Competició | TEMPORADA 2020-2021

alevi primera divisio | grup 15

Competició | TEMPORADA 2020-2021

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 04-04-2021
SANTES CREUS CLUB ESP. C 51 BASE L'ARBOÇ,CF. A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS C 61 LA RIERA, C.F. A
TORREFORTA, C.D.C. B 24 GIMNASTIC TARRAGONA, C. C
RODA DE BARA AT. A 13 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF C
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB C 15 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO A
CAMBRILS UNIÓ C.E. C 56 LA FLORESTA, C.D. C
BASE MARC BARTRA CF B 06 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA B
TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE B 41 CANONJA, C.F. B
Jornada 2 30-05-2021
BASE L'ARBOÇ,CF. A 24 TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE B
LA RIERA, C.F. A 52 SANTES CREUS CLUB ESP. C
GIMNASTIC TARRAGONA, C. C 05 FUNDACIÓ P. F.BASE REUS C
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF C 63 TORREFORTA, C.D.C. B
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO A 81 RODA DE BARA AT. A
LA FLORESTA, C.D. C 92 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB C
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA B 34 CAMBRILS UNIÓ C.E. C
CANONJA, C.F. B 61 BASE MARC BARTRA CF B
Jornada 3 06-06-2021
BASE L'ARBOÇ,CF. A 17 LA RIERA, C.F. A
SANTES CREUS CLUB ESP. C 83 GIMNASTIC TARRAGONA, C. C
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS C 32 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF C
TORREFORTA, C.D.C. B 33 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO A
RODA DE BARA AT. A 19 LA FLORESTA, C.D. C
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB C 45 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA B
CAMBRILS UNIÓ C.E. C 86 CANONJA, C.F. B
TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE B 33 BASE MARC BARTRA CF B
Jornada 4 13-06-2021
LA RIERA, C.F. A 73 TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE B
GIMNASTIC TARRAGONA, C. C 101 BASE L'ARBOÇ,CF. A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF C 41 SANTES CREUS CLUB ESP. C
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO A 44 FUNDACIÓ P. F.BASE REUS C
LA FLORESTA, C.D. C 81 TORREFORTA, C.D.C. B
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA B 43 RODA DE BARA AT. A
CANONJA, C.F. B 54 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB C
BASE MARC BARTRA CF B 19 CAMBRILS UNIÓ C.E. C
Jornada 5 20-06-2021
LA RIERA, C.F. A 22 GIMNASTIC TARRAGONA, C. C
BASE L'ARBOÇ,CF. A 110 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF C
SANTES CREUS CLUB ESP. C 23 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS C 94 LA FLORESTA, C.D. C
TORREFORTA, C.D.C. B 35 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA B
RODA DE BARA AT. A 32 CANONJA, C.F. B
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB C 36 BASE MARC BARTRA CF B
TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE B 311 CAMBRILS UNIÓ C.E. C
Jornada 6 27-06-2021
GIMNASTIC TARRAGONA, C. C 40 TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE B
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF C 54 LA RIERA, C.F. A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO A 101 BASE L'ARBOÇ,CF. A
LA FLORESTA, C.D. C 42 SANTES CREUS CLUB ESP. C
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA B 26 FUNDACIÓ P. F.BASE REUS C
CANONJA, C.F. B 43 TORREFORTA, C.D.C. B
BASE MARC BARTRA CF B 16 RODA DE BARA AT. A
CAMBRILS UNIÓ C.E. C 63 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB C
Jornada 7 21-03-2021
GIMNASTIC TARRAGONA, C. C 32 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF C
LA RIERA, C.F. A 46 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO A
BASE L'ARBOÇ,CF. A 05 LA FLORESTA, C.D. C
SANTES CREUS CLUB ESP. C 23 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA B
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS C 101 CANONJA, C.F. B
TORREFORTA, C.D.C. B 101 BASE MARC BARTRA CF B
RODA DE BARA AT. A 64 CAMBRILS UNIÓ C.E. C
TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE B 42 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB C

