Competició | TEMPORADA 2020-2021

tercera catalana | grup 8

Competició | TEMPORADA 2020-2021

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 04-10-2020
ABRERA, A.E. A 25 CORBERA , C.F. A
JUNIOR,C.F. A 22 INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL A
SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C. A 23 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. B 12 OLESA MONTSERRAT, C.F. A
Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT A 13 PALLEJA, C.F. A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A 40 PAPIOL, U.E. A
LA PALMA CERVELLO, U.E. A 12 CASTELLBISBAL, U.E. A
ESPARREGUERA, C.E. A 21 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE A
RUBI, U.E. B 20 CERVELLO, C.D. A
Jornada 2 11-10-2020
CORBERA , C.F. A 20 RUBI, U.E. B
INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL A 33 ABRERA, A.E. A
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A 20 JUNIOR,C.F. A
OLESA MONTSERRAT, C.F. A 21 SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C. A
PALLEJA, C.F. A 11 SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. B
PAPIOL, U.E. A 24 Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT A
CASTELLBISBAL, U.E. A 30 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE A 22 LA PALMA CERVELLO, U.E. A
CERVELLO, C.D. A 10 ESPARREGUERA, C.E. A
Jornada 3 04-04-2021
CORBERA , C.F. A 62 INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL A
ABRERA, A.E. A 30 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A
JUNIOR,C.F. A 04 OLESA MONTSERRAT, C.F. A
SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C. A 21 PALLEJA, C.F. A
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. B 22 PAPIOL, U.E. A
Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT A 10 CASTELLBISBAL, U.E. A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A 31 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE A
LA PALMA CERVELLO, U.E. A 41 CERVELLO, C.D. A
RUBI, U.E. B 53 ESPARREGUERA, C.E. A
Jornada 4 30-05-2021
INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL A 33 RUBI, U.E. B
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A 14 CORBERA , C.F. A
OLESA MONTSERRAT, C.F. A 20 ABRERA, A.E. A
PALLEJA, C.F. A 21 JUNIOR,C.F. A
PAPIOL, U.E. A 12 SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C. A
CASTELLBISBAL, U.E. A 02 SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. B
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE A 40 Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT A
CERVELLO, C.D. A 04 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A
ESPARREGUERA, C.E. A 51 LA PALMA CERVELLO, U.E. A
Jornada 5 06-06-2021
INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL A 11 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A
CORBERA , C.F. A 41 OLESA MONTSERRAT, C.F. A
ABRERA, A.E. A 11 PALLEJA, C.F. A
JUNIOR,C.F. A 33 PAPIOL, U.E. A
SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C. A 11 CASTELLBISBAL, U.E. A
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. B 25 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE A
Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT A 30 CERVELLO, C.D. A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A 51 ESPARREGUERA, C.E. A
LA PALMA CERVELLO, U.E. A 42 RUBI, U.E. B
Jornada 6 13-06-2021
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A 10 RUBI, U.E. B
OLESA MONTSERRAT, C.F. A 43 INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL A
PALLEJA, C.F. A 20 CORBERA , C.F. A
PAPIOL, U.E. A 20 ABRERA, A.E. A
CASTELLBISBAL, U.E. A 14 JUNIOR,C.F. A
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE A 22 SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C. A
CERVELLO, C.D. A 21 SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. B
ESPARREGUERA, C.E. A 51 Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT A
LA PALMA CERVELLO, U.E. A 14 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A
Jornada 7 20-06-2021
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A 34 OLESA MONTSERRAT, C.F. A
INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL A 14 PALLEJA, C.F. A
CORBERA , C.F. A 22 PAPIOL, U.E. A
ABRERA, A.E. A 20 CASTELLBISBAL, U.E. A
JUNIOR,C.F. A 34 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE A
SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C. A 33 CERVELLO, C.D. A
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. B 32 ESPARREGUERA, C.E. A
Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT A 43 LA PALMA CERVELLO, U.E. A
RUBI, U.E. B 34 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A
Jornada 8 27-06-2021
OLESA MONTSERRAT, C.F. A 42 RUBI, U.E. B
PALLEJA, C.F. A 13 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A
PAPIOL, U.E. A 33 INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL A
CASTELLBISBAL, U.E. A 31 CORBERA , C.F. A
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE A 71 ABRERA, A.E. A
CERVELLO, C.D. A 13 JUNIOR,C.F. A
ESPARREGUERA, C.E. A 41 SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C. A
LA PALMA CERVELLO, U.E. A 23 SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. B
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A 30 Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT A

