Competició | TEMPORADA 2020-2021

preferent juvenils | grup 3

Competició | TEMPORADA 2020-2021

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 11-10-2020
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A 11 EUROPA, C.E. B
MERCANTIL, C.E B 11 BORDETA DE LLEIDA, U.E. A
LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF B 30 ESCOLA F.TARREGA, C.E. A
GIMNASTIC MANRESA, C. B 22 MANRESA, C.E. B
GRANOLLERS, E.C. B 21 SEGRE, AT. B
CERVERA, C.D. A 20 MOLLET U.E.,CF. B
AEM, S.E. A 32 PIERA, A.E. A
SALLENT, C.E. A 11 SANT CUGAT FUTBOL CLUB A
Jornada 2 14-03-2021
EUROPA, C.E. B 50 SALLENT, C.E. A
BORDETA DE LLEIDA, U.E. A 22 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A
ESCOLA F.TARREGA, C.E. A 00 MERCANTIL, C.E B
MANRESA, C.E. B 42 LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF B
SEGRE, AT. B 11 GIMNASTIC MANRESA, C. B
MOLLET U.E.,CF. B 13 GRANOLLERS, E.C. B
PIERA, A.E. A 23 CERVERA, C.D. A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB A 41 AEM, S.E. A
Jornada 3 30-05-2021
EUROPA, C.E. B 01 BORDETA DE LLEIDA, U.E. A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A 03 ESCOLA F.TARREGA, C.E. A
MERCANTIL, C.E B 02 MANRESA, C.E. B
LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF B 22 SEGRE, AT. B
GIMNASTIC MANRESA, C. B 21 MOLLET U.E.,CF. B
GRANOLLERS, E.C. B 21 PIERA, A.E. A
CERVERA, C.D. A 02 SANT CUGAT FUTBOL CLUB A
SALLENT, C.E. A 22 AEM, S.E. A
Jornada 4 06-06-2021
BORDETA DE LLEIDA, U.E. A 31 SALLENT, C.E. A
ESCOLA F.TARREGA, C.E. A 22 EUROPA, C.E. B
MANRESA, C.E. B 30 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A
SEGRE, AT. B 22 MERCANTIL, C.E B
MOLLET U.E.,CF. B 30 LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF B
PIERA, A.E. A 15 GIMNASTIC MANRESA, C. B
SANT CUGAT FUTBOL CLUB A 23 GRANOLLERS, E.C. B
AEM, S.E. A 10 CERVERA, C.D. A
Jornada 5 13-06-2021
BORDETA DE LLEIDA, U.E. A 01 ESCOLA F.TARREGA, C.E. A
EUROPA, C.E. B 35 MANRESA, C.E. B
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A 25 SEGRE, AT. B
MERCANTIL, C.E B 36 MOLLET U.E.,CF. B
LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF B 22 PIERA, A.E. A
GIMNASTIC MANRESA, C. B 21 SANT CUGAT FUTBOL CLUB A
GRANOLLERS, E.C. B 20 AEM, S.E. A
SALLENT, C.E. A 41 CERVERA, C.D. A
Jornada 6 28-02-2021
ESCOLA F.TARREGA, C.E. A 31 SALLENT, C.E. A
MANRESA, C.E. B 20 BORDETA DE LLEIDA, U.E. A
SEGRE, AT. B 30 EUROPA, C.E. B
MOLLET U.E.,CF. B 42 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A
PIERA, A.E. A 22 MERCANTIL, C.E B
SANT CUGAT FUTBOL CLUB A 21 LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF B
AEM, S.E. A 10 GIMNASTIC MANRESA, C. B
CERVERA, C.D. A 01 GRANOLLERS, E.C. B
Jornada 7 07-03-2021
ESCOLA F.TARREGA, C.E. A 03 MANRESA, C.E. B
BORDETA DE LLEIDA, U.E. A 12 SEGRE, AT. B
EUROPA, C.E. B 21 MOLLET U.E.,CF. B
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A 33 PIERA, A.E. A
MERCANTIL, C.E B 11 SANT CUGAT FUTBOL CLUB A
LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF B 11 AEM, S.E. A
GIMNASTIC MANRESA, C. B 40 CERVERA, C.D. A
SALLENT, C.E. A 05 GRANOLLERS, E.C. B

