Competició | TEMPORADA 2020-2021

tercera catalana | grup 1

Competició | TEMPORADA 2020-2021

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 04-10-2020
ROQUETENC, C.D. A 12 JESUS CATALONIA, C.F. A
RAPITENCA, U.E. B 30 CORBERA D'EBRE, C.F. A
L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. A 41 JESUS Y MARIA, U.D. A
Descansa - GODALL, F.C. A
LA CAVA, C.D. A 12 OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A
SANTA BARBARA, C.F. A 21 ALCANAR, C.D. A
FLIX, J.D. A 11 AMPOSTA, C.F. B
BATEA, C.F. A 92 SANT JAUME D'ENVEIJA, U.E. A
BENISSANET, C.D. A 11 EBRE ESCOLA ESP.,CF A
Jornada 2 11-10-2020
JESUS CATALONIA, C.F. A 51 BENISSANET, C.D. A
CORBERA D'EBRE, C.F. A 33 ROQUETENC, C.D. A
JESUS Y MARIA, U.D. A 21 RAPITENCA, U.E. B
L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. A 21 GODALL, F.C. A
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A - Descansa
ALCANAR, C.D. A 00 LA CAVA, C.D. A
AMPOSTA, C.F. B 12 SANTA BARBARA, C.F. A
SANT JAUME D'ENVEIJA, U.E. A 13 FLIX, J.D. A
EBRE ESCOLA ESP.,CF A 31 BATEA, C.F. A
Jornada 3 21-03-2021
JESUS CATALONIA, C.F. A 31 CORBERA D'EBRE, C.F. A
ROQUETENC, C.D. A 23 JESUS Y MARIA, U.D. A
RAPITENCA, U.E. B 30 GODALL, F.C. A
L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. A 20 OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A
Descansa - ALCANAR, C.D. A
LA CAVA, C.D. A 50 AMPOSTA, C.F. B
SANTA BARBARA, C.F. A 30 SANT JAUME D'ENVEIJA, U.E. A
FLIX, J.D. A 04 EBRE ESCOLA ESP.,CF A
BENISSANET, C.D. A 02 BATEA, C.F. A
Jornada 4 28-03-2021
CORBERA D'EBRE, C.F. A 30 BENISSANET, C.D. A
JESUS Y MARIA, U.D. A 20 JESUS CATALONIA, C.F. A
GODALL, F.C. A 13 ROQUETENC, C.D. A
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A 33 RAPITENCA, U.E. B
ALCANAR, C.D. A 00 L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. A
AMPOSTA, C.F. B - Descansa
SANT JAUME D'ENVEIJA, U.E. A 03 LA CAVA, C.D. A
EBRE ESCOLA ESP.,CF A 00 SANTA BARBARA, C.F. A
BATEA, C.F. A 41 FLIX, J.D. A
Jornada 5 04-04-2021
CORBERA D'EBRE, C.F. A 14 JESUS Y MARIA, U.D. A
JESUS CATALONIA, C.F. A 30 GODALL, F.C. A
ROQUETENC, C.D. A 10 OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A
RAPITENCA, U.E. B 31 ALCANAR, C.D. A
L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. A 31 AMPOSTA, C.F. B
Descansa - SANT JAUME D'ENVEIJA, U.E. A
LA CAVA, C.D. A 23 EBRE ESCOLA ESP.,CF A
SANTA BARBARA, C.F. A 02 BATEA, C.F. A
BENISSANET, C.D. A 25 FLIX, J.D. A
Jornada 6 11-04-2021
JESUS Y MARIA, U.D. A 50 BENISSANET, C.D. A
GODALL, F.C. A 13 CORBERA D'EBRE, C.F. A
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A 11 JESUS CATALONIA, C.F. A
ALCANAR, C.D. A 22 ROQUETENC, C.D. A
AMPOSTA, C.F. B 12 RAPITENCA, U.E. B
SANT JAUME D'ENVEIJA, U.E. A 011 L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. A
EBRE ESCOLA ESP.,CF A - Descansa
BATEA, C.F. A 11 LA CAVA, C.D. A
FLIX, J.D. A 11 SANTA BARBARA, C.F. A
Jornada 7 18-04-2021
JESUS Y MARIA, U.D. A 31 GODALL, F.C. A
CORBERA D'EBRE, C.F. A 34 OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A
JESUS CATALONIA, C.F. A 31 ALCANAR, C.D. A
ROQUETENC, C.D. A 20 AMPOSTA, C.F. B
RAPITENCA, U.E. B 81 SANT JAUME D'ENVEIJA, U.E. A
L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. A 03 EBRE ESCOLA ESP.,CF A
Descansa - BATEA, C.F. A
LA CAVA, C.D. A 32 FLIX, J.D. A
BENISSANET, C.D. A 25 SANTA BARBARA, C.F. A
Jornada 8 25-04-2021
GODALL, F.C. A 41 BENISSANET, C.D. A
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A 23 JESUS Y MARIA, U.D. A
ALCANAR, C.D. A 12 CORBERA D'EBRE, C.F. A
AMPOSTA, C.F. B 11 JESUS CATALONIA, C.F. A
SANT JAUME D'ENVEIJA, U.E. A 12 ROQUETENC, C.D. A
EBRE ESCOLA ESP.,CF A 01 RAPITENCA, U.E. B
BATEA, C.F. A 31 L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. A
FLIX, J.D. A - Descansa
SANTA BARBARA, C.F. A 22 LA CAVA, C.D. A

