Competició | TEMPORADA 2020-2021

alevi primera divisio | grup 6

Competició | TEMPORADA 2020-2021

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 04-04-2021
MANRESA, C.E. B 35 SANT CUGAT FUTBOL CLUB D
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A 03 GIMNASTIC MANRESA, C. C
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT A 37 CERDANYOLA VALLES, F.C. B
NATACIO TERRASSA, C A 52 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE A
JUNIOR,C.F. A 51 SABADELL F.C., C.E. B
JOANENC, F.C. A 62 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA B
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA A 26 IGUALADA, C.F. B
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU C 51 BERGA, C.E. A
Jornada 2 30-05-2021
SANT CUGAT FUTBOL CLUB D 42 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU C
GIMNASTIC MANRESA, C. C 43 MANRESA, C.E. B
CERDANYOLA VALLES, F.C. B 42 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE A 32 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT A
SABADELL F.C., C.E. B 15 NATACIO TERRASSA, C A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA B 66 JUNIOR,C.F. A
IGUALADA, C.F. B 14 JOANENC, F.C. A
BERGA, C.E. A 40 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA A
Jornada 3 06-06-2021
SANT CUGAT FUTBOL CLUB D 31 GIMNASTIC MANRESA, C. C
MANRESA, C.E. B 38 CERDANYOLA VALLES, F.C. B
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A 12 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE A
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT A 61 SABADELL F.C., C.E. B
NATACIO TERRASSA, C A 43 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA B
JUNIOR,C.F. A 32 IGUALADA, C.F. B
JOANENC, F.C. A 41 BERGA, C.E. A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU C 22 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA A
Jornada 4 13-06-2021
GIMNASTIC MANRESA, C. C 30 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU C
CERDANYOLA VALLES, F.C. B 62 SANT CUGAT FUTBOL CLUB D
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE A 43 MANRESA, C.E. B
SABADELL F.C., C.E. B 34 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA B 33 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT A
IGUALADA, C.F. B 13 NATACIO TERRASSA, C A
BERGA, C.E. A 46 JUNIOR,C.F. A
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA A 18 JOANENC, F.C. A
Jornada 5 20-06-2021
GIMNASTIC MANRESA, C. C 04 CERDANYOLA VALLES, F.C. B
SANT CUGAT FUTBOL CLUB D 51 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE A
MANRESA, C.E. B 43 SABADELL F.C., C.E. B
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A 24 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA B
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT A 84 IGUALADA, C.F. B
NATACIO TERRASSA, C A 32 BERGA, C.E. A
JUNIOR,C.F. A 71 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU C 56 JOANENC, F.C. A
Jornada 6 27-06-2021
CERDANYOLA VALLES, F.C. B 82 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU C
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE A 06 GIMNASTIC MANRESA, C. C
SABADELL F.C., C.E. B 58 SANT CUGAT FUTBOL CLUB D
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA B 52 MANRESA, C.E. B
IGUALADA, C.F. B 53 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A
BERGA, C.E. A 43 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT A
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA A 07 NATACIO TERRASSA, C A
JOANENC, F.C. A 43 JUNIOR,C.F. A
Jornada 7 21-03-2021
CERDANYOLA VALLES, F.C. B 71 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE A
GIMNASTIC MANRESA, C. C 21 SABADELL F.C., C.E. B
SANT CUGAT FUTBOL CLUB D 44 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA B
MANRESA, C.E. B 06 IGUALADA, C.F. B
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A 32 BERGA, C.E. A
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT A 71 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA A
NATACIO TERRASSA, C A 54 JOANENC, F.C. A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU C 23 JUNIOR,C.F. A

SEGONA VOLTA

Jornada 8 28-03-2021
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE A 02 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU C
SABADELL F.C., C.E. B 07 CERDANYOLA VALLES, F.C. B
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA B 41 GIMNASTIC MANRESA, C. C
IGUALADA, C.F. B 11 SANT CUGAT FUTBOL CLUB D
BERGA, C.E. A 22 MANRESA, C.E. B
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA A 26 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A
JOANENC, F.C. A 82 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT A
JUNIOR,C.F. A 42 NATACIO TERRASSA, C A
Jornada 9 11-04-2021
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE A 02 SABADELL F.C., C.E. B
CERDANYOLA VALLES, F.C. B 92 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA B
GIMNASTIC MANRESA, C. C 33 IGUALADA, C.F. B
SANT CUGAT FUTBOL CLUB D 65 BERGA, C.E. A
MANRESA, C.E. B 13 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A 11 JOANENC, F.C. A
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT A 24 JUNIOR,C.F. A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU C 23 NATACIO TERRASSA, C A
Jornada 10 18-04-2021
SABADELL F.C., C.E. B 12 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU C
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA B 51 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE A
IGUALADA, C.F. B 04 CERDANYOLA VALLES, F.C. B
BERGA, C.E. A 31 GIMNASTIC MANRESA, C. C
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA A 26 SANT CUGAT FUTBOL CLUB D
JOANENC, F.C. A 70 MANRESA, C.E. B
JUNIOR,C.F. A 51 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A
NATACIO TERRASSA, C A 81 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT A
Jornada 11 25-04-2021
SABADELL F.C., C.E. B 22 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA B
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE A 12 IGUALADA, C.F. B
CERDANYOLA VALLES, F.C. B 42 BERGA, C.E. A
GIMNASTIC MANRESA, C. C 20 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB D 17 JOANENC, F.C. A
MANRESA, C.E. B 17 JUNIOR,C.F. A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A 05 NATACIO TERRASSA, C A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU C 34 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT A
Jornada 12 02-05-2021
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA B 22 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU C
IGUALADA, C.F. B 41 SABADELL F.C., C.E. B
BERGA, C.E. A 30 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE A
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA A 37 CERDANYOLA VALLES, F.C. B
JOANENC, F.C. A 61 GIMNASTIC MANRESA, C. C
JUNIOR,C.F. A 62 SANT CUGAT FUTBOL CLUB D
NATACIO TERRASSA, C A 71 MANRESA, C.E. B
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT A 23 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A
Jornada 13 09-05-2021
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA B 33 IGUALADA, C.F. B
SABADELL F.C., C.E. B 35 BERGA, C.E. A
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE A 21 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA A
CERDANYOLA VALLES, F.C. B 101 JOANENC, F.C. A
GIMNASTIC MANRESA, C. C 12 JUNIOR,C.F. A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB D 47 NATACIO TERRASSA, C A
MANRESA, C.E. B 41 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU C 13 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A
Jornada 14 16-05-2021
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU C 00 IGUALADA, C.F. B
BERGA, C.E. A 42 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA B
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA A 13 SABADELL F.C., C.E. B
JOANENC, F.C. A 30 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE A
JUNIOR,C.F. A 37 CERDANYOLA VALLES, F.C. B
NATACIO TERRASSA, C A 01 GIMNASTIC MANRESA, C. C
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT A 53 SANT CUGAT FUTBOL CLUB D
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A 51 MANRESA, C.E. B
Jornada 15 23-05-2021
IGUALADA, C.F. B 11 BERGA, C.E. A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA B 41 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA A
SABADELL F.C., C.E. B 12 JOANENC, F.C. A
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE A 36 JUNIOR,C.F. A
CERDANYOLA VALLES, F.C. B 65 NATACIO TERRASSA, C A
GIMNASTIC MANRESA, C. C 33 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB D 01 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A
MANRESA, C.E. B 41 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU C
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.