Competició | TEMPORADA 2020-2021

preferent infantil | grup 3

Competició | TEMPORADA 2020-2021

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 11-10-2020
FUNDACIO P. CE. JUPITER A 00 BORDETA DE LLEIDA, U.E. A
RAPITENCA, U.E. A 13 CERDANYOLA VALLES, F.C. A
NATACIO TERRASSA, C A 14 GIMNASTIC MANRESA, C. B
LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF A 10 JOANENC, F.C. A
IGUALADA, C.F. A 23 MOLLERUSSA C.F.J. A
FIF LLEIDA, C.E. A 20 SABADELL F.C., C.E. A
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A 11 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA B
MERCANTIL, C.E B 00 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B
Jornada 2 04-04-2021
BORDETA DE LLEIDA, U.E. A 21 MERCANTIL, C.E B
CERDANYOLA VALLES, F.C. A 10 FUNDACIO P. CE. JUPITER A
GIMNASTIC MANRESA, C. B 41 RAPITENCA, U.E. A
JOANENC, F.C. A 43 NATACIO TERRASSA, C A
MOLLERUSSA C.F.J. A 21 LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF A
SABADELL F.C., C.E. A 10 IGUALADA, C.F. A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA B 21 FIF LLEIDA, C.E. A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B 22 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A
Jornada 3 30-05-2021
BORDETA DE LLEIDA, U.E. A 02 CERDANYOLA VALLES, F.C. A
FUNDACIO P. CE. JUPITER A 31 GIMNASTIC MANRESA, C. B
RAPITENCA, U.E. A 02 JOANENC, F.C. A
NATACIO TERRASSA, C A 11 MOLLERUSSA C.F.J. A
LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF A 03 SABADELL F.C., C.E. A
IGUALADA, C.F. A 01 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA B
FIF LLEIDA, C.E. A 32 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B
MERCANTIL, C.E B 12 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A
Jornada 4 06-06-2021
CERDANYOLA VALLES, F.C. A 00 MERCANTIL, C.E B
GIMNASTIC MANRESA, C. B 00 BORDETA DE LLEIDA, U.E. A
JOANENC, F.C. A 22 FUNDACIO P. CE. JUPITER A
MOLLERUSSA C.F.J. A 04 RAPITENCA, U.E. A
SABADELL F.C., C.E. A 61 NATACIO TERRASSA, C A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA B 32 LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B 13 IGUALADA, C.F. A
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A 11 FIF LLEIDA, C.E. A
Jornada 5 13-06-2021
CERDANYOLA VALLES, F.C. A 42 GIMNASTIC MANRESA, C. B
BORDETA DE LLEIDA, U.E. A 01 JOANENC, F.C. A
FUNDACIO P. CE. JUPITER A 30 MOLLERUSSA C.F.J. A
RAPITENCA, U.E. A 13 SABADELL F.C., C.E. A
NATACIO TERRASSA, C A 13 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA B
LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF A 21 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B
IGUALADA, C.F. A 41 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A
MERCANTIL, C.E B 12 FIF LLEIDA, C.E. A
Jornada 6 20-06-2021
GIMNASTIC MANRESA, C. B 02 MERCANTIL, C.E B
JOANENC, F.C. A 41 CERDANYOLA VALLES, F.C. A
MOLLERUSSA C.F.J. A 02 BORDETA DE LLEIDA, U.E. A
SABADELL F.C., C.E. A 31 FUNDACIO P. CE. JUPITER A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA B 31 RAPITENCA, U.E. A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B 23 NATACIO TERRASSA, C A
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A 41 LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF A
FIF LLEIDA, C.E. A 03 IGUALADA, C.F. A
Jornada 7 27-06-2021
GIMNASTIC MANRESA, C. B 21 JOANENC, F.C. A
CERDANYOLA VALLES, F.C. A 61 MOLLERUSSA C.F.J. A
BORDETA DE LLEIDA, U.E. A 02 SABADELL F.C., C.E. A
FUNDACIO P. CE. JUPITER A 01 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA B
RAPITENCA, U.E. A 13 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B
NATACIO TERRASSA, C A 21 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A
LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF A 13 FIF LLEIDA, C.E. A
MERCANTIL, C.E B 20 IGUALADA, C.F. A

