Competició | TEMPORADA 2020-2021

alevi tercera divisio | grup 1

Competició | TEMPORADA 2020-2021

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 04-04-2021
FUNDACIÓ ESPORT. HOSPITALET AT B 12 ALZAMORA, C.F. D
STOITCHKOV BARCELONA C.F. A 010 DIAGONAL CLUB ESP. C
VILA OLÍMPICA CLUB ESP. H 212 APA POBLE SEC, CE. B
MARTINENC, F.C. G 101 SINGUERLÍN, C.F. B
BON PASTOR AGRUPACIÓ ESPORTIVA A 82 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. B
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA G 22 UNIFICACIÓN LLEFIÀ,CF. D
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA G 100 FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER D
Descansa - MONTAÑESA, C.F. C
Jornada 2 06-06-2021
ALZAMORA, C.F. D - Descansa
DIAGONAL CLUB ESP. C 32 FUNDACIÓ ESPORT. HOSPITALET AT B
APA POBLE SEC, CE. B 134 STOITCHKOV BARCELONA C.F. A
SINGUERLÍN, C.F. B 43 VILA OLÍMPICA CLUB ESP. H
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. B 110 MARTINENC, F.C. G
UNIFICACIÓN LLEFIÀ,CF. D 14 BON PASTOR AGRUPACIÓ ESPORTIVA A
FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER D 64 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA G
MONTAÑESA, C.F. C 48 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA G
Jornada 3 13-06-2021
ALZAMORA, C.F. D 07 DIAGONAL CLUB ESP. C
FUNDACIÓ ESPORT. HOSPITALET AT B 39 APA POBLE SEC, CE. B
STOITCHKOV BARCELONA C.F. A 36 SINGUERLÍN, C.F. B
VILA OLÍMPICA CLUB ESP. H 65 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. B
MARTINENC, F.C. G 16 UNIFICACIÓN LLEFIÀ,CF. D
BON PASTOR AGRUPACIÓ ESPORTIVA A 42 FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER D
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA G 16 MONTAÑESA, C.F. C
Descansa - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA G
Jornada 4 20-06-2021
DIAGONAL CLUB ESP. C - Descansa
APA POBLE SEC, CE. B 111 ALZAMORA, C.F. D
SINGUERLÍN, C.F. B 55 FUNDACIÓ ESPORT. HOSPITALET AT B
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. B 111 STOITCHKOV BARCELONA C.F. A
UNIFICACIÓN LLEFIÀ,CF. D 33 VILA OLÍMPICA CLUB ESP. H
FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER D MARTINENC, F.C. G
MONTAÑESA, C.F. C 04 BON PASTOR AGRUPACIÓ ESPORTIVA A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA G 100 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA G
Jornada 5 27-06-2021
DIAGONAL CLUB ESP. C 34 APA POBLE SEC, CE. B
ALZAMORA, C.F. D 43 SINGUERLÍN, C.F. B
FUNDACIÓ ESPORT. HOSPITALET AT B 62 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. B
STOITCHKOV BARCELONA C.F. A 06 UNIFICACIÓN LLEFIÀ,CF. D
VILA OLÍMPICA CLUB ESP. H 52 FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER D
MARTINENC, F.C. G 35 MONTAÑESA, C.F. C
BON PASTOR AGRUPACIÓ ESPORTIVA A 06 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA G
Descansa - ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA G
Jornada 6 21-03-2021
APA POBLE SEC, CE. B - Descansa
SINGUERLÍN, C.F. B 22 DIAGONAL CLUB ESP. C
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. B 53 ALZAMORA, C.F. D
UNIFICACIÓN LLEFIÀ,CF. D 32 FUNDACIÓ ESPORT. HOSPITALET AT B
FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER D 62 STOITCHKOV BARCELONA C.F. A
MONTAÑESA, C.F. C 21 VILA OLÍMPICA CLUB ESP. H
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA G 81 MARTINENC, F.C. G
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA G 15 BON PASTOR AGRUPACIÓ ESPORTIVA A
Jornada 7 28-03-2021
APA POBLE SEC, CE. B 103 SINGUERLÍN, C.F. B
DIAGONAL CLUB ESP. C 82 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. B
ALZAMORA, C.F. D 26 UNIFICACIÓN LLEFIÀ,CF. D
FUNDACIÓ ESPORT. HOSPITALET AT B 58 FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER D
STOITCHKOV BARCELONA C.F. A 210 MONTAÑESA, C.F. C
VILA OLÍMPICA CLUB ESP. H 09 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA G
MARTINENC, F.C. G 100 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA G
Descansa - BON PASTOR AGRUPACIÓ ESPORTIVA A