SEGONA VOLTA

Jornada 9 02-05-2021
GODALL, F.C. A 12 OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A
JESUS Y MARIA, U.D. A 60 ALCANAR, C.D. A
CORBERA D'EBRE, C.F. A 10 AMPOSTA, C.F. B
JESUS CATALONIA, C.F. A 90 SANT JAUME D'ENVEIJA, U.E. A
ROQUETENC, C.D. A 02 EBRE ESCOLA ESP.,CF A
RAPITENCA, U.E. B 10 BATEA, C.F. A
L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. A 21 FLIX, J.D. A
Descansa - SANTA BARBARA, C.F. A
BENISSANET, C.D. A 22 LA CAVA, C.D. A
Jornada 10 09-05-2021
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A 41 BENISSANET, C.D. A
ALCANAR, C.D. A 04 GODALL, F.C. A
AMPOSTA, C.F. B 23 JESUS Y MARIA, U.D. A
SANT JAUME D'ENVEIJA, U.E. A 14 CORBERA D'EBRE, C.F. A
EBRE ESCOLA ESP.,CF A 20 JESUS CATALONIA, C.F. A
BATEA, C.F. A 62 ROQUETENC, C.D. A
FLIX, J.D. A 14 RAPITENCA, U.E. B
SANTA BARBARA, C.F. A 12 L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. A
LA CAVA, C.D. A - Descansa
Jornada 11 16-05-2021
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A 41 ALCANAR, C.D. A
GODALL, F.C. A 00 AMPOSTA, C.F. B
JESUS Y MARIA, U.D. A 40 SANT JAUME D'ENVEIJA, U.E. A
CORBERA D'EBRE, C.F. A 03 EBRE ESCOLA ESP.,CF A
JESUS CATALONIA, C.F. A 14 BATEA, C.F. A
ROQUETENC, C.D. A 50 FLIX, J.D. A
RAPITENCA, U.E. B 50 SANTA BARBARA, C.F. A
L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. A 22 LA CAVA, C.D. A
BENISSANET, C.D. A - Descansa
Jornada 12 23-05-2021
ALCANAR, C.D. A 03 BENISSANET, C.D. A
AMPOSTA, C.F. B 21 OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A
SANT JAUME D'ENVEIJA, U.E. A 15 GODALL, F.C. A
EBRE ESCOLA ESP.,CF A 40 JESUS Y MARIA, U.D. A
BATEA, C.F. A 71 CORBERA D'EBRE, C.F. A
FLIX, J.D. A 03 JESUS CATALONIA, C.F. A
SANTA BARBARA, C.F. A 01 ROQUETENC, C.D. A
LA CAVA, C.D. A 54 RAPITENCA, U.E. B
Descansa - L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. A
Jornada 13 30-05-2021
ALCANAR, C.D. A 02 AMPOSTA, C.F. B
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A 60 SANT JAUME D'ENVEIJA, U.E. A
GODALL, F.C. A 01 EBRE ESCOLA ESP.,CF A
JESUS Y MARIA, U.D. A 11 BATEA, C.F. A
CORBERA D'EBRE, C.F. A 42 FLIX, J.D. A
JESUS CATALONIA, C.F. A 41 SANTA BARBARA, C.F. A
ROQUETENC, C.D. A 21 LA CAVA, C.D. A
RAPITENCA, U.E. B - Descansa
BENISSANET, C.D. A 33 L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. A
Jornada 14 06-06-2021
AMPOSTA, C.F. B 41 BENISSANET, C.D. A
SANT JAUME D'ENVEIJA, U.E. A 23 ALCANAR, C.D. A
EBRE ESCOLA ESP.,CF A 40 OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A
BATEA, C.F. A 61 GODALL, F.C. A
FLIX, J.D. A 11 JESUS Y MARIA, U.D. A
SANTA BARBARA, C.F. A 41 CORBERA D'EBRE, C.F. A
LA CAVA, C.D. A 21 JESUS CATALONIA, C.F. A
Descansa - ROQUETENC, C.D. A
L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. A 03 RAPITENCA, U.E. B
Jornada 15 13-06-2021
AMPOSTA, C.F. B 41 SANT JAUME D'ENVEIJA, U.E. A
ALCANAR, C.D. A 14 EBRE ESCOLA ESP.,CF A
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A 32 BATEA, C.F. A
GODALL, F.C. A 00 FLIX, J.D. A
JESUS Y MARIA, U.D. A 01 SANTA BARBARA, C.F. A
CORBERA D'EBRE, C.F. A 15 LA CAVA, C.D. A
JESUS CATALONIA, C.F. A - Descansa
ROQUETENC, C.D. A 63 L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. A
BENISSANET, C.D. A 25 RAPITENCA, U.E. B
Jornada 16 20-06-2021
BENISSANET, C.D. A 101 SANT JAUME D'ENVEIJA, U.E. A
EBRE ESCOLA ESP.,CF A 60 AMPOSTA, C.F. B
BATEA, C.F. A 62 ALCANAR, C.D. A
FLIX, J.D. A 03 OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A
SANTA BARBARA, C.F. A 02 GODALL, F.C. A
LA CAVA, C.D. A 20 JESUS Y MARIA, U.D. A
Descansa - CORBERA D'EBRE, C.F. A
L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. A 01 JESUS CATALONIA, C.F. A
RAPITENCA, U.E. B 02 ROQUETENC, C.D. A
Jornada 17 27-06-2021
SANT JAUME D'ENVEIJA, U.E. A 010 EBRE ESCOLA ESP.,CF A
AMPOSTA, C.F. B 52 BATEA, C.F. A
ALCANAR, C.D. A 32 FLIX, J.D. A
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A 40 SANTA BARBARA, C.F. A
GODALL, F.C. A 12 LA CAVA, C.D. A
JESUS Y MARIA, U.D. A - Descansa
CORBERA D'EBRE, C.F. A 20 L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. A
JESUS CATALONIA, C.F. A 36 RAPITENCA, U.E. B
ROQUETENC, C.D. A 50 BENISSANET, C.D. A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.