Competició | TEMPORADA 2020-2021

quarta catalana | grup 9

Competició | TEMPORADA 2020-2021

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 11-10-2020
CAN VIDALET, C.F. B 20 BEGUES, C.F. B
MARIANAO POBLET UD B 30 ALBIREX NIIGATA BARCELONA FUTBOL CLUB A
SECTOR MONTSERRATINA U.D. B 21 ATHLETIC VILADECANS FUTBOL CLUB A
CASTELLDEFELS, U.E. C 22 MARINA ATLÉTICO CLUB A
CAN CLOTA- LA PLANA-CAN CERVERA F.C. C 13 RAYO VILADECANS, ASSOC. DEPORT. A
Descansa
R
ALMEDA, C.D. B
ESPLUGUENC, C.F.A. B 02 TERLENKA BARCELONISTA C. F. B
VISTA ALEGRE,U.D. C 20 SANT JUST DESVERN CLUB FUTBOL A
Jornada 2 04-04-2021
BEGUES, C.F. B 01 VISTA ALEGRE,U.D. C
ALBIREX NIIGATA BARCELONA FUTBOL CLUB A 12 CAN VIDALET, C.F. B
ATHLETIC VILADECANS FUTBOL CLUB A 12 MARIANAO POBLET UD B
CASTELLDEFELS, U.E. C 02 SECTOR MONTSERRATINA U.D. B
RAYO VILADECANS, ASSOC. DEPORT. A 30 MARINA ATLÉTICO CLUB A
ALMEDA, C.D. B 20 CAN CLOTA- LA PLANA-CAN CERVERA F.C. C
TERLENKA BARCELONISTA C. F. B
R
Descansa
SANT JUST DESVERN CLUB FUTBOL A 13 ESPLUGUENC, C.F.A. B
Jornada 3 30-05-2021
BEGUES, C.F. B 44 ALBIREX NIIGATA BARCELONA FUTBOL CLUB A
CAN VIDALET, C.F. B 62 ATHLETIC VILADECANS FUTBOL CLUB A
MARIANAO POBLET UD B 40 CASTELLDEFELS, U.E. C
SECTOR MONTSERRATINA U.D. B 31 RAYO VILADECANS, ASSOC. DEPORT. A
MARINA ATLÉTICO CLUB A 00 ALMEDA, C.D. B
CAN CLOTA- LA PLANA-CAN CERVERA F.C. C 25 TERLENKA BARCELONISTA C. F. B
Descansa
R
SANT JUST DESVERN CLUB FUTBOL A
VISTA ALEGRE,U.D. C 31 ESPLUGUENC, C.F.A. B
Jornada 4 06-06-2021
ALBIREX NIIGATA BARCELONA FUTBOL CLUB A 07 VISTA ALEGRE,U.D. C
ATHLETIC VILADECANS FUTBOL CLUB A 32 BEGUES, C.F. B
CASTELLDEFELS, U.E. C 15 CAN VIDALET, C.F. B
RAYO VILADECANS, ASSOC. DEPORT. A 11 MARIANAO POBLET UD B
ALMEDA, C.D. B 30 SECTOR MONTSERRATINA U.D. B
TERLENKA BARCELONISTA C. F. B 21 MARINA ATLÉTICO CLUB A
SANT JUST DESVERN CLUB FUTBOL A 22 CAN CLOTA- LA PLANA-CAN CERVERA F.C. C
ESPLUGUENC, C.F.A. B
R
Descansa
Jornada 5 13-06-2021
ALBIREX NIIGATA BARCELONA FUTBOL CLUB A 24 ATHLETIC VILADECANS FUTBOL CLUB A
BEGUES, C.F. B 01 CASTELLDEFELS, U.E. C
CAN VIDALET, C.F. B 30 RAYO VILADECANS, ASSOC. DEPORT. A
MARIANAO POBLET UD B 20 ALMEDA, C.D. B
SECTOR MONTSERRATINA U.D. B 15 TERLENKA BARCELONISTA C. F. B
MARINA ATLÉTICO CLUB A 50 SANT JUST DESVERN CLUB FUTBOL A
CAN CLOTA- LA PLANA-CAN CERVERA F.C. C 24 ESPLUGUENC, C.F.A. B
VISTA ALEGRE,U.D. C
R
Descansa
Jornada 6 20-06-2021
ATHLETIC VILADECANS FUTBOL CLUB A 16 VISTA ALEGRE,U.D. C
CASTELLDEFELS, U.E. C 24 ALBIREX NIIGATA BARCELONA FUTBOL CLUB A
RAYO VILADECANS, ASSOC. DEPORT. A 21 BEGUES, C.F. B
ALMEDA, C.D. B 12 CAN VIDALET, C.F. B
TERLENKA BARCELONISTA C. F. B 13 MARIANAO POBLET UD B
SANT JUST DESVERN CLUB FUTBOL A 25 SECTOR MONTSERRATINA U.D. B
ESPLUGUENC, C.F.A. B 30 MARINA ATLÉTICO CLUB A
Descansa
R
CAN CLOTA- LA PLANA-CAN CERVERA F.C. C
Jornada 7 27-06-2021
ATHLETIC VILADECANS FUTBOL CLUB A 25 CASTELLDEFELS, U.E. C
ALBIREX NIIGATA BARCELONA FUTBOL CLUB A 12 RAYO VILADECANS, ASSOC. DEPORT. A
BEGUES, C.F. B 04 ALMEDA, C.D. B
CAN VIDALET, C.F. B 24 TERLENKA BARCELONISTA C. F. B
MARIANAO POBLET UD B 42 SANT JUST DESVERN CLUB FUTBOL A
SECTOR MONTSERRATINA U.D. B 12 ESPLUGUENC, C.F.A. B
MARINA ATLÉTICO CLUB A
R
Descansa
VISTA ALEGRE,U.D. C 31 CAN CLOTA- LA PLANA-CAN CERVERA F.C. C

