Competició | TEMPORADA 2020-2021

alevi primera divisio | grup 3

Competició | TEMPORADA 2020-2021

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 04-04-2021
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA B 10 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA D
ESCOLA F. GAVA, C. C 86 FUNDACIO P. CE. JUPITER A
HORTA, U.AT. A 34 DAMM, C.F. C
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A 35 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS B
MARTINENC, F.C. B 46 SANT ANDREU, U.E C
Pª BARC. CINC COPES A 19 SANTS, U.E. A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA C 43 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU B
SANT GABRIEL, C.D. C 42 VILASSAR MAR,U.E. B
Jornada 2 30-05-2021
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA D 50 SANT GABRIEL, C.D. C
FUNDACIO P. CE. JUPITER A 33 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA B
DAMM, C.F. C 53 ESCOLA F. GAVA, C. C
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS B 43 HORTA, U.AT. A
SANT ANDREU, U.E C 42 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A
SANTS, U.E. A 72 MARTINENC, F.C. B
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU B 40 Pª BARC. CINC COPES A
VILASSAR MAR,U.E. B 28 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA C
Jornada 3 06-06-2021
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA D 42 FUNDACIO P. CE. JUPITER A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA B 32 DAMM, C.F. C
ESCOLA F. GAVA, C. C 42 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS B
HORTA, U.AT. A 52 SANT ANDREU, U.E C
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A 24 SANTS, U.E. A
MARTINENC, F.C. B 37 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU B
Pª BARC. CINC COPES A 39 VILASSAR MAR,U.E. B
SANT GABRIEL, C.D. C 04 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA C
Jornada 4 13-06-2021
FUNDACIO P. CE. JUPITER A 106 SANT GABRIEL, C.D. C
DAMM, C.F. C 11 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA D
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS B 53 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA B
SANT ANDREU, U.E C 03 ESCOLA F. GAVA, C. C
SANTS, U.E. A 90 HORTA, U.AT. A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU B 43 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A
VILASSAR MAR,U.E. B 74 MARTINENC, F.C. B
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA C 72 Pª BARC. CINC COPES A
Jornada 5 20-06-2021
FUNDACIO P. CE. JUPITER A 32 DAMM, C.F. C
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA D 21 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS B
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA B 22 SANT ANDREU, U.E C
ESCOLA F. GAVA, C. C 23 SANTS, U.E. A
HORTA, U.AT. A 85 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU B
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A 35 VILASSAR MAR,U.E. B
MARTINENC, F.C. B 15 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA C
SANT GABRIEL, C.D. C 33 Pª BARC. CINC COPES A
Jornada 6 27-06-2021
DAMM, C.F. C 43 SANT GABRIEL, C.D. C
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS B 43 FUNDACIO P. CE. JUPITER A
SANT ANDREU, U.E C 52 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA D
SANTS, U.E. A 32 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA B
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU B 33 ESCOLA F. GAVA, C. C
VILASSAR MAR,U.E. B 58 HORTA, U.AT. A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA C 111 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A
Pª BARC. CINC COPES A 63 MARTINENC, F.C. B
Jornada 7 21-03-2021
DAMM, C.F. C 24 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS B
FUNDACIO P. CE. JUPITER A 10 SANT ANDREU, U.E C
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA D 14 SANTS, U.E. A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA B 14 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU B
ESCOLA F. GAVA, C. C 56 VILASSAR MAR,U.E. B
HORTA, U.AT. A 25 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA C
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A 44 Pª BARC. CINC COPES A
SANT GABRIEL, C.D. C 62 MARTINENC, F.C. B

SEGONA VOLTA

Jornada 8 28-03-2021
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS B 32 SANT GABRIEL, C.D. C
SANT ANDREU, U.E C 12 DAMM, C.F. C
SANTS, U.E. A 64 FUNDACIO P. CE. JUPITER A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU B 83 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA D
VILASSAR MAR,U.E. B 34 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA B
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA C 43 ESCOLA F. GAVA, C. C
Pª BARC. CINC COPES A 10 HORTA, U.AT. A
MARTINENC, F.C. B 35 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A
Jornada 9 11-04-2021
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS B 01 SANT ANDREU, U.E C
DAMM, C.F. C 64 SANTS, U.E. A
FUNDACIO P. CE. JUPITER A 43 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU B
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA D 20 VILASSAR MAR,U.E. B
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA B 28 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA C
ESCOLA F. GAVA, C. C 52 Pª BARC. CINC COPES A
HORTA, U.AT. A 21 MARTINENC, F.C. B
SANT GABRIEL, C.D. C 52 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A
Jornada 10 18-04-2021
SANT ANDREU, U.E C 32 SANT GABRIEL, C.D. C
SANTS, U.E. A 40 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS B
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU B 10 DAMM, C.F. C
VILASSAR MAR,U.E. B 44 FUNDACIO P. CE. JUPITER A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA C 41 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA D
Pª BARC. CINC COPES A 21 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA B
MARTINENC, F.C. B 06 ESCOLA F. GAVA, C. C
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A 44 HORTA, U.AT. A
Jornada 11 25-04-2021
SANT ANDREU, U.E C 14 SANTS, U.E. A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS B 32 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU B
DAMM, C.F. C 27 VILASSAR MAR,U.E. B
FUNDACIO P. CE. JUPITER A 54 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA C
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA D 21 Pª BARC. CINC COPES A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA B 74 MARTINENC, F.C. B
ESCOLA F. GAVA, C. C 50 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A
SANT GABRIEL, C.D. C 26 HORTA, U.AT. A
Jornada 12 02-05-2021
SANTS, U.E. A 72 SANT GABRIEL, C.D. C
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU B 20 SANT ANDREU, U.E C
VILASSAR MAR,U.E. B 42 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS B
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA C 55 DAMM, C.F. C
Pª BARC. CINC COPES A 43 FUNDACIO P. CE. JUPITER A
MARTINENC, F.C. B 27 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA D
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A 41 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA B
HORTA, U.AT. A 41 ESCOLA F. GAVA, C. C
Jornada 13 09-05-2021
SANTS, U.E. A 72 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU B
SANT ANDREU, U.E C 62 VILASSAR MAR,U.E. B
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS B 23 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA C
DAMM, C.F. C 10 Pª BARC. CINC COPES A
FUNDACIO P. CE. JUPITER A 42 MARTINENC, F.C. B
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA D 22 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA B 14 HORTA, U.AT. A
SANT GABRIEL, C.D. C 53 ESCOLA F. GAVA, C. C
Jornada 14 16-05-2021
SANT GABRIEL, C.D. C 47 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU B
VILASSAR MAR,U.E. B 64 SANTS, U.E. A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA C 30 SANT ANDREU, U.E C
Pª BARC. CINC COPES A 61 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS B
MARTINENC, F.C. B 46 DAMM, C.F. C
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A 25 FUNDACIO P. CE. JUPITER A
HORTA, U.AT. A 10 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA D
ESCOLA F. GAVA, C. C 41 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA B
Jornada 15 23-05-2021
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU B 53 VILASSAR MAR,U.E. B
SANTS, U.E. A 04 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA C
SANT ANDREU, U.E C 03 Pª BARC. CINC COPES A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS B 73 MARTINENC, F.C. B
DAMM, C.F. C 42 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A
FUNDACIO P. CE. JUPITER A 22 HORTA, U.AT. A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA D 41 ESCOLA F. GAVA, C. C
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA B 54 SANT GABRIEL, C.D. C
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.