Competició | TEMPORADA 2020-2021

benjami 7 primera divisio | grup 6

Competició | TEMPORADA 2020-2021

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 04-04-2021
CERDANYOLA VALLES, F.C. B 63 IGUALADA, C.F. B
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU B 31 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A
POLINYA, AT. A 27 JUNIOR,C.F. A
NATACIO TERRASSA, C A 40 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE A
SABADELL F.C., C.E. B 73 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA C
GIMNASTIC MANRESA, C. D 28 SANT CUGAT FUTBOL CLUB C
ESCOLA F. SABADELL A 31 SABADELL NORD,CF. A
SANT QUIRZE VALLES, F.C. A 35 MANRESA, C.E. B
Jornada 2 30-05-2021
IGUALADA, C.F. B 71 SANT QUIRZE VALLES, F.C. A
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A 33 CERDANYOLA VALLES, F.C. B
JUNIOR,C.F. A 44 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU B
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE A 27 POLINYA, AT. A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA C 04 NATACIO TERRASSA, C A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB C 86 SABADELL F.C., C.E. B
SABADELL NORD,CF. A 35 GIMNASTIC MANRESA, C. D
MANRESA, C.E. B 20 ESCOLA F. SABADELL A
Jornada 3 06-06-2021
IGUALADA, C.F. B 22 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A
CERDANYOLA VALLES, F.C. B 42 JUNIOR,C.F. A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU B 111 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE A
POLINYA, AT. A 36 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA C
NATACIO TERRASSA, C A 42 SANT CUGAT FUTBOL CLUB C
SABADELL F.C., C.E. B 90 SABADELL NORD,CF. A
GIMNASTIC MANRESA, C. D 22 MANRESA, C.E. B
SANT QUIRZE VALLES, F.C. A 43 ESCOLA F. SABADELL A
Jornada 4 13-06-2021
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A 61 SANT QUIRZE VALLES, F.C. A
JUNIOR,C.F. A 16 IGUALADA, C.F. B
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE A 08 CERDANYOLA VALLES, F.C. B
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA C 22 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU B
SANT CUGAT FUTBOL CLUB C 72 POLINYA, AT. A
SABADELL NORD,CF. A 210 NATACIO TERRASSA, C A
MANRESA, C.E. B 32 SABADELL F.C., C.E. B
ESCOLA F. SABADELL A 23 GIMNASTIC MANRESA, C. D
Jornada 5 20-06-2021
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A 32 JUNIOR,C.F. A
IGUALADA, C.F. B 30 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE A
CERDANYOLA VALLES, F.C. B 01 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA C
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU B 43 SANT CUGAT FUTBOL CLUB C
POLINYA, AT. A 62 SABADELL NORD,CF. A
NATACIO TERRASSA, C A 41 MANRESA, C.E. B
SABADELL F.C., C.E. B 53 ESCOLA F. SABADELL A
SANT QUIRZE VALLES, F.C. A 37 GIMNASTIC MANRESA, C. D
Jornada 6 27-06-2021
JUNIOR,C.F. A 33 SANT QUIRZE VALLES, F.C. A
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE A 09 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA C 33 IGUALADA, C.F. B
SANT CUGAT FUTBOL CLUB C 48 CERDANYOLA VALLES, F.C. B
SABADELL NORD,CF. A 25 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU B
MANRESA, C.E. B 51 POLINYA, AT. A
ESCOLA F. SABADELL A 110 NATACIO TERRASSA, C A
GIMNASTIC MANRESA, C. D 82 SABADELL F.C., C.E. B
Jornada 7 21-03-2021
JUNIOR,C.F. A 60 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE A
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A 22 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA C
IGUALADA, C.F. B 54 SANT CUGAT FUTBOL CLUB C
CERDANYOLA VALLES, F.C. B 111 SABADELL NORD,CF. A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU B 13 MANRESA, C.E. B
POLINYA, AT. A 42 ESCOLA F. SABADELL A
NATACIO TERRASSA, C A 50 GIMNASTIC MANRESA, C. D
SANT QUIRZE VALLES, F.C. A 33 SABADELL F.C., C.E. B

