Competició | TEMPORADA 2020-2021

alevi segona divisio | grup 33

Competició | TEMPORADA 2020-2021

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 18-10-2020
SANT GREGORI, A.E.,E - SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,C
Descansa
R
BANYOLES CLUB AT.,D
BELL LLOC, C.P.,D - BESALU, C.E.,A
PORQUERES, U.E.,C - BESCANO, C.D.,C
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,F - Descansa
SARRIA TER, C.F.,C - BISBALENC, AT.,D
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,B - SANT ROC OLOT , C.F.,B
FEC VALL DEL TER,C - BANYOLES, C.E.,D
Jornada 2 25-10-2020
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,C - FEC VALL DEL TER,C
BANYOLES CLUB AT.,D - SANT GREGORI, A.E.,E
BESALU, C.E.,A
R
Descansa
BESCANO, C.D.,C - BELL LLOC, C.P.,D
Descansa - PORQUERES, U.E.,C
BISBALENC, AT.,D - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,F
SANT ROC OLOT , C.F.,B - SARRIA TER, C.F.,C
BANYOLES, C.E.,D - JOVENTUT SANT PERE MARTIR,B
Jornada 3 01-11-2020
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,C - BANYOLES CLUB AT.,D
SANT GREGORI, A.E.,E - BESALU, C.E.,A
Descansa
R
BESCANO, C.D.,C
BELL LLOC, C.P.,D - Descansa
PORQUERES, U.E.,C - BISBALENC, AT.,D
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,F - SANT ROC OLOT , C.F.,B
SARRIA TER, C.F.,C - BANYOLES, C.E.,D
FEC VALL DEL TER,C - JOVENTUT SANT PERE MARTIR,B
Jornada 4 08-11-2020
BANYOLES CLUB AT.,D - FEC VALL DEL TER,C
BESALU, C.E.,A - SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,C
BESCANO, C.D.,C - SANT GREGORI, A.E.,E
Descansa
R
Descansa
BISBALENC, AT.,D - BELL LLOC, C.P.,D
SANT ROC OLOT , C.F.,B - PORQUERES, U.E.,C
BANYOLES, C.E.,D - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,F
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,B - SARRIA TER, C.F.,C
Jornada 5 15-11-2020
BANYOLES CLUB AT.,D - BESALU, C.E.,A
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,C - BESCANO, C.D.,C
SANT GREGORI, A.E.,E - Descansa
Descansa
R
BISBALENC, AT.,D
BELL LLOC, C.P.,D - SANT ROC OLOT , C.F.,B
PORQUERES, U.E.,C - BANYOLES, C.E.,D
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,F - JOVENTUT SANT PERE MARTIR,B
FEC VALL DEL TER,C - SARRIA TER, C.F.,C
Jornada 6 22-11-2020
BESALU, C.E.,A - FEC VALL DEL TER,C
BESCANO, C.D.,C - BANYOLES CLUB AT.,D
Descansa - SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,C
BISBALENC, AT.,D - SANT GREGORI, A.E.,E
SANT ROC OLOT , C.F.,B
R
Descansa
BANYOLES, C.E.,D - BELL LLOC, C.P.,D
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,B - PORQUERES, U.E.,C
SARRIA TER, C.F.,C - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,F
Jornada 7 29-11-2020
BESALU, C.E.,A - BESCANO, C.D.,C
BANYOLES CLUB AT.,D - Descansa
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,C - BISBALENC, AT.,D
SANT GREGORI, A.E.,E - SANT ROC OLOT , C.F.,B
Descansa
R
BANYOLES, C.E.,D
BELL LLOC, C.P.,D - JOVENTUT SANT PERE MARTIR,B
PORQUERES, U.E.,C - SARRIA TER, C.F.,C
FEC VALL DEL TER,C - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,F
Jornada 8 06-12-2020
BESCANO, C.D.,C - FEC VALL DEL TER,C
Descansa - BESALU, C.E.,A
BISBALENC, AT.,D - BANYOLES CLUB AT.,D