SEGONA VOLTA

Jornada 8 21-03-2021
CASTELLDEFELS, U.E. C 02 VISTA ALEGRE,U.D. C
RAYO VILADECANS, ASSOC. DEPORT. A 13 ATHLETIC VILADECANS FUTBOL CLUB A
ALMEDA, C.D. B 31 ALBIREX NIIGATA BARCELONA FUTBOL CLUB A
TERLENKA BARCELONISTA C. F. B 51 BEGUES, C.F. B
SANT JUST DESVERN CLUB FUTBOL A 14 CAN VIDALET, C.F. B
ESPLUGUENC, C.F.A. B 20 MARIANAO POBLET UD B
Descansa
R
SECTOR MONTSERRATINA U.D. B
CAN CLOTA- LA PLANA-CAN CERVERA F.C. C 110 MARINA ATLÉTICO CLUB A
Jornada 9 28-03-2021
CASTELLDEFELS, U.E. C 24 RAYO VILADECANS, ASSOC. DEPORT. A
ATHLETIC VILADECANS FUTBOL CLUB A 22 ALMEDA, C.D. B
ALBIREX NIIGATA BARCELONA FUTBOL CLUB A 13 TERLENKA BARCELONISTA C. F. B
BEGUES, C.F. B 01 SANT JUST DESVERN CLUB FUTBOL A
CAN VIDALET, C.F. B 22 ESPLUGUENC, C.F.A. B
MARIANAO POBLET UD B
R
Descansa
SECTOR MONTSERRATINA U.D. B 40 CAN CLOTA- LA PLANA-CAN CERVERA F.C. C
VISTA ALEGRE,U.D. C 21 MARINA ATLÉTICO CLUB A
Jornada 10 11-04-2021
RAYO VILADECANS, ASSOC. DEPORT. A 13 VISTA ALEGRE,U.D. C
ALMEDA, C.D. B 80 CASTELLDEFELS, U.E. C
TERLENKA BARCELONISTA C. F. B 51 ATHLETIC VILADECANS FUTBOL CLUB A
SANT JUST DESVERN CLUB FUTBOL A 04 ALBIREX NIIGATA BARCELONA FUTBOL CLUB A
ESPLUGUENC, C.F.A. B 31 BEGUES, C.F. B
Descansa
R
CAN VIDALET, C.F. B
CAN CLOTA- LA PLANA-CAN CERVERA F.C. C 04 MARIANAO POBLET UD B
MARINA ATLÉTICO CLUB A 41 SECTOR MONTSERRATINA U.D. B
Jornada 11 18-04-2021
RAYO VILADECANS, ASSOC. DEPORT. A 00 ALMEDA, C.D. B
CASTELLDEFELS, U.E. C 13 TERLENKA BARCELONISTA C. F. B
ATHLETIC VILADECANS FUTBOL CLUB A 32 SANT JUST DESVERN CLUB FUTBOL A
ALBIREX NIIGATA BARCELONA FUTBOL CLUB A 11 ESPLUGUENC, C.F.A. B
BEGUES, C.F. B
R
Descansa
CAN VIDALET, C.F. B 30 CAN CLOTA- LA PLANA-CAN CERVERA F.C. C
MARIANAO POBLET UD B 02 MARINA ATLÉTICO CLUB A
VISTA ALEGRE,U.D. C 21 SECTOR MONTSERRATINA U.D. B
Jornada 12 25-04-2021
