Competició | TEMPORADA 2020-2021

alevi segona divisio | grup 32

Competició | TEMPORADA 2020-2021

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 18-10-2020
ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,D - SANT GREGORI, A.E.,D
CELRA, U.C.E.,C - SARRIA TER, C.F.,B
ANGLES C.E.,A - BANYOLES, C.E.,E
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,G - PORQUERES, U.E.,D
PENYA BONS AIRES E,C - VILABLAREIX FUTBOL CLUB,C
QUART, U.E.,F - FORNELLS, UE.,E
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,B - SANT PONÇ, AT.,B
GEiEG,C - Descansa
Jornada 2 25-10-2020
SANT GREGORI, A.E.,D - GEiEG,C
SARRIA TER, C.F.,B - ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,D
BANYOLES, C.E.,E - CELRA, U.C.E.,C
PORQUERES, U.E.,D - ANGLES C.E.,A
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,C - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,G
FORNELLS, UE.,E - PENYA BONS AIRES E,C
SANT PONÇ, AT.,B - QUART, U.E.,F
Descansa - SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,B
Jornada 3 01-11-2020
SANT GREGORI, A.E.,D - SARRIA TER, C.F.,B
ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,D - BANYOLES, C.E.,E
CELRA, U.C.E.,C - PORQUERES, U.E.,D
ANGLES C.E.,A - VILABLAREIX FUTBOL CLUB,C
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,G - FORNELLS, UE.,E
PENYA BONS AIRES E,C - SANT PONÇ, AT.,B
QUART, U.E.,F - Descansa
GEiEG,C - SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,B
Jornada 4 08-11-2020
SARRIA TER, C.F.,B - GEiEG,C
BANYOLES, C.E.,E - SANT GREGORI, A.E.,D
PORQUERES, U.E.,D - ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,D
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,C - CELRA, U.C.E.,C
FORNELLS, UE.,E - ANGLES C.E.,A
SANT PONÇ, AT.,B - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,G
Descansa - PENYA BONS AIRES E,C
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,B - QUART, U.E.,F
Jornada 5 15-11-2020
SARRIA TER, C.F.,B - BANYOLES, C.E.,E
SANT GREGORI, A.E.,D - PORQUERES, U.E.,D
ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,D - VILABLAREIX FUTBOL CLUB,C
CELRA, U.C.E.,C - FORNELLS, UE.,E
ANGLES C.E.,A - SANT PONÇ, AT.,B
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,G - Descansa
PENYA BONS AIRES E,C - SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,B
GEiEG,C - QUART, U.E.,F
Jornada 6 22-11-2020
BANYOLES, C.E.,E - GEiEG,C
PORQUERES, U.E.,D - SARRIA TER, C.F.,B
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,C - SANT GREGORI, A.E.,D
FORNELLS, UE.,E - ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,D
SANT PONÇ, AT.,B - CELRA, U.C.E.,C
Descansa - ANGLES C.E.,A
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,B - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,G
QUART, U.E.,F - PENYA BONS AIRES E,C
Jornada 7 29-11-2020
BANYOLES, C.E.,E - PORQUERES, U.E.,D
SARRIA TER, C.F.,B - VILABLAREIX FUTBOL CLUB,C
SANT GREGORI, A.E.,D - FORNELLS, UE.,E
ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,D - SANT PONÇ, AT.,B
CELRA, U.C.E.,C - Descansa
ANGLES C.E.,A - SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,B
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,G - QUART, U.E.,F
GEiEG,C - PENYA BONS AIRES E,C
Jornada 8 06-12-2020
PORQUERES, U.E.,D - GEiEG,C
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,C - BANYOLES, C.E.,E
FORNELLS, UE.,E - SARRIA TER, C.F.,B
