Competició | TEMPORADA 2020-2021

alevi segona divisio | grup 2

Competició | TEMPORADA 2020-2021

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 04-04-2021
ABRERA, A.E. A 35 CORBERA , C.F. A
MOLINS DE REI, C.F. A 65 E.F. OLESA 87, C A
SANT SADURNI, U.E. B 111 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA C
INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL A 34 CUBELLES, C.F. D
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. B 49 Pª BLAUGRANA VALLIRANA A
MARTORELL ASSOCIACIO ESPORTIVA B 34 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A
Descansa
R
Pª BARC. SANT VICENÇ HORTS A
SANTFELIUENC, F.C. C 43 IGUALADA, C.F. E
Jornada 2 30-05-2021
CORBERA , C.F. A 30 SANTFELIUENC, F.C. C
E.F. OLESA 87, C A 01 ABRERA, A.E. A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA C 03 MOLINS DE REI, C.F. A
CUBELLES, C.F. D 100 SANT SADURNI, U.E. B
Pª BLAUGRANA VALLIRANA A 32 INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A 103 SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. B
Pª BARC. SANT VICENÇ HORTS A 21 MARTORELL ASSOCIACIO ESPORTIVA B
IGUALADA, C.F. E
R
Descansa
Jornada 3 06-06-2021
CORBERA , C.F. A 33 E.F. OLESA 87, C A
ABRERA, A.E. A 41 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA C
MOLINS DE REI, C.F. A 32 CUBELLES, C.F. D
SANT SADURNI, U.E. B 111 Pª BLAUGRANA VALLIRANA A
INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL A 11 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. B 13 Pª BARC. SANT VICENÇ HORTS A
MARTORELL ASSOCIACIO ESPORTIVA B 36 IGUALADA, C.F. E
SANTFELIUENC, F.C. C
R
Descansa
Jornada 4 13-06-2021
E.F. OLESA 87, C A 23 SANTFELIUENC, F.C. C
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA C 23 CORBERA , C.F. A
CUBELLES, C.F. D 44 ABRERA, A.E. A
Pª BLAUGRANA VALLIRANA A 43 MOLINS DE REI, C.F. A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A 111 SANT SADURNI, U.E. B
Pª BARC. SANT VICENÇ HORTS A 02 INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL A
IGUALADA, C.F. E 100 SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. B
Descansa
R
MARTORELL ASSOCIACIO ESPORTIVA B
Jornada 5 20-06-2021
E.F. OLESA 87, C A 34 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA C
CORBERA , C.F. A 111 CUBELLES, C.F. D
ABRERA, A.E. A 07 Pª BLAUGRANA VALLIRANA A
MOLINS DE REI, C.F. A 60 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A
SANT SADURNI, U.E. B 27 Pª BARC. SANT VICENÇ HORTS A
INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL A 20 IGUALADA, C.F. E
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. B
R
Descansa
SANTFELIUENC, F.C. C 46 MARTORELL ASSOCIACIO ESPORTIVA B
Jornada 6 27-06-2021
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA C 32 SANTFELIUENC, F.C. C
CUBELLES, C.F. D 33 E.F. OLESA 87, C A
Pª BLAUGRANA VALLIRANA A 33 CORBERA , C.F. A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A 53 ABRERA, A.E. A
Pª BARC. SANT VICENÇ HORTS A 15 MOLINS DE REI, C.F. A
IGUALADA, C.F. E 122 SANT SADURNI, U.E. B
Descansa
R
INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL A
MARTORELL ASSOCIACIO ESPORTIVA B 83 SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. B
Jornada 7 21-03-2021
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA C 61 CUBELLES, C.F. D
E.F. OLESA 87, C A 23 Pª BLAUGRANA VALLIRANA A
CORBERA , C.F. A 32 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A
ABRERA, A.E. A 33 Pª BARC. SANT VICENÇ HORTS A
MOLINS DE REI, C.F. A 72 IGUALADA, C.F. E
SANT SADURNI, U.E. B
R
Descansa
INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL A 34 MARTORELL ASSOCIACIO ESPORTIVA B
SANTFELIUENC, F.C. C 31 SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. B

