Competició | TEMPORADA 2020-2021

benjami 7 primera divisio | grup 22

Competició | TEMPORADA 2020-2021

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 18-10-2020
TER-BRUGENT 2014 A.E,A - SANT GREGORI, A.E.,D
BESALU, C.E.,A - BANYOLES CLUB AT.,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B - CASTELLFOLLIT, U.E.,A
BANYOLES, C.E.,C - PORQUERES, U.E.,B
ESCOLA PIA OLOT ESPORTS,A - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,C
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A - LES PRESES, C.F.,A
CELRA, U.C.E.,C - SANTJOANENC, P.,A
Jornada 2 25-10-2020
TER-BRUGENT 2014 A.E,A - CELRA, U.C.E.,C
BANYOLES CLUB AT.,A - SANT GREGORI, A.E.,D
CASTELLFOLLIT, U.E.,A - BESALU, C.E.,A
PORQUERES, U.E.,B - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,C - BANYOLES, C.E.,C
LES PRESES, C.F.,A - ESCOLA PIA OLOT ESPORTS,A
SANTJOANENC, P.,A - JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A
Jornada 3 01-11-2020
TER-BRUGENT 2014 A.E,A - BANYOLES CLUB AT.,A
SANT GREGORI, A.E.,D - CASTELLFOLLIT, U.E.,A
BESALU, C.E.,A - PORQUERES, U.E.,B
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,C
BANYOLES, C.E.,C - LES PRESES, C.F.,A
ESCOLA PIA OLOT ESPORTS,A - SANTJOANENC, P.,A
CELRA, U.C.E.,C - JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A
Jornada 4 08-11-2020
BANYOLES CLUB AT.,A - CELRA, U.C.E.,C
CASTELLFOLLIT, U.E.,A - TER-BRUGENT 2014 A.E,A
PORQUERES, U.E.,B - SANT GREGORI, A.E.,D
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,C - BESALU, C.E.,A
LES PRESES, C.F.,A - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B
SANTJOANENC, P.,A - BANYOLES, C.E.,C
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A - ESCOLA PIA OLOT ESPORTS,A
Jornada 5 15-11-2020
BANYOLES CLUB AT.,A - CASTELLFOLLIT, U.E.,A
TER-BRUGENT 2014 A.E,A - PORQUERES, U.E.,B
SANT GREGORI, A.E.,D - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,C
BESALU, C.E.,A - LES PRESES, C.F.,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B - SANTJOANENC, P.,A
BANYOLES, C.E.,C - JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A
CELRA, U.C.E.,C - ESCOLA PIA OLOT ESPORTS,A
Jornada 6 22-11-2020
CASTELLFOLLIT, U.E.,A - CELRA, U.C.E.,C
PORQUERES, U.E.,B - BANYOLES CLUB AT.,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,C - TER-BRUGENT 2014 A.E,A
LES PRESES, C.F.,A - SANT GREGORI, A.E.,D
SANTJOANENC, P.,A - BESALU, C.E.,A
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B
ESCOLA PIA OLOT ESPORTS,A - BANYOLES, C.E.,C
Jornada 7 29-11-2020
CASTELLFOLLIT, U.E.,A - PORQUERES, U.E.,B
BANYOLES CLUB AT.,A - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,C
TER-BRUGENT 2014 A.E,A - LES PRESES, C.F.,A
