Competició | TEMPORADA 2020-2021

quarta catalana | grup 16

Competició | TEMPORADA 2020-2021

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 11-10-2020
VETERANS CATALUNYA,AF B 04 ALEGRIA, C.D. A
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E B 04 SANT IGNASI C.E. B
FUNDACIÓ ESPORT. HOSPITALET AT A 11 BARCELONETA, C.F. B
DARNA 2019, FC. A 11 CAN CLOTA- LA PLANA-CAN CERVERA F.C. A
Pª BARC. BARCINO, CE A 50 PEREGRINOS FUTBOL CLUB A
VALLDOREIX F.C. C
R
Descansa
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. C 13 ALZAMORA, C.F. B
Jornada 2 04-04-2021
ALEGRIA, C.D. A 11 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. C
SANT IGNASI C.E. B 11 VETERANS CATALUNYA,AF B
BARCELONETA, C.F. B 01 ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E B
CAN CLOTA- LA PLANA-CAN CERVERA F.C. A 10 FUNDACIÓ ESPORT. HOSPITALET AT A
PEREGRINOS FUTBOL CLUB A 01 DARNA 2019, FC. A
Descansa
R
Pª BARC. BARCINO, CE A
ALZAMORA, C.F. B 01 VALLDOREIX F.C. C
Jornada 3 16-05-2021
ALEGRIA, C.D. A 32 SANT IGNASI C.E. B
VETERANS CATALUNYA,AF B 03 BARCELONETA, C.F. B
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E B 24 CAN CLOTA- LA PLANA-CAN CERVERA F.C. A
FUNDACIÓ ESPORT. HOSPITALET AT A 44 PEREGRINOS FUTBOL CLUB A
DARNA 2019, FC. A
R
Descansa
Pª BARC. BARCINO, CE A 32 ALZAMORA, C.F. B
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. C 05 VALLDOREIX F.C. C
Jornada 4 23-05-2021
SANT IGNASI C.E. B 42 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. C
BARCELONETA, C.F. B 22 ALEGRIA, C.D. A
CAN CLOTA- LA PLANA-CAN CERVERA F.C. A 20 VETERANS CATALUNYA,AF B
PEREGRINOS FUTBOL CLUB A 45 ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E B
Descansa
R
FUNDACIÓ ESPORT. HOSPITALET AT A
ALZAMORA, C.F. B 10 DARNA 2019, FC. A
VALLDOREIX F.C. C 01 Pª BARC. BARCINO, CE A
Jornada 5 30-05-2021
SANT IGNASI C.E. B 32 BARCELONETA, C.F. B
ALEGRIA, C.D. A 11 CAN CLOTA- LA PLANA-CAN CERVERA F.C. A
VETERANS CATALUNYA,AF B 14 PEREGRINOS FUTBOL CLUB A
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E B
R
Descansa
FUNDACIÓ ESPORT. HOSPITALET AT A 62 ALZAMORA, C.F. B
DARNA 2019, FC. A 02 VALLDOREIX F.C. C
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. C 18 Pª BARC. BARCINO, CE A
Jornada 6 06-06-2021
BARCELONETA, C.F. B 24 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. C
CAN CLOTA- LA PLANA-CAN CERVERA F.C. A 13 SANT IGNASI C.E. B
PEREGRINOS FUTBOL CLUB A 21 ALEGRIA, C.D. A
Descansa
R
VETERANS CATALUNYA,AF B
ALZAMORA, C.F. B 42 ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E B
VALLDOREIX F.C. C 31 FUNDACIÓ ESPORT. HOSPITALET AT A
Pª BARC. BARCINO, CE A 52 DARNA 2019, FC. A