SEGONA VOLTA

Jornada 8 28-03-2021
CUBELLES, C.F. D 95 SANTFELIUENC, F.C. C
Pª BLAUGRANA VALLIRANA A 51 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA C
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A 33 E.F. OLESA 87, C A
Pª BARC. SANT VICENÇ HORTS A 37 CORBERA , C.F. A
IGUALADA, C.F. E 32 ABRERA, A.E. A
Descansa
R
MOLINS DE REI, C.F. A
MARTORELL ASSOCIACIO ESPORTIVA B 113 SANT SADURNI, U.E. B
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. B 47 INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL A
Jornada 9 11-04-2021
CUBELLES, C.F. D 28 Pª BLAUGRANA VALLIRANA A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA C 42 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A
E.F. OLESA 87, C A 21 Pª BARC. SANT VICENÇ HORTS A
CORBERA , C.F. A 31 IGUALADA, C.F. E
ABRERA, A.E. A
R
Descansa
MOLINS DE REI, C.F. A 74 MARTORELL ASSOCIACIO ESPORTIVA B
SANT SADURNI, U.E. B 912 SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. B
SANTFELIUENC, F.C. C 01 INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL A
Jornada 10 18-04-2021
Pª BLAUGRANA VALLIRANA A 95 SANTFELIUENC, F.C. C
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A 34 CUBELLES, C.F. D
Pª BARC. SANT VICENÇ HORTS A 24 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA C
IGUALADA, C.F. E 13 E.F. OLESA 87, C A
Descansa
R
CORBERA , C.F. A
MARTORELL ASSOCIACIO ESPORTIVA B 74 ABRERA, A.E. A
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. B 37 MOLINS DE REI, C.F. A
INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL A 50 SANT SADURNI, U.E. B
Jornada 11 25-04-2021
Pª BLAUGRANA VALLIRANA A 102 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A
CUBELLES, C.F. D 21 Pª BARC. SANT VICENÇ HORTS A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA C 32 IGUALADA, C.F. E
E.F. OLESA 87, C A
R
Descansa
CORBERA , C.F. A 102 MARTORELL ASSOCIACIO ESPORTIVA B
ABRERA, A.E. A 100 SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. B
MOLINS DE REI, C.F. A 32 INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL A
SANTFELIUENC, F.C. C 63 SANT SADURNI, U.E. B
Jornada 12 02-05-2021
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A 45 SANTFELIUENC, F.C. C
Pª BARC. SANT VICENÇ HORTS A 26 Pª BLAUGRANA VALLIRANA A
IGUALADA, C.F. E 32 CUBELLES, C.F. D
Descansa
R
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA C
MARTORELL ASSOCIACIO ESPORTIVA B 36 E.F. OLESA 87, C A
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. B 25 CORBERA , C.F. A
INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL A 51 ABRERA, A.E. A
SANT SADURNI, U.E. B 07 MOLINS DE REI, C.F. A
Jornada 13 09-05-2021
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A 13 Pª BARC. SANT VICENÇ HORTS A
Pª BLAUGRANA VALLIRANA A 73 IGUALADA, C.F. E
CUBELLES, C.F. D
R
Descansa
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA C 46 MARTORELL ASSOCIACIO ESPORTIVA B
E.F. OLESA 87, C A 33 SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. B
CORBERA , C.F. A 40 INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL A
ABRERA, A.E. A 111 SANT SADURNI, U.E. B
SANTFELIUENC, F.C. C 17 MOLINS DE REI, C.F. A
Jornada 14 16-05-2021
SANTFELIUENC, F.C. C 20 Pª BARC. SANT VICENÇ HORTS A
IGUALADA, C.F. E 33 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A
Descansa
R
Pª BLAUGRANA VALLIRANA A
MARTORELL ASSOCIACIO ESPORTIVA B 43 CUBELLES, C.F. D
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. B 14 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA C
INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL A 02 E.F. OLESA 87, C A
SANT SADURNI, U.E. B 29 CORBERA , C.F. A
MOLINS DE REI, C.F. A 22 ABRERA, A.E. A
Jornada 15 23-05-2021
Pª BARC. SANT VICENÇ HORTS A 22 IGUALADA, C.F. E
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A
R
Descansa
Pª BLAUGRANA VALLIRANA A 30 MARTORELL ASSOCIACIO ESPORTIVA B
CUBELLES, C.F. D 81 SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. B
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA C 14 INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL A
E.F. OLESA 87, C A 122 SANT SADURNI, U.E. B
CORBERA , C.F. A 53 MOLINS DE REI, C.F. A
ABRERA, A.E. A 12 SANTFELIUENC, F.C. C
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.