SEGONA VOLTA

Jornada 9 21-03-2021
OLESA MONTSERRAT, C.F. A 20 PALLEJA, C.F. A
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A 11 PAPIOL, U.E. A
INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL A 02 CASTELLBISBAL, U.E. A
CORBERA , C.F. A 41 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE A
ABRERA, A.E. A 11 CERVELLO, C.D. A
JUNIOR,C.F. A 60 ESPARREGUERA, C.E. A
SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C. A 42 LA PALMA CERVELLO, U.E. A
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. B 01 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A
RUBI, U.E. B 32 Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT A
Jornada 10 28-03-2021
PALLEJA, C.F. A 43 RUBI, U.E. B
PAPIOL, U.E. A 14 OLESA MONTSERRAT, C.F. A
CASTELLBISBAL, U.E. A 15 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE A 03 INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL A
CERVELLO, C.D. A 01 CORBERA , C.F. A
ESPARREGUERA, C.E. A 21 ABRERA, A.E. A
LA PALMA CERVELLO, U.E. A 13 JUNIOR,C.F. A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A 40 SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C. A
Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT A 02 SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. B
Jornada 11 11-04-2021
PALLEJA, C.F. A 02 PAPIOL, U.E. A
OLESA MONTSERRAT, C.F. A 51 CASTELLBISBAL, U.E. A
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A 22 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE A
INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL A 14 CERVELLO, C.D. A
CORBERA , C.F. A 50 ESPARREGUERA, C.E. A
ABRERA, A.E. A 52 LA PALMA CERVELLO, U.E. A
JUNIOR,C.F. A 12 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A
SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C. A 02 Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT A
RUBI, U.E. B 22 SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. B
Jornada 12 18-04-2021
PAPIOL, U.E. A 12 RUBI, U.E. B
CASTELLBISBAL, U.E. A 13 PALLEJA, C.F. A
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE A 10 OLESA MONTSERRAT, C.F. A
CERVELLO, C.D. A 41 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A
ESPARREGUERA, C.E. A 12 INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL A
LA PALMA CERVELLO, U.E. A 12 CORBERA , C.F. A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A 20 ABRERA, A.E. A
Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT A 21 JUNIOR,C.F. A
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. B 42 SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C. A
Jornada 13 25-04-2021
PAPIOL, U.E. A 01 CASTELLBISBAL, U.E. A
PALLEJA, C.F. A 11 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE A
OLESA MONTSERRAT, C.F. A 21 CERVELLO, C.D. A
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A 21 ESPARREGUERA, C.E. A
INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL A 20 LA PALMA CERVELLO, U.E. A
CORBERA , C.F. A 23 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A
ABRERA, A.E. A 12 Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT A
JUNIOR,C.F. A 22 SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. B
RUBI, U.E. B 02 SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C. A
Jornada 14 02-05-2021
CASTELLBISBAL, U.E. A 17 RUBI, U.E. B
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE A 13 PAPIOL, U.E. A
CERVELLO, C.D. A 03 PALLEJA, C.F. A
ESPARREGUERA, C.E. A 13 OLESA MONTSERRAT, C.F. A
LA PALMA CERVELLO, U.E. A 44 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A 51 INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL A
Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT A 22 CORBERA , C.F. A
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. B 33 ABRERA, A.E. A
SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C. A 53 JUNIOR,C.F. A
Jornada 15 09-05-2021
CASTELLBISBAL, U.E. A 01 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE A
PAPIOL, U.E. A 30 CERVELLO, C.D. A
PALLEJA, C.F. A 34 ESPARREGUERA, C.E. A
OLESA MONTSERRAT, C.F. A 70 LA PALMA CERVELLO, U.E. A
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A 04 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A
INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL A 12 Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT A
CORBERA , C.F. A 41 SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. B
ABRERA, A.E. A 22 SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C. A
RUBI, U.E. B 23 JUNIOR,C.F. A
Jornada 16 16-05-2021
RUBI, U.E. B 21 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE A
CERVELLO, C.D. A 10 CASTELLBISBAL, U.E. A
ESPARREGUERA, C.E. A 20 PAPIOL, U.E. A
LA PALMA CERVELLO, U.E. A 02 PALLEJA, C.F. A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A 11 OLESA MONTSERRAT, C.F. A
Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT A 22 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. B 25 INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL A
SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C. A 33 CORBERA , C.F. A
JUNIOR,C.F. A 11 ABRERA, A.E. A
Jornada 17 23-05-2021
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE A 21 CERVELLO, C.D. A
CASTELLBISBAL, U.E. A 11 ESPARREGUERA, C.E. A
PAPIOL, U.E. A 62 LA PALMA CERVELLO, U.E. A
PALLEJA, C.F. A 00 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A
OLESA MONTSERRAT, C.F. A 31 Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT A
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A 12 SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. B
INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL A 21 SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C. A
CORBERA , C.F. A 42 JUNIOR,C.F. A
ABRERA, A.E. A 10 RUBI, U.E. B
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.