Competició | TEMPORADA 2020-2021

alevi primera divisio | grup 14

Competició | TEMPORADA 2020-2021

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 24-01-2021
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B - LA FLORESTA, C.D.,B
MAS PELLICER, U.D.C.,A - CAMBRILS UNIÓ C.E.,B
FALSET ESP.,A - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B
SANTES CREUS CLUB ESP.,B - BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B - FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,B
SALOU, U.D.,A - BONAVISTA, C.,A
TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,A - LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A - RIUDOMS, C.D.,A
Jornada 2 31-01-2021
LA FLORESTA, C.D.,B - COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,B - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B - MAS PELLICER, U.D.C.,A
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A - FALSET ESP.,A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,B - SANTES CREUS CLUB ESP.,B
BONAVISTA, C.,A - ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A - SALOU, U.D.,A
RIUDOMS, C.D.,A - TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,A
Jornada 3 07-02-2021
LA FLORESTA, C.D.,B - CAMBRILS UNIÓ C.E.,B
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B
MAS PELLICER, U.D.C.,A - BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A
FALSET ESP.,A - FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,B
SANTES CREUS CLUB ESP.,B - BONAVISTA, C.,A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B - LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A
SALOU, U.D.,A - RIUDOMS, C.D.,A
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A - TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,A
Jornada 4 21-02-2021
CAMBRILS UNIÓ C.E.,B - COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B - LA FLORESTA, C.D.,B
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,B - MAS PELLICER, U.D.C.,A
BONAVISTA, C.,A - FALSET ESP.,A
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A - SANTES CREUS CLUB ESP.,B
RIUDOMS, C.D.,A - ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B
TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,A - SALOU, U.D.,A
Jornada 5 28-02-2021
CAMBRILS UNIÓ C.E.,B - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B
LA FLORESTA, C.D.,B - BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B - FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,B
MAS PELLICER, U.D.C.,A - BONAVISTA, C.,A
FALSET ESP.,A - LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A
SANTES CREUS CLUB ESP.,B - RIUDOMS, C.D.,A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B - TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,A
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A - SALOU, U.D.,A
Jornada 6 07-03-2021
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B - COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A - CAMBRILS UNIÓ C.E.,B
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,B - LA FLORESTA, C.D.,B
BONAVISTA, C.,A - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A - MAS PELLICER, U.D.C.,A
RIUDOMS, C.D.,A - FALSET ESP.,A
TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,A - SANTES CREUS CLUB ESP.,B
SALOU, U.D.,A - ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B
Jornada 7 21-03-2021
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B - BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,B - FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,B
LA FLORESTA, C.D.,B - BONAVISTA, C.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B - LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A
MAS PELLICER, U.D.C.,A - RIUDOMS, C.D.,A
FALSET ESP.,A - TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,A
SANTES CREUS CLUB ESP.,B - SALOU, U.D.,A
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A - ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B

SEGONA VOLTA

Jornada 8 28-03-2021
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A - COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,B - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B
BONAVISTA, C.,A - CAMBRILS UNIÓ C.E.,B
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A - LA FLORESTA, C.D.,B
RIUDOMS, C.D.,A - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,A - MAS PELLICER, U.D.C.,A
SALOU, U.D.,A - FALSET ESP.,A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B - SANTES CREUS CLUB ESP.,B
Jornada 9 11-04-2021
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A - FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,B
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B - BONAVISTA, C.,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,B - LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A
LA FLORESTA, C.D.,B - RIUDOMS, C.D.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B - TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,A
MAS PELLICER, U.D.C.,A - SALOU, U.D.,A
FALSET ESP.,A - ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A - SANTES CREUS CLUB ESP.,B
Jornada 10 18-04-2021
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,B - COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A
BONAVISTA, C.,A - BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B
RIUDOMS, C.D.,A - CAMBRILS UNIÓ C.E.,B
TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,A - LA FLORESTA, C.D.,B
SALOU, U.D.,A - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B - MAS PELLICER, U.D.C.,A
SANTES CREUS CLUB ESP.,B - FALSET ESP.,A
Jornada 11 25-04-2021
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,B - BONAVISTA, C.,A
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A - LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B - RIUDOMS, C.D.,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,B - TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,A
LA FLORESTA, C.D.,B - SALOU, U.D.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B - ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B
MAS PELLICER, U.D.C.,A - SANTES CREUS CLUB ESP.,B
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A - FALSET ESP.,A
Jornada 12 02-05-2021
BONAVISTA, C.,A - COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A - FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,B
RIUDOMS, C.D.,A - BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A
TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,A - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B
SALOU, U.D.,A - CAMBRILS UNIÓ C.E.,B
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B - LA FLORESTA, C.D.,B
SANTES CREUS CLUB ESP.,B - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
FALSET ESP.,A - MAS PELLICER, U.D.C.,A
Jornada 13 09-05-2021
BONAVISTA, C.,A - LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,B - RIUDOMS, C.D.,A
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A - TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B - SALOU, U.D.,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,B - ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B
LA FLORESTA, C.D.,B - SANTES CREUS CLUB ESP.,B
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B - FALSET ESP.,A
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A - MAS PELLICER, U.D.C.,A
Jornada 14 16-05-2021
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A - LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A
RIUDOMS, C.D.,A - BONAVISTA, C.,A
TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,A - FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,B
SALOU, U.D.,A - BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B
SANTES CREUS CLUB ESP.,B - CAMBRILS UNIÓ C.E.,B
FALSET ESP.,A - LA FLORESTA, C.D.,B
MAS PELLICER, U.D.C.,A - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
Jornada 15 23-05-2021
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A - RIUDOMS, C.D.,A
BONAVISTA, C.,A - TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,B - SALOU, U.D.,A
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,A - ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B - SANTES CREUS CLUB ESP.,B
CAMBRILS UNIÓ C.E.,B - FALSET ESP.,A
LA FLORESTA, C.D.,B - MAS PELLICER, U.D.C.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B - COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.