Competició | TEMPORADA 2020-2021

alevi tercera divisio | grup 12

Competició | TEMPORADA 2020-2021

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 04-04-2021
SANT ANDREU, U.E K 56 BUFALÀ, C.F. C
LA FLORIDA C.F. A 37 MARTINENC, F.C. F
PENYA BLAUGRANA TRINITAT VELLA A 113 Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS B
LA SALLE BONANOVA, C.E. C 111 MERCAT NOU MAGÒRIA, S.E. CLUB B
CAN BUXERES, F.C. D 44 UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D. B
SINGUERLÍN, C.F. D 111 Pª BARC. BARCINO, CE J
ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA A 11 SANT GABRIEL, C.D. H
Jornada 2 23-05-2021
BUFALÀ, C.F. C 34 ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA A
MARTINENC, F.C. F 33 SANT ANDREU, U.E K
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS B 93 LA FLORIDA C.F. A
MERCAT NOU MAGÒRIA, S.E. CLUB B 38 PENYA BLAUGRANA TRINITAT VELLA A
UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D. B 23 LA SALLE BONANOVA, C.E. C
Pª BARC. BARCINO, CE J 25 CAN BUXERES, F.C. D
SANT GABRIEL, C.D. H 91 SINGUERLÍN, C.F. D
Jornada 3 30-05-2021
BUFALÀ, C.F. C 28 MARTINENC, F.C. F
SANT ANDREU, U.E K 11 Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS B
LA FLORIDA C.F. A 63 MERCAT NOU MAGÒRIA, S.E. CLUB B
PENYA BLAUGRANA TRINITAT VELLA A 71 UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D. B
LA SALLE BONANOVA, C.E. C 40 Pª BARC. BARCINO, CE J
CAN BUXERES, F.C. D 15 SANT GABRIEL, C.D. H
ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA A 100 SINGUERLÍN, C.F. D
Jornada 4 06-06-2021
MARTINENC, F.C. F 35 ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA A
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS B 68 BUFALÀ, C.F. C
MERCAT NOU MAGÒRIA, S.E. CLUB B 62 SANT ANDREU, U.E K
UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D. B 54 LA FLORIDA C.F. A
Pª BARC. BARCINO, CE J 010 PENYA BLAUGRANA TRINITAT VELLA A
SANT GABRIEL, C.D. H 29 LA SALLE BONANOVA, C.E. C
SINGUERLÍN, C.F. D 13 CAN BUXERES, F.C. D
Jornada 5 13-06-2021
MARTINENC, F.C. F 53 Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS B
BUFALÀ, C.F. C 118 MERCAT NOU MAGÒRIA, S.E. CLUB B
SANT ANDREU, U.E K 86 UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D. B
LA FLORIDA C.F. A 42 Pª BARC. BARCINO, CE J
PENYA BLAUGRANA TRINITAT VELLA A 11 SANT GABRIEL, C.D. H
LA SALLE BONANOVA, C.E. C 122 SINGUERLÍN, C.F. D
ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA A 53 CAN BUXERES, F.C. D
Jornada 6 21-03-2021
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS B 21 ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA A
MERCAT NOU MAGÒRIA, S.E. CLUB B 24 MARTINENC, F.C. F
UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D. B 104 BUFALÀ, C.F. C
Pª BARC. BARCINO, CE J 65 SANT ANDREU, U.E K
SANT GABRIEL, C.D. H 32 LA FLORIDA C.F. A
SINGUERLÍN, C.F. D 010 PENYA BLAUGRANA TRINITAT VELLA A
CAN BUXERES, F.C. D 26 LA SALLE BONANOVA, C.E. C

