Competició | TEMPORADA 2020-2021

preferent juvenils | grup 4

Competició | TEMPORADA 2020-2021

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 11-10-2020
VILA OLIMPICA CLUB ESP. A 01 DAMM, C.F. C
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA C 21 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA A
SANT IGNASI C.E. A 03 MARTINENC, F.C. A
FIGUERES, U.E. A 10 SANT ANDREU, U.E B
MASNOU, C.D. A 02 SANT GABRIEL, C.D. A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS A 12 SANTA EULALIA, C.F. A
EUROPA, C.E. C 13 HORTA, U.AT. A
Pª BARC. ANGUERA A 11 CAN VIDALET, C.F. A
Jornada 2 14-03-2021
DAMM, C.F. C 12 Pª BARC. ANGUERA A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA A 23 VILA OLIMPICA CLUB ESP. A
MARTINENC, F.C. A 30 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA C
SANT ANDREU, U.E B 22 SANT IGNASI C.E. A
SANT GABRIEL, C.D. A 01 FIGUERES, U.E. A
SANTA EULALIA, C.F. A 12 MASNOU, C.D. A
HORTA, U.AT. A 25 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS A
CAN VIDALET, C.F. A 13 EUROPA, C.E. C
Jornada 3 30-05-2021
DAMM, C.F. C 10 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA A
VILA OLIMPICA CLUB ESP. A 01 MARTINENC, F.C. A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA C 11 SANT ANDREU, U.E B
SANT IGNASI C.E. A 45 SANT GABRIEL, C.D. A
FIGUERES, U.E. A 32 SANTA EULALIA, C.F. A
MASNOU, C.D. A 23 HORTA, U.AT. A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS A 54 CAN VIDALET, C.F. A
Pª BARC. ANGUERA A 00 EUROPA, C.E. C
Jornada 4 06-06-2021
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA A 11 Pª BARC. ANGUERA A
MARTINENC, F.C. A 30 DAMM, C.F. C
SANT ANDREU, U.E B 10 VILA OLIMPICA CLUB ESP. A
SANT GABRIEL, C.D. A 20 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA C
SANTA EULALIA, C.F. A 40 SANT IGNASI C.E. A
HORTA, U.AT. A 32 FIGUERES, U.E. A
CAN VIDALET, C.F. A 32 MASNOU, C.D. A
EUROPA, C.E. C 21 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS A
Jornada 5 13-06-2021
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA A 10 MARTINENC, F.C. A
DAMM, C.F. C 42 SANT ANDREU, U.E B
VILA OLIMPICA CLUB ESP. A 22 SANT GABRIEL, C.D. A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA C 20 SANTA EULALIA, C.F. A
SANT IGNASI C.E. A 012 HORTA, U.AT. A
FIGUERES, U.E. A 44 CAN VIDALET, C.F. A
MASNOU, C.D. A 22 EUROPA, C.E. C
Pª BARC. ANGUERA A 60 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS A
Jornada 6 28-02-2021
MARTINENC, F.C. A 12 Pª BARC. ANGUERA A
SANT ANDREU, U.E B 40 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA A
SANT GABRIEL, C.D. A 24 DAMM, C.F. C
SANTA EULALIA, C.F. A 11 VILA OLIMPICA CLUB ESP. A
HORTA, U.AT. A 10 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA C
CAN VIDALET, C.F. A 43 SANT IGNASI C.E. A
EUROPA, C.E. C 21 FIGUERES, U.E. A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS A 12 MASNOU, C.D. A
Jornada 7 07-03-2021
MARTINENC, F.C. A 21 SANT ANDREU, U.E B
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA A 10 SANT GABRIEL, C.D. A
DAMM, C.F. C 13 SANTA EULALIA, C.F. A
VILA OLIMPICA CLUB ESP. A 12 HORTA, U.AT. A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA C 23 CAN VIDALET, C.F. A
SANT IGNASI C.E. A 12 EUROPA, C.E. C
FIGUERES, U.E. A 62 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS A
Pª BARC. ANGUERA A 12 MASNOU, C.D. A