ALMEDA, C.D. B 22 VISTA ALEGRE,U.D. C
TERLENKA BARCELONISTA C. F. B 40 RAYO VILADECANS, ASSOC. DEPORT. A
SANT JUST DESVERN CLUB FUTBOL A 03 CASTELLDEFELS, U.E. C
ESPLUGUENC, C.F.A. B 31 ATHLETIC VILADECANS FUTBOL CLUB A
Descansa
R
ALBIREX NIIGATA BARCELONA FUTBOL CLUB A
CAN CLOTA- LA PLANA-CAN CERVERA F.C. C 07 BEGUES, C.F. B
MARINA ATLÉTICO CLUB A 00 CAN VIDALET, C.F. B
SECTOR MONTSERRATINA U.D. B 14 MARIANAO POBLET UD B
Jornada 13 02-05-2021
ALMEDA, C.D. B 01 TERLENKA BARCELONISTA C. F. B
RAYO VILADECANS, ASSOC. DEPORT. A 51 SANT JUST DESVERN CLUB FUTBOL A
CASTELLDEFELS, U.E. C 02 ESPLUGUENC, C.F.A. B
ATHLETIC VILADECANS FUTBOL CLUB A
R
Descansa
ALBIREX NIIGATA BARCELONA FUTBOL CLUB A 10 CAN CLOTA- LA PLANA-CAN CERVERA F.C. C
BEGUES, C.F. B 01 MARINA ATLÉTICO CLUB A
CAN VIDALET, C.F. B 01 SECTOR MONTSERRATINA U.D. B
VISTA ALEGRE,U.D. C 21 MARIANAO POBLET UD B
Jornada 14 09-05-2021
VISTA ALEGRE,U.D. C 40 TERLENKA BARCELONISTA C. F. B
SANT JUST DESVERN CLUB FUTBOL A 24 ALMEDA, C.D. B
ESPLUGUENC, C.F.A. B 31 RAYO VILADECANS, ASSOC. DEPORT. A
Descansa
R
CASTELLDEFELS, U.E. C
CAN CLOTA- LA PLANA-CAN CERVERA F.C. C 43 ATHLETIC VILADECANS FUTBOL CLUB A
MARINA ATLÉTICO CLUB A 50 ALBIREX NIIGATA BARCELONA FUTBOL CLUB A
SECTOR MONTSERRATINA U.D. B 20 BEGUES, C.F. B
MARIANAO POBLET UD B 12 CAN VIDALET, C.F. B
Jornada 15 16-05-2021
TERLENKA BARCELONISTA C. F. B 30 SANT JUST DESVERN CLUB FUTBOL A
ALMEDA, C.D. B 31 ESPLUGUENC, C.F.A. B
RAYO VILADECANS, ASSOC. DEPORT. A
R
Descansa
CASTELLDEFELS, U.E. C 34 CAN CLOTA- LA PLANA-CAN CERVERA F.C. C
ATHLETIC VILADECANS FUTBOL CLUB A 23 MARINA ATLÉTICO CLUB A
ALBIREX NIIGATA BARCELONA FUTBOL CLUB A 14 SECTOR MONTSERRATINA U.D. B
BEGUES, C.F. B 12 MARIANAO POBLET UD B
CAN VIDALET, C.F. B 42 VISTA ALEGRE,U.D. C
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.