SANT PONÇ, AT.,B - SANT GREGORI, A.E.,D
Descansa - ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,D
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,B - CELRA, U.C.E.,C
QUART, U.E.,F - ANGLES C.E.,A
PENYA BONS AIRES E,C - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,G
Jornada 9 13-12-2020
PORQUERES, U.E.,D - VILABLAREIX FUTBOL CLUB,C
BANYOLES, C.E.,E - FORNELLS, UE.,E
SARRIA TER, C.F.,B - SANT PONÇ, AT.,B
SANT GREGORI, A.E.,D - Descansa
ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,D - SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,B
CELRA, U.C.E.,C - QUART, U.E.,F
ANGLES C.E.,A - PENYA BONS AIRES E,C
GEiEG,C - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,G
Jornada 10 20-12-2020
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,C - GEiEG,C
FORNELLS, UE.,E - PORQUERES, U.E.,D
SANT PONÇ, AT.,B - BANYOLES, C.E.,E
Descansa - SARRIA TER, C.F.,B
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,B - SANT GREGORI, A.E.,D
QUART, U.E.,F - ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,D
PENYA BONS AIRES E,C - CELRA, U.C.E.,C
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,G - ANGLES C.E.,A
Jornada 11 10-01-2021
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,C - FORNELLS, UE.,E
PORQUERES, U.E.,D - SANT PONÇ, AT.,B
BANYOLES, C.E.,E - Descansa
SARRIA TER, C.F.,B - SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,B
SANT GREGORI, A.E.,D - QUART, U.E.,F
ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,D - PENYA BONS AIRES E,C
CELRA, U.C.E.,C - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,G
GEiEG,C - ANGLES C.E.,A
Jornada 12 17-01-2021
FORNELLS, UE.,E - GEiEG,C
SANT PONÇ, AT.,B - VILABLAREIX FUTBOL CLUB,C
Descansa - PORQUERES, U.E.,D
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,B - BANYOLES, C.E.,E
QUART, U.E.,F - SARRIA TER, C.F.,B
PENYA BONS AIRES E,C - SANT GREGORI, A.E.,D
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,G - ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,D
ANGLES C.E.,A - CELRA, U.C.E.,C
Jornada 13 24-01-2021
FORNELLS, UE.,E - SANT PONÇ, AT.,B
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,C - Descansa
PORQUERES, U.E.,D - SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,B
BANYOLES, C.E.,E - QUART, U.E.,F
SARRIA TER, C.F.,B - PENYA BONS AIRES E,C
SANT GREGORI, A.E.,D - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,G
ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,D - ANGLES C.E.,A
GEiEG,C - CELRA, U.C.E.,C
Jornada 14 31-01-2021
GEiEG,C - SANT PONÇ, AT.,B
Descansa - FORNELLS, UE.,E
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,B - VILABLAREIX FUTBOL CLUB,C
QUART, U.E.,F - PORQUERES, U.E.,D
PENYA BONS AIRES E,C - BANYOLES, C.E.,E
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,G - SARRIA TER, C.F.,B
ANGLES C.E.,A - SANT GREGORI, A.E.,D
CELRA, U.C.E.,C - ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,D
Jornada 15 07-02-2021
SANT PONÇ, AT.,B - Descansa
FORNELLS, UE.,E - SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,B
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,C - QUART, U.E.,F
PORQUERES, U.E.,D - PENYA BONS AIRES E,C
BANYOLES, C.E.,E - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,G
SARRIA TER, C.F.,B - ANGLES C.E.,A
SANT GREGORI, A.E.,D - CELRA, U.C.E.,C
ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,D - GEiEG,C

