Competició | TEMPORADA 2020-2021

alevi tercera divisio | grup 46

Competició | TEMPORADA 2020-2021

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 04-04-2021
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU F 04 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 G
SABADELL NORD,CF. B 32 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA C
CERDANYOLA VALLES, F.C. G 43 PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL C
POLINYA, AT. B 101 RIPOLLET, C.F. D
SABADELL F.C., C.E. H 34 OAR GRÀCIA SBD E.F. B
ARISTOI FOOTBALL ACADEMY A 26 CERCLE SABADELLES 1856 C
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL D 43 SANT QUIRZE VALLES, F.C. C
ESCOLA F. SABADELL C 35 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA F
Jornada 2 06-06-2021
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 G 51 ESCOLA F. SABADELL C
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA C 210 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU F
PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL C 410 SABADELL NORD,CF. B
RIPOLLET, C.F. D 83 CERDANYOLA VALLES, F.C. G
OAR GRÀCIA SBD E.F. B 28 POLINYA, AT. B
CERCLE SABADELLES 1856 C 92 SABADELL F.C., C.E. H
SANT QUIRZE VALLES, F.C. C 111 ARISTOI FOOTBALL ACADEMY A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA F 62 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL D
Jornada 3 13-06-2021
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 G 111 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA C
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU F 100 PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL C
SABADELL NORD,CF. B 85 RIPOLLET, C.F. D
CERDANYOLA VALLES, F.C. G 93 OAR GRÀCIA SBD E.F. B
POLINYA, AT. B 51 CERCLE SABADELLES 1856 C
SABADELL F.C., C.E. H 411 SANT QUIRZE VALLES, F.C. C
ARISTOI FOOTBALL ACADEMY A 33 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA F
ESCOLA F. SABADELL C 27 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL D
Jornada 4 20-06-2021
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA C 43 ESCOLA F. SABADELL C
PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL C 010 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 G
RIPOLLET, C.F. D 010 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU F
OAR GRÀCIA SBD E.F. B 511 SABADELL NORD,CF. B
CERCLE SABADELLES 1856 C 63 CERDANYOLA VALLES, F.C. G
SANT QUIRZE VALLES, F.C. C 92 POLINYA, AT. B
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA F 81 SABADELL F.C., C.E. H
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL D 62 ARISTOI FOOTBALL ACADEMY A
Jornada 5 27-06-2021
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA C 40 PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL C
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 G 100 RIPOLLET, C.F. D
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU F 100 OAR GRÀCIA SBD E.F. B
SABADELL NORD,CF. B 63 CERCLE SABADELLES 1856 C
CERDANYOLA VALLES, F.C. G 010 SANT QUIRZE VALLES, F.C. C
POLINYA, AT. B 33 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA F
SABADELL F.C., C.E. H 37 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL D
ESCOLA F. SABADELL C 43 ARISTOI FOOTBALL ACADEMY A
Jornada 6 21-03-2021
PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL C 111 ESCOLA F. SABADELL C
RIPOLLET, C.F. D 37 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA C
OAR GRÀCIA SBD E.F. B 010 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 G
CERCLE SABADELLES 1856 C 28 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU F
SANT QUIRZE VALLES, F.C. C 81 SABADELL NORD,CF. B
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA F 101 CERDANYOLA VALLES, F.C. G
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL D 83 POLINYA, AT. B
ARISTOI FOOTBALL ACADEMY A 114 SABADELL F.C., C.E. H
Jornada 7 28-03-2021
PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL C 57 RIPOLLET, C.F. D
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA C 42 OAR GRÀCIA SBD E.F. B
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 G 101 CERCLE SABADELLES 1856 C
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU F 35 SANT QUIRZE VALLES, F.C. C
SABADELL NORD,CF. B 35 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA F
CERDANYOLA VALLES, F.C. G 211 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL D
POLINYA, AT. B 53 ARISTOI FOOTBALL ACADEMY A
ESCOLA F. SABADELL C 92 SABADELL F.C., C.E. H

