Competició | TEMPORADA 2020-2021

alevi segona divisio | grup 13

Competició | TEMPORADA 2020-2021

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 04-04-2021
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A 27 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A
JOANENC, F.C. D 71 NATACIO TERRASSA, C C
CERCLE SABADELLES 1856 A 111 GIMNASTIC MANRESA, C. H
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE B 12 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU D
RUBI, U.E. B 16 OLIMPIC CAN FATJO, C.E. B
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 B 24 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA E
CERDANYOLA VALLES, F.C. D 03 SABADELL F.C., C.E. D
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT B 22 ESCOLA F. SABADELL A
Jornada 2 30-05-2021
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A 41 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT B
NATACIO TERRASSA, C C 24 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A
GIMNASTIC MANRESA, C. H 24 JOANENC, F.C. D
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU D 111 CERCLE SABADELLES 1856 A
OLIMPIC CAN FATJO, C.E. B 22 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE B
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA E 40 RUBI, U.E. B
SABADELL F.C., C.E. D 100 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 B
ESCOLA F. SABADELL A 100 CERDANYOLA VALLES, F.C. D
Jornada 3 06-06-2021
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A 102 NATACIO TERRASSA, C C
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A 32 GIMNASTIC MANRESA, C. H
JOANENC, F.C. D 21 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU D
CERCLE SABADELLES 1856 A 54 OLIMPIC CAN FATJO, C.E. B
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE B 111 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA E
RUBI, U.E. B 05 SABADELL F.C., C.E. D
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 B 17 ESCOLA F. SABADELL A
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT B 33 CERDANYOLA VALLES, F.C. D
Jornada 4 13-06-2021
NATACIO TERRASSA, C C 33 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT B
GIMNASTIC MANRESA, C. H 111 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU D 22 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A
OLIMPIC CAN FATJO, C.E. B 61 JOANENC, F.C. D
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA E 76 CERCLE SABADELLES 1856 A
SABADELL F.C., C.E. D 80 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE B
ESCOLA F. SABADELL A 81 RUBI, U.E. B
CERDANYOLA VALLES, F.C. D 40 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 B
Jornada 5 20-06-2021
NATACIO TERRASSA, C C 52 GIMNASTIC MANRESA, C. H
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A 64 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU D
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A 41 OLIMPIC CAN FATJO, C.E. B
JOANENC, F.C. D 25 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA E
CERCLE SABADELLES 1856 A 35 SABADELL F.C., C.E. D
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE B 17 ESCOLA F. SABADELL A
RUBI, U.E. B 40 CERDANYOLA VALLES, F.C. D
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT B 25 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 B
Jornada 6 27-06-2021
GIMNASTIC MANRESA, C. H 35 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT B
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU D 44 NATACIO TERRASSA, C C
OLIMPIC CAN FATJO, C.E. B 15 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA E 81 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A
SABADELL F.C., C.E. D 100 JOANENC, F.C. D
ESCOLA F. SABADELL A 45 CERCLE SABADELLES 1856 A
CERDANYOLA VALLES, F.C. D 74 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE B
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 B 30 RUBI, U.E. B
Jornada 7 21-03-2021
GIMNASTIC MANRESA, C. H 23 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU D
NATACIO TERRASSA, C C 45 OLIMPIC CAN FATJO, C.E. B
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A 44 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA E
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A 13 SABADELL F.C., C.E. D
JOANENC, F.C. D 00 ESCOLA F. SABADELL A
CERCLE SABADELLES 1856 A 31 CERDANYOLA VALLES, F.C. D
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE B 31 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 B
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT B 01 RUBI, U.E. B

SEGONA VOLTA

Jornada 8 28-03-2021
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU D 32 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT B
OLIMPIC CAN FATJO, C.E. B 83 GIMNASTIC MANRESA, C. H
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA E 72 NATACIO TERRASSA, C C
SABADELL F.C., C.E. D 53 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A
ESCOLA F. SABADELL A 64 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A
CERDANYOLA VALLES, F.C. D 42 JOANENC, F.C. D
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 B 78 CERCLE SABADELLES 1856 A
RUBI, U.E. B 21 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE B
Jornada 9 11-04-2021
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU D 32 OLIMPIC CAN FATJO, C.E. B
GIMNASTIC MANRESA, C. H 08 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA E
NATACIO TERRASSA, C C 07 SABADELL F.C., C.E. D
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A 22 ESCOLA F. SABADELL A
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A 21 CERDANYOLA VALLES, F.C. D
JOANENC, F.C. D 16 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 B
CERCLE SABADELLES 1856 A 06 RUBI, U.E. B
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT B 52 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE B
Jornada 10 18-04-2021
OLIMPIC CAN FATJO, C.E. B 104 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT B
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA E 50 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU D
SABADELL F.C., C.E. D 100 GIMNASTIC MANRESA, C. H
ESCOLA F. SABADELL A 112 NATACIO TERRASSA, C C
CERDANYOLA VALLES, F.C. D 33 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 B 36 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A
RUBI, U.E. B 72 JOANENC, F.C. D
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE B 16 CERCLE SABADELLES 1856 A
Jornada 11 25-04-2021
OLIMPIC CAN FATJO, C.E. B 28 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA E
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU D 13 SABADELL F.C., C.E. D
GIMNASTIC MANRESA, C. H 210 ESCOLA F. SABADELL A
NATACIO TERRASSA, C C 22 CERDANYOLA VALLES, F.C. D
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A 122 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 B
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A 32 RUBI, U.E. B
JOANENC, F.C. D 31 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE B
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT B 14 CERCLE SABADELLES 1856 A
Jornada 12 02-05-2021
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA E 70 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT B
SABADELL F.C., C.E. D 90 OLIMPIC CAN FATJO, C.E. B
ESCOLA F. SABADELL A 62 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU D
CERDANYOLA VALLES, F.C. D 80 GIMNASTIC MANRESA, C. H
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 B 13 NATACIO TERRASSA, C C
RUBI, U.E. B 43 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE B 15 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A
CERCLE SABADELLES 1856 A 33 JOANENC, F.C. D
Jornada 13 09-05-2021
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA E 14 SABADELL F.C., C.E. D
OLIMPIC CAN FATJO, C.E. B 11 ESCOLA F. SABADELL A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU D 33 CERDANYOLA VALLES, F.C. D
GIMNASTIC MANRESA, C. H 04 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 B
NATACIO TERRASSA, C C 01 RUBI, U.E. B
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A 80 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE B
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A 23 CERCLE SABADELLES 1856 A
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT B 52 JOANENC, F.C. D
Jornada 14 16-05-2021
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT B 06 SABADELL F.C., C.E. D
ESCOLA F. SABADELL A 64 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA E
CERDANYOLA VALLES, F.C. D 210 OLIMPIC CAN FATJO, C.E. B
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 B 26 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU D
RUBI, U.E. B 91 GIMNASTIC MANRESA, C. H
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE B 05 NATACIO TERRASSA, C C
CERCLE SABADELLES 1856 A 58 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A
JOANENC, F.C. D 26 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A
Jornada 15 23-05-2021
SABADELL F.C., C.E. D 52 ESCOLA F. SABADELL A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA E 41 CERDANYOLA VALLES, F.C. D
OLIMPIC CAN FATJO, C.E. B 12 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 B
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU D 21 RUBI, U.E. B
GIMNASTIC MANRESA, C. H 32 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE B
NATACIO TERRASSA, C C 42 CERCLE SABADELLES 1856 A
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A 82 JOANENC, F.C. D
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A 90 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT B
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.