SANT ROC OLOT , C.F.,B - SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,C
BANYOLES, C.E.,D - SANT GREGORI, A.E.,E
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,B
R
Descansa
SARRIA TER, C.F.,C - BELL LLOC, C.P.,D
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,F - PORQUERES, U.E.,C
Jornada 9 13-12-2020
BESCANO, C.D.,C - Descansa
BESALU, C.E.,A - BISBALENC, AT.,D
BANYOLES CLUB AT.,D - SANT ROC OLOT , C.F.,B
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,C - BANYOLES, C.E.,D
SANT GREGORI, A.E.,E - JOVENTUT SANT PERE MARTIR,B
Descansa
R
SARRIA TER, C.F.,C
BELL LLOC, C.P.,D - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,F
FEC VALL DEL TER,C - PORQUERES, U.E.,C
Jornada 10 20-12-2020
Descansa - FEC VALL DEL TER,C
BISBALENC, AT.,D - BESCANO, C.D.,C
SANT ROC OLOT , C.F.,B - BESALU, C.E.,A
BANYOLES, C.E.,D - BANYOLES CLUB AT.,D
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,B - SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,C
SARRIA TER, C.F.,C - SANT GREGORI, A.E.,E
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,F
R
Descansa
PORQUERES, U.E.,C - BELL LLOC, C.P.,D
Jornada 11 10-01-2021
Descansa - BISBALENC, AT.,D
BESCANO, C.D.,C - SANT ROC OLOT , C.F.,B
BESALU, C.E.,A - BANYOLES, C.E.,D
BANYOLES CLUB AT.,D - JOVENTUT SANT PERE MARTIR,B
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,C - SARRIA TER, C.F.,C
SANT GREGORI, A.E.,E - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,F
Descansa
R
PORQUERES, U.E.,C
FEC VALL DEL TER,C - BELL LLOC, C.P.,D
Jornada 12 17-01-2021
BISBALENC, AT.,D - FEC VALL DEL TER,C
SANT ROC OLOT , C.F.,B - Descansa
BANYOLES, C.E.,D - BESCANO, C.D.,C
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,B - BESALU, C.E.,A
SARRIA TER, C.F.,C - BANYOLES CLUB AT.,D
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,F - SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,C
PORQUERES, U.E.,C - SANT GREGORI, A.E.,E
BELL LLOC, C.P.,D
R
Descansa
Jornada 13 24-01-2021
BISBALENC, AT.,D - SANT ROC OLOT , C.F.,B
Descansa - BANYOLES, C.E.,D
BESCANO, C.D.,C - JOVENTUT SANT PERE MARTIR,B
BESALU, C.E.,A - SARRIA TER, C.F.,C
BANYOLES CLUB AT.,D - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,F
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,C - PORQUERES, U.E.,C
SANT GREGORI, A.E.,E - BELL LLOC, C.P.,D
FEC VALL DEL TER,C
R
Descansa
Jornada 14 31-01-2021
FEC VALL DEL TER,C - SANT ROC OLOT , C.F.,B
BANYOLES, C.E.,D - BISBALENC, AT.,D
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,B - Descansa
SARRIA TER, C.F.,C - BESCANO, C.D.,C
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,F - BESALU, C.E.,A
PORQUERES, U.E.,C - BANYOLES CLUB AT.,D
BELL LLOC, C.P.,D - SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,C
Descansa
R
SANT GREGORI, A.E.,E
Jornada 15 07-02-2021
SANT ROC OLOT , C.F.,B - BANYOLES, C.E.,D
BISBALENC, AT.,D - JOVENTUT SANT PERE MARTIR,B
Descansa - SARRIA TER, C.F.,C
BESCANO, C.D.,C - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,F
BESALU, C.E.,A - PORQUERES, U.E.,C
BANYOLES CLUB AT.,D - BELL LLOC, C.P.,D
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,C
R
Descansa
SANT GREGORI, A.E.,E - FEC VALL DEL TER,C

