Competició | TEMPORADA 2020-2021

alevi tercera divisio | grup 4

Competició | TEMPORADA 2020-2021

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 04-04-2021
LA SALLE BONANOVA, C.E. A 42 SANT ANDREU, U.E I
SISTRELLS C.F. D 133 MARTINENC, F.C. J
SANTS, U.E. E 111 Pª BARC. BARCINO, CE F
CATALÒNIA, U.B. D
R
Descansa
IMPERIO , C.F. C
R
Descansa
LLOREDA, C.F. B 16 ESCOLA PIA SARRIÀ S.E. B
APA POBLE SEC, CE. E - Descansa
Pª BARC. ANGUERA G 23 ALZAMORA, C.F. C
Jornada 2 06-06-2021
SANT ANDREU, U.E I 74 Pª BARC. ANGUERA G
MARTINENC, F.C. J 010 LA SALLE BONANOVA, C.E. A
Pª BARC. BARCINO, CE F 211 SISTRELLS C.F. D
Descansa
R
SANTS, U.E. E
Descansa
R
CATALÒNIA, U.B. D
ESCOLA PIA SARRIÀ S.E. B 24 IMPERIO , C.F. C
Descansa - LLOREDA, C.F. B
ALZAMORA, C.F. C 35 APA POBLE SEC, CE. E
Jornada 3 13-06-2021
SANT ANDREU, U.E I 100 MARTINENC, F.C. J
LA SALLE BONANOVA, C.E. A 111 Pª BARC. BARCINO, CE F
SISTRELLS C.F. D
R
Descansa
SANTS, U.E. E
R
Descansa
CATALÒNIA, U.B. D 62 ESCOLA PIA SARRIÀ S.E. B
IMPERIO , C.F. C - Descansa
LLOREDA, C.F. B 23 ALZAMORA, C.F. C
Pª BARC. ANGUERA G 112 APA POBLE SEC, CE. E
Jornada 4 20-06-2021
MARTINENC, F.C. J 48 Pª BARC. ANGUERA G
Pª BARC. BARCINO, CE F 010 SANT ANDREU, U.E I
Descansa
R
LA SALLE BONANOVA, C.E. A
Descansa
R
SISTRELLS C.F. D
ESCOLA PIA SARRIÀ S.E. B 21 SANTS, U.E. E
Descansa - CATALÒNIA, U.B. D
ALZAMORA, C.F. C 21 IMPERIO , C.F. C
APA POBLE SEC, CE. E 65 LLOREDA, C.F. B
Jornada 5 27-06-2021
MARTINENC, F.C. J 83 Pª BARC. BARCINO, CE F
SANT ANDREU, U.E I
R
Descansa
LA SALLE BONANOVA, C.E. A
R
Descansa
SISTRELLS C.F. D 111 ESCOLA PIA SARRIÀ S.E. B
SANTS, U.E. E - Descansa
CATALÒNIA, U.B. D 54 ALZAMORA, C.F. C
IMPERIO , C.F. C 33 APA POBLE SEC, CE. E
Pª BARC. ANGUERA G 86 LLOREDA, C.F. B
Jornada 6 21-03-2021
Pª BARC. BARCINO, CE F 111 Pª BARC. ANGUERA G
Descansa
R
MARTINENC, F.C. J
Descansa
R
SANT ANDREU, U.E I
ESCOLA PIA SARRIÀ S.E. B 19 LA SALLE BONANOVA, C.E. A
Descansa - SISTRELLS C.F. D
ALZAMORA, C.F. C 73 SANTS, U.E. E
APA POBLE SEC, CE. E 111 CATALÒNIA, U.B. D
LLOREDA, C.F. B 39 IMPERIO , C.F. C
Jornada 7 28-03-2021
Pª BARC. BARCINO, CE F
R
Descansa
MARTINENC, F.C. J
R
Descansa
SANT ANDREU, U.E I 81 ESCOLA PIA SARRIÀ S.E. B
LA SALLE BONANOVA, C.E. A - Descansa
SISTRELLS C.F. D 65 ALZAMORA, C.F. C
SANTS, U.E. E 62 APA POBLE SEC, CE. E
CATALÒNIA, U.B. D 61 LLOREDA, C.F. B
Pª BARC. ANGUERA G 65 IMPERIO , C.F. C