SANT GREGORI, A.E.,D - SANTJOANENC, P.,A
BESALU, C.E.,A - JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B - ESCOLA PIA OLOT ESPORTS,A
CELRA, U.C.E.,C - BANYOLES, C.E.,C
Jornada 8 06-12-2020
PORQUERES, U.E.,B - CELRA, U.C.E.,C
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,C - CASTELLFOLLIT, U.E.,A
LES PRESES, C.F.,A - BANYOLES CLUB AT.,A
SANTJOANENC, P.,A - TER-BRUGENT 2014 A.E,A
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A - SANT GREGORI, A.E.,D
ESCOLA PIA OLOT ESPORTS,A - BESALU, C.E.,A
BANYOLES, C.E.,C - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B
Jornada 9 13-12-2020
PORQUERES, U.E.,B - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,C
CASTELLFOLLIT, U.E.,A - LES PRESES, C.F.,A
BANYOLES CLUB AT.,A - SANTJOANENC, P.,A
TER-BRUGENT 2014 A.E,A - JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A
SANT GREGORI, A.E.,D - ESCOLA PIA OLOT ESPORTS,A
BESALU, C.E.,A - BANYOLES, C.E.,C
CELRA, U.C.E.,C - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B
Jornada 10 20-12-2020
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,C - CELRA, U.C.E.,C
LES PRESES, C.F.,A - PORQUERES, U.E.,B
SANTJOANENC, P.,A - CASTELLFOLLIT, U.E.,A
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A - BANYOLES CLUB AT.,A
ESCOLA PIA OLOT ESPORTS,A - TER-BRUGENT 2014 A.E,A
BANYOLES, C.E.,C - SANT GREGORI, A.E.,D
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B - BESALU, C.E.,A
Jornada 11 10-01-2021
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,C - LES PRESES, C.F.,A
PORQUERES, U.E.,B - SANTJOANENC, P.,A
CASTELLFOLLIT, U.E.,A - JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A
BANYOLES CLUB AT.,A - ESCOLA PIA OLOT ESPORTS,A
TER-BRUGENT 2014 A.E,A - BANYOLES, C.E.,C
SANT GREGORI, A.E.,D - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B
CELRA, U.C.E.,C - BESALU, C.E.,A
Jornada 12 17-01-2021
CELRA, U.C.E.,C - LES PRESES, C.F.,A
SANTJOANENC, P.,A - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,C
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A - PORQUERES, U.E.,B
ESCOLA PIA OLOT ESPORTS,A - CASTELLFOLLIT, U.E.,A
BANYOLES, C.E.,C - BANYOLES CLUB AT.,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B - TER-BRUGENT 2014 A.E,A
BESALU, C.E.,A - SANT GREGORI, A.E.,D
Jornada 13 24-01-2021
LES PRESES, C.F.,A - SANTJOANENC, P.,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,C - JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A
PORQUERES, U.E.,B - ESCOLA PIA OLOT ESPORTS,A
CASTELLFOLLIT, U.E.,A - BANYOLES, C.E.,C
BANYOLES CLUB AT.,A - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B
TER-BRUGENT 2014 A.E,A - BESALU, C.E.,A
SANT GREGORI, A.E.,D - CELRA, U.C.E.,C

