Competició | TEMPORADA 2020-2021

alevi segona divisio | grup 31

Competició | TEMPORADA 2020-2021

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 04-04-2021
LLAGOSTERA-COSTA BRAVA, SAD U.E. C 61 U.E.COMACROS C
CELLERA, C.F. A 110 FORNELLS, UE. D
ESCOLA ESPORTIVA GIRONA EST A - Descansa
UNIÓ GIRONA A.C.E. C
R
Descansa
PENYA BONS AIRES E B 24 BELL LLOC, C.P. C
CELRA, U.C.E. B 05 VILABLAREIX FUTBOL CLUB F
SANT GREGORI, A.E. C 111 SANT PONÇ, AT. C
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL D 19 CASSA, U.D. C
Jornada 2 30-05-2021
U.E.COMACROS C 18 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL D
FORNELLS, UE. D 73 LLAGOSTERA-COSTA BRAVA, SAD U.E. C
Descansa - CELLERA, C.F. A
Descansa
R
ESCOLA ESPORTIVA GIRONA EST A
BELL LLOC, C.P. C 41 UNIÓ GIRONA A.C.E. C
VILABLAREIX FUTBOL CLUB F 52 PENYA BONS AIRES E B
SANT PONÇ, AT. C 34 CELRA, U.C.E. B
CASSA, U.D. C 34 SANT GREGORI, A.E. C
Jornada 3 06-06-2021
U.E.COMACROS C 19 FORNELLS, UE. D
LLAGOSTERA-COSTA BRAVA, SAD U.E. C - Descansa
CELLERA, C.F. A
R
Descansa
ESCOLA ESPORTIVA GIRONA EST A 122 BELL LLOC, C.P. C
UNIÓ GIRONA A.C.E. C 29 VILABLAREIX FUTBOL CLUB F
PENYA BONS AIRES E B 31 SANT PONÇ, AT. C
CELRA, U.C.E. B 35 CASSA, U.D. C
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL D 65 SANT GREGORI, A.E. C
Jornada 4 13-06-2021
FORNELLS, UE. D 125 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL D
Descansa - U.E.COMACROS C
Descansa
R
LLAGOSTERA-COSTA BRAVA, SAD U.E. C
BELL LLOC, C.P. C 25 CELLERA, C.F. A
VILABLAREIX FUTBOL CLUB F 010 ESCOLA ESPORTIVA GIRONA EST A
SANT PONÇ, AT. C 21 UNIÓ GIRONA A.C.E. C
CASSA, U.D. C 111 PENYA BONS AIRES E B
SANT GREGORI, A.E. C 63 CELRA, U.C.E. B
Jornada 5 20-06-2021
FORNELLS, UE. D - Descansa
U.E.COMACROS C
R
Descansa
LLAGOSTERA-COSTA BRAVA, SAD U.E. C 32 BELL LLOC, C.P. C
CELLERA, C.F. A 50 VILABLAREIX FUTBOL CLUB F
ESCOLA ESPORTIVA GIRONA EST A 111 SANT PONÇ, AT. C
UNIÓ GIRONA A.C.E. C 212 CASSA, U.D. C
PENYA BONS AIRES E B 27 SANT GREGORI, A.E. C
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL D 74 CELRA, U.C.E. B
Jornada 6 27-06-2021
Descansa - SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL D
Descansa
R
FORNELLS, UE. D
BELL LLOC, C.P. C 93 U.E.COMACROS C
VILABLAREIX FUTBOL CLUB F 16 LLAGOSTERA-COSTA BRAVA, SAD U.E. C
SANT PONÇ, AT. C 24 CELLERA, C.F. A
CASSA, U.D. C 48 ESCOLA ESPORTIVA GIRONA EST A
SANT GREGORI, A.E. C 82 UNIÓ GIRONA A.C.E. C
CELRA, U.C.E. B 42 PENYA BONS AIRES E B
Jornada 7 21-03-2021
Descansa
R
Descansa
FORNELLS, UE. D 111 BELL LLOC, C.P. C
U.E.COMACROS C 72 VILABLAREIX FUTBOL CLUB F
LLAGOSTERA-COSTA BRAVA, SAD U.E. C 60 SANT PONÇ, AT. C
CELLERA, C.F. A 31 CASSA, U.D. C
ESCOLA ESPORTIVA GIRONA EST A 113 SANT GREGORI, A.E. C
UNIÓ GIRONA A.C.E. C 45 CELRA, U.C.E. B
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL D 34 PENYA BONS AIRES E B

