. E
SABADELL F.C., C.E. E 12 GIMNASTIC MANRESA, C. H
RUBI, U.E. A - Descansa
JUNIOR,C.F. B
R
Descansa
PLANADEU-ROUREDA CLUB ESPORTIU FUTBOL A 03 SANT CUGAT FUTBOL CLUB F
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 D 77 UNIÓ F. BASE JABAC I TERRASSA F
SANT QUIRZE VALLES, F.C. C 211 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA A
Jornada 2 06-06-2021
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA B 21 SANT QUIRZE VALLES, F.C. C
CERDANYOLA VALLES, F.C. E 51 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU E
GIMNASTIC MANRESA, C. H 33 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT A
Descansa - SABADELL F.C., C.E. E
Descansa
R
RUBI, U.E. A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB F 81 JUNIOR,C.F. B
UNIÓ F. BASE JABAC I TERRASSA F 15 PLANADEU-ROUREDA CLUB ESPORTIU FUTBOL A
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA A 36 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 D
Jornada 3 13-06-2021
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA B 111 CERDANYOLA VALLES, F.C. E
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU E 55 GIMNASTIC MANRESA, C. H
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT A - Descansa
SABADELL F.C., C.E. E
R
Descansa
RUBI, U.E. A 010 SANT CUGAT FUTBOL CLUB F
JUNIOR,C.F. B 53 UNIÓ F. BASE JABAC I TERRASSA F
PLANADEU-ROUREDA CLUB ESPORTIU FUTBOL A 113 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA A
SANT QUIRZE VALLES, F.C. C 010 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 D
Jornada 4 20-06-2021
CERDANYOLA VALLES, F.C. E 111 SANT QUIRZE VALLES, F.C. C
GIMNASTIC MANRESA, C. H 80 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA B
Descansa - CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU E
Descansa
R
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB F 53 SABADELL F.C., C.E. E
UNIÓ F. BASE JABAC I TERRASSA F 100 RUBI, U.E. A
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA A 54 JUNIOR,C.F. B
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 D 43 PLANADEU-ROUREDA CLUB ESPORTIU FUTBOL A
Jornada 5 27-06-2021
CERDANYOLA VALLES, F.C. E 32 GIMNASTIC MANRESA, C. H
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA B - Descansa
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU E
R
Descansa
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT A 54 SANT CUGAT FUTBOL CLUB F
SABADELL F.C., C.E. E 411 UNIÓ F. BASE JABAC I TERRASSA F
RUBI, U.E. A 111 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA A
JUNIOR,C.F. B 14 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 D
SANT QUIRZE VALLES, F.C. C 310 PLANADEU-ROUREDA CLUB ESPORTIU FUTBOL A
Jornada 6 21-03-2021
GIMNASTIC MANRESA, C. H 53 SANT QUIRZE VALLES, F.C. C
Descansa - CERDANYOLA VALLES, F.C. E
Descansa
R
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA B
SANT CUGAT FUTBOL CLUB F 42 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU E
UNIÓ F. BASE JABAC I TERRASSA F 18 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT A
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA A 34 SABADELL F.C., C.E. E
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 D 100 RUBI, U.E. A
PLANADEU-ROUREDA CLUB ESPORTIU FUTBOL A 44 JUNIOR,C.F. B
Jornada 7 28-03-2021
GIMNASTIC MANRESA, C. H - Descansa
CERDANYOLA VALLES, F.C. E
R
Descansa
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA B 05 SANT CUGAT FUTBOL CLUB F
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU E 35 UNIÓ F. BASE JABAC I TERRASSA F
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT A 54 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA A
SABADELL F.C., C.E. E 33 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 D
RUBI, U.E. A 28 PLANADEU-ROUREDA CLUB ESPORTIU FUTBOL A
SANT QUIRZE VALLES, F.C. C 19 JUNIOR,C.F. B

SEGONA VOLTA

Jornada 8 11-04-2021
Descansa - SANT QUIRZE VALLES, F.C. C
Descansa
R
GIMNASTIC MANRESA, C. H
SANT CUGAT FUTBOL CLUB F 56 CERDANYOLA VALLES, F.C. E
UNIÓ F. BASE JABAC I TERRASSA F 71 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA B
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA A 21 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU E
