Competició | TEMPORADA 2020-2021

benjami 7 segona divisio | grup 1

Competició | TEMPORADA 2020-2021

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 04-04-2021
IGUALADA, C.F. D 33 ESCOLA F. GAVA, C. H
ODENA, C.E. A 104 CUBELLES, C.F. C
SITGES, U.E. B 22 BASE OLERDOLA, C.E. A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA G 06 BASE MARC BARTRA CF B
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA B 88 SANT SADURNI, U.E. A
BLANCA SUBUR, C.F. B 65 Pª JOVE DE LES ROQUETES A
PIERA, A.E. A 23 ANOIA , C.E. A
Jornada 2 23-05-2021
ESCOLA F. GAVA, C. H 51 PIERA, A.E. A
CUBELLES, C.F. C 25 IGUALADA, C.F. D
BASE OLERDOLA, C.E. A 83 ODENA, C.E. A
BASE MARC BARTRA CF B 100 SITGES, U.E. B
SANT SADURNI, U.E. A 42 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA G
Pª JOVE DE LES ROQUETES A 33 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA B
ANOIA , C.E. A 25 BLANCA SUBUR, C.F. B
Jornada 3 30-05-2021
ESCOLA F. GAVA, C. H 122 CUBELLES, C.F. C
IGUALADA, C.F. D 91 BASE OLERDOLA, C.E. A
ODENA, C.E. A 08 BASE MARC BARTRA CF B
SITGES, U.E. B 35 SANT SADURNI, U.E. A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA G 13 Pª JOVE DE LES ROQUETES A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA B 14 ANOIA , C.E. A
PIERA, A.E. A 01 BLANCA SUBUR, C.F. B
Jornada 4 06-06-2021
CUBELLES, C.F. C 63 PIERA, A.E. A
BASE OLERDOLA, C.E. A 38 ESCOLA F. GAVA, C. H
BASE MARC BARTRA CF B 61 IGUALADA, C.F. D
SANT SADURNI, U.E. A 78 ODENA, C.E. A
Pª JOVE DE LES ROQUETES A 113 SITGES, U.E. B
ANOIA , C.E. A 32 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA G
BLANCA SUBUR, C.F. B 13 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA B
Jornada 5 13-06-2021
CUBELLES, C.F. C 44 BASE OLERDOLA, C.E. A
ESCOLA F. GAVA, C. H 23 BASE MARC BARTRA CF B
IGUALADA, C.F. D 55 SANT SADURNI, U.E. A
ODENA, C.E. A 34 Pª JOVE DE LES ROQUETES A
SITGES, U.E. B 04 ANOIA , C.E. A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA G 23 BLANCA SUBUR, C.F. B
PIERA, A.E. A 34 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA B
Jornada 6 21-03-2021
BASE OLERDOLA, C.E. A 42 PIERA, A.E. A
BASE MARC BARTRA CF B 90 CUBELLES, C.F. C
SANT SADURNI, U.E. A 14 ESCOLA F. GAVA, C. H
Pª JOVE DE LES ROQUETES A 71 IGUALADA, C.F. D
ANOIA , C.E. A 21 ODENA, C.E. A
BLANCA SUBUR, C.F. B 62 SITGES, U.E. B
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA B 30 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA G

SEGONA VOLTA

Jornada 7 28-03-2021
BASE OLERDOLA, C.E. A 29 BASE MARC BARTRA CF B
CUBELLES, C.F. C 312 SANT SADURNI, U.E. A
ESCOLA F. GAVA, C. H 14 Pª JOVE DE LES ROQUETES A
IGUALADA, C.F. D 23 ANOIA , C.E. A
ODENA, C.E. A 44 BLANCA SUBUR, C.F. B
SITGES, U.E. B 47 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA B
PIERA, A.E. A 33 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA G
Jornada 8 11-04-2021
BASE MARC BARTRA CF B 41 PIERA, A.E. A
SANT SADURNI, U.E. A 53 BASE OLERDOLA, C.E. A
Pª JOVE DE LES ROQUETES A 101 CUBELLES, C.F. C
ANOIA , C.E. A 15 ESCOLA F. GAVA, C. H
BLANCA SUBUR, C.F. B 06 IGUALADA, C.F. D
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA B 34 ODENA, C.E. A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA G 24 SITGES, U.E. B
Jornada 9 18-04-2021
BASE MARC BARTRA CF B 51 SANT SADURNI, U.E. A
BASE OLERDOLA, C.E. A 37 Pª JOVE DE LES ROQUETES A
CUBELLES, C.F. C 212 ANOIA , C.E. A
ESCOLA F. GAVA, C. H 60 BLANCA SUBUR, C.F. B
IGUALADA, C.F. D 08 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA B
ODENA, C.E. A 36 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA G
PIERA, A.E. A 32 SITGES, U.E. B
Jornada 10 25-04-2021
SANT SADURNI, U.E. A 52 PIERA, A.E. A
Pª JOVE DE LES ROQUETES A 23 BASE MARC BARTRA CF B
ANOIA , C.E. A 100 BASE OLERDOLA, C.E. A
BLANCA SUBUR, C.F. B 92 CUBELLES, C.F. C
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA B 33 ESCOLA F. GAVA, C. H
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA G 22 IGUALADA, C.F. D
SITGES, U.E. B 26 ODENA, C.E. A
Jornada 11 02-05-2021
SANT SADURNI, U.E. A 44 Pª JOVE DE LES ROQUETES A
BASE MARC BARTRA CF B 32 ANOIA , C.E. A
BASE OLERDOLA, C.E. A 26 BLANCA SUBUR, C.F. B
CUBELLES, C.F. C 19 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA B
ESCOLA F. GAVA, C. H 61 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA G
IGUALADA, C.F. D 102 SITGES, U.E. B
PIERA, A.E. A 23 ODENA, C.E. A
Jornada 12 09-05-2021
PIERA, A.E. A 26 Pª JOVE DE LES ROQUETES A
ANOIA , C.E. A 17 SANT SADURNI, U.E. A
BLANCA SUBUR, C.F. B 17 BASE MARC BARTRA CF B
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA B 53 BASE OLERDOLA, C.E. A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA G 50 CUBELLES, C.F. C
SITGES, U.E. B 03 ESCOLA F. GAVA, C. H
ODENA, C.E. A 22 IGUALADA, C.F. D
Jornada 13 16-05-2021
Pª JOVE DE LES ROQUETES A 24 ANOIA , C.E. A
SANT SADURNI, U.E. A 33 BLANCA SUBUR, C.F. B
BASE MARC BARTRA CF B 51 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA B
BASE OLERDOLA, C.E. A 35 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA G
CUBELLES, C.F. C 36 SITGES, U.E. B
ESCOLA F. GAVA, C. H 40 ODENA, C.E. A
IGUALADA, C.F. D 53 PIERA, A.E. A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.