SEGONA VOLTA

Jornada 8 28-03-2021
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE A 24 SANT QUIRZE VALLES, F.C. A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA C 34 JUNIOR,C.F. A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB C 22 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A
SABADELL NORD,CF. A 06 IGUALADA, C.F. B
MANRESA, C.E. B 01 CERDANYOLA VALLES, F.C. B
ESCOLA F. SABADELL A 14 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU B
GIMNASTIC MANRESA, C. D 61 POLINYA, AT. A
SABADELL F.C., C.E. B 49 NATACIO TERRASSA, C A
Jornada 9 11-04-2021
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE A 09 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA C
JUNIOR,C.F. A 12 SANT CUGAT FUTBOL CLUB C
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A 60 SABADELL NORD,CF. A
IGUALADA, C.F. B 20 MANRESA, C.E. B
CERDANYOLA VALLES, F.C. B 20 ESCOLA F. SABADELL A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU B 41 GIMNASTIC MANRESA, C. D
POLINYA, AT. A 54 SABADELL F.C., C.E. B
SANT QUIRZE VALLES, F.C. A 34 NATACIO TERRASSA, C A
Jornada 10 18-04-2021
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA C 42 SANT QUIRZE VALLES, F.C. A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB C 100 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE A
SABADELL NORD,CF. A 310 JUNIOR,C.F. A
MANRESA, C.E. B 41 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A
ESCOLA F. SABADELL A 33 IGUALADA, C.F. B
GIMNASTIC MANRESA, C. D 34 CERDANYOLA VALLES, F.C. B
SABADELL F.C., C.E. B 23 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU B
NATACIO TERRASSA, C A 62 POLINYA, AT. A
Jornada 11 25-04-2021
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA C 30 SANT CUGAT FUTBOL CLUB C
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE A 11 SABADELL NORD,CF. A
JUNIOR,C.F. A 13 MANRESA, C.E. B
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A 32 ESCOLA F. SABADELL A
IGUALADA, C.F. B 64 GIMNASTIC MANRESA, C. D
CERDANYOLA VALLES, F.C. B 114 SABADELL F.C., C.E. B
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU B 14 NATACIO TERRASSA, C A
SANT QUIRZE VALLES, F.C. A 64 POLINYA, AT. A
Jornada 12 02-05-2021
SANT CUGAT FUTBOL CLUB C 34 SANT QUIRZE VALLES, F.C. A
SABADELL NORD,CF. A 15 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA C
MANRESA, C.E. B 80 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE A
ESCOLA F. SABADELL A 12 JUNIOR,C.F. A
GIMNASTIC MANRESA, C. D 13 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A
SABADELL F.C., C.E. B 43 IGUALADA, C.F. B
NATACIO TERRASSA, C A 10 CERDANYOLA VALLES, F.C. B
POLINYA, AT. A 13 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU B
Jornada 13 09-05-2021
SANT CUGAT FUTBOL CLUB C 100 SABADELL NORD,CF. A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA C 31 MANRESA, C.E. B
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE A 02 ESCOLA F. SABADELL A
JUNIOR,C.F. A 43 GIMNASTIC MANRESA, C. D
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A 74 SABADELL F.C., C.E. B
IGUALADA, C.F. B 13 NATACIO TERRASSA, C A
CERDANYOLA VALLES, F.C. B 82 POLINYA, AT. A
SANT QUIRZE VALLES, F.C. A 21 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU B
Jornada 14 16-05-2021
SANT QUIRZE VALLES, F.C. A 62 SABADELL NORD,CF. A
MANRESA, C.E. B 33 SANT CUGAT FUTBOL CLUB C
ESCOLA F. SABADELL A 22 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA C
GIMNASTIC MANRESA, C. D 60 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE A
SABADELL F.C., C.E. B 37 JUNIOR,C.F. A
NATACIO TERRASSA, C A 22 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A
POLINYA, AT. A 07 IGUALADA, C.F. B
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU B 27 CERDANYOLA VALLES, F.C. B
Jornada 15 23-05-2021
SABADELL NORD,CF. A 111 MANRESA, C.E. B
SANT CUGAT FUTBOL CLUB C 51 ESCOLA F. SABADELL A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA C 82 GIMNASTIC MANRESA, C. D
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE A 25 SABADELL F.C., C.E. B
JUNIOR,C.F. A 26 NATACIO TERRASSA, C A
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A 70 POLINYA, AT. A
IGUALADA, C.F. B 42 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU B
CERDANYOLA VALLES, F.C. B 90 SANT QUIRZE VALLES, F.C. A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.