SEGONA VOLTA

Jornada 14 31-01-2021
SANT GREGORI, A.E.,D - TER-BRUGENT 2014 A.E,A
BANYOLES CLUB AT.,A - BESALU, C.E.,A
CASTELLFOLLIT, U.E.,A - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B
PORQUERES, U.E.,B - BANYOLES, C.E.,C
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,C - ESCOLA PIA OLOT ESPORTS,A
LES PRESES, C.F.,A - JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A
SANTJOANENC, P.,A - CELRA, U.C.E.,C
Jornada 15 07-02-2021
CELRA, U.C.E.,C - TER-BRUGENT 2014 A.E,A
SANT GREGORI, A.E.,D - BANYOLES CLUB AT.,A
BESALU, C.E.,A - CASTELLFOLLIT, U.E.,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B - PORQUERES, U.E.,B
BANYOLES, C.E.,C - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,C
ESCOLA PIA OLOT ESPORTS,A - LES PRESES, C.F.,A
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A - SANTJOANENC, P.,A
Jornada 16 14-02-2021
BANYOLES CLUB AT.,A - TER-BRUGENT 2014 A.E,A
CASTELLFOLLIT, U.E.,A - SANT GREGORI, A.E.,D
PORQUERES, U.E.,B - BESALU, C.E.,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,C - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B
LES PRESES, C.F.,A - BANYOLES, C.E.,C
SANTJOANENC, P.,A - ESCOLA PIA OLOT ESPORTS,A
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A - CELRA, U.C.E.,C
Jornada 17 21-02-2021
CELRA, U.C.E.,C - BANYOLES CLUB AT.,A
TER-BRUGENT 2014 A.E,A - CASTELLFOLLIT, U.E.,A
SANT GREGORI, A.E.,D - PORQUERES, U.E.,B
BESALU, C.E.,A - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,C
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B - LES PRESES, C.F.,A
BANYOLES, C.E.,C - SANTJOANENC, P.,A
ESCOLA PIA OLOT ESPORTS,A - JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A
Jornada 18 28-02-2021
CASTELLFOLLIT, U.E.,A - BANYOLES CLUB AT.,A
PORQUERES, U.E.,B - TER-BRUGENT 2014 A.E,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,C - SANT GREGORI, A.E.,D
LES PRESES, C.F.,A - BESALU, C.E.,A
SANTJOANENC, P.,A - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A - BANYOLES, C.E.,C
ESCOLA PIA OLOT ESPORTS,A - CELRA, U.C.E.,C
Jornada 19 07-03-2021
CELRA, U.C.E.,C - CASTELLFOLLIT, U.E.,A
BANYOLES CLUB AT.,A - PORQUERES, U.E.,B
TER-BRUGENT 2014 A.E,A - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,C
SANT GREGORI, A.E.,D - LES PRESES, C.F.,A
BESALU, C.E.,A - SANTJOANENC, P.,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B - JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A
BANYOLES, C.E.,C - ESCOLA PIA OLOT ESPORTS,A
Jornada 20 14-03-2021
PORQUERES, U.E.,B - CASTELLFOLLIT, U.E.,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,C - BANYOLES CLUB AT.,A
LES PRESES, C.F.,A - TER-BRUGENT 2014 A.E,A
SANTJOANENC, P.,A - SANT GREGORI, A.E.,D
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A - BESALU, C.E.,A
ESCOLA PIA OLOT ESPORTS,A - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B
BANYOLES, C.E.,C - CELRA, U.C.E.,C
Jornada 21 21-03-2021
CELRA, U.C.E.,C - PORQUERES, U.E.,B
CASTELLFOLLIT, U.E.,A - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,C
BANYOLES CLUB AT.,A - LES PRESES, C.F.,A
TER-BRUGENT 2014 A.E,A - SANTJOANENC, P.,A
SANT GREGORI, A.E.,D - JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A
BESALU, C.E.,A - ESCOLA PIA OLOT ESPORTS,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B - BANYOLES, C.E.,C
Jornada 22 28-03-2021
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,C - PORQUERES, U.E.,B
LES PRESES, C.F.,A - CASTELLFOLLIT, U.E.,A
SANTJOANENC, P.,A - BANYOLES CLUB AT.,A
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A - TER-BRUGENT 2014 A.E,A
ESCOLA PIA OLOT ESPORTS,A - SANT GREGORI, A.E.,D
BANYOLES, C.E.,C - BESALU, C.E.,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B - CELRA, U.C.E.,C
Jornada 23 11-04-2021
CELRA, U.C.E.,C - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,C
PORQUERES, U.E.,B - LES PRESES, C.F.,A
CASTELLFOLLIT, U.E.,A - SANTJOANENC, P.,A
BANYOLES CLUB AT.,A - JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A
TER-BRUGENT 2014 A.E,A - ESCOLA PIA OLOT ESPORTS,A
SANT GREGORI, A.E.,D - BANYOLES, C.E.,C
BESALU, C.E.,A - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B
Jornada 24 18-04-2021
LES PRESES, C.F.,A - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,C
SANTJOANENC, P.,A - PORQUERES, U.E.,B
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A - CASTELLFOLLIT, U.E.,A
ESCOLA PIA OLOT ESPORTS,A - BANYOLES CLUB AT.,A
BANYOLES, C.E.,C - TER-BRUGENT 2014 A.E,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B - SANT GREGORI, A.E.,D
BESALU, C.E.,A - CELRA, U.C.E.,C
Jornada 25 25-04-2021
LES PRESES, C.F.,A - CELRA, U.C.E.,C
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,C - SANTJOANENC, P.,A
PORQUERES, U.E.,B - JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A
CASTELLFOLLIT, U.E.,A - ESCOLA PIA OLOT ESPORTS,A
BANYOLES CLUB AT.,A - BANYOLES, C.E.,C
TER-BRUGENT 2014 A.E,A - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B
SANT GREGORI, A.E.,D - BESALU, C.E.,A
Jornada 26 02-05-2021
SANTJOANENC, P.,A - LES PRESES, C.F.,A
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,C
ESCOLA PIA OLOT ESPORTS,A - PORQUERES, U.E.,B
BANYOLES, C.E.,C - CASTELLFOLLIT, U.E.,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B - BANYOLES CLUB AT.,A
BESALU, C.E.,A - TER-BRUGENT 2014 A.E,A
CELRA, U.C.E.,C - SANT GREGORI, A.E.,D
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.