Competició | TEMPORADA 2020-2021

alevi tercera divisio | grup 9

Competició | TEMPORADA 2020-2021

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 04-04-2021
CAN BUXERES, F.C. C 84 ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E C
UNIFICACION LLEFIA,CF. C 010 POBLE NOU ,AT. A
LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP. B 615 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS F
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS C 83 SANT MARTI-CONDAL, F.C. B
PENYA BLAUGRANA TRINITAT VELLA B 30 ESCUELA F ANGEL PEDRAZA D
CANYELLES,C.E. B 134 SANT IGNASI C.E. B
BESOS BARON DE VIVER CLUB FUTBOL A 010 PARC, U.D. A
BUFALA, C.F. D 45 CATALONIA, U.B. H
Jornada 2 06-06-2021
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E C 16 BUFALA, C.F. D
POBLE NOU ,AT. A 42 CAN BUXERES, F.C. C
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS F 112 UNIFICACION LLEFIA,CF. C
SANT MARTI-CONDAL, F.C. B 64 LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP. B
ESCUELA F ANGEL PEDRAZA D 16 Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS C
SANT IGNASI C.E. B 09 PENYA BLAUGRANA TRINITAT VELLA B
PARC, U.D. A 101 CANYELLES,C.E. B
CATALONIA, U.B. H 133 BESOS BARON DE VIVER CLUB FUTBOL A
Jornada 3 13-06-2021
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E C 312 POBLE NOU ,AT. A
CAN BUXERES, F.C. C 41 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS F
UNIFICACION LLEFIA,CF. C 34 SANT MARTI-CONDAL, F.C. B
LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP. B 24 ESCUELA F ANGEL PEDRAZA D
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS C 25 SANT IGNASI C.E. B
PENYA BLAUGRANA TRINITAT VELLA B 55 PARC, U.D. A
CANYELLES,C.E. B 56 CATALONIA, U.B. H
BUFALA, C.F. D 100 BESOS BARON DE VIVER CLUB FUTBOL A
Jornada 4 20-06-2021
POBLE NOU ,AT. A 81 BUFALA, C.F. D
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS F 123 ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E C
SANT MARTI-CONDAL, F.C. B 313 CAN BUXERES, F.C. C
ESCUELA F ANGEL PEDRAZA D 32 UNIFICACION LLEFIA,CF. C
SANT IGNASI C.E. B 35 LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP. B
PARC, U.D. A 91 Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS C
CATALONIA, U.B. H 29 PENYA BLAUGRANA TRINITAT VELLA B
BESOS BARON DE VIVER CLUB FUTBOL A 04 CANYELLES,C.E. B
Jornada 5 27-06-2021
POBLE NOU ,AT. A 90 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS F
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E C 54 SANT MARTI-CONDAL, F.C. B
CAN BUXERES, F.C. C 30 ESCUELA F ANGEL PEDRAZA D
UNIFICACION LLEFIA,CF. C 16 SANT IGNASI C.E. B
LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP. B 212 PARC, U.D. A
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS C 43 CATALONIA, U.B. H
PENYA BLAUGRANA TRINITAT VELLA B 100 BESOS BARON DE VIVER CLUB FUTBOL A
BUFALA, C.F. D 11 CANYELLES,C.E. B
Jornada 6 21-03-2021
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS F 16 BUFALA, C.F. D
SANT MARTI-CONDAL, F.C. B 07 POBLE NOU ,AT. A
ESCUELA F ANGEL PEDRAZA D 44 ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E C
SANT IGNASI C.E. B 18 CAN BUXERES, F.C. C
PARC, U.D. A 111 UNIFICACION LLEFIA,CF. C
CATALONIA, U.B. H 122 LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP. B
BESOS BARON DE VIVER CLUB FUTBOL A 09 Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS C
CANYELLES,C.E. B 26 PENYA BLAUGRANA TRINITAT VELLA B
Jornada 7 28-03-2021
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS F 74 SANT MARTI-CONDAL, F.C. B
POBLE NOU ,AT. A 111 ESCUELA F ANGEL PEDRAZA D
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E C 95 SANT IGNASI C.E. B
CAN BUXERES, F.C. C 34 PARC, U.D. A
UNIFICACION LLEFIA,CF. C 02 CATALONIA, U.B. H
LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP. B 53 BESOS BARON DE VIVER CLUB FUTBOL A
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS C 13 CANYELLES,C.E. B
BUFALA, C.F. D 52 PENYA BLAUGRANA TRINITAT VELLA B