SEGONA VOLTA

Jornada 8 21-03-2021
SANT ANDREU, U.E B 10 Pª BARC. ANGUERA A
SANT GABRIEL, C.D. A 10 MARTINENC, F.C. A
SANTA EULALIA, C.F. A 44 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA A
HORTA, U.AT. A 02 DAMM, C.F. C
CAN VIDALET, C.F. A 21 VILA OLIMPICA CLUB ESP. A
EUROPA, C.E. C 01 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA C
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS A 32 SANT IGNASI C.E. A
MASNOU, C.D. A 12 FIGUERES, U.E. A
Jornada 9 28-03-2021
SANT ANDREU, U.E B 11 SANT GABRIEL, C.D. A
MARTINENC, F.C. A 20 SANTA EULALIA, C.F. A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA A 10 HORTA, U.AT. A
DAMM, C.F. C 10 CAN VIDALET, C.F. A
VILA OLIMPICA CLUB ESP. A 00 EUROPA, C.E. C
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA C 02 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS A
SANT IGNASI C.E. A 21 MASNOU, C.D. A
Pª BARC. ANGUERA A 02 FIGUERES, U.E. A
Jornada 10 11-04-2021
SANT GABRIEL, C.D. A 40 Pª BARC. ANGUERA A
SANTA EULALIA, C.F. A 02 SANT ANDREU, U.E B
HORTA, U.AT. A 02 MARTINENC, F.C. A
CAN VIDALET, C.F. A 11 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA A
EUROPA, C.E. C 00 DAMM, C.F. C
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS A 41 VILA OLIMPICA CLUB ESP. A
MASNOU, C.D. A 21 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA C
FIGUERES, U.E. A 80 SANT IGNASI C.E. A
Jornada 11 18-04-2021
SANT GABRIEL, C.D. A 10 SANTA EULALIA, C.F. A
SANT ANDREU, U.E B 10 HORTA, U.AT. A
MARTINENC, F.C. A 32 CAN VIDALET, C.F. A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA A 10 EUROPA, C.E. C
DAMM, C.F. C 21 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS A
VILA OLIMPICA CLUB ESP. A 10 MASNOU, C.D. A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA C 24 FIGUERES, U.E. A
Pª BARC. ANGUERA A 32 SANT IGNASI C.E. A
Jornada 12 25-04-2021
SANTA EULALIA, C.F. A 11 Pª BARC. ANGUERA A
HORTA, U.AT. A 23 SANT GABRIEL, C.D. A
CAN VIDALET, C.F. A 33 SANT ANDREU, U.E B
EUROPA, C.E. C 12 MARTINENC, F.C. A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS A 41 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA A
MASNOU, C.D. A 22 DAMM, C.F. C
FIGUERES, U.E. A 32 VILA OLIMPICA CLUB ESP. A
SANT IGNASI C.E. A 35 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA C
Jornada 13 02-05-2021
SANTA EULALIA, C.F. A 21 HORTA, U.AT. A
SANT GABRIEL, C.D. A 31 CAN VIDALET, C.F. A
SANT ANDREU, U.E B 11 EUROPA, C.E. C
MARTINENC, F.C. A 01 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA A 30 MASNOU, C.D. A
DAMM, C.F. C 32 FIGUERES, U.E. A
VILA OLIMPICA CLUB ESP. A 21 SANT IGNASI C.E. A
Pª BARC. ANGUERA A 01 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA C
Jornada 14 09-05-2021
Pª BARC. ANGUERA A 02 HORTA, U.AT. A
CAN VIDALET, C.F. A 10 SANTA EULALIA, C.F. A
EUROPA, C.E. C 00 SANT GABRIEL, C.D. A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS A 31 SANT ANDREU, U.E B
MASNOU, C.D. A 10 MARTINENC, F.C. A
FIGUERES, U.E. A 32 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA A
SANT IGNASI C.E. A 13 DAMM, C.F. C
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA C 20 VILA OLIMPICA CLUB ESP. A
Jornada 15 16-05-2021
HORTA, U.AT. A 20 CAN VIDALET, C.F. A
SANTA EULALIA, C.F. A 10 EUROPA, C.E. C
SANT GABRIEL, C.D. A 10 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS A
SANT ANDREU, U.E B 21 MASNOU, C.D. A
MARTINENC, F.C. A 12 FIGUERES, U.E. A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA A 32 SANT IGNASI C.E. A
DAMM, C.F. C 31 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA C
VILA OLIMPICA CLUB ESP. A 21 Pª BARC. ANGUERA A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.