SEGONA VOLTA

Jornada 16 14-02-2021
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,C - SANT GREGORI, A.E.,E
BANYOLES CLUB AT.,D
R
Descansa
BESALU, C.E.,A - BELL LLOC, C.P.,D
BESCANO, C.D.,C - PORQUERES, U.E.,C
Descansa - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,F
BISBALENC, AT.,D - SARRIA TER, C.F.,C
SANT ROC OLOT , C.F.,B - JOVENTUT SANT PERE MARTIR,B
BANYOLES, C.E.,D - FEC VALL DEL TER,C
Jornada 17 21-02-2021
FEC VALL DEL TER,C - SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,C
SANT GREGORI, A.E.,E - BANYOLES CLUB AT.,D
Descansa
R
BESALU, C.E.,A
BELL LLOC, C.P.,D - BESCANO, C.D.,C
PORQUERES, U.E.,C - Descansa
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,F - BISBALENC, AT.,D
SARRIA TER, C.F.,C - SANT ROC OLOT , C.F.,B
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,B - BANYOLES, C.E.,D
Jornada 18 28-02-2021
BANYOLES CLUB AT.,D - SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,C
BESALU, C.E.,A - SANT GREGORI, A.E.,E
BESCANO, C.D.,C
R
Descansa
Descansa - BELL LLOC, C.P.,D
BISBALENC, AT.,D - PORQUERES, U.E.,C
SANT ROC OLOT , C.F.,B - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,F
BANYOLES, C.E.,D - SARRIA TER, C.F.,C
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,B - FEC VALL DEL TER,C
Jornada 19 07-03-2021
FEC VALL DEL TER,C - BANYOLES CLUB AT.,D
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,C - BESALU, C.E.,A
SANT GREGORI, A.E.,E - BESCANO, C.D.,C
Descansa
R
Descansa
BELL LLOC, C.P.,D - BISBALENC, AT.,D
PORQUERES, U.E.,C - SANT ROC OLOT , C.F.,B
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,F - BANYOLES, C.E.,D
SARRIA TER, C.F.,C - JOVENTUT SANT PERE MARTIR,B
Jornada 20 14-03-2021
BESALU, C.E.,A - BANYOLES CLUB AT.,D
BESCANO, C.D.,C - SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,C
Descansa - SANT GREGORI, A.E.,E
BISBALENC, AT.,D
R
Descansa
SANT ROC OLOT , C.F.,B - BELL LLOC, C.P.,D
BANYOLES, C.E.,D - PORQUERES, U.E.,C
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,B - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,F
SARRIA TER, C.F.,C - FEC VALL DEL TER,C
Jornada 21 21-03-2021
FEC VALL DEL TER,C - BESALU, C.E.,A
BANYOLES CLUB AT.,D - BESCANO, C.D.,C
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,C - Descansa
SANT GREGORI, A.E.,E - BISBALENC, AT.,D
Descansa
R
SANT ROC OLOT , C.F.,B
BELL LLOC, C.P.,D - BANYOLES, C.E.,D
PORQUERES, U.E.,C - JOVENTUT SANT PERE MARTIR,B
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,F - SARRIA TER, C.F.,C
Jornada 22 28-03-2021
BESCANO, C.D.,C - BESALU, C.E.,A
Descansa - BANYOLES CLUB AT.,D
BISBALENC, AT.,D - SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,C
SANT ROC OLOT , C.F.,B - SANT GREGORI, A.E.,E
BANYOLES, C.E.,D
R
Descansa
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,B - BELL LLOC, C.P.,D
SARRIA TER, C.F.,C - PORQUERES, U.E.,C
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,F - FEC VALL DEL TER,C
Jornada 23 11-04-2021
FEC VALL DEL TER,C - BESCANO, C.D.,C
BESALU, C.E.,A - Descansa
BANYOLES CLUB AT.,D - BISBALENC, AT.,D
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,C - SANT ROC OLOT , C.F.,B
SANT GREGORI, A.E.,E - BANYOLES, C.E.,D
