Competició | TEMPORADA 2020-2021

ALEVI segona divisio | grup 1

Competició | TEMPORADA 2020-2021

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 04-04-2021
IGUALADA, C.F. D 010 CUBELLES, C.F. A
RIBES, C.D. A 14 ESCOLA F. GAVA, C. H
SANT SADURNI, U.E. A 76 ANOIA , C.E. A
SITGES, U.E. A 44 ODENA, C.E. A
BASE OLERDOLA, C.E. A 31 VILANOVA GELTRU C.F. B
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA B 15 PIERA, A.E. A
CASTELLDEFELS, U.E. D 24 ATLETIC SANT JUST . F. C. D
SAN MAURO, U.D. A 03 BLANCA SUBUR, C.F. B
Jornada 2 30-05-2021
CUBELLES, C.F. A 90 SAN MAURO, U.D. A
ESCOLA F. GAVA, C. H 70 IGUALADA, C.F. D
ANOIA , C.E. A 74 RIBES, C.D. A
ODENA, C.E. A 19 SANT SADURNI, U.E. A
VILANOVA GELTRU C.F. B 55 SITGES, U.E. A
PIERA, A.E. A 19 BASE OLERDOLA, C.E. A
ATLETIC SANT JUST . F. C. D 111 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA B
BLANCA SUBUR, C.F. B 44 CASTELLDEFELS, U.E. D
Jornada 3 06-06-2021
CUBELLES, C.F. A 40 ESCOLA F. GAVA, C. H
IGUALADA, C.F. D 45 ANOIA , C.E. A
RIBES, C.D. A 63 ODENA, C.E. A
SANT SADURNI, U.E. A 62 VILANOVA GELTRU C.F. B
SITGES, U.E. A 93 PIERA, A.E. A
BASE OLERDOLA, C.E. A 13 ATLETIC SANT JUST . F. C. D
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA B 14 BLANCA SUBUR, C.F. B
SAN MAURO, U.D. A 43 CASTELLDEFELS, U.E. D
Jornada 4 13-06-2021
ESCOLA F. GAVA, C. H 51 SAN MAURO, U.D. A
ANOIA , C.E. A 19 CUBELLES, C.F. A
ODENA, C.E. A 42 IGUALADA, C.F. D
VILANOVA GELTRU C.F. B 43 RIBES, C.D. A
PIERA, A.E. A 511 SANT SADURNI, U.E. A
ATLETIC SANT JUST . F. C. D 71 SITGES, U.E. A
BLANCA SUBUR, C.F. B 33 BASE OLERDOLA, C.E. A
CASTELLDEFELS, U.E. D 62 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA B
Jornada 5 20-06-2021
ESCOLA F. GAVA, C. H - ANOIA , C.E. A
CUBELLES, C.F. A - ODENA, C.E. A
IGUALADA, C.F. D - VILANOVA GELTRU C.F. B
RIBES, C.D. A - PIERA, A.E. A
SANT SADURNI, U.E. A - ATLETIC SANT JUST . F. C. D
SITGES, U.E. A - BLANCA SUBUR, C.F. B
BASE OLERDOLA, C.E. A - CASTELLDEFELS, U.E. D
SAN MAURO, U.D. A - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA B
Jornada 6 27-06-2021
ANOIA , C.E. A - SAN MAURO, U.D. A
ODENA, C.E. A - ESCOLA F. GAVA, C. H
VILANOVA GELTRU C.F. B - CUBELLES, C.F. A
PIERA, A.E. A - IGUALADA, C.F. D
ATLETIC SANT JUST . F. C. D - RIBES, C.D. A
BLANCA SUBUR, C.F. B - SANT SADURNI, U.E. A
CASTELLDEFELS, U.E. D - SITGES, U.E. A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA B - BASE OLERDOLA, C.E. A
Jornada 7 21-03-2021
ANOIA , C.E. A 52 ODENA, C.E. A
ESCOLA F. GAVA, C. H 32 VILANOVA GELTRU C.F. B
CUBELLES, C.F. A 100 PIERA, A.E. A
IGUALADA, C.F. D 04 ATLETIC SANT JUST . F. C. D
RIBES, C.D. A 53 BLANCA SUBUR, C.F. B
SANT SADURNI, U.E. A 62 CASTELLDEFELS, U.E. D
SITGES, U.E. A 82 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA B
SAN MAURO, U.D. A 53 BASE OLERDOLA, C.E. A

