Competició | TEMPORADA 2020-2021

alevi tercera divisio | grup 2

Competició | TEMPORADA 2020-2021

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 04-04-2021
CONGRÉS CLUB ESP. C 52 APA POBLE SEC, CE. D
RACING VALLBONA, C.F. A 61 LLOREDA, C.F. A
MERCAT NOU MAGÒRIA, S.E. CLUB A 34 ESCOLA E.BRAFA B
SANTS, U.E. F 81 ALZAMORA, C.F. B
PUBILLA CASAS, C.E. C 19 LA FLORIDA C.F. B
TURÓ PEIRA, C.C.D. B 63 LA SALUT PERE GOL AE. B
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA H
R
Descansa
FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER E 42 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B
Jornada 2 06-06-2021
APA POBLE SEC, CE. D 64 FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER E
LLOREDA, C.F. A 51 CONGRÉS CLUB ESP. C
ESCOLA E.BRAFA B 26 RACING VALLBONA, C.F. A
ALZAMORA, C.F. B 11 MERCAT NOU MAGÒRIA, S.E. CLUB A
LA FLORIDA C.F. B 30 SANTS, U.E. F
LA SALUT PERE GOL AE. B 73 PUBILLA CASAS, C.E. C
Descansa
R
TURÓ PEIRA, C.C.D. B
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B 19 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA H
Jornada 3 13-06-2021
APA POBLE SEC, CE. D 19 LLOREDA, C.F. A
CONGRÉS CLUB ESP. C 43 ESCOLA E.BRAFA B
RACING VALLBONA, C.F. A 41 ALZAMORA, C.F. B
MERCAT NOU MAGÒRIA, S.E. CLUB A 15 LA FLORIDA C.F. B
SANTS, U.E. F 51 LA SALUT PERE GOL AE. B
PUBILLA CASAS, C.E. C
R
Descansa
TURÓ PEIRA, C.C.D. B 13 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B
FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER E 73 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA H
Jornada 4 20-06-2021
LLOREDA, C.F. A 105 FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER E
ESCOLA E.BRAFA B 41 APA POBLE SEC, CE. D
ALZAMORA, C.F. B 50 CONGRÉS CLUB ESP. C
LA FLORIDA C.F. B 61 RACING VALLBONA, C.F. A
LA SALUT PERE GOL AE. B 35 MERCAT NOU MAGÒRIA, S.E. CLUB A
Descansa
R
SANTS, U.E. F
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B 44 PUBILLA CASAS, C.E. C
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA H 43 TURÓ PEIRA, C.C.D. B
Jornada 5 27-06-2021
LLOREDA, C.F. A 43 ESCOLA E.BRAFA B
APA POBLE SEC, CE. D 27 ALZAMORA, C.F. B
CONGRÉS CLUB ESP. C 17 LA FLORIDA C.F. B
RACING VALLBONA, C.F. A 91 LA SALUT PERE GOL AE. B
MERCAT NOU MAGÒRIA, S.E. CLUB A
R
Descansa
SANTS, U.E. F 91 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B
PUBILLA CASAS, C.E. C 212 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA H
FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER E 01 TURÓ PEIRA, C.C.D. B
Jornada 6 21-03-2021
ESCOLA E.BRAFA B 33 FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER E
ALZAMORA, C.F. B 14 LLOREDA, C.F. A
LA FLORIDA C.F. B 111 APA POBLE SEC, CE. D
LA SALUT PERE GOL AE. B 45 CONGRÉS CLUB ESP. C
Descansa
R
RACING VALLBONA, C.F. A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B 23 MERCAT NOU MAGÒRIA, S.E. CLUB A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA H 38 SANTS, U.E. F
TURÓ PEIRA, C.C.D. B 113 PUBILLA CASAS, C.E. C
Jornada 7 28-03-2021
ESCOLA E.BRAFA B 16 ALZAMORA, C.F. B
LLOREDA, C.F. A 15 LA FLORIDA C.F. B
APA POBLE SEC, CE. D 16 LA SALUT PERE GOL AE. B
CONGRÉS CLUB ESP. C
R
Descansa
RACING VALLBONA, C.F. A 93 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B
MERCAT NOU MAGÒRIA, S.E. CLUB A 61 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA H
SANTS, U.E. F 70 TURÓ PEIRA, C.C.D. B
FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER E 64 PUBILLA CASAS, C.E. C

