Competició | TEMPORADA 2020-2021

benjami 7 primera divisio | grup 4

Competició | TEMPORADA 2020-2021

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 04-04-2021
LA SELVA DEL CAMP, F.C. A
R
Descansa
SANTES CREUS CLUB ESP. B 24 VILASECA C.F. A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO B 35 SALOU, U.D. A
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB A 313 TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP. A
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E. A 13 GIMNASTIC TARRAGONA, C. B
CAMBRILS UNIÓ C.E. B 04 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA A
RIUDOMS, C.D. A 16 FUNDACIÓ P. F.BASE REUS B
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF B 62 MAS PELLICER, U.D.C. A
Jornada 2 30-05-2021
Descansa
R
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF B
VILASECA C.F. A 23 LA SELVA DEL CAMP, F.C. A
SALOU, U.D. A 35 SANTES CREUS CLUB ESP. B
TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP. A 90 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO B
GIMNASTIC TARRAGONA, C. B 60 ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB A
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA A 60 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E. A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS B 90 CAMBRILS UNIÓ C.E. B
MAS PELLICER, U.D.C. A 16 RIUDOMS, C.D. A
Jornada 3 06-06-2021
Descansa
R
VILASECA C.F. A
LA SELVA DEL CAMP, F.C. A 71 SALOU, U.D. A
SANTES CREUS CLUB ESP. B 41 TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP. A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO B 17 GIMNASTIC TARRAGONA, C. B
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB A 07 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA A
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E. A 58 FUNDACIÓ P. F.BASE REUS B
CAMBRILS UNIÓ C.E. B 30 MAS PELLICER, U.D.C. A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF B 33 RIUDOMS, C.D. A
Jornada 4 13-06-2021
VILASECA C.F. A 41 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF B
SALOU, U.D. A
R
Descansa
TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP. A 83 LA SELVA DEL CAMP, F.C. A
GIMNASTIC TARRAGONA, C. B 52 SANTES CREUS CLUB ESP. B
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA A 71 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO B
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS B 81 ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB A
MAS PELLICER, U.D.C. A 22 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E. A
RIUDOMS, C.D. A 21 CAMBRILS UNIÓ C.E. B
Jornada 5 20-06-2021
VILASECA C.F. A 92 SALOU, U.D. A
Descansa
R
TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP. A
LA SELVA DEL CAMP, F.C. A 02 GIMNASTIC TARRAGONA, C. B
SANTES CREUS CLUB ESP. B 11 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO B 010 FUNDACIÓ P. F.BASE REUS B
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB A 52 MAS PELLICER, U.D.C. A
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E. A 13 RIUDOMS, C.D. A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF B 25 CAMBRILS UNIÓ C.E. B
Jornada 6 27-06-2021
SALOU, U.D. A 26 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF B
TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP. A 22 VILASECA C.F. A
GIMNASTIC TARRAGONA, C. B
R
Descansa
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA A 71 LA SELVA DEL CAMP, F.C. A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS B 52 SANTES CREUS CLUB ESP. B
MAS PELLICER, U.D.C. A 43 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO B
RIUDOMS, C.D. A 42 ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB A
CAMBRILS UNIÓ C.E. B 13 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E. A
Jornada 7 21-03-2021
SALOU, U.D. A 310 TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP. A
VILASECA C.F. A 12 GIMNASTIC TARRAGONA, C. B
Descansa
R
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA A
LA SELVA DEL CAMP, F.C. A 23 FUNDACIÓ P. F.BASE REUS B
SANTES CREUS CLUB ESP. B 100 MAS PELLICER, U.D.C. A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO B 23 RIUDOMS, C.D. A
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB A 12 CAMBRILS UNIÓ C.E. B
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF B 16 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E. A

