Competició | TEMPORADA 2020-2021

alevi segona divisio | grup 1

Competició | TEMPORADA 2020-2021

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 24-01-2021
IGUALADA, C.F.,D - CUBELLES, C.F.,A
RIBES, C.D.,A - ESCOLA F. GAVA, C.,H
SANT SADURNI, U.E.,A - ANOIA , C.E.,A
SITGES, U.E.,A - ODENA, C.E.,A
BASE OLERDOLA, C.E.,A - VILANOVA GELTRU C.F.,B
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,B - PIERA, A.E.,A
CASTELLDEFELS, U.E.,D - ATLETIC SANT JUST . F. C. ,D
SAN MAURO, U.D.,A - BLANCA SUBUR, C.F.,B
Jornada 2 31-01-2021
CUBELLES, C.F.,A - SAN MAURO, U.D.,A
ESCOLA F. GAVA, C.,H - IGUALADA, C.F.,D
ANOIA , C.E.,A - RIBES, C.D.,A
ODENA, C.E.,A - SANT SADURNI, U.E.,A
VILANOVA GELTRU C.F.,B - SITGES, U.E.,A
PIERA, A.E.,A - BASE OLERDOLA, C.E.,A
ATLETIC SANT JUST . F. C. ,D - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,B
BLANCA SUBUR, C.F.,B - CASTELLDEFELS, U.E.,D
Jornada 3 07-02-2021
CUBELLES, C.F.,A - ESCOLA F. GAVA, C.,H
IGUALADA, C.F.,D - ANOIA , C.E.,A
RIBES, C.D.,A - ODENA, C.E.,A
SANT SADURNI, U.E.,A - VILANOVA GELTRU C.F.,B
SITGES, U.E.,A - PIERA, A.E.,A
BASE OLERDOLA, C.E.,A - ATLETIC SANT JUST . F. C. ,D
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,B - BLANCA SUBUR, C.F.,B
SAN MAURO, U.D.,A - CASTELLDEFELS, U.E.,D
Jornada 4 21-02-2021
ESCOLA F. GAVA, C.,H - SAN MAURO, U.D.,A
ANOIA , C.E.,A - CUBELLES, C.F.,A
ODENA, C.E.,A - IGUALADA, C.F.,D
VILANOVA GELTRU C.F.,B - RIBES, C.D.,A
PIERA, A.E.,A - SANT SADURNI, U.E.,A
ATLETIC SANT JUST . F. C. ,D - SITGES, U.E.,A
BLANCA SUBUR, C.F.,B - BASE OLERDOLA, C.E.,A
CASTELLDEFELS, U.E.,D - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,B
Jornada 5 28-02-2021
ESCOLA F. GAVA, C.,H - ANOIA , C.E.,A
CUBELLES, C.F.,A - ODENA, C.E.,A
IGUALADA, C.F.,D - VILANOVA GELTRU C.F.,B
RIBES, C.D.,A - PIERA, A.E.,A
SANT SADURNI, U.E.,A - ATLETIC SANT JUST . F. C. ,D
SITGES, U.E.,A - BLANCA SUBUR, C.F.,B
BASE OLERDOLA, C.E.,A - CASTELLDEFELS, U.E.,D
SAN MAURO, U.D.,A - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,B
Jornada 6 07-03-2021
ANOIA , C.E.,A - SAN MAURO, U.D.,A
ODENA, C.E.,A - ESCOLA F. GAVA, C.,H
VILANOVA GELTRU C.F.,B - CUBELLES, C.F.,A
PIERA, A.E.,A - IGUALADA, C.F.,D
ATLETIC SANT JUST . F. C. ,D - RIBES, C.D.,A
BLANCA SUBUR, C.F.,B - SANT SADURNI, U.E.,A
CASTELLDEFELS, U.E.,D - SITGES, U.E.,A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,B - BASE OLERDOLA, C.E.,A
Jornada 7 21-03-2021
ANOIA , C.E.,A - ODENA, C.E.,A
ESCOLA F. GAVA, C.,H - VILANOVA GELTRU C.F.,B
CUBELLES, C.F.,A - PIERA, A.E.,A
IGUALADA, C.F.,D - ATLETIC SANT JUST . F. C. ,D
RIBES, C.D.,A - BLANCA SUBUR, C.F.,B
SANT SADURNI, U.E.,A - CASTELLDEFELS, U.E.,D
SITGES, U.E.,A - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,B
SAN MAURO, U.D.,A - BASE OLERDOLA, C.E.,A