SEGONA VOLTA

Jornada 8 11-04-2021
Descansa
R
Pª BARC. ANGUERA G
Descansa
R
Pª BARC. BARCINO, CE F
ESCOLA PIA SARRIÀ S.E. B 91 MARTINENC, F.C. J
Descansa - SANT ANDREU, U.E I
ALZAMORA, C.F. C 18 LA SALLE BONANOVA, C.E. A
APA POBLE SEC, CE. E 38 SISTRELLS C.F. D
LLOREDA, C.F. B 15 SANTS, U.E. E
IMPERIO , C.F. C 34 CATALÒNIA, U.B. D
Jornada 9 18-04-2021
Descansa
R
R
Descansa
Pª BARC. BARCINO, CE F 010 ESCOLA PIA SARRIÀ S.E. B
MARTINENC, F.C. J - Descansa
SANT ANDREU, U.E I 55 ALZAMORA, C.F. C
LA SALLE BONANOVA, C.E. A 111 APA POBLE SEC, CE. E
SISTRELLS C.F. D 43 LLOREDA, C.F. B
SANTS, U.E. E 74 IMPERIO , C.F. C
Pª BARC. ANGUERA G 47 CATALÒNIA, U.B. D
Jornada 10 25-04-2021
Descansa
R
Pª BARC. ANGUERA G
ESCOLA PIA SARRIÀ S.E. B
R
Descansa
Descansa - Pª BARC. BARCINO, CE F
ALZAMORA, C.F. C 111 MARTINENC, F.C. J
APA POBLE SEC, CE. E 29 SANT ANDREU, U.E I
LLOREDA, C.F. B 07 LA SALLE BONANOVA, C.E. A
IMPERIO , C.F. C 93 SISTRELLS C.F. D
CATALÒNIA, U.B. D 43 SANTS, U.E. E
Jornada 11 02-05-2021
Descansa
R
ESCOLA PIA SARRIÀ S.E. B
Descansa
R
Descansa
Pª BARC. BARCINO, CE F 010 ALZAMORA, C.F. C
MARTINENC, F.C. J 07 APA POBLE SEC, CE. E
SANT ANDREU, U.E I 100 LLOREDA, C.F. B
LA SALLE BONANOVA, C.E. A 60 IMPERIO , C.F. C
SISTRELLS C.F. D 28 CATALÒNIA, U.B. D
Pª BARC. ANGUERA G 33 SANTS, U.E. E
Jornada 12 09-05-2021
ESCOLA PIA SARRIÀ S.E. B 32 Pª BARC. ANGUERA G
Descansa
R
Descansa
ALZAMORA, C.F. C
R
Descansa
APA POBLE SEC, CE. E 111 Pª BARC. BARCINO, CE F
LLOREDA, C.F. B 91 MARTINENC, F.C. J
IMPERIO , C.F. C 05 SANT ANDREU, U.E I
CATALÒNIA, U.B. D 24 LA SALLE BONANOVA, C.E. A
SANTS, U.E. E 84 SISTRELLS C.F. D
Jornada 13 16-05-2021
ESCOLA PIA SARRIÀ S.E. B - Descansa
Descansa
R
ALZAMORA, C.F. C
Descansa
R
APA POBLE SEC, CE. E
Pª BARC. BARCINO, CE F 010 LLOREDA, C.F. B
MARTINENC, F.C. J 411 IMPERIO , C.F. C
SANT ANDREU, U.E I 51 CATALÒNIA, U.B. D
LA SALLE BONANOVA, C.E. A 62 SANTS, U.E. E
Pª BARC. ANGUERA G 74 SISTRELLS C.F. D
Jornada 14 23-05-2021
Pª BARC. ANGUERA G - Descansa
ALZAMORA, C.F. C 42 ESCOLA PIA SARRIÀ S.E. B
APA POBLE SEC, CE. E
R
Descansa
LLOREDA, C.F. B
R
Descansa
IMPERIO , C.F. C 100 Pª BARC. BARCINO, CE F
CATALÒNIA, U.B. D 60 MARTINENC, F.C. J
SANTS, U.E. E 24 SANT ANDREU, U.E I
SISTRELLS C.F. D 14 LA SALLE BONANOVA, C.E. A
Jornada 15 30-05-2021
Descansa - ALZAMORA, C.F. C
ESCOLA PIA SARRIÀ S.E. B 53 APA POBLE SEC, CE. E
Descansa
R
LLOREDA, C.F. B
Descansa
R
IMPERIO , C.F. C
Pª BARC. BARCINO, CE F 19 CATALÒNIA, U.B. D
MARTINENC, F.C. J 410 SANTS, U.E. E
SANT ANDREU, U.E I 111 SISTRELLS C.F. D
LA SALLE BONANOVA, C.E. A 102 Pª BARC. ANGUERA G
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.