SEGONA VOLTA

Jornada 8 11-04-2021
SINGUERLÍN, C.F. B - Descansa
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. B 17 APA POBLE SEC, CE. B
UNIFICACIÓN LLEFIÀ,CF. D 04 DIAGONAL CLUB ESP. C
FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER D 62 ALZAMORA, C.F. D
MONTAÑESA, C.F. C 30 FUNDACIÓ ESPORT. HOSPITALET AT B
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA G 111 STOITCHKOV BARCELONA C.F. A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA G 15 VILA OLÍMPICA CLUB ESP. H
BON PASTOR AGRUPACIÓ ESPORTIVA A 23 MARTINENC, F.C. G
Jornada 9 18-04-2021
SINGUERLÍN, C.F. B 73 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. B
APA POBLE SEC, CE. B 111 UNIFICACIÓN LLEFIÀ,CF. D
DIAGONAL CLUB ESP. C 83 FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER D
ALZAMORA, C.F. D 56 MONTAÑESA, C.F. C
FUNDACIÓ ESPORT. HOSPITALET AT B 010 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA G
STOITCHKOV BARCELONA C.F. A 33 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA G
VILA OLÍMPICA CLUB ESP. H 24 BON PASTOR AGRUPACIÓ ESPORTIVA A
Descansa - MARTINENC, F.C. G
Jornada 10 25-04-2021
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. B - Descansa
UNIFICACIÓN LLEFIÀ,CF. D 23 SINGUERLÍN, C.F. B
FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER D 212 APA POBLE SEC, CE. B
MONTAÑESA, C.F. C 05 DIAGONAL CLUB ESP. C
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA G 100 ALZAMORA, C.F. D
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA G 31 FUNDACIÓ ESPORT. HOSPITALET AT B
BON PASTOR AGRUPACIÓ ESPORTIVA A 42 STOITCHKOV BARCELONA C.F. A
MARTINENC, F.C. G 101 VILA OLÍMPICA CLUB ESP. H
Jornada 11 02-05-2021
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. B 53 UNIFICACIÓN LLEFIÀ,CF. D
SINGUERLÍN, C.F. B 45 FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER D
APA POBLE SEC, CE. B 22 MONTAÑESA, C.F. C
DIAGONAL CLUB ESP. C 24 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA G
ALZAMORA, C.F. D 32 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA G
FUNDACIÓ ESPORT. HOSPITALET AT B 14 BON PASTOR AGRUPACIÓ ESPORTIVA A
STOITCHKOV BARCELONA C.F. A 24 MARTINENC, F.C. G
Descansa - VILA OLÍMPICA CLUB ESP. H
Jornada 12 09-05-2021
UNIFICACIÓN LLEFIÀ,CF. D - Descansa
FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER D 33 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. B
MONTAÑESA, C.F. C 31 SINGUERLÍN, C.F. B
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA G 51 APA POBLE SEC, CE. B
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA G 16 DIAGONAL CLUB ESP. C
BON PASTOR AGRUPACIÓ ESPORTIVA A 60 ALZAMORA, C.F. D
MARTINENC, F.C. G 22 FUNDACIÓ ESPORT. HOSPITALET AT B
VILA OLÍMPICA CLUB ESP. H 23 STOITCHKOV BARCELONA C.F. A
Jornada 13 16-05-2021
UNIFICACIÓN LLEFIÀ,CF. D 22 FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER D
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. B 16 MONTAÑESA, C.F. C
SINGUERLÍN, C.F. B 010 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA G
APA POBLE SEC, CE. B 62 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA G
DIAGONAL CLUB ESP. C 22 BON PASTOR AGRUPACIÓ ESPORTIVA A
ALZAMORA, C.F. D 14 MARTINENC, F.C. G
FUNDACIÓ ESPORT. HOSPITALET AT B 63 VILA OLÍMPICA CLUB ESP. H
Descansa - STOITCHKOV BARCELONA C.F. A
Jornada 14 23-05-2021
Descansa - FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER D
MONTAÑESA, C.F. C 33 UNIFICACIÓN LLEFIÀ,CF. D
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA G 111 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. B
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA G 83 SINGUERLÍN, C.F. B
BON PASTOR AGRUPACIÓ ESPORTIVA A 32 APA POBLE SEC, CE. B
MARTINENC, F.C. G 23 DIAGONAL CLUB ESP. C
VILA OLÍMPICA CLUB ESP. H 51 ALZAMORA, C.F. D
STOITCHKOV BARCELONA C.F. A 31 FUNDACIÓ ESPORT. HOSPITALET AT B
Jornada 15 30-05-2021
FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER D 46 MONTAÑESA, C.F. C
UNIFICACIÓN LLEFIÀ,CF. D 09 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA G
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. B 23 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA G
SINGUERLÍN, C.F. B 34 BON PASTOR AGRUPACIÓ ESPORTIVA A
APA POBLE SEC, CE. B 104 MARTINENC, F.C. G
DIAGONAL CLUB ESP. C 40 VILA OLÍMPICA CLUB ESP. H
ALZAMORA, C.F. D 31 STOITCHKOV BARCELONA C.F. A
FUNDACIÓ ESPORT. HOSPITALET AT B - Descansa
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.