Competició | TEMPORADA 2020-2021

benjami 7 primera divisio | grup 5

Competició | TEMPORADA 2020-2021

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 24-01-2021
MAS PELLICER, U.D.C.,B - LA FLORESTA, C.D.,B
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B - CAMBRILS UNIÓ C.E.,C
Descansa
R
UNIÓ ESPORTIVA CREIXELL,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C
R
Descansa
BASE L'ARBOÇ,CF.,A - BASE MARC BARTRA CF,A
VENDRELL C.E.,A - SANTES CREUS CLUB ESP.,C
TORREFORTA, C.D.C.,B - ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,C - CANONJA, C.F.,B
Jornada 2 31-01-2021
LA FLORESTA, C.D.,B - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,C
CAMBRILS UNIÓ C.E.,C - MAS PELLICER, U.D.C.,B
UNIÓ ESPORTIVA CREIXELL,A - COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B
Descansa
R
R
Descansa
BASE MARC BARTRA CF,A - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C
SANTES CREUS CLUB ESP.,C - BASE L'ARBOÇ,CF.,A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B - VENDRELL C.E.,A
CANONJA, C.F.,B - TORREFORTA, C.D.C.,B
Jornada 3 07-02-2021
LA FLORESTA, C.D.,B - CAMBRILS UNIÓ C.E.,C
MAS PELLICER, U.D.C.,B - UNIÓ ESPORTIVA CREIXELL,A
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B
R
Descansa
Descansa
R
BASE MARC BARTRA CF,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C - SANTES CREUS CLUB ESP.,C
BASE L'ARBOÇ,CF.,A - ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B
VENDRELL C.E.,A - CANONJA, C.F.,B
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,C - TORREFORTA, C.D.C.,B
Jornada 4 21-02-2021
CAMBRILS UNIÓ C.E.,C - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,C
UNIÓ ESPORTIVA CREIXELL,A - LA FLORESTA, C.D.,B
Descansa
R
MAS PELLICER, U.D.C.,B
BASE MARC BARTRA CF,A - COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B
SANTES CREUS CLUB ESP.,C
R
Descansa
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C
CANONJA, C.F.,B - BASE L'ARBOÇ,CF.,A
TORREFORTA, C.D.C.,B - VENDRELL C.E.,A
Jornada 5 28-02-2021
CAMBRILS UNIÓ C.E.,C - UNIÓ ESPORTIVA CREIXELL,A
LA FLORESTA, C.D.,B
R
Descansa
MAS PELLICER, U.D.C.,B - BASE MARC BARTRA CF,A
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B - SANTES CREUS CLUB ESP.,C
Descansa
R
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C - CANONJA, C.F.,B
BASE L'ARBOÇ,CF.,A - TORREFORTA, C.D.C.,B
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,C - VENDRELL C.E.,A
Jornada 6 07-03-2021
UNIÓ ESPORTIVA CREIXELL,A - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,C
Descansa
R
CAMBRILS UNIÓ C.E.,C
BASE MARC BARTRA CF,A - LA FLORESTA, C.D.,B
SANTES CREUS CLUB ESP.,C - MAS PELLICER, U.D.C.,B
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B - COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B
CANONJA, C.F.,B
R
Descansa
TORREFORTA, C.D.C.,B - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C
VENDRELL C.E.,A - BASE L'ARBOÇ,CF.,A
Jornada 7 21-03-2021
UNIÓ ESPORTIVA CREIXELL,A
R
Descansa
CAMBRILS UNIÓ C.E.,C - BASE MARC BARTRA CF,A
LA FLORESTA, C.D.,B - SANTES CREUS CLUB ESP.,C
MAS PELLICER, U.D.C.,B - ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B - CANONJA, C.F.,B
Descansa
R
TORREFORTA, C.D.C.,B
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C - VENDRELL C.E.,A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,C - BASE L'ARBOÇ,CF.,A