SEGONA VOLTA

Jornada 8 28-03-2021
Descansa
R
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL D
BELL LLOC, C.P. C - Descansa
VILABLAREIX FUTBOL CLUB F 08 FORNELLS, UE. D
SANT PONÇ, AT. C 43 U.E.COMACROS C
CASSA, U.D. C 12 LLAGOSTERA-COSTA BRAVA, SAD U.E. C
SANT GREGORI, A.E. C 24 CELLERA, C.F. A
CELRA, U.C.E. B 111 ESCOLA ESPORTIVA GIRONA EST A
PENYA BONS AIRES E B 84 UNIÓ GIRONA A.C.E. C
Jornada 9 11-04-2021
Descansa
R
BELL LLOC, C.P. C
Descansa - VILABLAREIX FUTBOL CLUB F
FORNELLS, UE. D 100 SANT PONÇ, AT. C
U.E.COMACROS C 16 CASSA, U.D. C
LLAGOSTERA-COSTA BRAVA, SAD U.E. C 62 SANT GREGORI, A.E. C
CELLERA, C.F. A 66 CELRA, U.C.E. B
ESCOLA ESPORTIVA GIRONA EST A 61 PENYA BONS AIRES E B
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL D 122 UNIÓ GIRONA A.C.E. C
Jornada 10 18-04-2021
BELL LLOC, C.P. C 35 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL D
VILABLAREIX FUTBOL CLUB F
R
Descansa
SANT PONÇ, AT. C - Descansa
CASSA, U.D. C 25 FORNELLS, UE. D
SANT GREGORI, A.E. C 71 U.E.COMACROS C
CELRA, U.C.E. B 14 LLAGOSTERA-COSTA BRAVA, SAD U.E. C
PENYA BONS AIRES E B 26 CELLERA, C.F. A
UNIÓ GIRONA A.C.E. C 010 ESCOLA ESPORTIVA GIRONA EST A
Jornada 11 25-04-2021
BELL LLOC, C.P. C 11 VILABLAREIX FUTBOL CLUB F
Descansa
R
SANT PONÇ, AT. C
Descansa - CASSA, U.D. C
FORNELLS, UE. D 133 SANT GREGORI, A.E. C
U.E.COMACROS C 105 CELRA, U.C.E. B
LLAGOSTERA-COSTA BRAVA, SAD U.E. C 53 PENYA BONS AIRES E B
CELLERA, C.F. A 60 UNIÓ GIRONA A.C.E. C
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL D 66 ESCOLA ESPORTIVA GIRONA EST A
Jornada 12 02-05-2021
VILABLAREIX FUTBOL CLUB F 02 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL D
SANT PONÇ, AT. C 14 BELL LLOC, C.P. C
CASSA, U.D. C
R
Descansa
SANT GREGORI, A.E. C - Descansa
CELRA, U.C.E. B 111 FORNELLS, UE. D
PENYA BONS AIRES E B 14 U.E.COMACROS C
UNIÓ GIRONA A.C.E. C 24 LLAGOSTERA-COSTA BRAVA, SAD U.E. C
ESCOLA ESPORTIVA GIRONA EST A 111 CELLERA, C.F. A
Jornada 13 09-05-2021
VILABLAREIX FUTBOL CLUB F 51 SANT PONÇ, AT. C
BELL LLOC, C.P. C 16 CASSA, U.D. C
Descansa
R
SANT GREGORI, A.E. C
Descansa - CELRA, U.C.E. B
FORNELLS, UE. D 111 PENYA BONS AIRES E B
U.E.COMACROS C 60 UNIÓ GIRONA A.C.E. C
LLAGOSTERA-COSTA BRAVA, SAD U.E. C 110 ESCOLA ESPORTIVA GIRONA EST A
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL D 34 CELLERA, C.F. A
Jornada 14 16-05-2021
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL D 90 SANT PONÇ, AT. C
CASSA, U.D. C 70 VILABLAREIX FUTBOL CLUB F
SANT GREGORI, A.E. C 43 BELL LLOC, C.P. C
CELRA, U.C.E. B
R
Descansa
PENYA BONS AIRES E B - Descansa
UNIÓ GIRONA A.C.E. C 111 FORNELLS, UE. D
ESCOLA ESPORTIVA GIRONA EST A 102 U.E.COMACROS C
CELLERA, C.F. A 34 LLAGOSTERA-COSTA BRAVA, SAD U.E. C
Jornada 15 23-05-2021
SANT PONÇ, AT. C 23 CASSA, U.D. C
VILABLAREIX FUTBOL CLUB F 45 SANT GREGORI, A.E. C
BELL LLOC, C.P. C 33 CELRA, U.C.E. B
Descansa
R
PENYA BONS AIRES E B
Descansa - UNIÓ GIRONA A.C.E. C
FORNELLS, UE. D 52 ESCOLA ESPORTIVA GIRONA EST A
U.E.COMACROS C 210 CELLERA, C.F. A
LLAGOSTERA-COSTA BRAVA, SAD U.E. C 67 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL D
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.