SEGONA VOLTA

Jornada 8 28-03-2021
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF C 91 TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE B
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO A 43 GIMNASTIC TARRAGONA, C. C
LA FLORESTA, C.D. C 32 LA RIERA, C.F. A
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA B 94 BASE L'ARBOÇ,CF. A
CANONJA, C.F. B 14 SANTES CREUS CLUB ESP. C
BASE MARC BARTRA CF B 010 FUNDACIÓ P. F.BASE REUS C
CAMBRILS UNIÓ C.E. C 53 TORREFORTA, C.D.C. B
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB C 35 RODA DE BARA AT. A
Jornada 9 11-04-2021
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF C 44 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO A
GIMNASTIC TARRAGONA, C. C 05 LA FLORESTA, C.D. C
LA RIERA, C.F. A 54 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA B
BASE L'ARBOÇ,CF. A 25 CANONJA, C.F. B
SANTES CREUS CLUB ESP. C 31 BASE MARC BARTRA CF B
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS C 100 CAMBRILS UNIÓ C.E. C
TORREFORTA, C.D.C. B 63 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB C
TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE B 21 RODA DE BARA AT. A
Jornada 10 18-04-2021
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO A 21 TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE B
LA FLORESTA, C.D. C 23 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF C
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA B 32 GIMNASTIC TARRAGONA, C. C
CANONJA, C.F. B 28 LA RIERA, C.F. A
BASE MARC BARTRA CF B 11 BASE L'ARBOÇ,CF. A
CAMBRILS UNIÓ C.E. C 42 SANTES CREUS CLUB ESP. C
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB C 27 FUNDACIÓ P. F.BASE REUS C
RODA DE BARA AT. A 56 TORREFORTA, C.D.C. B
Jornada 11 25-04-2021
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO A 34 LA FLORESTA, C.D. C
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF C 83 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA B
GIMNASTIC TARRAGONA, C. C 61 CANONJA, C.F. B
LA RIERA, C.F. A 90 BASE MARC BARTRA CF B
BASE L'ARBOÇ,CF. A 25 CAMBRILS UNIÓ C.E. C
SANTES CREUS CLUB ESP. C 71 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB C
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS C 122 RODA DE BARA AT. A
TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE B 24 TORREFORTA, C.D.C. B
Jornada 12 02-05-2021
LA FLORESTA, C.D. C 12 TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE B
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA B 65 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO A
CANONJA, C.F. B 44 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF C
BASE MARC BARTRA CF B 08 GIMNASTIC TARRAGONA, C. C
CAMBRILS UNIÓ C.E. C 35 LA RIERA, C.F. A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB C 11 BASE L'ARBOÇ,CF. A
RODA DE BARA AT. A 42 SANTES CREUS CLUB ESP. C
TORREFORTA, C.D.C. B 05 FUNDACIÓ P. F.BASE REUS C
Jornada 13 09-05-2021
LA FLORESTA, C.D. C 41 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA B
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO A 63 CANONJA, C.F. B
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF C 101 BASE MARC BARTRA CF B
GIMNASTIC TARRAGONA, C. C 43 CAMBRILS UNIÓ C.E. C
LA RIERA, C.F. A 80 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB C
BASE L'ARBOÇ,CF. A 25 RODA DE BARA AT. A
SANTES CREUS CLUB ESP. C 23 TORREFORTA, C.D.C. B
TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE B 25 FUNDACIÓ P. F.BASE REUS C
Jornada 14 16-05-2021
TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE B 54 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA B
CANONJA, C.F. B 54 LA FLORESTA, C.D. C
BASE MARC BARTRA CF B 17 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO A
CAMBRILS UNIÓ C.E. C 29 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF C
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB C 14 GIMNASTIC TARRAGONA, C. C
RODA DE BARA AT. A 33 LA RIERA, C.F. A
TORREFORTA, C.D.C. B 92 BASE L'ARBOÇ,CF. A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS C 112 SANTES CREUS CLUB ESP. C
Jornada 15 23-05-2021
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA B 23 CANONJA, C.F. B
LA FLORESTA, C.D. C 70 BASE MARC BARTRA CF B
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO A 83 CAMBRILS UNIÓ C.E. C
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF C 100 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB C
GIMNASTIC TARRAGONA, C. C 52 RODA DE BARA AT. A
LA RIERA, C.F. A 53 TORREFORTA, C.D.C. B
BASE L'ARBOÇ,CF. A 19 FUNDACIÓ P. F.BASE REUS C
SANTES CREUS CLUB ESP. C 33 TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE B
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.