Competició | TEMPORADA 2020-2021

preferent juvenils | grup 2

Competició | TEMPORADA 2020-2021

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 11-10-2020
PARETS, C.F. A 01 VILASSAR MAR,U.E. A
GIRONA, F.C. C 32 MOLLET U.E.,CF. A
BANYOLES, C.E. A 21 GRANOLLERS, E.C. A
MANRESA, C.E. A 20 FIGUERES, U.E. B
OLOT, U.E. SAD A 00 QUART, U.E. A
FORNELLS, UE. A 12 ESCOLA F. GIRONES-SABAT A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A 02 FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS A
LLAGOSTERA-COSTA BRAVA, SAD U.E. B 11 SANT CELONI, FUTBOL CLUB A
Jornada 2 14-03-2021
VILASSAR MAR,U.E. A 42 LLAGOSTERA-COSTA BRAVA, SAD U.E. B
MOLLET U.E.,CF. A 12 PARETS, C.F. A
GRANOLLERS, E.C. A 31 GIRONA, F.C. C
FIGUERES, U.E. B 31 BANYOLES, C.E. A
QUART, U.E. A 31 MANRESA, C.E. A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT A 00 OLOT, U.E. SAD A
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS A 53 FORNELLS, UE. A
SANT CELONI, FUTBOL CLUB A 22 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A
Jornada 3 30-05-2021
VILASSAR MAR,U.E. A 40 MOLLET U.E.,CF. A
PARETS, C.F. A 10 GRANOLLERS, E.C. A
GIRONA, F.C. C 51 FIGUERES, U.E. B
BANYOLES, C.E. A 04 QUART, U.E. A
MANRESA, C.E. A 33 ESCOLA F. GIRONES-SABAT A
OLOT, U.E. SAD A 50 FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS A
FORNELLS, UE. A 30 SANT CELONI, FUTBOL CLUB A
LLAGOSTERA-COSTA BRAVA, SAD U.E. B 32 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A
Jornada 4 06-06-2021
MOLLET U.E.,CF. A 11 LLAGOSTERA-COSTA BRAVA, SAD U.E. B
GRANOLLERS, E.C. A 02 VILASSAR MAR,U.E. A
FIGUERES, U.E. B 10 PARETS, C.F. A
QUART, U.E. A 24 GIRONA, F.C. C
ESCOLA F. GIRONES-SABAT A 30 BANYOLES, C.E. A
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS A 13 MANRESA, C.E. A
SANT CELONI, FUTBOL CLUB A 02 OLOT, U.E. SAD A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A 21 FORNELLS, UE. A
Jornada 5 13-06-2021
MOLLET U.E.,CF. A 40 GRANOLLERS, E.C. A
VILASSAR MAR,U.E. A 70 FIGUERES, U.E. B
PARETS, C.F. A 23 QUART, U.E. A
GIRONA, F.C. C 41 ESCOLA F. GIRONES-SABAT A
BANYOLES, C.E. A 13 FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS A
MANRESA, C.E. A 52 SANT CELONI, FUTBOL CLUB A
OLOT, U.E. SAD A 41 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A
LLAGOSTERA-COSTA BRAVA, SAD U.E. B 30 FORNELLS, UE. A
Jornada 6 28-02-2021
GRANOLLERS, E.C. A 40 LLAGOSTERA-COSTA BRAVA, SAD U.E. B
FIGUERES, U.E. B 16 MOLLET U.E.,CF. A
QUART, U.E. A 10 VILASSAR MAR,U.E. A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT A 00 PARETS, C.F. A
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS A 02 GIRONA, F.C. C
SANT CELONI, FUTBOL CLUB A 52 BANYOLES, C.E. A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A 21 MANRESA, C.E. A
FORNELLS, UE. A 13 OLOT, U.E. SAD A
Jornada 7 07-03-2021
GRANOLLERS, E.C. A 20 FIGUERES, U.E. B
MOLLET U.E.,CF. A 10 QUART, U.E. A
VILASSAR MAR,U.E. A 20 ESCOLA F. GIRONES-SABAT A
PARETS, C.F. A 30 FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS A
GIRONA, F.C. C 01 SANT CELONI, FUTBOL CLUB A
BANYOLES, C.E. A 21 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A
MANRESA, C.E. A 12 FORNELLS, UE. A
LLAGOSTERA-COSTA BRAVA, SAD U.E. B 33 OLOT, U.E. SAD A