SEGONA VOLTA

Jornada 8 11-04-2021
SANT MARTI-CONDAL, F.C. B 37 BUFALA, C.F. D
ESCUELA F ANGEL PEDRAZA D 111 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS F
SANT IGNASI C.E. B 111 POBLE NOU ,AT. A
PARC, U.D. A 72 ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E C
CATALONIA, U.B. H 33 CAN BUXERES, F.C. C
BESOS BARON DE VIVER CLUB FUTBOL A 14 UNIFICACION LLEFIA,CF. C
CANYELLES,C.E. B 102 LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP. B
PENYA BLAUGRANA TRINITAT VELLA B 91 Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS C
Jornada 9 18-04-2021
SANT MARTI-CONDAL, F.C. B 23 ESCUELA F ANGEL PEDRAZA D
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS F 62 SANT IGNASI C.E. B
POBLE NOU ,AT. A 22 PARC, U.D. A
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E C 35 CATALONIA, U.B. H
CAN BUXERES, F.C. C 81 BESOS BARON DE VIVER CLUB FUTBOL A
UNIFICACION LLEFIA,CF. C 212 CANYELLES,C.E. B
LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP. B 312 PENYA BLAUGRANA TRINITAT VELLA B
BUFALA, C.F. D 81 Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS C
Jornada 10 25-04-2021
ESCUELA F ANGEL PEDRAZA D 17 BUFALA, C.F. D
SANT IGNASI C.E. B 44 SANT MARTI-CONDAL, F.C. B
PARC, U.D. A 52 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS F
CATALONIA, U.B. H 313 POBLE NOU ,AT. A
BESOS BARON DE VIVER CLUB FUTBOL A 84 ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E C
CANYELLES,C.E. B 33 CAN BUXERES, F.C. C
PENYA BLAUGRANA TRINITAT VELLA B 60 UNIFICACION LLEFIA,CF. C
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS C 63 LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP. B
Jornada 11 02-05-2021
ESCUELA F ANGEL PEDRAZA D 14 SANT IGNASI C.E. B
SANT MARTI-CONDAL, F.C. B 06 PARC, U.D. A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS F 03 CATALONIA, U.B. H
POBLE NOU ,AT. A 100 BESOS BARON DE VIVER CLUB FUTBOL A
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E C 56 CANYELLES,C.E. B
CAN BUXERES, F.C. C 21 PENYA BLAUGRANA TRINITAT VELLA B
UNIFICACION LLEFIA,CF. C 21 Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS C
BUFALA, C.F. D 122 LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP. B
Jornada 12 09-05-2021
SANT IGNASI C.E. B 15 BUFALA, C.F. D
PARC, U.D. A 122 ESCUELA F ANGEL PEDRAZA D
CATALONIA, U.B. H 100 SANT MARTI-CONDAL, F.C. B
BESOS BARON DE VIVER CLUB FUTBOL A 010 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS F
CANYELLES,C.E. B 16 POBLE NOU ,AT. A
PENYA BLAUGRANA TRINITAT VELLA B 103 ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E C
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS C 02 CAN BUXERES, F.C. C
LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP. B 15 UNIFICACION LLEFIA,CF. C
Jornada 13 16-05-2021
SANT IGNASI C.E. B 010 PARC, U.D. A
ESCUELA F ANGEL PEDRAZA D 110 CATALONIA, U.B. H
SANT MARTI-CONDAL, F.C. B 72 BESOS BARON DE VIVER CLUB FUTBOL A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS F 123 CANYELLES,C.E. B
POBLE NOU ,AT. A 41 PENYA BLAUGRANA TRINITAT VELLA B
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E C 66 Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS C
CAN BUXERES, F.C. C 111 LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP. B
BUFALA, C.F. D 64 UNIFICACION LLEFIA,CF. C
Jornada 14 23-05-2021
BUFALA, C.F. D 13 PARC, U.D. A
CATALONIA, U.B. H 63 SANT IGNASI C.E. B
BESOS BARON DE VIVER CLUB FUTBOL A 44 ESCUELA F ANGEL PEDRAZA D
CANYELLES,C.E. B 62 SANT MARTI-CONDAL, F.C. B
PENYA BLAUGRANA TRINITAT VELLA B 51 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS F
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS C 09 POBLE NOU ,AT. A
LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP. B 47 ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E C
UNIFICACION LLEFIA,CF. C 010 CAN BUXERES, F.C. C
Jornada 15 30-05-2021
PARC, U.D. A 51 CATALONIA, U.B. H
SANT IGNASI C.E. B 40 BESOS BARON DE VIVER CLUB FUTBOL A
ESCUELA F ANGEL PEDRAZA D 211 CANYELLES,C.E. B
SANT MARTI-CONDAL, F.C. B 23 PENYA BLAUGRANA TRINITAT VELLA B
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS F 82 Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS C
POBLE NOU ,AT. A 100 LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP. B
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E C 63 UNIFICACION LLEFIA,CF. C
CAN BUXERES, F.C. C 94 BUFALA, C.F. D
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.