SEGONA VOLTA

Jornada 7 13-06-2021
BARCELONETA, C.F. B 15 CAN CLOTA- LA PLANA-CAN CERVERA F.C. A
SANT IGNASI C.E. B 13 PEREGRINOS FUTBOL CLUB A
ALEGRIA, C.D. A
R
Descansa
VETERANS CATALUNYA,AF B 13 ALZAMORA, C.F. B
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E B 03 VALLDOREIX F.C. C
FUNDACIÓ ESPORT. HOSPITALET AT A 45 Pª BARC. BARCINO, CE A
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. C 13 DARNA 2019, FC. A
Jornada 8 21-03-2021
CAN CLOTA- LA PLANA-CAN CERVERA F.C. A 12 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. C
PEREGRINOS FUTBOL CLUB A 22 BARCELONETA, C.F. B
Descansa
R
SANT IGNASI C.E. B
ALZAMORA, C.F. B 12 ALEGRIA, C.D. A
VALLDOREIX F.C. C 61 VETERANS CATALUNYA,AF B
Pª BARC. BARCINO, CE A 71 ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E B
DARNA 2019, FC. A 04 FUNDACIÓ ESPORT. HOSPITALET AT A
Jornada 9 28-03-2021
CAN CLOTA- LA PLANA-CAN CERVERA F.C. A 41 PEREGRINOS FUTBOL CLUB A
BARCELONETA, C.F. B
R
Descansa
SANT IGNASI C.E. B 32 ALZAMORA, C.F. B
ALEGRIA, C.D. A 14 VALLDOREIX F.C. C
VETERANS CATALUNYA,AF B 04 Pª BARC. BARCINO, CE A
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E B 62 DARNA 2019, FC. A
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. C 07 FUNDACIÓ ESPORT. HOSPITALET AT A
Jornada 10 11-04-2021
PEREGRINOS FUTBOL CLUB A 32 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. C
Descansa
R
CAN CLOTA- LA PLANA-CAN CERVERA F.C. A
ALZAMORA, C.F. B 03 BARCELONETA, C.F. B
VALLDOREIX F.C. C 34 SANT IGNASI C.E. B
Pª BARC. BARCINO, CE A 30 ALEGRIA, C.D. A
DARNA 2019, FC. A 00 VETERANS CATALUNYA,AF B
FUNDACIÓ ESPORT. HOSPITALET AT A 42 ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E B
Jornada 11 18-04-2021
PEREGRINOS FUTBOL CLUB A
R
Descansa
CAN CLOTA- LA PLANA-CAN CERVERA F.C. A 21 ALZAMORA, C.F. B
BARCELONETA, C.F. B 30 VALLDOREIX F.C. C
SANT IGNASI C.E. B 02 Pª BARC. BARCINO, CE A
ALEGRIA, C.D. A 20 DARNA 2019, FC. A
VETERANS CATALUNYA,AF B 45 FUNDACIÓ ESPORT. HOSPITALET AT A
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. C 10 ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E B
Jornada 12 25-04-2021
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. C
R
Descansa
ALZAMORA, C.F. B 30 PEREGRINOS FUTBOL CLUB A
VALLDOREIX F.C. C 21 CAN CLOTA- LA PLANA-CAN CERVERA F.C. A
Pª BARC. BARCINO, CE A 12 BARCELONETA, C.F. B
DARNA 2019, FC. A 33 SANT IGNASI C.E. B
FUNDACIÓ ESPORT. HOSPITALET AT A 22 ALEGRIA, C.D. A
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E B 41 VETERANS CATALUNYA,AF B
Jornada 13 02-05-2021
Descansa
R
ALZAMORA, C.F. B
PEREGRINOS FUTBOL CLUB A 24 VALLDOREIX F.C. C
CAN CLOTA- LA PLANA-CAN CERVERA F.C. A 03 Pª BARC. BARCINO, CE A
BARCELONETA, C.F. B 24 DARNA 2019, FC. A
SANT IGNASI C.E. B 22 FUNDACIÓ ESPORT. HOSPITALET AT A
ALEGRIA, C.D. A 41 ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E B
VETERANS CATALUNYA,AF B 11 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. C
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.