SEGONA VOLTA

Jornada 8 21-03-2021
FIGUERES, U.E. B 12 LLAGOSTERA-COSTA BRAVA, SAD U.E. B
QUART, U.E. A 11 GRANOLLERS, E.C. A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT A 32 MOLLET U.E.,CF. A
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS A 30 VILASSAR MAR,U.E. A
SANT CELONI, FUTBOL CLUB A 11 PARETS, C.F. A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A 11 GIRONA, F.C. C
FORNELLS, UE. A 21 BANYOLES, C.E. A
OLOT, U.E. SAD A 22 MANRESA, C.E. A
Jornada 9 28-03-2021
FIGUERES, U.E. B 13 QUART, U.E. A
GRANOLLERS, E.C. A 40 ESCOLA F. GIRONES-SABAT A
MOLLET U.E.,CF. A 22 FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS A
VILASSAR MAR,U.E. A 32 SANT CELONI, FUTBOL CLUB A
PARETS, C.F. A 42 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A
GIRONA, F.C. C 20 FORNELLS, UE. A
BANYOLES, C.E. A 04 OLOT, U.E. SAD A
LLAGOSTERA-COSTA BRAVA, SAD U.E. B 10 MANRESA, C.E. A
Jornada 10 11-04-2021
QUART, U.E. A 03 LLAGOSTERA-COSTA BRAVA, SAD U.E. B
ESCOLA F. GIRONES-SABAT A 41 FIGUERES, U.E. B
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS A 03 GRANOLLERS, E.C. A
SANT CELONI, FUTBOL CLUB A 00 MOLLET U.E.,CF. A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A 01 VILASSAR MAR,U.E. A
FORNELLS, UE. A 21 PARETS, C.F. A
OLOT, U.E. SAD A 11 GIRONA, F.C. C
MANRESA, C.E. A 32 BANYOLES, C.E. A
Jornada 11 18-04-2021
QUART, U.E. A 11 ESCOLA F. GIRONES-SABAT A
FIGUERES, U.E. B 03 FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS A
GRANOLLERS, E.C. A 51 SANT CELONI, FUTBOL CLUB A
MOLLET U.E.,CF. A 32 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A
VILASSAR MAR,U.E. A 00 FORNELLS, UE. A
PARETS, C.F. A 10 OLOT, U.E. SAD A
GIRONA, F.C. C 00 MANRESA, C.E. A
LLAGOSTERA-COSTA BRAVA, SAD U.E. B 20 BANYOLES, C.E. A
Jornada 12 25-04-2021
ESCOLA F. GIRONES-SABAT A 11 LLAGOSTERA-COSTA BRAVA, SAD U.E. B
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS A 54 QUART, U.E. A
SANT CELONI, FUTBOL CLUB A 30 FIGUERES, U.E. B
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A 22 GRANOLLERS, E.C. A
FORNELLS, UE. A 42 MOLLET U.E.,CF. A
OLOT, U.E. SAD A 21 VILASSAR MAR,U.E. A
MANRESA, C.E. A 00 PARETS, C.F. A
BANYOLES, C.E. A 11 GIRONA, F.C. C
Jornada 13 02-05-2021
ESCOLA F. GIRONES-SABAT A 22 FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS A
QUART, U.E. A 31 SANT CELONI, FUTBOL CLUB A
FIGUERES, U.E. B 01 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A
GRANOLLERS, E.C. A 02 FORNELLS, UE. A
MOLLET U.E.,CF. A 23 OLOT, U.E. SAD A
VILASSAR MAR,U.E. A 11 MANRESA, C.E. A
PARETS, C.F. A 30 BANYOLES, C.E. A
LLAGOSTERA-COSTA BRAVA, SAD U.E. B 14 GIRONA, F.C. C
Jornada 14 09-05-2021
LLAGOSTERA-COSTA BRAVA, SAD U.E. B 52 FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS A
SANT CELONI, FUTBOL CLUB A 11 ESCOLA F. GIRONES-SABAT A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A 12 QUART, U.E. A
FORNELLS, UE. A 61 FIGUERES, U.E. B
OLOT, U.E. SAD A 32 GRANOLLERS, E.C. A
MANRESA, C.E. A 21 MOLLET U.E.,CF. A
BANYOLES, C.E. A 03 VILASSAR MAR,U.E. A
GIRONA, F.C. C 02 PARETS, C.F. A
Jornada 15 16-05-2021
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS A 03 SANT CELONI, FUTBOL CLUB A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT A 23 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A
QUART, U.E. A 23 FORNELLS, UE. A
FIGUERES, U.E. B 21 OLOT, U.E. SAD A
GRANOLLERS, E.C. A 22 MANRESA, C.E. A
MOLLET U.E.,CF. A 10 BANYOLES, C.E. A
VILASSAR MAR,U.E. A 13 GIRONA, F.C. C
PARETS, C.F. A 24 LLAGOSTERA-COSTA BRAVA, SAD U.E. B
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.