SEGONA VOLTA

Jornada 8 11-04-2021
ALZAMORA, C.F. B 60 FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER E
LA FLORIDA C.F. B 71 ESCOLA E.BRAFA B
LA SALUT PERE GOL AE. B 43 LLOREDA, C.F. A
Descansa
R
APA POBLE SEC, CE. D
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B 43 CONGRÉS CLUB ESP. C
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA H 15 RACING VALLBONA, C.F. A
TURÓ PEIRA, C.C.D. B 84 MERCAT NOU MAGÒRIA, S.E. CLUB A
PUBILLA CASAS, C.E. C 313 SANTS, U.E. F
Jornada 9 18-04-2021
ALZAMORA, C.F. B 12 LA FLORIDA C.F. B
ESCOLA E.BRAFA B 23 LA SALUT PERE GOL AE. B
LLOREDA, C.F. A
R
Descansa
APA POBLE SEC, CE. D 41 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B
CONGRÉS CLUB ESP. C 84 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA H
RACING VALLBONA, C.F. A 51 TURÓ PEIRA, C.C.D. B
MERCAT NOU MAGÒRIA, S.E. CLUB A 91 PUBILLA CASAS, C.E. C
FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER E 05 SANTS, U.E. F
Jornada 10 25-04-2021
LA FLORIDA C.F. B 90 FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER E
LA SALUT PERE GOL AE. B 18 ALZAMORA, C.F. B
Descansa
R
ESCOLA E.BRAFA B
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B 15 LLOREDA, C.F. A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA H 91 APA POBLE SEC, CE. D
TURÓ PEIRA, C.C.D. B 90 CONGRÉS CLUB ESP. C
PUBILLA CASAS, C.E. C 36 RACING VALLBONA, C.F. A
SANTS, U.E. F 82 MERCAT NOU MAGÒRIA, S.E. CLUB A
Jornada 11 02-05-2021
LA FLORIDA C.F. B 50 LA SALUT PERE GOL AE. B
ALZAMORA, C.F. B
R
Descansa
ESCOLA E.BRAFA B 31 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B
LLOREDA, C.F. A 44 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA H
APA POBLE SEC, CE. D 35 TURÓ PEIRA, C.C.D. B
CONGRÉS CLUB ESP. C 80 PUBILLA CASAS, C.E. C
RACING VALLBONA, C.F. A 64 SANTS, U.E. F
FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER E 101 MERCAT NOU MAGÒRIA, S.E. CLUB A
Jornada 12 09-05-2021
LA SALUT PERE GOL AE. B 410 FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER E
Descansa
R
LA FLORIDA C.F. B
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B 24 ALZAMORA, C.F. B
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA H 32 ESCOLA E.BRAFA B
TURÓ PEIRA, C.C.D. B 46 LLOREDA, C.F. A
PUBILLA CASAS, C.E. C 34 APA POBLE SEC, CE. D
SANTS, U.E. F 60 CONGRÉS CLUB ESP. C
MERCAT NOU MAGÒRIA, S.E. CLUB A 45 RACING VALLBONA, C.F. A
Jornada 13 16-05-2021
LA SALUT PERE GOL AE. B
R
Descansa
LA FLORIDA C.F. B 92 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B
ALZAMORA, C.F. B 86 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA H
ESCOLA E.BRAFA B 00 TURÓ PEIRA, C.C.D. B
LLOREDA, C.F. A 71 PUBILLA CASAS, C.E. C
APA POBLE SEC, CE. D 17 SANTS, U.E. F
CONGRÉS CLUB ESP. C 23 MERCAT NOU MAGÒRIA, S.E. CLUB A
FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER E 14 RACING VALLBONA, C.F. A
Jornada 14 23-05-2021
FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER E
R
Descansa
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B 45 LA SALUT PERE GOL AE. B
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA H 06 LA FLORIDA C.F. B
TURÓ PEIRA, C.C.D. B 72 ALZAMORA, C.F. B
PUBILLA CASAS, C.E. C 16 ESCOLA E.BRAFA B
SANTS, U.E. F 32 LLOREDA, C.F. A
MERCAT NOU MAGÒRIA, S.E. CLUB A 41 APA POBLE SEC, CE. D
RACING VALLBONA, C.F. A 71 CONGRÉS CLUB ESP. C
Jornada 15 30-05-2021
Descansa
R
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B
LA SALUT PERE GOL AE. B 24 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA H
LA FLORIDA C.F. B 71 TURÓ PEIRA, C.C.D. B
ALZAMORA, C.F. B 100 PUBILLA CASAS, C.E. C
ESCOLA E.BRAFA B 111 SANTS, U.E. F
LLOREDA, C.F. A 46 MERCAT NOU MAGÒRIA, S.E. CLUB A
APA POBLE SEC, CE. D 24 RACING VALLBONA, C.F. A
CONGRÉS CLUB ESP. C 53 FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER E
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.