SEGONA VOLTA

Jornada 8 21-03-2021
JOANENC, F.C. A 10 MERCANTIL, C.E B
MOLLERUSSA C.F.J. A 12 GIMNASTIC MANRESA, C. B
SABADELL F.C., C.E. A 31 CERDANYOLA VALLES, F.C. A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA B 21 BORDETA DE LLEIDA, U.E. A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B 50 FUNDACIO P. CE. JUPITER A
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A 70 RAPITENCA, U.E. A
FIF LLEIDA, C.E. A 20 NATACIO TERRASSA, C A
IGUALADA, C.F. A 30 LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF A
Jornada 9 28-03-2021
JOANENC, F.C. A 12 MOLLERUSSA C.F.J. A
GIMNASTIC MANRESA, C. B 21 SABADELL F.C., C.E. A
CERDANYOLA VALLES, F.C. A 04 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA B
BORDETA DE LLEIDA, U.E. A 23 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B
FUNDACIO P. CE. JUPITER A 00 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A
RAPITENCA, U.E. A 05 FIF LLEIDA, C.E. A
NATACIO TERRASSA, C A 23 IGUALADA, C.F. A
MERCANTIL, C.E B 31 LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF A
Jornada 10 11-04-2021
MOLLERUSSA C.F.J. A 02 MERCANTIL, C.E B
SABADELL F.C., C.E. A 11 JOANENC, F.C. A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA B 22 GIMNASTIC MANRESA, C. B
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B 13 CERDANYOLA VALLES, F.C. A
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A 02 BORDETA DE LLEIDA, U.E. A
FIF LLEIDA, C.E. A 00 FUNDACIO P. CE. JUPITER A
IGUALADA, C.F. A 41 RAPITENCA, U.E. A
LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF A 00 NATACIO TERRASSA, C A
Jornada 11 18-04-2021
MOLLERUSSA C.F.J. A 011 SABADELL F.C., C.E. A
JOANENC, F.C. A 31 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA B
GIMNASTIC MANRESA, C. B 10 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B
CERDANYOLA VALLES, F.C. A 31 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A
BORDETA DE LLEIDA, U.E. A 03 FIF LLEIDA, C.E. A
FUNDACIO P. CE. JUPITER A 01 IGUALADA, C.F. A
RAPITENCA, U.E. A 32 LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF A
MERCANTIL, C.E B 11 NATACIO TERRASSA, C A
Jornada 12 25-04-2021
SABADELL F.C., C.E. A 31 MERCANTIL, C.E B
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA B 40 MOLLERUSSA C.F.J. A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B 31 JOANENC, F.C. A
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A 10 GIMNASTIC MANRESA, C. B
FIF LLEIDA, C.E. A 10 CERDANYOLA VALLES, F.C. A
IGUALADA, C.F. A 30 BORDETA DE LLEIDA, U.E. A
LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF A 31 FUNDACIO P. CE. JUPITER A
NATACIO TERRASSA, C A 30 RAPITENCA, U.E. A
Jornada 13 02-05-2021
SABADELL F.C., C.E. A 42 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA B
MOLLERUSSA C.F.J. A 01 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B
JOANENC, F.C. A 10 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A
GIMNASTIC MANRESA, C. B 01 FIF LLEIDA, C.E. A
CERDANYOLA VALLES, F.C. A 12 IGUALADA, C.F. A
BORDETA DE LLEIDA, U.E. A 40 LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF A
FUNDACIO P. CE. JUPITER A 24 NATACIO TERRASSA, C A
MERCANTIL, C.E B 40 RAPITENCA, U.E. A
Jornada 14 09-05-2021
MERCANTIL, C.E B 10 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA B
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B 22 SABADELL F.C., C.E. A
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A 33 MOLLERUSSA C.F.J. A
FIF LLEIDA, C.E. A 00 JOANENC, F.C. A
IGUALADA, C.F. A 31 GIMNASTIC MANRESA, C. B
LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF A 03 CERDANYOLA VALLES, F.C. A
NATACIO TERRASSA, C A 01 BORDETA DE LLEIDA, U.E. A
RAPITENCA, U.E. A 00 FUNDACIO P. CE. JUPITER A
Jornada 15 16-05-2021
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA B 34 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B
SABADELL F.C., C.E. A 44 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A
MOLLERUSSA C.F.J. A 03 FIF LLEIDA, C.E. A
JOANENC, F.C. A 30 IGUALADA, C.F. A
GIMNASTIC MANRESA, C. B 32 LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF A
CERDANYOLA VALLES, F.C. A 20 NATACIO TERRASSA, C A
BORDETA DE LLEIDA, U.E. A 22 RAPITENCA, U.E. A
FUNDACIO P. CE. JUPITER A 33 MERCANTIL, C.E B
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.