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 D 31 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT A
PLANADEU-ROUREDA CLUB ESPORTIU FUTBOL A 43 SABADELL F.C., C.E. E
JUNIOR,C.F. B 54 RUBI, U.E. A
Jornada 9 18-04-2021
Descansa
R
Descansa
GIMNASTIC MANRESA, C. H 14 SANT CUGAT FUTBOL CLUB F
CERDANYOLA VALLES, F.C. E 66 UNIÓ F. BASE JABAC I TERRASSA F
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA B 14 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU E 25 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 D
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT A 54 PLANADEU-ROUREDA CLUB ESPORTIU FUTBOL A
SABADELL F.C., C.E. E 81 JUNIOR,C.F. B
SANT QUIRZE VALLES, F.C. C 43 RUBI, U.E. A
Jornada 10 25-04-2021
Descansa
R
SANT QUIRZE VALLES, F.C. C
SANT CUGAT FUTBOL CLUB F - Descansa
UNIÓ F. BASE JABAC I TERRASSA F 55 GIMNASTIC MANRESA, C. H
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA A 04 CERDANYOLA VALLES, F.C. E
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 D 112 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA B
PLANADEU-ROUREDA CLUB ESPORTIU FUTBOL A 55 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU E
JUNIOR,C.F. B 19 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT A
RUBI, U.E. A 311 SABADELL F.C., C.E. E
Jornada 11 02-05-2021
Descansa
R
SANT CUGAT FUTBOL CLUB F
Descansa - UNIÓ F. BASE JABAC I TERRASSA F
GIMNASTIC MANRESA, C. H 54 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA A
CERDANYOLA VALLES, F.C. E 53 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 D
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA B 07 PLANADEU-ROUREDA CLUB ESPORTIU FUTBOL A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU E 70 JUNIOR,C.F. B
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT A 100 RUBI, U.E. A
SANT QUIRZE VALLES, F.C. C 46 SABADELL F.C., C.E. E
Jornada 12 09-05-2021
SANT CUGAT FUTBOL CLUB F 80 SANT QUIRZE VALLES, F.C. C
UNIÓ F. BASE JABAC I TERRASSA F
R
Descansa
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA A - Descansa
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 D 00 GIMNASTIC MANRESA, C. H
PLANADEU-ROUREDA CLUB ESPORTIU FUTBOL A 53 CERDANYOLA VALLES, F.C. E
JUNIOR,C.F. B 03 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA B
RUBI, U.E. A 44 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU E
SABADELL F.C., C.E. E 22 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT A
Jornada 13 16-05-2021
SANT CUGAT FUTBOL CLUB F 01 UNIÓ F. BASE JABAC I TERRASSA F
Descansa
R
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA A
Descansa - FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 D
GIMNASTIC MANRESA, C. H 16 PLANADEU-ROUREDA CLUB ESPORTIU FUTBOL A
CERDANYOLA VALLES, F.C. E 51 JUNIOR,C.F. B
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA B 81 RUBI, U.E. A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU E 60 SABADELL F.C., C.E. E
SANT QUIRZE VALLES, F.C. C 38 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT A
Jornada 14 23-05-2021
SANT QUIRZE VALLES, F.C. C 22 UNIÓ F. BASE JABAC I TERRASSA F
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA A 16 SANT CUGAT FUTBOL CLUB F
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 D
R
Descansa
PLANADEU-ROUREDA CLUB ESPORTIU FUTBOL A - Descansa
JUNIOR,C.F. B 22 GIMNASTIC MANRESA, C. H
RUBI, U.E. A 09 CERDANYOLA VALLES, F.C. E
SABADELL F.C., C.E. E 64 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA B
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT A 64 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU E
Jornada 15 30-05-2021
UNIÓ F. BASE JABAC I TERRASSA F 24 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB F 34 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 D
Descansa
R
PLANADEU-ROUREDA CLUB ESPORTIU FUTBOL A
Descansa - JUNIOR,C.F. B
GIMNASTIC MANRESA, C. H 26 RUBI, U.E. A
CERDANYOLA VALLES, F.C. E 73 SABADELL F.C., C.E. E
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA B 18 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU E 92 SANT QUIRZE VALLES, F.C. C
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.