SEGONA VOLTA

Jornada 8 28-03-2021
TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP. A 80 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF B
GIMNASTIC TARRAGONA, C. B 41 SALOU, U.D. A
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA A 31 VILASECA C.F. A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS B
R
Descansa
MAS PELLICER, U.D.C. A 010 LA SELVA DEL CAMP, F.C. A
RIUDOMS, C.D. A 14 SANTES CREUS CLUB ESP. B
CAMBRILS UNIÓ C.E. B 00 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO B
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E. A 61 ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB A
Jornada 9 11-04-2021
TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP. A 23 GIMNASTIC TARRAGONA, C. B
SALOU, U.D. A 15 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA A
VILASECA C.F. A 23 FUNDACIÓ P. F.BASE REUS B
Descansa
R
MAS PELLICER, U.D.C. A
LA SELVA DEL CAMP, F.C. A 51 RIUDOMS, C.D. A
SANTES CREUS CLUB ESP. B 20 CAMBRILS UNIÓ C.E. B
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO B 05 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E. A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF B 21 ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB A
Jornada 10 18-04-2021
GIMNASTIC TARRAGONA, C. B 61 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF B
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA A 33 TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP. A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS B 111 SALOU, U.D. A
MAS PELLICER, U.D.C. A 08 VILASECA C.F. A
RIUDOMS, C.D. A
R
Descansa
CAMBRILS UNIÓ C.E. B 30 LA SELVA DEL CAMP, F.C. A
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E. A 35 SANTES CREUS CLUB ESP. B
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB A 41 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO B
Jornada 11 25-04-2021
GIMNASTIC TARRAGONA, C. B 11 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA A
TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP. A 23 FUNDACIÓ P. F.BASE REUS B
SALOU, U.D. A 35 MAS PELLICER, U.D.C. A
VILASECA C.F. A 43 RIUDOMS, C.D. A
Descansa
R
CAMBRILS UNIÓ C.E. B
LA SELVA DEL CAMP, F.C. A 25 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E. A
SANTES CREUS CLUB ESP. B 23 ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF B 22 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO B
Jornada 12 02-05-2021
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA A 40 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF B
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS B 14 GIMNASTIC TARRAGONA, C. B
MAS PELLICER, U.D.C. A 111 TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP. A
RIUDOMS, C.D. A 42 SALOU, U.D. A
CAMBRILS UNIÓ C.E. B 12 VILASECA C.F. A
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E. A
R
Descansa
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB A 25 LA SELVA DEL CAMP, F.C. A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO B 15 SANTES CREUS CLUB ESP. B
Jornada 13 09-05-2021
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA A 72 FUNDACIÓ P. F.BASE REUS B
GIMNASTIC TARRAGONA, C. B 100 MAS PELLICER, U.D.C. A
TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP. A 41 RIUDOMS, C.D. A
SALOU, U.D. A 04 CAMBRILS UNIÓ C.E. B
VILASECA C.F. A 23 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E. A
Descansa
R
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB A
LA SELVA DEL CAMP, F.C. A 31 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO B
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF B 15 SANTES CREUS CLUB ESP. B
Jornada 14 16-05-2021
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF B 211 FUNDACIÓ P. F.BASE REUS B
MAS PELLICER, U.D.C. A 010 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA A
RIUDOMS, C.D. A 38 GIMNASTIC TARRAGONA, C. B
CAMBRILS UNIÓ C.E. B 12 TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP. A
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E. A 62 SALOU, U.D. A
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB A 18 VILASECA C.F. A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO B
R
Descansa
SANTES CREUS CLUB ESP. B 12 LA SELVA DEL CAMP, F.C. A
Jornada 15 23-05-2021
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS B 90 MAS PELLICER, U.D.C. A
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA A 81 RIUDOMS, C.D. A
GIMNASTIC TARRAGONA, C. B 10 CAMBRILS UNIÓ C.E. B
TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP. A 24 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E. A
SALOU, U.D. A 21 ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB A
VILASECA C.F. A 80 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO B
Descansa
R
SANTES CREUS CLUB ESP. B
LA SELVA DEL CAMP, F.C. A 52 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF B
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.