SEGONA VOLTA

Jornada 16 14-02-2021
SANT GREGORI, A.E.,D - ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,D
SARRIA TER, C.F.,B - CELRA, U.C.E.,C
BANYOLES, C.E.,E - ANGLES C.E.,A
PORQUERES, U.E.,D - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,G
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,C - PENYA BONS AIRES E,C
FORNELLS, UE.,E - QUART, U.E.,F
SANT PONÇ, AT.,B - SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,B
Descansa - GEiEG,C
Jornada 17 21-02-2021
GEiEG,C - SANT GREGORI, A.E.,D
ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,D - SARRIA TER, C.F.,B
CELRA, U.C.E.,C - BANYOLES, C.E.,E
ANGLES C.E.,A - PORQUERES, U.E.,D
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,G - VILABLAREIX FUTBOL CLUB,C
PENYA BONS AIRES E,C - FORNELLS, UE.,E
QUART, U.E.,F - SANT PONÇ, AT.,B
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,B - Descansa
Jornada 18 28-02-2021
SARRIA TER, C.F.,B - SANT GREGORI, A.E.,D
BANYOLES, C.E.,E - ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,D
PORQUERES, U.E.,D - CELRA, U.C.E.,C
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,C - ANGLES C.E.,A
FORNELLS, UE.,E - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,G
SANT PONÇ, AT.,B - PENYA BONS AIRES E,C
Descansa - QUART, U.E.,F
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,B - GEiEG,C
Jornada 19 07-03-2021
GEiEG,C - SARRIA TER, C.F.,B
SANT GREGORI, A.E.,D - BANYOLES, C.E.,E
ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,D - PORQUERES, U.E.,D
CELRA, U.C.E.,C - VILABLAREIX FUTBOL CLUB,C
ANGLES C.E.,A - FORNELLS, UE.,E
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,G - SANT PONÇ, AT.,B
PENYA BONS AIRES E,C - Descansa
QUART, U.E.,F - SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,B
Jornada 20 14-03-2021
BANYOLES, C.E.,E - SARRIA TER, C.F.,B
PORQUERES, U.E.,D - SANT GREGORI, A.E.,D
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,C - ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,D
FORNELLS, UE.,E - CELRA, U.C.E.,C
SANT PONÇ, AT.,B - ANGLES C.E.,A
Descansa - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,G
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,B - PENYA BONS AIRES E,C
QUART, U.E.,F - GEiEG,C
Jornada 21 21-03-2021
GEiEG,C - BANYOLES, C.E.,E
SARRIA TER, C.F.,B - PORQUERES, U.E.,D
SANT GREGORI, A.E.,D - VILABLAREIX FUTBOL CLUB,C
ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,D - FORNELLS, UE.,E
CELRA, U.C.E.,C - SANT PONÇ, AT.,B
ANGLES C.E.,A - Descansa
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,G - SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,B
PENYA BONS AIRES E,C - QUART, U.E.,F
Jornada 22 28-03-2021
PORQUERES, U.E.,D - BANYOLES, C.E.,E
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,C - SARRIA TER, C.F.,B
FORNELLS, UE.,E - SANT GREGORI, A.E.,D
SANT PONÇ, AT.,B - ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,D
Descansa - CELRA, U.C.E.,C
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,B - ANGLES C.E.,A
QUART, U.E.,F - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,G
PENYA BONS AIRES E,C - GEiEG,C
Jornada 23 11-04-2021
GEiEG,C - PORQUERES, U.E.,D
BANYOLES, C.E.,E - VILABLAREIX FUTBOL CLUB,C
SARRIA TER, C.F.,B - FORNELLS, UE.,E
SANT GREGORI, A.E.,D - SANT PONÇ, AT.,B
ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,D - Descansa
CELRA, U.C.E.,C - SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,B
ANGLES C.E.,A - QUART, U.E.,F
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,G - PENYA BONS AIRES E,C
Jornada 24 18-04-2021
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,C - PORQUERES, U.E.,D
FORNELLS, UE.,E - BANYOLES, C.E.,E
SANT PONÇ, AT.,B - SARRIA TER, C.F.,B
Descansa - SANT GREGORI, A.E.,D
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,B - ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,D
QUART, U.E.,F - CELRA, U.C.E.,C
PENYA BONS AIRES E,C - ANGLES C.E.,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,G - GEiEG,C
Jornada 25 25-04-2021
GEiEG,C - VILABLAREIX FUTBOL CLUB,C
PORQUERES, U.E.,D - FORNELLS, UE.,E
BANYOLES, C.E.,E - SANT PONÇ, AT.,B
SARRIA TER, C.F.,B - Descansa
SANT GREGORI, A.E.,D - SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,B
ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,D - QUART, U.E.,F
CELRA, U.C.E.,C - PENYA BONS AIRES E,C
ANGLES C.E.,A - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,G
Jornada 26 02-05-2021
FORNELLS, UE.,E - VILABLAREIX FUTBOL CLUB,C
SANT PONÇ, AT.,B - PORQUERES, U.E.,D
Descansa - BANYOLES, C.E.,E
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,B - SARRIA TER, C.F.,B
QUART, U.E.,F - SANT GREGORI, A.E.,D
PENYA BONS AIRES E,C - ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,D
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,G - CELRA, U.C.E.,C
ANGLES C.E.,A - GEiEG,C
Jornada 27 09-05-2021
GEiEG,C - FORNELLS, UE.,E
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,C - SANT PONÇ, AT.,B
PORQUERES, U.E.,D - Descansa
BANYOLES, C.E.,E - SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,B
SARRIA TER, C.F.,B - QUART, U.E.,F
SANT GREGORI, A.E.,D - PENYA BONS AIRES E,C
ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,D - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,G
CELRA, U.C.E.,C - ANGLES C.E.,A
Jornada 28 16-05-2021
SANT PONÇ, AT.,B - FORNELLS, UE.,E
Descansa - VILABLAREIX FUTBOL CLUB,C
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,B - PORQUERES, U.E.,D
QUART, U.E.,F - BANYOLES, C.E.,E
PENYA BONS AIRES E,C - SARRIA TER, C.F.,B
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,G - SANT GREGORI, A.E.,D
ANGLES C.E.,A - ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,D
CELRA, U.C.E.,C - GEiEG,C
Jornada 29 23-05-2021
SANT PONÇ, AT.,B - GEiEG,C
FORNELLS, UE.,E - Descansa
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,C - SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,B
PORQUERES, U.E.,D - QUART, U.E.,F
BANYOLES, C.E.,E - PENYA BONS AIRES E,C
SARRIA TER, C.F.,B - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,G
SANT GREGORI, A.E.,D - ANGLES C.E.,A
ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,D - CELRA, U.C.E.,C
Jornada 30 30-05-2021
Descansa - SANT PONÇ, AT.,B
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,B - FORNELLS, UE.,E
QUART, U.E.,F - VILABLAREIX FUTBOL CLUB,C
PENYA BONS AIRES E,C - PORQUERES, U.E.,D
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,G - BANYOLES, C.E.,E
ANGLES C.E.,A - SARRIA TER, C.F.,B
CELRA, U.C.E.,C - SANT GREGORI, A.E.,D
GEiEG,C - ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,D
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.