Competició | TEMPORADA 2020-2021

alevi segona divisio | grup 35

Competició | TEMPORADA 2020-2021

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 04-04-2021
FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR C 100 QUART, U.E. G
ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU C 36 VILABLAREIX FUTBOL CLUB E
GLOBAL-PALAMOS C.F. A 123 UNIÓ GIRONA A.C.E. D
ESCOLA F. BAIX TER, C.E D 59 FLAÇA, C.D. A
MONELLS, A.E. B 95 L'ESCALA, F.C. E
ARO, C.E. B 114 ESCOLA M.F.CALONGE-SANTANTONI,C B
BISBALENC, AT. C 53 PALAFRUGELL, C.F. C
Jornada 2 16-05-2021
QUART, U.E. G 20 BISBALENC, AT. C
VILABLAREIX FUTBOL CLUB E 22 FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR C
UNIÓ GIRONA A.C.E. D 210 ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU C
FLAÇA, C.D. A 33 GLOBAL-PALAMOS C.F. A
L'ESCALA, F.C. E 111 ESCOLA F. BAIX TER, C.E D
ESCOLA M.F.CALONGE-SANTANTONI,C B 63 MONELLS, A.E. B
PALAFRUGELL, C.F. C 33 ARO, C.E. B
Jornada 3 23-05-2021
QUART, U.E. G 53 VILABLAREIX FUTBOL CLUB E
FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR C 100 UNIÓ GIRONA A.C.E. D
ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU C 41 FLAÇA, C.D. A
GLOBAL-PALAMOS C.F. A 65 L'ESCALA, F.C. E
ESCOLA F. BAIX TER, C.E D 109 ESCOLA M.F.CALONGE-SANTANTONI,C B
MONELLS, A.E. B 212 PALAFRUGELL, C.F. C
BISBALENC, AT. C 19 ARO, C.E. B
Jornada 4 30-05-2021
VILABLAREIX FUTBOL CLUB E 90 BISBALENC, AT. C
UNIÓ GIRONA A.C.E. D 44 QUART, U.E. G
FLAÇA, C.D. A 05 FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR C
L'ESCALA, F.C. E 08 ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU C
ESCOLA M.F.CALONGE-SANTANTONI,C B 24 GLOBAL-PALAMOS C.F. A
PALAFRUGELL, C.F. C 64 ESCOLA F. BAIX TER, C.E D
ARO, C.E. B 133 MONELLS, A.E. B
Jornada 5 06-06-2021
VILABLAREIX FUTBOL CLUB E 111 UNIÓ GIRONA A.C.E. D
QUART, U.E. G 45 FLAÇA, C.D. A
FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR C 111 L'ESCALA, F.C. E
ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU C 92 ESCOLA M.F.CALONGE-SANTANTONI,C B
GLOBAL-PALAMOS C.F. A 13 PALAFRUGELL, C.F. C
ESCOLA F. BAIX TER, C.E D 86 ARO, C.E. B
BISBALENC, AT. C 34 MONELLS, A.E. B
Jornada 6 13-06-2021
UNIÓ GIRONA A.C.E. D 31 BISBALENC, AT. C
FLAÇA, C.D. A 111 VILABLAREIX FUTBOL CLUB E
L'ESCALA, F.C. E 05 QUART, U.E. G
ESCOLA M.F.CALONGE-SANTANTONI,C B 010 FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR C
PALAFRUGELL, C.F. C 22 ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU C
ARO, C.E. B 79 GLOBAL-PALAMOS C.F. A
MONELLS, A.E. B 212 ESCOLA F. BAIX TER, C.E D

SEGONA VOLTA

Jornada 7 21-03-2021
UNIÓ GIRONA A.C.E. D 22 FLAÇA, C.D. A
VILABLAREIX FUTBOL CLUB E 100 L'ESCALA, F.C. E
QUART, U.E. G 84 ESCOLA M.F.CALONGE-SANTANTONI,C B
FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR C 72 PALAFRUGELL, C.F. C
ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU C 41 ARO, C.E. B
GLOBAL-PALAMOS C.F. A 84 MONELLS, A.E. B
BISBALENC, AT. C 26 ESCOLA F. BAIX TER, C.E D
Jornada 8 28-03-2021
FLAÇA, C.D. A 72 BISBALENC, AT. C
L'ESCALA, F.C. E 17 UNIÓ GIRONA A.C.E. D
ESCOLA M.F.CALONGE-SANTANTONI,C B 111 VILABLAREIX FUTBOL CLUB E
PALAFRUGELL, C.F. C 91 QUART, U.E. G
ARO, C.E. B 010 FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR C
MONELLS, A.E. B 39 ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU C
ESCOLA F. BAIX TER, C.E D 62 GLOBAL-PALAMOS C.F. A
Jornada 9 11-04-2021
FLAÇA, C.D. A 83 L'ESCALA, F.C. E
UNIÓ GIRONA A.C.E. D 59 ESCOLA M.F.CALONGE-SANTANTONI,C B
VILABLAREIX FUTBOL CLUB E 73 PALAFRUGELL, C.F. C
QUART, U.E. G 37 ARO, C.E. B
FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR C 100 MONELLS, A.E. B
ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU C 126 ESCOLA F. BAIX TER, C.E D
BISBALENC, AT. C 24 GLOBAL-PALAMOS C.F. A
Jornada 10 18-04-2021
L'ESCALA, F.C. E 05 BISBALENC, AT. C
ESCOLA M.F.CALONGE-SANTANTONI,C B 14 FLAÇA, C.D. A
PALAFRUGELL, C.F. C 72 UNIÓ GIRONA A.C.E. D
ARO, C.E. B 38 VILABLAREIX FUTBOL CLUB E
MONELLS, A.E. B 28 QUART, U.E. G
ESCOLA F. BAIX TER, C.E D 211 FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR C
GLOBAL-PALAMOS C.F. A 37 ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU C
Jornada 11 25-04-2021
L'ESCALA, F.C. E 27 ESCOLA M.F.CALONGE-SANTANTONI,C B
FLAÇA, C.D. A 29 PALAFRUGELL, C.F. C
UNIÓ GIRONA A.C.E. D 59 ARO, C.E. B
VILABLAREIX FUTBOL CLUB E 111 MONELLS, A.E. B
QUART, U.E. G 57 ESCOLA F. BAIX TER, C.E D
FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR C 100 GLOBAL-PALAMOS C.F. A
BISBALENC, AT. C 24 ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU C
Jornada 12 02-05-2021
BISBALENC, AT. C 36 ESCOLA M.F.CALONGE-SANTANTONI,C B
PALAFRUGELL, C.F. C 81 L'ESCALA, F.C. E
ARO, C.E. B 83 FLAÇA, C.D. A
MONELLS, A.E. B 53 UNIÓ GIRONA A.C.E. D
ESCOLA F. BAIX TER, C.E D 110 VILABLAREIX FUTBOL CLUB E
GLOBAL-PALAMOS C.F. A 22 QUART, U.E. G
ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU C 20 FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR C
Jornada 13 09-05-2021
ESCOLA M.F.CALONGE-SANTANTONI,C B 16 PALAFRUGELL, C.F. C
L'ESCALA, F.C. E 29 ARO, C.E. B
FLAÇA, C.D. A 54 MONELLS, A.E. B
UNIÓ GIRONA A.C.E. D 43 ESCOLA F. BAIX TER, C.E D
VILABLAREIX FUTBOL CLUB E 111 GLOBAL-PALAMOS C.F. A
QUART, U.E. G 43 ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU C
FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR C 72 BISBALENC, AT. C
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.