SEGONA VOLTA

Jornada 8 28-03-2021
ODENA, C.E.,A - SAN MAURO, U.D.,A
VILANOVA GELTRU C.F.,B - ANOIA , C.E.,A
PIERA, A.E.,A - ESCOLA F. GAVA, C.,H
ATLETIC SANT JUST . F. C. ,D - CUBELLES, C.F.,A
BLANCA SUBUR, C.F.,B - IGUALADA, C.F.,D
CASTELLDEFELS, U.E.,D - RIBES, C.D.,A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,B - SANT SADURNI, U.E.,A
BASE OLERDOLA, C.E.,A - SITGES, U.E.,A
Jornada 9 11-04-2021
ODENA, C.E.,A - VILANOVA GELTRU C.F.,B
ANOIA , C.E.,A - PIERA, A.E.,A
ESCOLA F. GAVA, C.,H - ATLETIC SANT JUST . F. C. ,D
CUBELLES, C.F.,A - BLANCA SUBUR, C.F.,B
IGUALADA, C.F.,D - CASTELLDEFELS, U.E.,D
RIBES, C.D.,A - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,B
SANT SADURNI, U.E.,A - BASE OLERDOLA, C.E.,A
SAN MAURO, U.D.,A - SITGES, U.E.,A
Jornada 10 18-04-2021
VILANOVA GELTRU C.F.,B - SAN MAURO, U.D.,A
PIERA, A.E.,A - ODENA, C.E.,A
ATLETIC SANT JUST . F. C. ,D - ANOIA , C.E.,A
BLANCA SUBUR, C.F.,B - ESCOLA F. GAVA, C.,H
CASTELLDEFELS, U.E.,D - CUBELLES, C.F.,A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,B - IGUALADA, C.F.,D
BASE OLERDOLA, C.E.,A - RIBES, C.D.,A
SITGES, U.E.,A - SANT SADURNI, U.E.,A
Jornada 11 25-04-2021
VILANOVA GELTRU C.F.,B - PIERA, A.E.,A
ODENA, C.E.,A - ATLETIC SANT JUST . F. C. ,D
ANOIA , C.E.,A - BLANCA SUBUR, C.F.,B
ESCOLA F. GAVA, C.,H - CASTELLDEFELS, U.E.,D
CUBELLES, C.F.,A - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,B
IGUALADA, C.F.,D - BASE OLERDOLA, C.E.,A
RIBES, C.D.,A - SITGES, U.E.,A
SAN MAURO, U.D.,A - SANT SADURNI, U.E.,A
Jornada 12 02-05-2021
PIERA, A.E.,A - SAN MAURO, U.D.,A
ATLETIC SANT JUST . F. C. ,D - VILANOVA GELTRU C.F.,B
BLANCA SUBUR, C.F.,B - ODENA, C.E.,A
CASTELLDEFELS, U.E.,D - ANOIA , C.E.,A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,B - ESCOLA F. GAVA, C.,H
BASE OLERDOLA, C.E.,A - CUBELLES, C.F.,A
SITGES, U.E.,A - IGUALADA, C.F.,D
SANT SADURNI, U.E.,A - RIBES, C.D.,A
Jornada 13 09-05-2021
PIERA, A.E.,A - ATLETIC SANT JUST . F. C. ,D
VILANOVA GELTRU C.F.,B - BLANCA SUBUR, C.F.,B
ODENA, C.E.,A - CASTELLDEFELS, U.E.,D
ANOIA , C.E.,A - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,B
ESCOLA F. GAVA, C.,H - BASE OLERDOLA, C.E.,A
CUBELLES, C.F.,A - SITGES, U.E.,A
IGUALADA, C.F.,D - SANT SADURNI, U.E.,A
SAN MAURO, U.D.,A - RIBES, C.D.,A
Jornada 14 16-05-2021
SAN MAURO, U.D.,A - ATLETIC SANT JUST . F. C. ,D
BLANCA SUBUR, C.F.,B - PIERA, A.E.,A
CASTELLDEFELS, U.E.,D - VILANOVA GELTRU C.F.,B
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,B - ODENA, C.E.,A
BASE OLERDOLA, C.E.,A - ANOIA , C.E.,A
SITGES, U.E.,A - ESCOLA F. GAVA, C.,H
SANT SADURNI, U.E.,A - CUBELLES, C.F.,A
RIBES, C.D.,A - IGUALADA, C.F.,D
Jornada 15 23-05-2021
ATLETIC SANT JUST . F. C. ,D - BLANCA SUBUR, C.F.,B
PIERA, A.E.,A - CASTELLDEFELS, U.E.,D
VILANOVA GELTRU C.F.,B - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,B
ODENA, C.E.,A - BASE OLERDOLA, C.E.,A
ANOIA , C.E.,A - SITGES, U.E.,A
ESCOLA F. GAVA, C.,H - SANT SADURNI, U.E.,A
CUBELLES, C.F.,A - RIBES, C.D.,A
IGUALADA, C.F.,D - SAN MAURO, U.D.,A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.