Descansa
R
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,B
BELL LLOC, C.P.,D - SARRIA TER, C.F.,C
PORQUERES, U.E.,C - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,F
Jornada 24 18-04-2021
Descansa - BESCANO, C.D.,C
BISBALENC, AT.,D - BESALU, C.E.,A
SANT ROC OLOT , C.F.,B - BANYOLES CLUB AT.,D
BANYOLES, C.E.,D - SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,C
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,B - SANT GREGORI, A.E.,E
SARRIA TER, C.F.,C
R
Descansa
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,F - BELL LLOC, C.P.,D
PORQUERES, U.E.,C - FEC VALL DEL TER,C
Jornada 25 25-04-2021
FEC VALL DEL TER,C - Descansa
BESCANO, C.D.,C - BISBALENC, AT.,D
BESALU, C.E.,A - SANT ROC OLOT , C.F.,B
BANYOLES CLUB AT.,D - BANYOLES, C.E.,D
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,C - JOVENTUT SANT PERE MARTIR,B
SANT GREGORI, A.E.,E - SARRIA TER, C.F.,C
Descansa
R
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,F
BELL LLOC, C.P.,D - PORQUERES, U.E.,C
Jornada 26 02-05-2021
BISBALENC, AT.,D - Descansa
SANT ROC OLOT , C.F.,B - BESCANO, C.D.,C
BANYOLES, C.E.,D - BESALU, C.E.,A
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,B - BANYOLES CLUB AT.,D
SARRIA TER, C.F.,C - SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,C
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,F - SANT GREGORI, A.E.,E
PORQUERES, U.E.,C
R
Descansa
BELL LLOC, C.P.,D - FEC VALL DEL TER,C
Jornada 27 09-05-2021
FEC VALL DEL TER,C - BISBALENC, AT.,D
Descansa - SANT ROC OLOT , C.F.,B
BESCANO, C.D.,C - BANYOLES, C.E.,D
BESALU, C.E.,A - JOVENTUT SANT PERE MARTIR,B
BANYOLES CLUB AT.,D - SARRIA TER, C.F.,C
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,C - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,F
SANT GREGORI, A.E.,E - PORQUERES, U.E.,C
Descansa
R
BELL LLOC, C.P.,D
Jornada 28 16-05-2021
SANT ROC OLOT , C.F.,B - BISBALENC, AT.,D
BANYOLES, C.E.,D - Descansa
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,B - BESCANO, C.D.,C
SARRIA TER, C.F.,C - BESALU, C.E.,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,F - BANYOLES CLUB AT.,D
PORQUERES, U.E.,C - SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,C
BELL LLOC, C.P.,D - SANT GREGORI, A.E.,E
Descansa
R
FEC VALL DEL TER,C
Jornada 29 23-05-2021
SANT ROC OLOT , C.F.,B - FEC VALL DEL TER,C
BISBALENC, AT.,D - BANYOLES, C.E.,D
Descansa - JOVENTUT SANT PERE MARTIR,B
BESCANO, C.D.,C - SARRIA TER, C.F.,C
BESALU, C.E.,A - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,F
BANYOLES CLUB AT.,D - PORQUERES, U.E.,C
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,C - BELL LLOC, C.P.,D
SANT GREGORI, A.E.,E
R
Descansa
Jornada 30 30-05-2021
BANYOLES, C.E.,D - SANT ROC OLOT , C.F.,B
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,B - BISBALENC, AT.,D
SARRIA TER, C.F.,C - Descansa
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,F - BESCANO, C.D.,C
PORQUERES, U.E.,C - BESALU, C.E.,A
BELL LLOC, C.P.,D - BANYOLES CLUB AT.,D
Descansa
R
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,C
FEC VALL DEL TER,C - SANT GREGORI, A.E.,E
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.