SEGONA VOLTA

Jornada 8 28-03-2021
ODENA, C.E. A 41 SAN MAURO, U.D. A
VILANOVA GELTRU C.F. B 21 ANOIA , C.E. A
PIERA, A.E. A 28 ESCOLA F. GAVA, C. H
ATLETIC SANT JUST . F. C. D 18 CUBELLES, C.F. A
BLANCA SUBUR, C.F. B 122 IGUALADA, C.F. D
CASTELLDEFELS, U.E. D 26 RIBES, C.D. A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA B 06 SANT SADURNI, U.E. A
BASE OLERDOLA, C.E. A 22 SITGES, U.E. A
Jornada 9 11-04-2021
ODENA, C.E. A 18 VILANOVA GELTRU C.F. B
ANOIA , C.E. A 91 PIERA, A.E. A
ESCOLA F. GAVA, C. H 91 ATLETIC SANT JUST . F. C. D
CUBELLES, C.F. A 90 BLANCA SUBUR, C.F. B
IGUALADA, C.F. D 22 CASTELLDEFELS, U.E. D
RIBES, C.D. A 61 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA B
SANT SADURNI, U.E. A 34 BASE OLERDOLA, C.E. A
SAN MAURO, U.D. A 33 SITGES, U.E. A
Jornada 10 18-04-2021
VILANOVA GELTRU C.F. B 73 SAN MAURO, U.D. A
PIERA, A.E. A 34 ODENA, C.E. A
ATLETIC SANT JUST . F. C. D 14 ANOIA , C.E. A
BLANCA SUBUR, C.F. B 27 ESCOLA F. GAVA, C. H
CASTELLDEFELS, U.E. D 16 CUBELLES, C.F. A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA B 13 IGUALADA, C.F. D
BASE OLERDOLA, C.E. A 11 RIBES, C.D. A
SITGES, U.E. A 44 SANT SADURNI, U.E. A
Jornada 11 25-04-2021
VILANOVA GELTRU C.F. B 72 PIERA, A.E. A
ODENA, C.E. A 12 ATLETIC SANT JUST . F. C. D
ANOIA , C.E. A 43 BLANCA SUBUR, C.F. B
ESCOLA F. GAVA, C. H 60 CASTELLDEFELS, U.E. D
CUBELLES, C.F. A 111 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA B
IGUALADA, C.F. D 31 BASE OLERDOLA, C.E. A
RIBES, C.D. A 56 SITGES, U.E. A
SAN MAURO, U.D. A 15 SANT SADURNI, U.E. A
Jornada 12 02-05-2021
PIERA, A.E. A 19 SAN MAURO, U.D. A
ATLETIC SANT JUST . F. C. D 34 VILANOVA GELTRU C.F. B
BLANCA SUBUR, C.F. B 52 ODENA, C.E. A
CASTELLDEFELS, U.E. D 03 ANOIA , C.E. A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA B 010 ESCOLA F. GAVA, C. H
BASE OLERDOLA, C.E. A 010 CUBELLES, C.F. A
SITGES, U.E. A 71 IGUALADA, C.F. D
SANT SADURNI, U.E. A 66 RIBES, C.D. A
Jornada 13 09-05-2021
PIERA, A.E. A 14 ATLETIC SANT JUST . F. C. D
VILANOVA GELTRU C.F. B 13 BLANCA SUBUR, C.F. B
ODENA, C.E. A 21 CASTELLDEFELS, U.E. D
ANOIA , C.E. A 113 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA B
ESCOLA F. GAVA, C. H 70 BASE OLERDOLA, C.E. A
CUBELLES, C.F. A 102 SITGES, U.E. A
IGUALADA, C.F. D 22 SANT SADURNI, U.E. A
SAN MAURO, U.D. A 14 RIBES, C.D. A
Jornada 14 16-05-2021
SAN MAURO, U.D. A 22 ATLETIC SANT JUST . F. C. D
BLANCA SUBUR, C.F. B 62 PIERA, A.E. A
CASTELLDEFELS, U.E. D 45 VILANOVA GELTRU C.F. B
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA B 04 ODENA, C.E. A
BASE OLERDOLA, C.E. A 15 ANOIA , C.E. A
SITGES, U.E. A 34 ESCOLA F. GAVA, C. H
SANT SADURNI, U.E. A 27 CUBELLES, C.F. A
RIBES, C.D. A 76 IGUALADA, C.F. D
Jornada 15 23-05-2021
ATLETIC SANT JUST . F. C. D 32 BLANCA SUBUR, C.F. B
PIERA, A.E. A 45 CASTELLDEFELS, U.E. D
VILANOVA GELTRU C.F. B 70 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA B
ODENA, C.E. A 20 BASE OLERDOLA, C.E. A
ANOIA , C.E. A 72 SITGES, U.E. A
ESCOLA F. GAVA, C. H 41 SANT SADURNI, U.E. A
CUBELLES, C.F. A 90 RIBES, C.D. A
IGUALADA, C.F. D 26 SAN MAURO, U.D. A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.