SEGONA VOLTA

Jornada 8 28-03-2021
Descansa
R
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,C
BASE MARC BARTRA CF,A - UNIÓ ESPORTIVA CREIXELL,A
SANTES CREUS CLUB ESP.,C - CAMBRILS UNIÓ C.E.,C
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B - LA FLORESTA, C.D.,B
CANONJA, C.F.,B - MAS PELLICER, U.D.C.,B
TORREFORTA, C.D.C.,B - COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B
VENDRELL C.E.,A
R
Descansa
BASE L'ARBOÇ,CF.,A - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C
Jornada 9 11-04-2021
Descansa
R
BASE MARC BARTRA CF,A
UNIÓ ESPORTIVA CREIXELL,A - SANTES CREUS CLUB ESP.,C
CAMBRILS UNIÓ C.E.,C - ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B
LA FLORESTA, C.D.,B - CANONJA, C.F.,B
MAS PELLICER, U.D.C.,B - TORREFORTA, C.D.C.,B
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B - VENDRELL C.E.,A
Descansa
R
BASE L'ARBOÇ,CF.,A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,C - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C
Jornada 10 18-04-2021
BASE MARC BARTRA CF,A - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,C
SANTES CREUS CLUB ESP.,C
R
Descansa
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B - UNIÓ ESPORTIVA CREIXELL,A
CANONJA, C.F.,B - CAMBRILS UNIÓ C.E.,C
TORREFORTA, C.D.C.,B - LA FLORESTA, C.D.,B
VENDRELL C.E.,A - MAS PELLICER, U.D.C.,B
BASE L'ARBOÇ,CF.,A - COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C
R
Descansa
Jornada 11 25-04-2021
BASE MARC BARTRA CF,A - SANTES CREUS CLUB ESP.,C
Descansa
R
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B
UNIÓ ESPORTIVA CREIXELL,A - CANONJA, C.F.,B
CAMBRILS UNIÓ C.E.,C - TORREFORTA, C.D.C.,B
LA FLORESTA, C.D.,B - VENDRELL C.E.,A
MAS PELLICER, U.D.C.,B - BASE L'ARBOÇ,CF.,A
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,C
R
Descansa
Jornada 12 02-05-2021
SANTES CREUS CLUB ESP.,C - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,C
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B - BASE MARC BARTRA CF,A
CANONJA, C.F.,B
R
Descansa
TORREFORTA, C.D.C.,B - UNIÓ ESPORTIVA CREIXELL,A
VENDRELL C.E.,A - CAMBRILS UNIÓ C.E.,C
BASE L'ARBOÇ,CF.,A - LA FLORESTA, C.D.,B
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C - MAS PELLICER, U.D.C.,B
Descansa
R
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B
Jornada 13 09-05-2021
SANTES CREUS CLUB ESP.,C - ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B
BASE MARC BARTRA CF,A - CANONJA, C.F.,B
Descansa
R
TORREFORTA, C.D.C.,B
UNIÓ ESPORTIVA CREIXELL,A - VENDRELL C.E.,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,C - BASE L'ARBOÇ,CF.,A
LA FLORESTA, C.D.,B - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C
MAS PELLICER, U.D.C.,B
R
Descansa
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,C - COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B
Jornada 14 16-05-2021
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,C - ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B
CANONJA, C.F.,B - SANTES CREUS CLUB ESP.,C
TORREFORTA, C.D.C.,B - BASE MARC BARTRA CF,A
VENDRELL C.E.,A
R
Descansa
BASE L'ARBOÇ,CF.,A - UNIÓ ESPORTIVA CREIXELL,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C - CAMBRILS UNIÓ C.E.,C
Descansa
R
LA FLORESTA, C.D.,B
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B - MAS PELLICER, U.D.C.,B
Jornada 15 23-05-2021
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B - CANONJA, C.F.,B
SANTES CREUS CLUB ESP.,C - TORREFORTA, C.D.C.,B
BASE MARC BARTRA CF,A - VENDRELL C.E.,A
Descansa
R
BASE L'ARBOÇ,CF.,A
UNIÓ ESPORTIVA CREIXELL,A - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,C
CAMBRILS UNIÓ C.E.,C
R
Descansa
LA FLORESTA, C.D.,B - COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B
MAS PELLICER, U.D.C.,B - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,C
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.