SEGONA VOLTA

Jornada 8 21-03-2021
MANRESA, C.E. B 50 SALLENT, C.E. A
SEGRE, AT. B 40 ESCOLA F.TARREGA, C.E. A
MOLLET U.E.,CF. B 02 BORDETA DE LLEIDA, U.E. A
PIERA, A.E. A 23 EUROPA, C.E. B
SANT CUGAT FUTBOL CLUB A 33 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A
AEM, S.E. A 03 MERCANTIL, C.E B
CERVERA, C.D. A 01 LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF B
GRANOLLERS, E.C. B 03 GIMNASTIC MANRESA, C. B
Jornada 9 28-03-2021
MANRESA, C.E. B 11 SEGRE, AT. B
ESCOLA F.TARREGA, C.E. A 21 MOLLET U.E.,CF. B
BORDETA DE LLEIDA, U.E. A 20 PIERA, A.E. A
EUROPA, C.E. B 11 SANT CUGAT FUTBOL CLUB A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A 22 AEM, S.E. A
MERCANTIL, C.E B 10 CERVERA, C.D. A
LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF B 12 GRANOLLERS, E.C. B
SALLENT, C.E. A 03 GIMNASTIC MANRESA, C. B
Jornada 10 11-04-2021
SEGRE, AT. B 50 SALLENT, C.E. A
MOLLET U.E.,CF. B 16 MANRESA, C.E. B
PIERA, A.E. A 21 ESCOLA F.TARREGA, C.E. A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB A 23 BORDETA DE LLEIDA, U.E. A
AEM, S.E. A 10 EUROPA, C.E. B
CERVERA, C.D. A 36 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A
GRANOLLERS, E.C. B 11 MERCANTIL, C.E B
GIMNASTIC MANRESA, C. B 22 LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF B
Jornada 11 18-04-2021
SEGRE, AT. B 40 MOLLET U.E.,CF. B
MANRESA, C.E. B 41 PIERA, A.E. A
ESCOLA F.TARREGA, C.E. A 02 SANT CUGAT FUTBOL CLUB A
BORDETA DE LLEIDA, U.E. A 11 AEM, S.E. A
EUROPA, C.E. B 11 CERVERA, C.D. A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A 43 GRANOLLERS, E.C. B
MERCANTIL, C.E B 21 GIMNASTIC MANRESA, C. B
SALLENT, C.E. A 02 LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF B
Jornada 12 25-04-2021
MOLLET U.E.,CF. B 31 SALLENT, C.E. A
PIERA, A.E. A 03 SEGRE, AT. B
SANT CUGAT FUTBOL CLUB A 22 MANRESA, C.E. B
AEM, S.E. A 40 ESCOLA F.TARREGA, C.E. A
CERVERA, C.D. A 33 BORDETA DE LLEIDA, U.E. A
GRANOLLERS, E.C. B 20 EUROPA, C.E. B
GIMNASTIC MANRESA, C. B 31 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A
LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF B 32 MERCANTIL, C.E B
Jornada 13 02-05-2021
MOLLET U.E.,CF. B 13 PIERA, A.E. A
SEGRE, AT. B 40 SANT CUGAT FUTBOL CLUB A
MANRESA, C.E. B 00 AEM, S.E. A
ESCOLA F.TARREGA, C.E. A 11 CERVERA, C.D. A
BORDETA DE LLEIDA, U.E. A 12 GRANOLLERS, E.C. B
EUROPA, C.E. B 01 GIMNASTIC MANRESA, C. B
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A 24 LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF B
SALLENT, C.E. A 13 MERCANTIL, C.E B
Jornada 14 09-05-2021
SALLENT, C.E. A 50 PIERA, A.E. A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB A 11 MOLLET U.E.,CF. B
AEM, S.E. A 11 SEGRE, AT. B
CERVERA, C.D. A 26 MANRESA, C.E. B
GRANOLLERS, E.C. B 90 ESCOLA F.TARREGA, C.E. A
GIMNASTIC MANRESA, C. B 20 BORDETA DE LLEIDA, U.E. A
LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF B 20 EUROPA, C.E. B
MERCANTIL, C.E B 61 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A
Jornada 15 16-05-2021
PIERA, A.E. A 21 SANT CUGAT FUTBOL CLUB A
MOLLET U.E.,CF. B 70 AEM, S.E. A
SEGRE, AT. B 30 CERVERA, C.D. A
MANRESA, C.E. B 43 GRANOLLERS, E.C. B
ESCOLA F.TARREGA, C.E. A 01 GIMNASTIC MANRESA, C. B
BORDETA DE LLEIDA, U.E. A 22 LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF B
EUROPA, C.E. B 21 MERCANTIL, C.E B
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A 34 SALLENT, C.E. A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.