SEGONA VOLTA

Jornada 8 11-04-2021
RIPOLLET, C.F. D 010 ESCOLA F. SABADELL C
OAR GRÀCIA SBD E.F. B 124 PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL C
CERCLE SABADELLES 1856 C 64 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA C
SANT QUIRZE VALLES, F.C. C 32 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 G
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA F 15 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU F
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL D 21 SABADELL NORD,CF. B
ARISTOI FOOTBALL ACADEMY A - CERDANYOLA VALLES, F.C. G
SABADELL F.C., C.E. H 010 POLINYA, AT. B
Jornada 9 18-04-2021
RIPOLLET, C.F. D 54 OAR GRÀCIA SBD E.F. B
PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL C 57 CERCLE SABADELLES 1856 C
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA C 04 SANT QUIRZE VALLES, F.C. C
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 G 21 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA F
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU F 101 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL D
SABADELL NORD,CF. B 52 ARISTOI FOOTBALL ACADEMY A
CERDANYOLA VALLES, F.C. G 103 SABADELL F.C., C.E. H
ESCOLA F. SABADELL C 44 POLINYA, AT. B
Jornada 10 25-04-2021
OAR GRÀCIA SBD E.F. B 311 ESCOLA F. SABADELL C
CERCLE SABADELLES 1856 C 102 RIPOLLET, C.F. D
SANT QUIRZE VALLES, F.C. C 100 PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL C
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA F 91 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA C
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL D 34 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 G
ARISTOI FOOTBALL ACADEMY A 29 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU F
SABADELL F.C., C.E. H 411 SABADELL NORD,CF. B
POLINYA, AT. B 62 CERDANYOLA VALLES, F.C. G
Jornada 11 02-05-2021
OAR GRÀCIA SBD E.F. B 212 CERCLE SABADELLES 1856 C
RIPOLLET, C.F. D 111 SANT QUIRZE VALLES, F.C. C
PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL C 18 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA F
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA C 54 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL D
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 G 90 ARISTOI FOOTBALL ACADEMY A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU F 112 SABADELL F.C., C.E. H
SABADELL NORD,CF. B 28 POLINYA, AT. B
ESCOLA F. SABADELL C 93 CERDANYOLA VALLES, F.C. G
Jornada 12 09-05-2021
CERCLE SABADELLES 1856 C 50 ESCOLA F. SABADELL C
SANT QUIRZE VALLES, F.C. C 100 OAR GRÀCIA SBD E.F. B
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA F 60 RIPOLLET, C.F. D
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL D 111 PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL C
ARISTOI FOOTBALL ACADEMY A 23 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA C
SABADELL F.C., C.E. H 010 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 G
POLINYA, AT. B 04 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU F
CERDANYOLA VALLES, F.C. G 24 SABADELL NORD,CF. B
Jornada 13 16-05-2021
CERCLE SABADELLES 1856 C 22 SANT QUIRZE VALLES, F.C. C
OAR GRÀCIA SBD E.F. B 111 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA F
RIPOLLET, C.F. D 515 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL D
PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL C 38 ARISTOI FOOTBALL ACADEMY A
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA C 61 SABADELL F.C., C.E. H
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 G 10 POLINYA, AT. B
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU F 90 CERDANYOLA VALLES, F.C. G
ESCOLA F. SABADELL C 54 SABADELL NORD,CF. B
Jornada 14 23-05-2021
ESCOLA F. SABADELL C 29 SANT QUIRZE VALLES, F.C. C
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA F 32 CERCLE SABADELLES 1856 C
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL D 122 OAR GRÀCIA SBD E.F. B
ARISTOI FOOTBALL ACADEMY A 122 RIPOLLET, C.F. D
SABADELL F.C., C.E. H 51 PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL C
POLINYA, AT. B 53 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA C
CERDANYOLA VALLES, F.C. G 111 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 G
SABADELL NORD,CF. B 010 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU F
Jornada 15 30-05-2021
SANT QUIRZE VALLES, F.C. C 32 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA F
CERCLE SABADELLES 1856 C 64 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL D
OAR GRÀCIA SBD E.F. B 16 ARISTOI FOOTBALL ACADEMY A
RIPOLLET, C.F. D 52 SABADELL F.C., C.E. H
PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL C 32 POLINYA, AT. B
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA C 63 CERDANYOLA VALLES, F.C. G
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 G 60 SABADELL NORD,CF. B
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU F 122 ESCOLA F. SABADELL C
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.