SEGONA VOLTA

Jornada 7 28-03-2021
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS B 40 MERCAT NOU MAGÒRIA, S.E. CLUB B
MARTINENC, F.C. F 62 UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D. B
BUFALÀ, C.F. C 33 Pª BARC. BARCINO, CE J
SANT ANDREU, U.E K 45 SANT GABRIEL, C.D. H
LA FLORIDA C.F. A 82 SINGUERLÍN, C.F. D
PENYA BLAUGRANA TRINITAT VELLA A 100 CAN BUXERES, F.C. D
ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA A 33 LA SALLE BONANOVA, C.E. C
Jornada 8 11-04-2021
MERCAT NOU MAGÒRIA, S.E. CLUB B 35 ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA A
UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D. B 43 Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS B
Pª BARC. BARCINO, CE J 37 MARTINENC, F.C. F
SANT GABRIEL, C.D. H 62 BUFALÀ, C.F. C
SINGUERLÍN, C.F. D 38 SANT ANDREU, U.E K
CAN BUXERES, F.C. D 74 LA FLORIDA C.F. A
LA SALLE BONANOVA, C.E. C 47 PENYA BLAUGRANA TRINITAT VELLA A
Jornada 9 18-04-2021
MERCAT NOU MAGÒRIA, S.E. CLUB B 04 UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D. B
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS B 22 Pª BARC. BARCINO, CE J
MARTINENC, F.C. F 12 SANT GABRIEL, C.D. H
BUFALÀ, C.F. C 144 SINGUERLÍN, C.F. D
SANT ANDREU, U.E K 36 CAN BUXERES, F.C. D
LA FLORIDA C.F. A 57 LA SALLE BONANOVA, C.E. C
ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA A 28 PENYA BLAUGRANA TRINITAT VELLA A
Jornada 10 25-04-2021
UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D. B 17 ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA A
Pª BARC. BARCINO, CE J 23 MERCAT NOU MAGÒRIA, S.E. CLUB B
SANT GABRIEL, C.D. H 41 Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS B
SINGUERLÍN, C.F. D 010 MARTINENC, F.C. F
CAN BUXERES, F.C. D 34 BUFALÀ, C.F. C
LA SALLE BONANOVA, C.E. C 102 SANT ANDREU, U.E K
PENYA BLAUGRANA TRINITAT VELLA A 51 LA FLORIDA C.F. A
Jornada 11 02-05-2021
UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D. B 43 Pª BARC. BARCINO, CE J
MERCAT NOU MAGÒRIA, S.E. CLUB B 02 SANT GABRIEL, C.D. H
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS B 90 SINGUERLÍN, C.F. D
MARTINENC, F.C. F 52 CAN BUXERES, F.C. D
BUFALÀ, C.F. C 47 LA SALLE BONANOVA, C.E. C
SANT ANDREU, U.E K 39 PENYA BLAUGRANA TRINITAT VELLA A
ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA A 32 LA FLORIDA C.F. A
Jornada 12 09-05-2021
ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA A 81 Pª BARC. BARCINO, CE J
SANT GABRIEL, C.D. H 20 UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D. B
SINGUERLÍN, C.F. D 28 MERCAT NOU MAGÒRIA, S.E. CLUB B
CAN BUXERES, F.C. D 42 Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS B
LA SALLE BONANOVA, C.E. C 36 MARTINENC, F.C. F
PENYA BLAUGRANA TRINITAT VELLA A 43 BUFALÀ, C.F. C
LA FLORIDA C.F. A 95 SANT ANDREU, U.E K
Jornada 13 16-05-2021
Pª BARC. BARCINO, CE J 15 SANT GABRIEL, C.D. H
UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D. B 111 SINGUERLÍN, C.F. D
MERCAT NOU MAGÒRIA, S.E. CLUB B 44 CAN BUXERES, F.C. D
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS B 34 LA SALLE BONANOVA, C.E. C
MARTINENC, F.C. F 33 PENYA BLAUGRANA TRINITAT VELLA A
BUFALÀ, C.F. C 14 LA FLORIDA C.F. A
SANT ANDREU, U.E K 37 ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.